Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość mmalaykaaaaa
Ja mam 23 mój partner 26 i to będzie nasze pierwsze dziecko :-) i to bardzo upragnione. W z wypowiedzi nawiedzone koleżanki to tylko dzieci z wpadek są darem od boga skoro planuje sz to rzadasz. Tak wynika z jej wypowiedzi. Wspolczuje Twoje mu otoczeniu,ze przebywają z takim czynnikiem jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klonmelkowa moja córcia na pytanie czy chce brata albo siostrzyczkę odpowiada nie zadowolenie - przyzwyczaiła się ze jest sama. ale widze jak jej koleżanki maja młodsze rodzeństwo i troszkę mi szkoda córci a z drugiej strony sama czuje ze chciałabym mieć drugiego dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulinka7
witajcie dziewczyny;)) ja też wraz z moim narzeczonym staramy się o naszego pierwszego dzidziusia;) jest to nasz 4 cykl, @ powinnam dostać ok 29 kwietnia, ale to nic pewnego bo cykle mam niezbyt regularne;) od jakiegoś czasu przeglądam fora właśnie dotyczące planowania ciąży i samej ciąży, ale jestem pod opieką ginekologa, bo pod koniec zeszłego roku miałam jakąś infekcję, więc wole być na bieżąco pod opieką;) też miewam takie myśli, że może coś jest nie tak że tyle czasu się staramy a tu nic, ale mój gin mówi że ja przy nieregularnych @ nie mam nigdy pewności kiedy występuje owulacja więc powinnam się "przytulać" ze swoim narzeczonym regularnie co 2 dni przez rok;)) ale ja nie wyobrażam sobie życia z kochaniem na zawołanie, testami owu w kółko więc jestem dobrej wiary noi staram się nie koncentrować cały czas na tym, żeby się nie zacinać na tym.;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulinka7
mmalaykaaaaa też mam 23 lata;) mój partner 25;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Nie chodzi o to, by nie chcieć dziecka. Pragnienie dzieci to nawet warunek zawarcia Sakramentu Małżeństwa. Chodzi o pozostawienie wolności Bogu, Który wie najlepiej, gdzie i, kiedy; o to, by chcieć DAWAĆ życie we współpracy z Bogiem a nie POSIĄŚĆ je za pomocą tehcniki laboratoryjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaaaaa
Izulinka to bardzo podobnie jak my :-). Milo. Ale my juz rok się staramy fakt faktem na poczatku nie miałam regularnych cyklu,ale od grudnia juz są ok... Może tym razem nam się udało... Mam nadzieje,ze @ nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja piszę również na temacie przyszłe mamy - planujące dziecko z rocznika 2014. O dziecko staramy się znów od czerwca 2012. Wcześniej się dużo staraliśmy ale nie wychodziło, potem zaszłam i poroniłam, odczekaliśmy 3 mce i znów zaczęliśmy się starać ale dalej nie wychodzi. Teraz jesteśmy znów na etapie badan. Ja wychodzę z założenia że wrzucić na luz można ale tylko wtedy gdy porobi się podstawowe badania (hormony, nasienie itp) i wszystko jest ok. Życzę wam i sobie szybkiego zajścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulinka7
mmalaykaaaaa a masz jakieś objawy? znaczy czy czujesz jakoś że tym razem to już:) mi wydaje się że mam pełniejsze piersi i trochę jakby obolałe, ale to jak do okresu i częściej sikam;) ale to pewnie wyolbrzymiam czy coś bo bym chciała już;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj;) ja teoretyczne dziś powinnam dostać @ a tu nic... ale też jeszcze się nie nakręcam poczekam jeszcze;)) noi trzymam kciuki za wszystkie starające się;) być może na koniec tygodnia będą pierwsze dobre nowiny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaaaaa
Izulina bola mnie bardzo sutki,piersi są nabrzmiałe często siusiam i brak małpy juz drugi dzień. Planowo powinna być w sobotę a tu ani śladu. Jutro wizyta u lekarza.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Moja sytuacja wygląda następująco- miesiączka wystąpiła 5kwietnia,cykle mam regularne 30 DNIOWE. Mierzę temperaturę codziennie o 6 rano i zauważyłam spadek w 13 dniu cyklu,śluz płodny(rozciągliwy) pojawił się 14dnia cyklu. Do stosunku doszło 9,10,15,16 dnia cyklu.Temperatura od owulacji utrzymuje się 37,0-37,3 stopnie. 22 dnia cyklu pojawiło się plamienie,różowo zabarwiony śluz,trwało to 1dzień. Czy to mogło byś plamienie implantacyjne? Czytałam gdzieś,że plamienie występuje 8-12dni po... Nie wiem czy nie jest za wcześnie na test ciążowy? Proszę doradźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goralka, izulinka7 trzymam kciuki ze macie w brzuszkach fasolki. Kiedy testujecie? Paula5s idz na bete, to sie upewnisz, co prawda mam dziecko ale zadnego plamienia nie mialam, slyszalam tylko ze taka implantacja moze wystapic w dniu spodziewanej @ lub 2,3 dni przed nia. Rado dostalam paczke mikroskop owulacyjny, odrazu go przetestowalam, poslinilam i pojawily sie piekne paprotki a to dopiero 11 dc, no to trzeba brac sie do pracy hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soleil Rouge
Cześć dziewczyny! Chciałam sie dołączyć do jakiegoś wątku o staraniach, ale dzis zobaczyłam na teście 2 kreski (tzn na dwóch testach, bo jednemu nie uwierzylam!!) pojechałam tez na badania krwi i wyniki jutro... Przesylam Wam wszystkim ciazowe fluidy (jesli rzeczywiście jestem w ciazy) i zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaaaaa
Soleil Gratulacje i trzymał kciuki :-) tez chce zobaczyć ' I I ' na teście bądź usłyszeć,ze jestem w ciąży jutro od lekarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaaaaa
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soleil Rouge
Dzięki! :) u mnie dzis wielka radosc, połączona ze stresem... Do męża tez to chyba jeszcze nie dociera... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaaaaa
Jestem ciekawa co mi jutro lekarz powie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klonmelkowaa dziękuję za odpowiedź ,jutro rano idę na betę i już nie mogę się doczekać. Powodzenia dla Wszystkich starających się :) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myślę że pod koniec tygodnia zrobię test jak nie pojawi się @ ( bo mam nieregularne cykle), ale już nie mogę się doczekać;)) gratuluje wam i trzymam kciuki żebyście były;) czekam jutro na wiadomość;)) klonmelkowaa bierz się szybciorem do roboty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was U mnie nic się nie dzieje, @ nie ma nadal a w niedzielę powinnam dostać. Jeśli do końca tyg. nie przyjdzie to robię test. Wczoraj jakby mnie troszkę "muliło", ale to może spowodowane stresem na myśl ze idę do pracy, przesileniem wiosennym. Aż się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaaaaa
Ale jestem zla. Zawsze trzeba było się rejestrować rano tego samego dnia co wizyta. Wiec dziś dzwonie,a ona,ze juz na dziś nie ma miejsc,ze teraz trzeba z wyprzedzeniem i dopiero wolny termin na 14.05. Chyba,ze cos pilnego to mam zapytać lekarza czy mnie przyjmie. Chyba pozostaje mi zrobienie jutro testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach bo to już tak jest że jak nie potrzeba to wszystko wokół jest dostępne, inaczej jest kiedy czegoś potrzeba... ja też pod koniec tyg testuje;) teraz troszkę wolnego więc wyrelaksujemy się, a jak do soboty nic to test;) ja dziś rano po przebudzeniu miałam lekkie bóle w podbrzuszu, ale jak wstałam z łóżka to przeszło, też kurcze nie wiem co myśleć, ale na @ mnie raczej wcześniej nie boli, dopiero gdy dostane.... więc jestem dobrej myśli;) 2 dzień bez@!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaaaaa
No @ powinna dostać w sobotę 27.04 ,ale do tej pory jej nie ma za to są bolące sutki,ślinotok, częste wizyty w wc ... Oby @ nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie jak Ja (28.04.) , mnie wogóle piersi nie bolą, troszkę mnie mdli, i dziś jakby mnie troszkę brzuch zabolał i oczywiście w krzyżu czasami pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaaaaa
No bol pleców tez się u mnie pojawił... Dziwny smak w ustach jak zapalilam papierosa dlatego juz nie pale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę jak na szpilkach, czy nadjedzie @ czy nie - oby nieee Córcia ma już 9 lat także pora na drugie dzieciatko. jak miałam nieregularne to potrafiła @ przyjść po 2 tyg., ale od prawie roku jest ok może 1-2 przedłuży się. Dziewczyny trzymam kciuki za Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaaaaa
Ja tez trzy mam kciuki. Ja od grudnia a mam jak w zegarku czyli 27. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonmelkoaa
Dziewczyny ale wam zazdroszcze, u mnie dopiero 12 dc, staranka sa , ale te czekanie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×