Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
rozmawiałam wśród grona znajomych, jesteśmy ciekawi jak potoczyły się losy uczestników I edycji, czy udział w programie pomógł im zdobyć mieszkanie, a może w inny sposób wpłynął na ich życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz wychodzi cała goła prawda o tych z bidula powinni się wypowiedzieć ci co ich znają z bidula powinni opowiedzieć jaki oni harce wyprawiali na tym strychu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetka Kostro napisała w w ramach podziękowania, gdy odpadli z programu: . Dziękujemy serdecznie raz jeszcze i mamy nadzieje, że w najbliższym czasie zostaną przedstawione nam warunki, dzięki którym będziemy w stanie nabyć nasze upragnione mieszkanie. Może ten deweloper da im jakąś korzystną cenę? Sprzedadzą trochę ziemi i będą mieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mogą się z deko zdziwić tak jak ci pierwszej edycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie Ewy i Kamila - niech się chędożą jeśli lubią ten sport, tylko niech nie ciągną później od państwa zapomóg z tytułu, że im się należy i niech nie grają na uczuciach ludzi, bo są z domu dziecka i im mieszkanie należy się najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe tylko Ci z 1 edycji byli troszkę biedniejsi.. Obstawiam, że Anetka i Tygrysek mają spory posag :P Już widzę te wszystkie ziemie, krowy do sprzedania. Może Tygrysek założy w Warszawie szkołę jazdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ciekawe jak ta z Dublina co taką patriotką była i ziemię chciała całować. Wrócili czy zostali tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z finalistami tamtej edycji? z inferno i ta rodzina z dziećmi ? Mieli dostać klucze, ciekawe czy dostali? Rozenkowa tak sugerowała na zakończeniu zeszłego sezonu bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostali - wraz z końcem 1 edycji skończyły się obietnice. Pisała o tym Pani Marlena na FB (inferno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślałam bo ten chłop wyglądał na cwaniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Dariusz Fabijańczuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rodzynkowa nic nie obiecywała to dewelopera poniosło i w finale obiecywał że zrobi wszystko żeby finaliści mogli tam zamieszkać aż Rusin go próbowała poprawić ale ten szedł w zaparte .Po programie ludzie na fejsie się od inferno dowiedzieli że na obietnicach się skończyło tylko Kraus pralkę zdaje się dostała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zobaczymy wszystkich uczestników byłej edycji na finale obecnej będzie ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wkurza Jurek. Obejrzałam filmik z jego chamskim zachowaniem. Dla mnie to tyran z którym życie to udręka. On może komuś dokuczać , poniżać go i lekceważyć. Ale jak jego zięć pokazał swój honor i się nie odzywał, despota Juruś dostał szału. Wszystko ma być po jego myśli. Jego ofiara nie ma prawa pisnąć gdy on ją depcze. A gdy piśnie to Pach czuje się urażony. Wyobrażam sobie co z nim przechodzi ex żona. Kawał wrednego i złośliwego sukinsyna, który robi z siebie młodzieńca. Nie cierpię faceta. Niech wylatuje jak najszybciej z programu i rzeźbi te swoje kamienie. Pewnie chce mu się pić, a tu wszędzie kamery i nie ma jak. Więc trzeba udawać że się pączki lubi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tan biedny zięć powinien rzucić w chooj tą całą robotę i wrócić do domu. A Pach na kolejny odwyk bo już wali mu na łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wik88
Jurek tyran? Jak dla mnie gruba przesada. W ostatnim odcinku pokazane było jak jego 'zięć' zrobił mu kawał podstawiając pod drabinę wiadro z wodą. I gdyby Jurek rzeczywiście był taki okropny jak to piszecie, to wcale by się nie śmiał tylko wyjechał z mordą do Grzesia. Ale ludzie zobaczyli coś kiedyś i już sobie zdanie wyrobili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ziec" Jurka to taka sierota, ze tylko do pomiatania sie nadaje.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie ta tabelka się zgadza i jest od początku taka sama nie zmieniają na bieżąco no zobaczymy teraz będzie salon o ile się nie myle i powinien odpaść Jurek zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka tabelka? Wytłumaczyć proszę bo nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwnica powinna odpaść za wcześniejsze fuszerki i za kuchnie te cegły oglądam wszędzie w każdej reklamie prawie w w każdym programie telewizyjnym i filmach .żadna nowoś ć zero jakiegoś własnego pomysłu małpiarska nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt z tej wybranej trójcy przez tvn nie zasługuje na finał dom dziecka same fuszery i tandeta, piwnica same fuszery i małpiarska nuda a Gor poprostu nic nie pokazał i to są finaliści jakie jury tacy i finaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa nadaje się na sklepową w sklepie wszystko za 5 zł tandeciara totalna i to ma być juror jak ona zielonego pojęcia nie ma o wykańczaniu pomieszczeń a co dopiero o jakiejś dekoracji wnętrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Na pewno chętnie wyskoczyłby z mordą, ale pohamował się resztkami sil co było widać. Wie co wyprawiał na początku i jak został odebrany więc teraz uważa i udaje fajnego, równego gościa. Słabo mu to wychodzi. Chamidło i tyle. Zazdrość o chłopaka córki co za głupi facet hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.48 Sierotą to jest raczej Pach. Od siedmiu lat mieszka z byłą żoną w jednym mieszkaniu w bloku.Zaradny jak chooj :-D Mocny jest tylko w mordzie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołajczykowie - polecieli z tą cegłą, ale na plus dla nich działa fakt, że nie robią z siebie ofiar losu, i np przedpokój dowiódł, że potrafią za grosze pięknie zrobić Wojtek i dwie córki - nie wiem czy oni grają czy też nie, odczucia mam lekko mieszane. Facet robi wszystko sam Pach - tandeta, stary facet a zachowuje się jak 20 latek, życiowy partacz - rozwiedli się i tak żyją pod jednym dachem, teraz jeździ po chłopaku córki, może irytować Boguszowie - sprawa prosta, nie kupuję ich łez i podejścia, że im się należy, bo są z domu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze Gor - do nich przekonana nie jestem zupełnie. On taki peerelowski cinkciarz, cwaniaczek. Te jego historie jak to otwierał Bistro męczące, są flejtuchami - ten niewykończony dom. Skoro ta żona tyle potrafi zrobić, to czemu mieszkali w takich warunkach z 3 dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia tera występuje w ugotowanych zobaczymy zaraz jej kuchnię jak ona ma urządzone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i rodzina Gora nie ma pieniędzy na remont domu. Ale jego żona jako kobieta mogłaby trochę to doprowadzić do ładu. Chociaż w tym salonie jakieś najtańsze pcv na podłogę. Wygląda na to że odpowiada im takie niechlujne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że loczkowaty Jurek przechodzi kryzys wiekowy. Patrzy na swoje nieudane życie i choć stara się odmłodzić na siłę g***o z tego wychodzi. Trampki i kozia bródka to nie wszystko. Dlatego zazdrości zięciowi że jest młody, życie przed nim, a do tego jeszcze z jego córką. A dziadka trafia jasny szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie Natalii szału na mnie nie zrobiło. Nasrane w tej kuchni wszystkiego. A jak kroiła rybę to jej łeb ( nie Natalii) leżał na płycie gazowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×