Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
nie wierze że ona żyła w pałacu i miała kuchnię za mase pieniędzy, chyba wyobraźnia ją poniosła zbytnio jeśli wchodzi się w takie wielkie pieniądze że już obracasz milionami to wogóle inaczej wyglądasz, nabierasz czegoś takiego że widać że masz kontakt z pieniędzmi, nawet jak jesteś w dresie i trampkach a to to zwykła dziołcha,nie dba o siebie , no soryu czarna farba na włosy , brwi nieprofesjonalne, kurpulentna - nie ćwiczy kobieta która poznała smak "wielkiego światowego" życia już nie schodzi z określonej ścieżki i wiem coś na ten temat bo znam ludzi i mam doświadczenie życiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci wojskowi nie mieli najgorszej lazienki. Lesby mialy brzydka, placzka gorsza niz u mojej babci. Tancerzy w ogole mi sie nie podobala. Poza tym ta babka jest w******jaca i popylala w sweyrze na lewa strone. No strasznie modna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z
->10.04.14 gości - dokładnie. Ona jest okropna, jest po 30, a wygląda jak zajechana 40cha. Nie jest to nawet kwestia pieniędzy, bo ma straszna cerę i niesamowicie prostacki ''styl'', aż dziw, że ktoś ja kiedyś chciał. Geny ma fatalne, co odbiło się na jej dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierzcie,miała taka kuchnię.....wugoglujcie sobie bursztynowy pałac we włocławku..wszystko w ich życiu prywatnym jest na takim poziomie jak nie wyższym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkurza mnie ta rycząca siostrzyczka. takie ciepłe kluchy a nie kobieta. działa mi tak bardzo na nerwy, że nie mogę na nią patrzeć. myśli, że wszystko łazami załatwi. A ta najmniejsza, podobna zadbana a dziecko ma taką wadę zgryzu że koszmar. gdzie niby to dbanie ? mam nadzieję, że nie ma ich już na budowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marta za bardzo pokazuje to wszystko racja ale to ze zela w wielkim bogactwie i luksusie to prawda wiecie ze ona jest byla synowa najbogatszego wloclawianina k.grzadziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat w tym pałacu ona nie mieszkała tylko w normalnym domku, jesu myslisz tępaku że jak jej teść ma bursztynowy pałac to musiało to byc jej ? chyba yebnieta jesteś to jest jej teścia a ona w zwykłym domku mieszkała idiotko myślisz że jak ja mam 3 piętrowy dom i mój syn będzie miał żone to ten dom będzie mojej synowej z automatu ? weź sie yebnij w swój tępy łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak. W bursztynowym palacu ona nigdy nie mieszkala. nikt tam nie mieszka, nawet jej eks tesc. to jest hotel i fundacja a nie czyjsc dom.mieszkala w 300 metrowym blizniaku srednio urzadzonym.to jej eks tesc jest bardzo bogaty a nie jej eks maz chociaz biedny tez nie jest. Wlasnie dopiero po rozwodzie rozpoczal wlasna dzialalnosc bo ona go przytlaczala w tym zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta marta sliczna a jej facet piotr mega ciasteczko i cialko....tylek pierwsza klasa..tez wam sie podoba ten facet?musza w lozku niezle wariowac..ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to się dziwię, że ktokolwiek poleciał na takie wulgarne babsko, do tego ją zapłodnił. Przecież ona jest sporo poniżej przeciętnej, a jej fatalne dna widać w tych dziewuszkach - dziwne, krępe, ze skłonnościami do tycia, a z twarzy podobne zupełnie do nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I on jej te brwi liże chyba, bo musi sobie markerem malować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podawali jak robili wszyscy zakupy w sklepie nie jestem pewna ale 16 czy 18 tyś na łazienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kto odpadł w koncu? bo nie ogladałam calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet Marty jest przystojny ,ale ona taka sobie. nie ładna ,ani nie brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
Obejrzałam na fejsie jeszcze raz te łazienki... bo wiecie jak w tv to pokazują ... i w większości nie widać tej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
A co myślicie o Krysi i Arku? Fajna ta ich łazienka. Widać, że dziewczyna ma smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pamiętaj że jeszcze fachowcim płacą bo w większosci to oni robili te lazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpadli "żołnierze". Na "ludzkie stonogi" patrzeć nie mogę, tzn tą z plemnikami nad oczami i tego jej gogusia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta ma brzydką cerę, czy was do reszty popieprzyło?! Poza tym nie mogę słuchać o tym nawiązaniach do sexu, rzygać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siostrzyczka zrobiła tą drugą sypialnię w sumie bez sensu. meble nie pasują. nie wspomnę, że baldachim ukradła "dziewczynom". jest identyczny. nawet taki sam materiał. łazienka to istny koszmar. tlumaczyła, że chciała wolnostojącą wannę dlatego zabrakło jej desek. co za bzdura. przecież wtedy poszło by wiele więcej desek. beż i biel drewna, nic w tym ładnego a już na pewno nie praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 10.04 godz.18.33. a nam sie chce rzygac jak ja ogladamy, jak te stare zliniale piorka unosi.wulgarna, brzydka, wyrachowane, grube dziewuszysko. a fe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona przecietna, taka sobie? zaloz okulary. moze podobna do ciebie i dlatego tak ci sie podoba. dla mnie jest paskudztwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. przy niej Tekla ( pamietacie ta pajeczyce ) to pieknosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A shrek pewnie wolalby dostac dozywocie niz spedzic z nia reszte zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta to Fiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając te komentarze ,śmiać mi się chcę do łez. Ludzie którzy to piszą to chyba albo na pewno była Piotra i były mąż Pani Marty. Osobiście powiem jedno oglądałam wszystkie odcinki które, były pokazane i nic się w nich złego nie dopatrzyłam , jest fajnie i wesoło a nie ciągle płacz i płacz w końcu można obejrzeć zupełnie innych ludzi .Dlatego jestem pewna ,że żal wam d**ę ściska .Najpierw pisaliście że nie będą nic robić, że Pani ma paznokcie i pewnie sobie zniszczy .Teraz wygląda jak zjechana 40 też żle . To jest program pt Bitwa o dom a nie top model.Krytykujecie kogoś , spójzcie się na siebie jak wyglądacie a po tem porównujcie . Wstyd mi ,ze ludzie w Polsce są wręcz bezduszni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pasuje ci gadka tu to idź sie pomódl do kościoła, może tam znajdziesz Księdza który ma dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie babki,Oni wyglądają na szczęsliwych,a nie takich co udają przed ludźmi....Fajnie,że ludzie potrafią tak sobie okazywać uczucia...zazdrościcie??Wasi mężowie nie dbają o siebie czy jak?Co w tym dziwnego,że Piotr dba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×