Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Jak widać znowu promują płaczki. Siostrzyczki wylecą. Szkoda że "powódź" zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 'Super ekspresie" tez sa zdjecia z Majdanem, to kieca ledwo d**e zaslania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uważam ,że ten pokój nie był dla dwulatka,chodź nie ukrywam podobał mi się.Mój dziewięcioletni syn był by zachwycony takim.Pokój lesbijek...hmmm,no ja bym w takim nie odpoczęła tym bardziej,że nawet nie było gdzie tyłka posadzić.Co do kocicy Martuni....brak słów....zachowanie na poziomie 15-stolatki.Wyobrażam sobie jak drą łacha z tych córek w szkole. Dzisiaj widziałam na fb fragment jak żona tego wojskowego chodziła i wystawiała oceny reszcie uczestników.Strasznie nastawiłam się negatywnie na nią.Beznadziejna dziewucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak właśnie też ogłądałam ten fragment z wojskową i zmieniam o niej zdanie - z negatywnego na pozytywne. Nie przeklinała, jakaś taka sympatyczna się wydała w tym fragmencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon robi czwórka: dziewczyny, powodzianie, doktorek i Mieszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy salon robi czwórka? Tyle ich zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz złe informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze powiem wam
szkoda ze ta ostatnia para odpadła ,pokój był fajny tylko nie dla dwulatka . Ale przeciez jury powinni bardziej patrzec na wystroj , dokładnosc i pomysł niz dopasowanie do wieku. Lesby odwaliły popeline na maxa i zostały sie . ech niech żyje homoseksualizm !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze powiem wam
najbardziej podoba mi sie urzadzenie przez Mieszków i Anię G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozwalaj mnie! kto chciałby mieszkać jak w zimnym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oni by chcieli i wiele innych ludzi ty wyżej zapomniałaś chyba że oni są młodzi :D młodzieżowo urządzają mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
Właśnie, a nie jak Rita - w jakieś babcine kanapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat ma Marta G?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelleee
siostra tej dziewczyny co sie opiekuje siostrami jest uposledzona? nie ogladalam odc jak bylo o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że jest upośledzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ty masz do osób? (jak się wyraziłaś upośledzonych )ja tego nie wiem nawet mnie przez myśl nie przeszło że może być inna niepełnosprawna,ale nie użyła bym takiego określenia jak ty to napisałaś szukasz kolejnej sensacji ciesz się że Ty jesteś zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelleee
bylam po prostu ciekawa, wygladala na niepelnosprawna umyslowo (lepiej?) i nei chcialam przez to pytanie jej w zaden sposob obrazic, jezu niektorzy tylko czekaja na prowokacje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelleee
i nie wiem jak moglas wyczytac z mojego postu ze mam cos do osob uposledzonych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się, ta kretynka czepia się tu wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepełnosprawny umysłowo to inaczej również upośledzony. I jest to wyraz potocznie używany nie tylko w mediach ale i w nazwach różnych stowarzyszeń takich osób oraz w medycynie. Nie jest to obraźliwe słowo w stosunku do tych osób, za to doskonale je określający. Więc o co biega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rity salon nie był zły, może za dużo motywów w róże. Mi bardzo podobała się łazienka Piotra i córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mówili kiedyś, że siostra jest studentką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i mówili ale ona wygląda na upośledzoną. I nie ma w tym określeniu nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wydaje się Wam, że udział P. Marty w tym programie nie ma i nigdy nie miał na celu zdobycia mieszkania, lecz tylko ( z sobie wiadomych względów) upokorzenie i ośmieszenie byłego małżonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh ludzie ludzie...Nie znam żadnej Marty ani Piotra,ale weźcie się ogarnijcie,co z tego,że dzieci mają wysokie alimenty,to chyba dobrze,że kobieta chce mieć cos własnego,coś na co sama ma wpływ.A Wy kobitki majac 16 lat gdybyście się zakochały i miały chłopaka,który ma ojca z portfelem,co uciekłybyście??Ja bym nie uciekła,..na pewno!...Rozstali się,trudno,tak bywa.Nie ważne czyja wina.Widze kobiete po rozwodzie,która nie ma swojego domu,może będą miały jej córki,ale Ona nie ma,więc co?Nie należy jej się szansa na własny sukces...Byłaby karierowiczką,gdyby żyła za te alimenty i szukała następnego z kasą..a piszecie,że Piotr jest bez grosza,więc jak dla mnie to się kochają....A co nie wolno im być szczęśliwymi????Wolno.Zgodzę się,że kobieta przesadnie emanuje seksem,jest to zdzirkowate,ale pewnie o tym nie wie,no cóż w tym jej prostota.Ma prawo być szczęśliwa,takie moje zdanie.Ma prawo walczyć o SWÓJ DOm....No przecież to oczywiste.A Wy jakieś zazdrośice czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyżej aleś się rozpisała chciałbyś jajca Piotrowi lizać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.43-- ale się uśmiałam, dobra riposta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×