Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
11.04.14 Popracuj nad ortografią i interpunkcją. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan bzdury pisac "obronczyni ucisnionych".Gdzie tam widzisz milosc to jest wszystko na pokaz.Jedyne co widac to seks, seks i seks i to w tym najgorszym wydaniu.Jak ludzie sie kochaja to emanuje od nich dobroc, delikatnosc a nie wulgarnosc. Mozna robic w seksie rozne rzeczy, ale nie bedac przy tym wulgarnym ( nie jestesmy przeciez pruderyjne ), ale na wszystko jest miejsce i pora i tego nie rozumiesz babo?Widac, ze z toba jest cos nie halo.Moze ci jest malo to wez kup sobie odpowiednia kasete z filmem dla doroslych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz racje. Ja ze swoim starym wszystko juz przerabialam, ale nie przed kamerami wiedzac ze dzieci beda mnie ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym żeby marta w następnym odcinku opisała jak robi loda i czy ssie też jajka przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłości kobieto Ci brak i tyle widocznie masz duże kompleksy . Tu jest poziom ludzi którzy powinni pójść na terapie ,oczywiscie nie wszyscy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do martixa z 18.10 twoje wypowiedzi sa tak przewidywalne, ze az sie nie chce ich czytac. Powody do kompleksow to ty masz. Cala Polska to widziala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:40...Bo Twój to stary..jak napisałaś a tu takie świeże ciasteczko :)...żal Wam,he he zazdrośnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 112322
Już po raz kolejny nie pokazali Krysi i Arka przy urządzaniu, dlaczego? Chyba najfajniejsza para i najlepsze wnętrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze nie pokazuja bo glównie robią to fachowcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praktycznie wszystko robia fachowcy kórych maja do dyspozycji albo wolno im wziąć kogos znajomego Piotr i Roksana nic nie zrobili w swoim mieszkaniu, Piotrowi wszystko zrobił kolega , Roksana tylko świeczki poukładała na półkach w lazience taki szoł, nie wiecie jak to wygląda , oni tylko udostępniają swoje twarze i odgrywają jakąś rolę która na życzenie reżysera jest przerysowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że Ania Ginter bez przerwy beczy to juz zauważyłam że ma taki styl bycia, rozumiem że mam umarła i ma małą siostrę,wzruszyłam sie ale ona cały czas płacze przy wszystkim, a to łóżko nie tak zmierzone ryczy, wanna nie tak ryczy, łazienka nie tak wyszła ryczy i odeszła od jurorów, płacze że w domu sie dach zerwie, że rano wstaje i się martwi no sory :O ale inni ludzie tez mają cięzkie życie i żyją, śmieja się , to juz jest jakas paranoja :O a jak ta mała ma się przy niej rozwijać ? zobaczcie na focie poniżej że ta mala widzi siostrę która beczy i sama też ryczy nad własnym ciężkim losem , rozwija w niej taki styl nieszczęsliwości , męczennicy :O mała powinna być uśmiechnięta i cieszyć się życiem, nie powinna spać razem z siostrą jeśli am obecnie w tym roku 9 lat paranoja, nie podoba mi sie to :O wiele ludzi już chce Ani Ginter pomagać, rozumiem że się wzruszyli jej płaczem ale myślę że pomoc dla niej powinna polegać na zmianie podejścia do życia masakra :O FOTA FOTA http://pokazywarka.pl/6yei6n/#zdjecie11144532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://pokazywarka.pl/kf2v0t/#zdjecie11145211 Dima jeden z niewielu uczestników który nie beczał i usmiechał sie gdy opowiadał o rodzinie w Kazachstanie, o tradycji, jedzeniu,historii, pokazywał drewniana chatkę, palenisko w domu, mame , opowiadał jak się modlili, jak się uczył, o babci można ? można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.04.14 Poznaliśmy Piotra w trakcie trwania programu. On, Rybińscy, Rita i Fabiańczuk - cztery rodziny które bez reszty oddały się pracy, byli tam praktycznie non stop, a nie !! Jeszcze Katarzyna, nie pamiętam nazwiska ta z dziećmi. Amatorzy w tym co robili,tyrali ponad siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda opinia jest bardzo ważna zarówno negatywna jak i ta pozytywna. Zatrzymajcie się na chwilę w tej dyskusji i zastanówcie się czy chcielibyście dzielić los innych uczestników? Większość z nich nie wybiera sobie owego losu a biorących udział w programie telewizyjnym w pierwszej kolejności powinniście podziwiać za odwagę i chęć zmiany życia na lepsze. Wielu ludzi w Polsce jest w podobnych sytuacjach ale brakuje im odwagi aby zrobić krok do przodu i zaryzykować. Każdy z nas płacze ale jedni mają mniej powodów do płaczu inni więcej. Ocena na podstawie materiału pokazanego w telewizji nie jest niczym nadzwyczajnym, każdy może to robić, nikomu się tego nie zabrania ale zastanówcie się czy chcielibyście być na miejscu tych ludzi? Kto z Was zastanowił się jakie padały pytania podczas nakręcania materiału w którym były widoczne łzy i emocje, jak trudne jest opowiadanie o swoim życiu przed kamerą, ile pracy, siły i emocji trzeba włożyć aby móc powiedzieć sobie że dla najbliższych zrobiło się wszystko. Tak naprawdę nie wiecie nic na temat tych ludzi. W Waszych oczach Ania zostanie ciągle wyjącą dziewuchą, ale Ania też ma uczucia, mnóstwo problemów których nie sprzedała w telewizji i własnymi rękami bez pomocy rodziny chce zapewnić lepsze życie swoim siostrom, na które jej nie stać. Nie zatrzymam tej lawiny nienawiści i zdeptania ludzkich uczuć ale mam nadzieję chociaż niewielka część zastanowi się nad tym. Pamiętajcie "Mądry człowiek wie co mówi, głupi mówi co Wie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"lawina nienawiści i zdeptanie ludzkich uczuć " dobrze się czujesz kobieto czy masz poważne problemy emocjonalne ? bo używasz górnolotnych słów oskarżających z pełnym patosem weź leki na nerwy , dobre sa ziołowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nabijam 8000 post , jes jes jes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zgadzam się w 100% z wpisem : 13.04.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta edycja jest najfajniejsza i trzyma w niepewności np sytuacja z szybą albo nocne szukanie wiertła. Fajni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta bajki dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam że najfajniejsza była pierwsza , później trzecia a na końcu druga edycja teraz trochę się popisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza edycja była najfajniejsza tak samo jak Big brother też pierwsza edycja była najfajniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście zwiastun nowego odcinka??Tego doktorską i jego rodzinę wykorzystują na maksa!!!Najpierw jego mama szyła wszystkim, on leczył a teraz jego siora strzyże włosy!no k***wa już przecinają.Mi by było wstyd tak łazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc mój wpis z 2014-04-03 10:11:51 okazał się proroczy :? Ludzie wykorzystują rodzinę doktorka na maksa, naprawdę wstydu nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jest reżyserka dajcie spokój z tym wykorzystywaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka reżyser ją?ludzi nie znasz?jak pijawki po czują krew to wypijają tele krwi ile mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełna reźyseria pekajaca szyba i wszystko co widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eleleinka skończ juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie prawie na szaro przedpokoje co oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa tak sie odchudzila, ze nogi ma chude jak dwa patyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×