Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maciek B.

zyczenia z okazji Swieta 3 maja

Polecane posty

5 Pułk Strzelców Konnych, miejsce postoju Dębica Po pijaństwie leży w rowie, To jest Piąty Pułk w Tarnowie. Długo błądził w okolicy, Zanim trafił do Dębicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
maciek cała armię ii rp przerobi tymi wierszykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Natka caly weekend lezy
nienadmuchana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 Pułk Strzelców Konnych im. Hetmana Wielkiego Koronnego Stanisława Żółkiewskiego, miejsce postoju Żółkiew, Nasz Żółkiewski prał Moskali, My ich też będziemy prali. Pod pierzyną strzela cnota Strzelców konnych to robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 Pułk Strzelców Konnych Wielkopolskich, miejsce postoju Biedrusko Strzelcy co nad Wartą stoją, Zuchy Niemców się nie boją. Błyszczą z czynów wiekopomnych, To Pułk Siódmy Strzelców Konnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 Pułk Strzelców Konnych, miejsce postoju Chełmno Same pany i sportsmeny, Ósmy strzelców to nie treny. W Ósmym Pułku Konnych Strzelców, Jedzą mięso bez widelców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 Pułk Strzelców Konnych im. gen. Kazimierza Pułaskiego, miejsce postoju Grajewo Poznać pana po cholewie, To dziesiąty Pułk w Grajewie. Dzicy, butni, jak remonty, To jest Strzelców Pułk Dziewiąty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 Pułk Strzelców Konnych, miejsce postoju Łańcut W jednym łapciu, w jednym bucie, Chodzi strzelec po Łańcucie. Jajecznica ze szczypiorkiem, Jest dla jego barwy wzorkiem. O piechocie nie śpiewamy, Bo ją całą w d ... mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech w księgach wiedzy szpera rabin, Nauka to jest wymysł diabli, Mądrością moją jest karabin, karabin I klinga ukochanej szabli. Nie dbam o szarże ni o gwiazdki, Co kiedyś mi przystroją kołnierz, Wy piszcie klechdy i powiastki, Ja biję się jak musi żołnierz. Nie pnę się do zaszczytów drabin, I generała biorą diabli, Podporą moją jest karabin, karabin I klinga ukochanej szabli. Nie tęsknię do kawiarni gwarnej, Gdzie mieszka banda dziwolągów, Gardzę zapachem buduaru, buduaru Gdzie armia psoci wśród szezlągów. Nie nęcą mnie zalety babin, Kobieta zdradna, bierz ją diabli, Kochanką moją jest karabin, karabin I klinga ukochanej szabli. Nie jeden wróg miał na mnie chrapkę, A teraz w piekle jęczy na dnie, Ze śmiercią igram w ciuciubabkę, w ciuciubabkę, Więc może wkrótce mnie dopadnie. Ksiądz niech mnie grzebie, albo rabin, Żołnierza się nie czepią diabli, Lecz w grób połóżcie mi karabin, karabin I klingę ukochanej szabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na polanie dogasa ognisko, Cicho w lesie srebrzyste lśnią skry, Gwiazdy zgasły, poranek już blisko, A Ty śnisz tęczowe sny. Wśród zygzaków złocistych promieni, Co tak jasno dziś złocą Twą twarz, Snują Ci się Twe twórcze marzenia, Komendancie, Wodzu nasz! Nikt Ci nie dał złocistych odznaczeń, Taki prosty strzelecki Twój strój, Lecz bez odznak, orderów, odznaczeń, Tyś nam Wodzem na życia bój. Będą kiedyś zygzaki płomieni, Co tak jasno dziś złocą Twą twarz, Opowiadać o Tobie legendy, Komendancie, Wodzu nasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No co? Po dobrym rznieciu
przez kolegow teraz musi odreagowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz w ciemną noc do niebios bram Pukała cicho dusza. Obudził się Piotr Święty sam I wyjrzał przez judasza. I się ze zgrozy zatrząsł aż Na widok jej oblicza, Bo poznał w niej, „milutką twarz Ministra Radkiewicza. Zawołał zaraz dusze tych, Co byli w Mokotowie, Wskazując drania, prosił ich, Niech każda się wypowie. A dusze widząc znany ryj, Wrzasły zgodnym akordem: „Święty Piotrusiu, weźże kij zwal go na zbitą mordę. Krzyknęła dusza w chwili tej, Aż się ze złości wściekła. I wierną będąc doli swej Poleciała do piekła. A tam poznała w diable tym, Co puszczał go do niego Kaprawy pysk podobny w dym Do Jacka Różańskiego. Wstąpiwszy w głąb natknęła się, Na dymiącego draba, A w drabie tym poznała znów Generała Ochaba. Gdy się wpatrzyła w widok ten Drgnęła w niej rzewna nuta, W tym strasznym piecu, to nie sen, Zobaczyła Bieruta. Zdumiona swój wytęża wzrok, Radość jej pierś rozpiera, Bo w każdym diable ma co krok Z KC PZPR-a Tak się spotkało draniów sto, W piekielnej restauracji I pijąc smołę, tęskni do Ludowej demokracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, ty ojcze atamanie, Ukraina śpi w najlepsze, Śpią sokoły na kurhanie I stanęła woda w Dnieprze. Koń już ledwo nogi wlecze, Człek tak żyje, a nie żyje, Czas nie płynie ale ciecze, Gdzieś w limanie czajka gnije. Wychowskiego szablą krzywą, Mała bawi się dziecina, Ty kozacze śpisz leniwo, Płacze matka Ukraina. Gołąbeczek strzepnął piórka, Gdzieś nad stepem orzeł kracze, Rwie się padrwa i przepiórka, A ty jeno śpisz, kozacze. Ej, ty ojcze Atamanie, Niech przed tobą się użalę, Gdy tak dłużej pozostanie, To chatynkę swoją spalę. Spisy w drobne drzazgi złamię, Szablę rzucę na dno morza, Sam się skryję gdzieś w kurhanie W dzikich stepach Zaporoża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ojcze Atamanie! cześć I czołem Maciek widzę, ze ktos znow z samego rana sfrustrowany;) a ja jem I rozkoszuje sie zyciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a twoj ciapaty robi na twoje
zachciajki , dobre te ciapate chlopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, moj na razie biały, ale bedzie brazowy juz za tydzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wtedy bedzie juz czarny
ale sa kobiety ktore lubia czekolade :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czolem, kluski z rosolem;)🖐️ Ja leze na lezaku, slucham ptakow, pije herbe, czekam na zakupy i serfuje po necie;) Za jakis czas grill, piwerko i film - Bekarty wojny:) Tez sobie mozesz wlaczyc, to sie pozniej wymienimy opiniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek, oglądałam, bardziej podobał mi się Django Unchained, ostatni film Tarantino:) polecam, zwłaszcza kreacja Niemca zajebista. ja zaraz biore sie za wiosenne porzadki, potem relaks, SPA I inne przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam, jestem tlumaczem mackow
ego slangu: "Czesc czolem, kluski z rosolem"- powiedzonko ktore maciek uwaza za trendy, modne w poznych latach 60tych. " Ja leze na lezaku, slucham ptakow"- mam poranną erekcję "pije herbe"- palę zioło " czekam na zakupy"- mama i tata zaraz przywiozą płatki kukurydziane i mleko " i serfuje po necie"- zamulam " Za jakis czas grill, piwerko i film - Bekarty wojny"- reszte dnia spędzę sam, bo mama i tata idą do znajomych "Tez sobie mozesz wlaczyc, to sie pozniej wymienimy opiniam"i- proszę, nie zostawiaj mnie samego bo znowu się spiję jak świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed wyjazdem zajebiscie. w poniedzialek robie ostatnie zakupy, typu nowa maska do nurkowania itd:) jestes na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, nie pisalas, ze nurkujesz:) Tez chcialbym zaczac. Tak, jestem na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko nurkuje, ale tym razem zamierzam :) swietne miejsca do snorkellingu tam sa. plus 2-3 dni na łódce, I chce chociaz raz na desce sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×