Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maciek B.

zyczenia z okazji Swieta 3 maja

Polecane posty

Gość offerma
maciek pali zioło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 Pułk Ułanów Podkarpackich, miejsce postoju Brody Śmierdzi naftą, robi długi, To jest Pułk Dwudziesty Drugi. Hemoroidy ma co drugi, To jest Pułk Dwudziesty Drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
ja nie palę. wolę pić piwo w parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto nigdy nie zapalil weedu jest za Tuskiem i stoi tam, gdzie kiedys stalo ZOMO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźroczystaa
hehee tan topik, Maciek, rozwaliłeś mnie, hahaha, świetny gość z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek co porabiasz? ja lecze kaca I gotuje pomidorowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek idź spać
bo już głupoty piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkljljj;kk
a gdzie stało zomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Przezroczysta: 🖐️ @mi mala: siedze na domku w przyjezierzu, pije, slucham dretwego w sumie towarzystwa i zamulam na necie;) No i jem grillowe i czeka jeszcze na mnie pol gibona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkljljj;kk
a co takiego się stało 03. 05. 1993r ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźroczystaa
Wiesz co mi się w tym topiku spodobało? Że jesteś taki odjechany a nie piszesz tylko i wyłącznie o pichceniu żarcia z gospodyniami domowymi. Ten topik pokazał Twoje nowe oblicze. 50 twarzy Maćka? Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 Pułk Ułanów Grodzieńskich, miejsce postoju Postawy W boju krepkij, w mirze sławnyj, Dwadcat tretij prawosławnyj. Są naiwni, jak te dzieci, Ułański Dwudziesty Trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Przezroczysta: mam wiele zainteresowan, gotowanie to tylko jedno z nich. Jestem polskim patriota. Moj pradziadek byl wilenskim ulanem, ktory walczyl w wojnie polsko - bolszewickiej. Mam wiele pamiatek po nim. On bardzo kochal konie, a ja samochody jako ich XXI wieczny substytut;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto nie pali ręka w gore x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 Pułk Ułanów im. Hetmana Wielkiego Koronnego Stefana Żółkiewskiego, miejsce postoju Kraśnik W jukach wożą wina dzbanki, Kochają ich Lublinianki. Piją wódkę, grają w karty, To jest Pułk Dwudziesty Czwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 Pułk Ułanów Wielkopolskich, miejsce postoju Prużana Dawniej był to pułk bojowy, Dziś w nim rządzą białogłowy. Wielkopolskim się mianuje, A w Prużanie pokutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 Pułk Ułanów Wielkopolskich im. Hetmana Jana Karola Chodkiewicza, miejsce postoju Baranowicze Gdzie koń chudy, ułan tłusty, To jest Pułk Dwudziesty Szósty. Choć Hetmana mają w herbie, Coś klekoce im się we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 Pułk Ułanów im. Króla Stefana Batorego, miejsce postoju Nieśwież Sława o nich na głos niesie, Że pamięta ich Polesie. Śpiewy, tańce, wóda, kiła, To ułani Radziwiłła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUŁKI STRZELCÓW KONNYCH Lecz tak mówiąc między nami, Strzelcy nie są ułanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 Pułk Strzelców Konnych, miejsce postoju Garwolin Z całej Polski zbieranina, To są strzelcy z Garwolina! Gdzie ty mieszkasz? W Garwolinie! Pies cię j ..., sk .........!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 Pułk Strzelców Konnych, miejsce postoju Hrubieszów Durna mina, pusta głowa, To są strzelcy z Hrubieszowa Kto pod kocem dziewki chowa, To są strzelcy z Hrubieszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 Pułk Strzelców Konnych im. Hetmana Polnego Koronnego Stefana Czarnieckiego, miejsce postoju Wołkowysk Kawał d ... zamiast pyska, To są strzelcy z Wołkowyska. Kto ostrogą, szablą błyska, To są strzelcy z Wołkowyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 Pułk Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej, miejsce postoju Płock Mariawitów zgrywa w karty, Konnych strzelców to Pułk Czwarty. Poskramiacze serc niezłomnych, To jest Czwarty Strzelców Konnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×