Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żabie-oczko

4 miesiące do porodu -T.P.09.13

Polecane posty

Jak miło że ktoś tutaj ciągle wpada, właśnie postanowiłam założyć ten temat po tym jak znalazłam topik z wrześniówkami , przeczytałam parę pierwszych stron i chciałam do nich dołączyć, ale chyba faktycznie za późno przyszłam bo teraz panuje tam jakiś dziwny chaos. Ale kochane zawsze możemy stworzyć sobie tutaj taki swój własny i ciekawy kącik. To będzie też mój pierwszy dzidziuś , nie mogę się doczekać , aż przyjdzie na świat...Strasznie się cieszę że tutaj jesteście i że możemy się podzielić swoimi obawami ,wiedzą no i oczywiście też wielkim szczęściem jakie nosimy pod naszymi serduchami ❤️ Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabie-oczko- sorki miałam napisać że też chciałam żałożyć taki temat, a nie że go założyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swojego grona , ostatnio mam gorsze dni ,odkąd się dowiedziałam że stare wrześniówki chyba prze ze mnie uciekły na inne forum. Na samym początku gdy jeszcze nie znałam tutejszych dziewczyn a tylko czytałam różne tematy, niestety niezbyt miło wyraziłam się o dziewczynach na pewnym temacie, nie chodziło mi o jakieś konkretne osoby , pisałam to ogólnie , no ale niestety wrześniówki odebrały to do siebie i chyba się na mnie pogniewały znienawidziły mnie... Głupio się z tym czuję, chciałabym normalnie z Wami pisać i czuć się normalnie a nie dołować się...Proszę przygarnijcie mnie...Ja naprawdę nie obrabiam nikomu tyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tutaj zrobił ruch, witam wszystkie nowe przyszłe mamusie, mam nadzieję że ze mną zostaniecie... Nutka29 Witam , widziałam Cię właśnie w wrześniówkach, nie znam tematu , ale skoro od razu przyznajesz się do winy i przepraszasz to myślę że możemy Cię do nas przyjąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauraaaaaa345
To może i ja się dołączę....Mam 23 lata i jestem w 19 tygodniu ciąży, jeszcze nie wiem co będę miała , ale bardzo chciałabym córeczkę, w którym tygodniu lekarz może już dokładniej określić płeć dziecka??? Wie ktoś może????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabie-oczko- Dziękuję bardzo za zrozumienie, po tym całym chaosie myślałam nawet o zmienieniu nicka,żebym się dziewczynom tak źle nie kojarzyła ale to byłoby i tak bez sensu..tym bardziej że udzielam się też na innym temacie i tam mnie dziewczyny znają i wiedzą jaka jestem naprawdę...:) Pozdrawiam i życzę miłej nocy , uciekam już spać bo tej nocy spałam tylko 4 godzinki, padam na twarz...Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatko ja chyba też za łóżeczkiem i wyprawką będę się rozglądać już tak na poważnie w sierpniu , albo może lepiej w lipcu, (żebym zdążyła się tylko wyrobić przed porodem). Póki co chodzę i oglądam wózki , łóżeczka i te słodkie maleńkie ubranka...Nie wiem dlaczego ,ale jeszcze mi się wydaje że jest ciut za wcześnie na takie jakieś poważne zakupy... A może tylko mi się tak wydaję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
U mnie to wszystko zależy kiedy będe mieć pieniądze na wózek i łóżeczko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , jakby nie było to jest to jednak spory wydatek, a jak już kupować to raczej porządne rzeczy.. Ja póki co zaczynam się powoli rozglądać , za parę tygodni mam kolejną wizytę na usg więc może jak już lekarz potwierdzi płeć tak bardziej na 100 % to zacznę może już kupować jakieś ubranka dla maleństwa itd... Coś chciałam jeszcze napisać ,ale wyleciało mi z głowy... Tak więc życzę Wam kochane miłej niedzieli , ja wybieram się z mężem do rodziców, może coś z telefonu uda mi się jeszcze do Was skrobnąć o ile teściowa da mi chwilkę wytchnienia.. Jest osobą która bardzo nie toleruje jeśli ktoś w towarzystwie telefonu hi hi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być że teśćiowia bardzo nie lubi jeśli ktoś będąc w jej towarzystwie używa telefonu...Chyba jeszcze jestem zaspana i nie widzę dobrze na oczy ha ha Lauro witaj pewnie że się możesz do nas dołączyć , tutaj przyjmujemy wszystkie przyszłe mamusie..Odnośnie Twojego pytania , u mnie lekarz dopiero w 18 tyg tak na 70 procent określił płeć , ale czekam jeszcze do kolejnej wizyty, jeśli potwierdzi płeć , to myślę że będę mogła już spokojnie kupować ubranka w konkretnym kolorze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauraaaaaa345
Dzień dobry wszystkim , ja dopiero wstałam , mąż mi zrobił śniadanie do łóżka , takie poranki to mogły by być codziennie... Za 2 tygodnie mam połówkowe , mam nadzieję że już poznam płeć.. Tak jak już pisałam chciałabym córeczkę , głównie też z tego powodu że moja siostra i bratowa mają dziewczynki , więc miałabym już sporo rzeczy od nich... Aczkolwiek pewnie jeśli będzie chłopak to mąż się będzie bardziej cieszył , faceci chyba wolą bardziej synów niż córki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauraaaaaa345
Żabie-oczko ale masz teściową....zawsze możesz zwiać z telefonem do łazienki i udawać że poszłaś za potrzebą a tak naprawdę sprawdzisz co się dzieje na forum... Ja tak czasem robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauraaaaaa345
A co powiecie na zrobienie tabelki?? Widziałam że na innych tematach dziewczyny robią sobie swoją tabelkę może i my zaczniemy co Wy na to??? T.C- tydzień ciąży , T.P- termin porodu..... Nick........................wiek........T.C............T.P.................Płeć.... Lauraaaa345..............23...........19..........29.09.13.............?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem , he he Laura całkiem niezły ten pomysł z telefonem i łazienką ,może spróbuję... Fajną wymyśliłaś tą tabelkę ja tu jestem jeszcze nowa więc za bardzo się nie orientuję jeszcze w takich rzeczach, proponuję by się wpisywać do tabelki według kolejności terminu porodu.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się dopisuję i już uciekam , bo mnie mąż zaraz siłą od laptopa odciągnie, byle tylko nie za włosy jak w epoce kamienia łupanego ha ha Nick........................wiek........T.C............T. P.................Płeć.... żabie-oczko...............28...........23..........02.09.13.............syn??? Lauraaaa345..............23...........19..........29.09.13.............?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka*-*
Cześć!!! Cieszę się, że taki topik powstał. Mam nadzieję, że przyjmiecie jeszcze jedną ciężarówkę;-) Mam 28 lat, termin na 30 sierpien i to jest moja druga ciąża. Jak do tej pory czuję się bardzo dobrze chociaż brzuch już mam ogromny. Nie wiem co będę miała ale chciałabym córeczkę Alicję. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Nick........................wiek........T.C............T. P.................Płeć.... żabie-oczko...............28...........23..........02.09 .13.............syn??? Lauraaaa345..............23...........19..........29.09.1 3.............????? Renata25..................25...........22..........11.09.13..............????? Akurat na wózek i łóżeczko mam dostać od rodziców i teściów:) ja się dowiem co będzie na usg połówkowym we wtorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauraaaaaa345
Witaj Anulka , na pewno Cię tutaj wszyscy ciepło przyjmiemy, jak widzisz jest to nowy topic i dopiero się poznajemy i zbieramy grupkę ciężarówek :) Wpisz się do tabelki jeśli chcesz z nami zostać :) Mam nadzieję że żabie-oczko mnie nie opierniczy że tak się tutaj troszkę rządzę :0 Renata , fajnie masz z tymi rodzicami i teściami że postanowili złożyć się Wam na wózek i łóżeczko, to bardzo duża pomoc,dziadkowie na pewno nie mogą się już doczekać wnuka albo wnuczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widzę że Nutka i tutaj
Przyszłaś się szarogęsić. A proszę,proszę... Może znowu jakaś akcja się wywiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkkaa
witajcie ja mam termin na 4 lipca .We wtorek wizyta i zaczynam 8 miesiąc:)Z usg wynika że będzie chłopiec a ja mam problem z imieniem:/ podoba mi się jonatan ale początkowo miał być eryk i każdy już się przyzwyczaił i nie są przychylni do mojego kolejnego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauraaaaaa345
Witaj Edytko, Eryk całkiem fajne imię dla chłopczyka, a Jonatan? w sumie nie słyszałam w Polsce o takim imieniu...Jak się je poprawnie wymawia? Dżonatan? Mojej koleżance podoba się imię Amadeusz i namawia mnie że jeśli będę mieć chłopczyka to żebym tak mu dała na imię...ale szczerze mówiąc mi się ono nie podoba..Ja się zastanawiam nad takimi imionami jak Paulinka , Zuzia, albo Dawid, Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauraaaaaa345
Edyta a jak się czujesz na tym etapie ciąży? Kurczę 8 miesiąc już przed Tobą, więc zostały Ci już tylko 2 ..ja dopiero jestem w 5. Puchną Ci może nogi albo coś w tym rodzaju? Słyszałam że w 3 trymestrze jest coraz trudniej, brzuszek jest już spory więc zaczyna ciążyć, nogi bolą i zaczynają puchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkkaa
hey nie mam problemu z puchnięciem jak już to skurcze i potem utrzymywał się ból dzień dwa ale już minęło i dawno nie miałam .Jedyne na co narzekać mogę to ,że ciężko mi się oddycha no i rozstępy niestety :/ chciała bym już mieć to za sobą i móc przytulać maleństwo bo brak mi wsparcia bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkkaa
ja nie chciałam pospolitego bo mi się nie podobają jak już to stefan ale mama mówi że dzieci będą się wyśmiewać .czyta się tak jak się pisze czytałam na jakimś forum i dziewczyny tak nazywają dzieciaczki i spodobało mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Mój mąż chce aby chłopiec miał na imię Kacper :) za dużo się serialu rodzinka.pl naoglądał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauraaaaaa345
Renata mi też się podoba imię Kacperek , kojarzy mi się ono jakoś tak miło z tym przyjaznym duszkiem Kacperkiem z bajki... no i oczywiście z uroczym Kacperkiem z rodzinki.pl (Też to z mężem oglądamy...) Powiem Wam że ciężka sprawa z tymi imionami, przed ciążą miałam jakieś swoje ulubione typy a teraz nie mogę się zdecydować na żadne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie , piszę z ukrycia tak jak mi radziłaś Laura... hi hi Teściowie mnie wzięli w obroty i namówili nas żebyśmy zostali u nich na noc, rzadko się widzimy bo mieszkamy 180 km od siebie więc wyjątkowo się zgodziliśmy zostać, tym bardziej że mój M ma wolne do środy. Serdecznie witam nowe dziewczyny, Laura cieszę się, że się porządziłaś i tak miło zajęłaś się nowymi osobami, chyba mianuję Cię swoim ambasadorem ha ha ha.... Edytka - jeśli podoba Ci się imię Jonatan to tak nazwij swojego maluszka a opinią innych się nie przejmuj , nawet jeśli na początku będą kręcić nosem to w końcu i tak się przyzwyczają... Renata- ja dzisiaj rozmawiałam sobie z teściową i mężem i chyba w następnym tygodniu pojedziemy kupić łóżeczko i wózek... Zastanawiam się też nad przewijakiem , nie wiem czy kupić taki osobny czy taki razem z komodą , albo widziałam też przewijak razem z łóżeczkiem, tak jakby był wmontowany w łóżeczko..i się zastanawiam co byłoby praktyczniejsze... A jakie wózki Was interesują , ja chyba bym chciała taki 3 częściowy z gondolą, ale też nie jestem jeszcze pewna.. Może Wy mi coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka- fajnie że napisałaś o tych puchnących stopach, mnie na ostatniej wizycie lekarz pytał czy mi puchną , ale póki co nie zauważyłam żebym miała jakiś problem z nimi , może jeszcze za wcześnie, bo to mój 23 tydzień dopiero... Jedyne co zauważyłam to jakieś dwa dni temu skurcz łydki mnie chwycił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja mam termin na 5 Września :) Mogę dołączyć ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20045205/ kupiłam ten przewijak plus materacyk do tego tzw. przewijak. Też planuje kupić wózek 3w1 :) oglądam na allegro i co chwile coś mi się innego podoba. Ja szukam wózka z przekładanym siedziskiem :) Ja osobno będę kupować łóżeczko i pościel .http://allegro.pl/15ele-haft-90x120-moskitiera-baby-lux-sliczna-i3198395234.html ta pościel mi się podoba taka brązowo różowa w serduszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×