Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żabie-oczko

4 miesiące do porodu -T.P.09.13

Polecane posty

Gość sandra522
kochane a jak dacie na imię swojemu dziecku? bo większość z was zna już plec :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baloniki21 powiem Ci szczerze,ze mi pojawily sie rozstepy na piersiach po jakims czasie karmienia nigdzie nie mam tylko na piersiach.Poza tym pamietajcie ze trzeba pilnowac kolejnosci karmienia raz prawa raz lewa to bardzo wazne ja to zaniedbalam bo mi bylo wygodniej lewa karmic i jedna piers byla ladna a druga jak rodzynka wygladala:):)jak bylam z mezem nad baltykiem to musialam kupic kostium z niezlym pushupem bo sie wstydzialam.ale mam nauczke i teraz bede juz tego pilnowala.... teraz sie wyrownaly pod wplywem ciazy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzedniej ciazy pod koniec chodzilam jak pingwin malo tego kulalam na jedna noge mialam jakis ucisk na kolano to chyba efekt tych 25 kg:D:D teraz narazie nic sie nie dzieje normalnie chodze...a jesli chodzi o zgage to tez narazie jej brak w poprzedniej ciazy zaatakowala mnie w 9mscu mialam straszne slinotoki spalam ze stara koszulka w ktora plulam bo tak mi slina ciekla ble ble a i nie polozylam sie spac bez sodki przy lozku tylko to mi pomagalo niezdrowe ale coz zrobic...baloniki przed ciaza mialam zawsze 75 b a po karmieniu piersi wiadomo powiekszyly sie nosilam 75 DD tylko to angielska rozmiarowka nie wiem slonce jak to sie odnosi do polskich rozmiarow stanikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialamm dodac w weekend biore sie za pakowanie torby to nie sa zarty dobry msc zostal ale lepiej miej torbe naszykowana.dzis ide do sklepu po biustonosz do karmienia jeden juz mam ale chcialabym jeszcze taki usztywniany po majteczki jednorazowe po porodzie i po wielkieeeeeee podpachy poporodowe a i jeszcze musze kupic wkladki do biustonosza zeby mleko nie cieklo:P:Pa koszule to juz przez neta kupie nie lubie po mrketach chodzic bo tam mi ciezko oddychac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka*-*
Cześć! Jak samopoczucie? Anulka87 co do zgagi to nie pomogę, mnie też pali pod wieczór-wypijam wtedy litr wody a potem budze się co 3 godziny na siku;-) A jeśli chodzi o wyprawkę do szpitala dla mamy-jak dla mnie wystarczą dwie koszule nocne i jeden szlafrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kurcze, ale dziś paskudny dzień... Nie mam na nic siły i ciągle bym spała i spała... a za nic nie mogę usnąć :( chyba niskie ciśnienie jest... aż kawkę sobie zrobiłam... Na szczęście zgagi jeszcze nie mam i oby przyszła jak najpóźniej ;) co do chodu to jeszcze nie jest tak źle u mnie, ale jak już się zmęczę i za dużo chodzę to już mnie nosi na boki... Imię dla dziewczynki miało być Alicja, a dla chłopczyka Antoni, chociaż ostatnio zastanawiam się nad Michałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra522
ja Myslalam nad imieniem Estera :-) bardzo mi się podoba i będzie się wyróżniała moja zabka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam dopiero z przedstawienia na Dzień Matki :) Czekają mnie jeszcze dwa takie przedstawienia w najbliższych dniach :P Cięzarówka: to jak Ty miałaś B i posżło Ci do DD to 3 rozmiary :O To ja mam D i jak mi pójdzie to będe miała F :( Mój kręgosłup tego nie zniesie ;/ Mi mężczyzna mówi ,,miło'' jak widzi mnie z tym kaczym krokiem i z brzuchem :D Jak mu się podobam to nie mam tylku kompleksów :) Muszę wziaść się za jakiś obiad :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja dzisiaj byłam u lekarza i okazało się że cukrzyca ciążowa dostałam skierowanie do dietetyczki już umówiłam się środę, i musiałam się przenieść do ginekologa w szpitalu który się zajmuje ciężarnymi z cukrzycą . A od początku ciązy przybyło mi 5.5 kg. Ale dzisiaj dzień najchętniej bym spała . falbanka27 ja mieszkam między rondem żabą a cm. bródnowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baloniki z lenistwa nie smarowalam niczym piersi i dlatego mam rozstepy :P:P moze z dwa razy w mscu oliwka je pomasowalam i to wszystko chociaz mysle,ze to i tak by niewiele dalo mialy sie pojawic i sie pojawily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespokojnawawa: Kurczę współczuję :( Oby u mnie było ok. Ciężarówka : ja tam codziennie się nie smaruje raczej co drugi dzień :) WIęc też jestem narazona na rozstępy :P :D Ile czekałyscie na wyniki z glukozy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Ja też idę do poradni diabetologicznej bo mam za wysoki cukier ale to nie oznacza, że się ma na 100% cukrzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baloniki teraz będą pewnie niki pomarańczowe i niebieskie..he he U mnie cukier w normie , a już się obawiałam czy mi coś nie wyjdzie w badaniu bo wiecznie jestem zmęczona i senna. Rzadko miewam jakieś bardziej energiczne dni.. A wiecie może do którego miesiąca rosną piersi? Moje z DD urosły do E ,oby już nie rosły bo skończę jeszcze na Z ha ha ha A tak z ciekawości to jaki największy widziałyście rozmiar stanika??? Na jakimś tam rozmiarze chyba się kończy numeracja...Dzisiaj mówili w wiadomościach o jakiejś kobiecie która sama urodziła w domu a pomagał jej przez tel dyspozytor... Ciekawe że tak sama dała radę urodzić,siłą rzeczy obyło się bez znieczulenia i cięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baloniki teraz będą pewnie niki pomarańczowe i niebieskie..he he U mnie cukier w normie , a już się obawiałam czy mi coś nie wyjdzie w badaniu bo wiecznie jestem zmęczona i senna. Rzadko miewam jakieś bardziej energiczne dni.. A wiecie może do którego miesiąca rosną piersi? Moje z DD urosły do E ,oby już nie rosły bo skończę jeszcze na Z ha ha ha A tak z ciekawości to jaki największy widziałyście rozmiar stanika??? Na jakimś tam rozmiarze chyba się kończy numeracja...Dzisiaj mówili w wiadomościach o jakiejś kobiecie która sama urodziła w domu a pomagał jej przez tel dyspozytor... Ciekawe że tak sama dała radę urodzić,siłą rzeczy obyło się bez znieczulenia i cięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabie-oczko
Niespokojnawawa współczuję Ci :( , Moja koleżanka też miała cukrzyce ciążową, robiła sobie zastrzyki z insuliny ale zaraz po porodzie jej to przeszło a dzidziuś urodził się zdrowy :) Tak więc na pewno i u Ciebie wszystko skończy się pozytywnie.. :) O Ciężarówka napisz jeśli możesz co jest potrzebne do szpitala, ile np ręczników potrzeba, ile body dla maleństwa , ile pieluszek się powinno wziąć. Będę Ci ogromnie wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baloniki21
Kurczę jak ja nie chce takich ,,dojców'' mieć :( Słyszałam i też właśnie się zastanawiam nad tym jak to możliwe ???? :D I dlaczego tak późno zadzwonili po pogotowie .... W Poniedziałek idę na tą glukozę , w końcu trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabie-oczko
Niespokojnawawa współczuję Ci :( , Moja koleżanka też miała cukrzyce ciążową, robiła sobie zastrzyki z insuliny ale zaraz po porodzie jej to przeszło a dzidziuś urodził się zdrowy :) Tak więc na pewno i u Ciebie wszystko skończy się pozytywnie.. :) Ciężarówka jeśli możesz napisz co tam pakujesz do tej swojej torby, ile ręczników , pieluszek , body itd . Będę Ci ogromnie wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baloniki21
Kurczę jak ja nie chce takich ,,dojców'' mieć :( Słyszałam i też właśnie się zastanawiam nad tym jak to możliwe ???? :D I dlaczego tak późno zadzwonili po pogotowie .... W Poniedziałek idę na tą glukozę , w końcu trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabie-oczko
Niespokojnawawa współczuję Ci :( , Moja koleżanka też miała cukrzyce ciążową, robiła sobie zastrzyki z insuliny ale zaraz po porodzie jej to przeszło a dzidziuś urodził się zdrowy :) Tak więc na pewno i u Ciebie wszystko skończy się pozytywnie.. :) Ciężarówka jeśli możesz napisz co tam pakujesz do tej swojej torby, ile ręczników , pieluszek , body itd . Będę Ci ogromnie wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baloniki21
Kurczę jak ja nie chce takich ,,dojców'' mieć :( Słyszałam i też właśnie się zastanawiam nad tym jak to możliwe ???? :D I dlaczego tak późno zadzwonili po pogotowie .... W Poniedziałek idę na tą glukozę , w końcu trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabie oczko powiem Tobie tak ja mieszkam w anglii tutaj jest zupelnie inaczej niz w polsce ja urodzilam moja coreczke w marcu rano o 5 wyszlam nastepnego dnia po obiedzie i przez ten caly czas moja corcia lezala tylko w pampersie przykryta szpitalnym oblesnym kocykiem.....oni tutaj wyznaja zasade skin to skin czyli ze matka musi miec kontakt z nagim dzieckiem bo to jakos lepiej wplywa na dziecko zaraz po porodzie takze j tez nie bylam ubrana tylko tulilam mala do nagiego ciala w body ja ubralam dopiero jak wychodzilysmy do domu...tutaj jak kobieta rodzi bez komplikacji wychodzi do domu po 6 h ja mialam cewnik zalozony wiec musialam dobe ponad zostac w szpitalu:/ co do recznikow to ja mialam dwa dla malucha tez mialam recznik i kosmetyki ale polozna uzywala szpitalnych rzeczy nic ode mnie nie chciala...Powiem Ci,ze bylam totalnie zielona jesli chodzi o rzeczy do szpitala zabralam ze soba wkladki higieniczne myslalam,ze wystracza ale jak zaczelo ze mnie cieknac szybko maz jechal po podpaski do sklepu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze dla malucha biore tylko jedna pare body dla siebie jeden recznik i nie mam pojecia sama dalej co musze znalezc w necie jakis gotowy spis aczkolwiek powiem Ci,ze mieszkam bardzo blisko szpitala moze mam z km wiec jakby co maz mi doniesie to czego bedzie trzebaa na pewno musze miec majtki jednorazowe podpaski wielkie i wkladki laktacyjne lakttor reczny tylko mam le warto go zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick........................wiek...................T. P.................Płeć.... Sandra522..................20..................24.08 .13.............Córka Anulka*_*...................28..................30 .08.13... ............???? żabie-oczko...............28..................02.09 .13.............syn??? Mel-wa ......................???.................04.09.13 ................Córka Baloniki21..................21..................05.0 9.13..............Córka Renata25..................25...................11.09. 13.............. Córka falbanka27.................26..................16. 09.13.................syn niespokojnawawa........30...................19.09.13 ................Córka madziiuniiia............... ???...................20.09.13................??? Deretinka.................???.....................21.09.1 3................??? Aneliese.....................29..................29.09.13 ...........niespodz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabie -oczko: znam ten ból :P Ja mam problem z dostaniem E więc nawet za większymi się nie rozglądałam , a już powinnnam chociaż wątpie bym dostała usztywniany, jedynie sportowe się moga trafić :( A gdzie kupujecie bielizne? W sklepach takich orginalnych , zwyklych czy na bazarkach ? Tutaj gdzie ja mieszkam nie było rozmiaru DD nawet, więc musiałam z allegro zamawiać , ale był to nie wypał bo i tak za mały się okazał. Jak kupujecie staniki to mierzycie je odrazu czy bierzecie na oko ? Ja bym chciała iść natakie profesjonalne dopasowanie stanika żebym wiedziała jaki brac, bo w sumie zawsze biorę na oko i przeważnie muszę potem zwracać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Jak mi sie nie chce isc dzisiaj do pracy..... Co do bielizny, polecam brafitterke.Ja nosze rozmiar 75 J ( a sa jeszcze wieksze) zawsze idealnie dobieraja mi w salonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mel-wa 75j :D O Boziuuuuu!!!! Współczuje!!! A co to za firma, nie słyszłam o takiej ? W Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Brafiterka to osoba która mierzy :D a ja myslałam że Ty mi firme podałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska firma to Dalia, polecam naprawde dobre staniki :) Kupuje tez kilka zagranicznych, glownie brytyjskie marki cleo czy panache :) Jak juz raz pojdziesz do brafitterki, to nie bedziesz kupowala gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel-wa
Polska firme, ktora moge polecic z cala odpowiedzialnoscia to Dalia ( maja rozmiarowke chyba do M) kupuje tez czasem zagraniczne glownie brytyjskie marki cleo czy panache. Jak juz raz pojdziesz na brafitting, nigdy nie bedziesz chciala kupowac gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×