Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sailorka

Staraczki długodystansowe z BB :-) pozytywnie zakręcone ;-)

Polecane posty

Popieram różniczkę!!! Paula pisz co i jak :-) może ta wiedza nam się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a skąd jesteś, gdzie się leczysz?? Dziewczyny, ktoś mi ukradł login Bzibziok????????jak to możliwe???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzibziok jeśli nie nadałaś hasła to ktoś mógł Ci podkraść login :( PAULA suknie przepiękna, taka mi się marzy ale niestety za puszysta jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfik86
Mynia 82 tak patrze na ten Twój wykres i myśle, że powinnaś zrobić badanie progesteronu bo taki spadki w fazie lutealnej często świadczą o tym ,że jest go za mało. A co z tym idzie kiedy dojdzie do zagnieżdzenia organizmmoże nie utrzymać ciązy. niestety pisze to z doświadczenia. Też miałam takie spadki. Wtedy jak zaszłam w ciążę temperatura mi spadła i myslałam ,żę nadchodzi @ poczym tylko brudziłam @ sie nie rozkręciła wiec mierzyłam dalej i znowu był skok a potem spadek i skok 18 dnia fazy lutealnej zrobiłam test i był pozytywny. Dostałam luteine na podczymanie ale nie udało się.Teraz spada mi tempka ok 11-12 dnia fazy lutealnej podniesie się jeszcze na dzień dwa a potem spadek i @.Tylko umnie spadki nigdy nie były aż pod linie pokrywającą. No ale to tez jedna z wielu możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie się robi badanie na ten wrogi śluz? Paula a w jakiej klinice jesteście? Ja się szykuję do jakiejś po wakacjach więc muszę rozeznanie zrobić, ale u nas to wrocław będzie. Myślałam, że uda się tego uniknąć, ale chyba jednak też nas to czeka :( Lubie to forum, bo przynajmniej mi nie leci w kosmos post jak się wyloguję :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubię bo ktoś mi ukradł login i w dodatku ze strasznym opóźnieniem mi się pojawiają pisane przez Was posty o godz. 14:00 odświeżałam i nie pojawiły mi się posty z 13:40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po każdym napisanym poście wraca mi zawsze na górę strony i muszę przewijać. Jakość działanie mnie nie powala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzibzioczek ja lecze sie w Provicie w Katowciach widocznie któs ci wzioł twój nick i zalozyl haslo;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Asita85 dzieki;) chyba nie bylo by zle dobrac suknie:P xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx różniczka badanie tzn Test na PCT badanie to wykonuje sie w okresie około-owulacyjnym nie wspolzyjecie przez góra do 3 dni,a nastepnie na ok do 10h przed testem bzykanko i jedziecie na ten test,gin pobiera ci pipetka nasienie wraz z plodnym sluzem i patrzy pod mikroskopem czy plwemniki sie ruszaja ja mialam taki test 2 razy i dwa razy wykazalo wrogi sluz czyli plemniki sie nie ruszaly dodatkowo mialam badanie z krwi na przeciw ciala plemnikowe i nie posiadam przeciw cial we krwi xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx a co do postów to nie widac ich dopiero po dluzszym czasie ,czasem po godzinie nawet:O zas nawala ta kafeteria.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Paula blisko mamy do siebie:)Ja często w sprawach służbowych jestem w katowicach więc się wahałam czy wolę klinikę w katowicach czy w bielsku ale póki co przewarzyły argumenty na stronę bielska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RÓŻNICZKA ja też się zastanawiam nad badaniem nad wrogością śluzu dzwoniłam do pani od sukienki, a więc zostanie ecru po 16 zadzwoni czy da radę wydłużyć tą sukienkę :) ja już uciekam zajrzę wieczorkiem do Was kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też te forum czasami mnie denerwuje, ale przynajmniej znowu jest starankowe i Mynia może z nami pisać w pracy :D papapsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie lubię! Paula Dziękuję! Muszę chyba też zrobić to badanie. Ale tak sobie przemyślałam, że dopiero w klinice będę robić. Sailor pracuje w urzędzie gminy. wydaję decyzje o warunkach zabudowy, robię podziały no i zajmuję się wszystkim co związane jest z planowaniem przestrzennym. Bzibziok podoba mi się podejście! Optymizm wskazany! Ja mam ostatnio olewatorsko-optymistyczne podejście :))) Mynia ja kciuki trzymam! spadki czy nie byle efekt był ;) Asita sukienka fajna, chociaż ja wolałabym bez kwiatków (ale ja jakoś nie przepadam za kwiatkami) Moja była taka: http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Annais-Bridal,Moon,Romance,item,488.html chociaż zdjęcie nie pokazuje jaka była śliczna- na żywo cudo! Moja też wisi w szafie, bo miała być przeznaczona dla córki (jakby chciała) ale trochę jeszcze powisi, bo córki ani widu ani słychu... I już nie pamiętam co komu pisałam... Martwię się o czarnooką i anke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z domku z balkonu owiewanego lekkim zefirkiem, z koktajlem truskawkowym:) mmmmm fajosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eksperymentalnie zaznaczyłam sobie te trzy temperatury z początu cyklu jao zaburzone i teraz wykres jest bardziej do czegokolwiek podobny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RÓŻNICZKA właśnie taka to moja wymarzona :-) zazdraszczam Ci tej sukni ;-) MYNIU podziel się koktajlem ja właśnie wróciłam z biegów i teraz by mi się przydał taki koktajl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfik86
Zalogowałam się na ovufriend. z bieżącym cyklem czy jest szansa na wprowadzenie tego wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpax
hej dziewczyny, dołączam sie na zaproszenie Myni- nota bene fajna dziewczyna ;) posiedze sobie, poczytam, poczekam, popatrze jakby co to jestem tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asita ja chciałam powiedzmy w tym stylu jak ta moja, ale nie dokładnie identyczną, ale jak ją przymierzyłam, to się zakochałam :) nigdy nie miałam tak wygodnej sukienki :)) Myniu faktycznie trochę inaczej wygląda wykres :))) czekamy czekamy :))) alfik No właśnie nie da się wprowadzić tych wcześniejszych- kiedyś też chciałam i mi się nie udało kpax witaj! A staracie się też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfik86
Dziewczyny jeszcze jedno pytanie. Chodzi mi o współżycie jak często sie kochać w te dni płodne.Bo ja kiedyś jak miałm okazje uczyć się NPR z jkieś 9 lat temu to kobieta prowadząca na zajęciach mówiła ,że najlepiej co drugi dzień bo plemniki muszą dojrzeć w organizmie mężczyzny przed kolejnym wytryskiem i potrzebują 24 godzin. Czyli ,żę czym częsciej sie kocha tym materiał ,że tak to ujmę jest słabszy. Ale nie którzy piszą ,żę codziennie? Wiec jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki chcialam wam przedstawic moich siostrzenców i sisotrzenice:) pierwsze 3 u góry to jacob joshua:) a reszta to siostrzenica z malutkim braciszkiem dzieci mojej drugiej siostry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpax
też się staram:) ja też sie nad częstotliwością zastanawiałam. bo w sumie patrząc na to, że dni płodnych w cyklu jest stosunkowo niewiele to kochając sie co drugi dzien zmiejsza sie jakby prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. a np mój mąż pracuje bardzo róznie, codziennie inaczej to czasem jest tak, że te możliwości kochania się wychodza nam własnie codziennie, bo we wczesniejsze i kolejne dni go nie ma;/ i weź tu zajdź w ciąże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię sie kochać z męzem ale tak pare razy dziennie to nie mój temperament ;) Mój mąż tez pracuje na zmiany i czasem musimy sie nagimnastykować by coś zdziałać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ogromnym opóźnieniem pokazały mi się Wasze posty Alfik - tylko, że ja ten cholerny progesteron badałam i było ok... W sumie to się zastanawiałam czy nie zapodać sobie luteiny od zaraz... tak w razie czego. Kpax hejka :) fajnie, że się dołączyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różniczka suknia przepiękna :) Też bym taką chciała... ale też nie dla mnie ona niestety ... Pospałam sobie półtorej godzinki :) Ale mi dobrze teraz. Teraz chociaż na pół godziny powinnam wskoczyć na steper...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×