Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sailorka

Staraczki długodystansowe z BB :-) pozytywnie zakręcone ;-)

Polecane posty

mi coś w pracy net szwankuje, raz jest a raz go nie ma :/ co do obiadku to mi dzisiaj babcia serwuje zupę pomidorową :) dziewczyny jak mi się nic nie chce dosłownie maskara najchętniej poszłabym do domku :( cały czas pada a ja do pracy rowerkiem przyjechałam i znowu zmoknę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka jaką dietę stosujesz? Ciut smutno mi się zrobiło jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRZOSKWINKA łął mi jeszcze zostało 22 kg to upragnionej wagi jak na razie sie nie poddaje, ale zapał coraz mniejszy :( ja nie osiągnęłam 100kg miałam 94kg a teraz mam 88kg w ciągu 3 tygodni schudłam 5kg, ale teraz waga stanęła mi w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna ludzka komórka zawiera 75 MB informacji genetycznych dlatego jeden plemnik 37,5 MB w jednym ml spermy jest 100 milionów plemników przy ejakulacji trwającej średnio 5 sekund uwolni się 2,25 ml spermy z wyliczeń otrzymamy, że przepustowość danych męskiego penisa wynosi (37,5 MB x 100 MB x 2,25)/5 = 1687,5 Terabajtów na sekundę w wyniku tego wiemy, że żeńskie jajeczko jest zdolne wytrzymywać ataki DDoS o objętości więcej niż 1,5 Pentabajtów na sekundę a przy tym przepuści tylko jeden pakiet danych. Tym samym jest to najlepszy hardware'owy firewall na świecie! jedna wada... ten jeden jedyny pakiet, który system przepuści, zawiesi cały system na 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a;e od poniedziałku zaczynam dietę warzywno-owocową żeby się oczyścić i po niedzieli powinno już przyjść zamówione przeze mnie hula hop i będę ćwiczyć i ćwiczyć żeby zrzucić te 22kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAILOR dobre :) u nas tez by mógł sie system zawiesić na 9 miesięcy :) KPAX kupie mężowi tego epapierosa i zobaczymy czy pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta dabrowskiej
dziewczyny - moja znajoma w tym tygodniu kończy dietę, 3 lata starań. Jeśli u niej też podziała to Was poinformuję . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziemy czekać na wieści :) ja i tak ją zaczynam od poniedziałku, nie zaszkodzi a może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam kupę roboty i zabrać się jakoś nie mogę... spać mi się chce niemiłosiernie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka dziękuję bardzo za wpis! Ja właśnie zamierzam się wybrać do kliniki po wakacjach i trochę mnie podbudowałaś, że dobrze myślę :))) Bo zastanawiałam się czy znów chłopa męczyć zwykłymi badaniami na miejscu czy lepiej już takie specjalistyczne zrobić. I dzięki tobie wiem, że jednak zdecyduję się na klinikę. Mynia kciuki nadal! Sailor cieszę się, że już lepiej! Wpis rewelacyjny (chcę takie zawieszenie systemu). Może też zdecydujesz się na klinikę? razem będzie raźniej :) Macie jakieś pomysły na obiad? Muszę coś dla M zrobić i nie wiem co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do wakacji daje sobie czas z zajściem w ciąże, jak zacznę nowy cykl pojadę do gin. i niech mi daje skierowanie na IUI, jeśli to nie pomoże to jadę do kliniki :) no i po drodze zamierzam zgubić 22kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różniczka ja właśnie też próbuję od dziewczyn przepis, pomysł wyłudzić ale milczą jak zaklęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwika_1979
Asita--no sporo mnie kosztowało wysiłku, samo zaparcia i odmawiania sobie:-) do dzis walcze:-) po pierwsze dieta ale taka "na zdrowy rozum" jem wszystko ale patrze na ilosci, na godziny, nie jem słodyczy, zero soków ( tylko jedno dniowe z Marwita), no i cwicze spinning 3 razy w tygodniu, chodze u siebie w miescie ale wiem ze i Modelarnia i siłownia24 w Bielsku maja te zajecia w ofercie. Ogromnie efekty dzieki nim, siwetna kondycja, wydolnosc rewelacyjna, badania swietne miałam przed odchudzaniem glukoze 95 (przy 115 normie) i juz mi groziła ewentualnie ciaza cukrzycowa to był kolejny motywator zeby sie odchudzac tydzien temu robiłam badania i mam glukoze 79 wiec zegrozenie mineło. A spinning--rewelacja polecam !! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwika_1979
skierownia na IUI ??Pierwsze słysze..idzies po prostu do kliniki tam Ci robia badania i mówia czy nadajesz sie na IUI,jakie sa szanse -płacisz mi masz, zadne skierowanie nie jest potrzebne...tego nie ma na fundusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko a Ty jakie badania robiłaś w klinice? Chciałabym się jakoś przygotować, ale ja wiem, że u nas wina jest po mojej stronie i boję się co tam jeszcze wykryją... Chociaż takie specjalistyczne badania nasienia też dużo pokażą - klinikę mam już upatrzoną, chyba, ze znasz jakąś godną polecenia we wrocławiu? Bo boję się, że trafię na kogoś kto tylko kasę weźmie a nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różniczka-nie pomoge z klinika , jestem ze okolic katowic i wybrałam Angelusa(stara Provite) wiesz duzo słyszałm o naciaganiu na badania w klinikach, za kase szarpia , szczerze nie mam takiego odczucia, mamys wietna lekarke (mój maz jest nia zachwycony , twierdzi ze lepiej trafic nie moglismy, młoda, usmiechnieta, konkretna z mega wiedza) kazdemu zycze takiej lekarki jak ma taki problem jak my. Za wizyte pierwsza płacilismy 130zł , teraz kazda wizyta to 70zł z usg. Badania... najwazniejsze miec juz jakies badania ze soba zeby lekarz wiedział chociaz odrobine o co chodzi, wiec zrób sobie koniecznie LH,TSH ( to tak miedzy 3-5 dniem cyklu) za chwile dopisze, musze pilnie wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRZOSKWINKA IUI robią na NFZ na[pisałam skierowanie bo nie wiem czy to jest skierowanie czy jak to się nazywa :P co do ćwiczeń to ja biegam, ale na razie tak do 2 km, co do rowerku to u mnie w mieście nie ma za bardzo takiej możliwości a boję się że bez pomocy trenera to przybiorę mięśni a nie schudnę :( ja bardzo mocno ograniczyłam słodycze i teraz praktycznie mnie już tak nie kuszą jak kiedyś, tylko zastanawiam się jak będzie przed @ bo wtedy pożerałam dosłownie wszytko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asitka u mnie w regionie nigdzie nie robią iui na kasę chorych. Znalazłaś może miejsce gdzie robią? Różniczko na razie jesteśmy z m w trakcie rozmów i negocjacji, przemyśleń. Zobaczymy co czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech zeżarło mi posta :( BRZOSKWINKO IUI jest na NFZ :) tylko nie we wszystkich szpitalach :( ja się żegnam bo za 12min koniec pracy i WEEKEND :D u mnie nadal pada i będę wyglądała jak kaczka nim do domku zajdę rowerkiem :( UDANEGO WEEKENDU WSZYSTKIM ŻYCZĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jadank mi nie zeżarło :) SAILOR u mnie w Poznaniu robią ale muszę się spytać mojego gin. czy u niego w Wolsztynie robią :) papasie kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jeszcze odn dietki polecę wam preparat colon c. To jest takie coś co pęcznieje z żołądku i nie chce się jeść dodatkowo ma te dobre dla jelit bakterie. http://www.colonc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sailuś jak mija wieczór? Ja balkonuję Figielka a w związku z tym, że nie mam jeszcze siatki na balkonie to musze siedzieć z nimi mieć na niego baczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpax
dziewczyny, robie sobie ten wykres na enpr i jakos mało mam opcji do zaznaczania jesli chodzi o wygląd śluzu, widzę o Was że tak powiem duzo więcej szczegółów a u mnie jedno - sucho,krwawienie,plamienie,białko jajka- o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że mojego posta zeżarło, więc piszę jeszcze raz... Brzoskwinko ja mam szereg badań zrobionych (hormonalne, cukrowe, drożność, monitoring itp.) Mam stwierdzone PCOS i od ok. 1,5 roku mam owu, ale nadal się nie udaje, więc chcę szukać dalej. Niestety boję się ,że mój gin już nic nie poradzi... Mój M też badania zrobił i wyszły w granicach normy, do tego ilość lub pojemność (nie pamiętam które) były 2 razy większe od normy, więc teoretycznie u niego wszystko ok. ale nie zaszkodzi zrobić dokładniejsze badania, ale u nas w mieścince, to nic nowego nie zbadamy. No może ewentualnie można zrobić na posiew. No nic trzeba jeszcze przemyśleć sprawę, bo nawet jak coś tam wyhodują, to nie ma tu do kogo pójść żeby coś na to przepisał, chyba że mój gin :) Myniu kciuki trzymam cały czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myniu i jak mu na tym balkonie? Zadowolony? :-) Fotka mile widziana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpax wejdź w ustawienia i tam możesz sobie sama opisać śluz tak samo z odczuciami i granicami. Możesz sobie po prostu opisać śluz jak chcesz bylebyś Ty wiedziała o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sailuś już się schowaliśmy bo zaczęło pachnieć deszczem i wiatr się zrywa. Ale Fi zachwycony:) przeszczęśliwy:) Teraz miauczy pod drzwiami i to tak żałośnie, bo on by chciał jeszcze... A mnie znowu zaczyna mocniej boleć brzuch... małpowo Dziś jak wracałam z pracy to poczułam jakby mnie zalało, przerażona ściągałam majtki w łazience ;) ale okazao się, że to śluz, normalnie aż miałam mokrą bieliznę, ja nie miewam tak śluzu na zewnątrz, mam go czasami sporo ale dopiero jak sprawdzam palcami w środku. I ta czuję że jutro obudze się zalana... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×