Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nata Beata00

Optymistyczne mamy- o dzieciach i nie tylko

Polecane posty

u nas też pogoda niezbyt, dość ciepło, ale wieje i mokro, bleee, chyba dziś już nie wyjdziemy :O i tak by w jednych butach nie przechodziło do lata, także i tak trzeba jakieś inne kupić :P maF, podłączam się pod pytanie natki odnośnie tortu :) --- dziewczyny jakie macie fryzury? ;). jaki kolor włosów, itp... ja się wybieram i wybieram do fryzjera i się wybrać na mogę :D. fakt że tylko podciąć, ale tak sporo, bo mi nieźle urosły ;), nie farbuję, mam kręcone, czasem prostuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Pan,który przyjmował zamówienie tortu tez się dziwił hehe ... ano dlatego,że jak wiecie moj mąż jest kucharzem,a w weekendy jest sporo ludzi w jego hotelu więc baaardzo rzadko ma wolne a poniedziałki prawie zawsze:D Wole zrobić w tygodniu urodzinki z mężem niz w niedziele bez niego,same rozumiecie... Oj mam nadzieje,ze będzie pyszny-(smak biała czekolada i truskawka) ,bo ładny napewno :D U nas dzisiaj jak chyba już pisałam chłodno,no ale przynajmniej słoneczko jest. Ja mam blond jasne ,kręcone i też czasem prostuję Mój już śpi 2.5godz. pewnie o 13.00 się obudzi -jak w zegarku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i u nas się pogoda popsuła, pewnie będzie padać. ja mam proste, farbowane na jasny brąz włosy, ścięte na "boba" ale już mi podrosły i mam niżej ramion, teraz myślę zrobić sobie ombre hair :P ze mną jest tak że dość szybko kolor włosów mi się nudzi i tak eksperymentuje sobie :D mój nicpoń już się obudził i je ziemniaczki z sosikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki! :) Słońce macie? ;). W u nas dziś ładna pogoda ;) -- maF, no tak co to za urodziny bez taty :), kurcze już 2 urodziny :) ja w tej nieszczęsnej ciąży pozamacicznej tez miałam termin na kwiecień 2012...i jakoś do tej pory jak słyszę że ktoś rodzi w kwietniu, to mi się przypomina... ale blond naturalny czy farbowany? ;) -- natka, co to znaczy dokładnie ścięte na boba? ;). Bo ja to taka zorientowana jestem jeśli chodzi i fryzury :D. Czyli jaki teraz chcesz kolor? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D u nas dzisiaj słońce i chmury ale nie było źle, byliśmy na polu :) ale weekend zapowiadają ciepły nawet 20 stopni więc spoko :D migotko, na boba tzn tył krótszy a przód dłuższy :P na pewno wiesz jak to wygląda heh a to całe ombre hair to tak że końce się rozjaśnia, stopniowo schodzi się odcieniami w coraz jaśniejsze a końce np bląd czy jasny brąz zależy jak kto woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka, ale to skomplikowane u ciebie z włosami :D --- maF, a to jakieś większe przyjecie robicie urodzinowe? ogólnie jak to jest u was dziewczyny przyjęte z urodzinami, robicie jakieś obiady, dania, itp, czy tylko tort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe lubie eksperymentować po prostu :D jak coś mi się podoba to nie myślę długo nad tym tylko robię :P Albert już śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Drogie Panie :D co tam słychać? wyspane? wypoczęte? bo jaj mam tyle dziś energii że mogę rozdawać :P dzisiaj zamierzam sadzić kwiaty, muszę krzew trochę podciąć, a mąż ma sadzić malinki bo ma wolne ;) pogoda piękna się robi więc będziemy korzystać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) natka, ja jestem z tych mocno przemyśliwających ;) :D a jak z tym RTG Ksawiego? Albert to najczęściej do 19.30 już śpi ;) Co możesz rozdawać? ;) U nic dziś spokojnie, mam wychodne dziś. Albert ma znów trochę biegunki chyba jutrzejsze szczepienie odwołam. A w sobotę jedziemy do gastrologa dziecięcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam do odważnych należę :P nie no rtg nic nie wykazało, wszystko w porządku jest :) mały już zdrowy, wrażliwy będzie przez tą krtań i tyle, trzeba uważać, wietrzyć pomieszczenia i będzie dobrze. energię mogę rozdawać :D tyle jej mam że cho cho. - o biegunka? kurczę hmm. coś często ostatnio macie z tym problem, a może wychodzą małemu zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
hej:) ja też uwielbiam eksperymentować z włosami i też chcialam teraz ombre (bo wkurzają mnie blond farbowanie i odrosty) Ale to pasuje jakiś porządny fryzjer ,zeby toładnie wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaF, no wiadomo kurcze, bo jak coś zrobić to porządnie a nie zeby Cie zeszpeciła, bo ombre to nie 30 zł :P u nas 140, tam gdzie zawsze chodzę :) taki fryzjer nie tani może ale jestem zadowolona, zawsze mi doradzą i w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat z włosami nie lubię kombinować , jakoś mnie to nie bawi :) Ano nie wiem, co z tym moim smykiem, szaleje, je, więc pewnie nic takiego, może jeszcze ta bakteria e.coli nie daje mu spokoju...zobaczymy co w sobotę lekarka powie. natka, jak maliny i zasadzenie kwiatów? :) dziołchy pytanie wam wczoraj zadałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas będzie raczej coś więcej :p myślałam jeszcze nad tortillą i jakąś sałatką :) no i pewnie placek plus ciastka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
O a mnie to pytanie gdzieś umknęło , no więc co do przyjęcia to akurat teraz nie robimy nic,tylko jakaś sałatka może z kurczakiem i ciasto a dla dzieci galaretkę kolorową zrobię. Jak wiecie urodziny sa w poniedziałek więc to będzie i późno i na chwilkę tylko :) Za to chrzest i 1 urodzinki to synek miał full wypas -mąż oczywiście dania -obiad i potem jeszcze płyta zimna reszte już nie pamiętam,było strasznie dużo osób i zamieszanie totalne (synek miał urodzinki wspólnie ze swoim chrzestnym:D ) Ogólnie nie lubie takich imprez (od czasów ciąży do teraz) :PAle pewnie jak dzieci podrosna to się zmieni hehe My malinki sadziliśmy w tamtym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w sumie nie chciałam dużej imprezy robić, tylko mąż i teście wzięli górę :P znając ich to mają coś w zanadrzu, pewnie niedługo się dowiem co :) a malinki i kwiatuszki już na swoim miejscu, niech rosną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzień dobry :D jak mija sobota? u nas pięknie, słonecznie i ciepło, aż chce się żyć. w przyszłym tygodniu czeka mnie wizyta i gina, ciekawa jestem co mi powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) maF, a dlaczego teraz nie lubisz takich imprez? ;). No tak mąż kucharz to jest wypas :D --- natka, pewnie się dowiesz, że nadżerki nie ma :) ja idę na USG piersi 15 kwietnia. teściowe wam rządzą, no weź? ;) :P --- My w sobotę byliśmy u gastrologa dziecięcego z wynikami i żeby zobaczyć, co dalej, tak jak myślałam nic takiego, bo to e.coli, to nic poważnego, uff :). Najważniejsze że to na pewno nie celiakia, lekarka mówiła, że ma ostatnio wysyp tego, badanie jest ważne na kilka lat, więc póki co to mu nie grozi :) Na tę bakterię dostaliśmy syrop Bactrim i do tego probiotyk, 10 dni ma pobrać i powinno być lepiej, bo to już się za długo ciągnie. A jak nie będzie lepiej to jakieś tam badanie w Centrum Zdrowia Dziecka, bo tam tez pracuje ta lekarka, ale to już mało prawdopodobne że będzie potrzebne. Poza tym w czwarte jadę z Albertem na spektakl ;) No i wreszcie wbiliśmy się na zajęcia bezpłatne dla Alberta, tzn. nic specjalnego, ale zawsze kontakt z dziećmi i nie trzeba płacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) oby tej nadżerki już nie było ;) mój mąż już od teraz mówi że jak się uda to córka będzie hehe oczywiście mówię mu zeby sie nie nakręcał ;) a teście nie rządzą, po prostu mi to obojętne mała czy duża impreza :P może pogoda się uda to będzie polowo-domowe urodziny więc fajnie :D u MaF, to dzisiaj ma być ta impreza? dobrze zrozumiałam ze o ten poniedziałek chodziło? cieszę się że u Alberta to nic poważnego, na pewno mu przejdzie i wszystko wróci do normy :) a co na takich zajęciach się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! :) Jak się macie w poniedziałek? :) --- maF, dziś imprezuje ;) --- natka, no tak twój mąż na pewno z płcią w 50% trafił ;) :D mój też coraz bardziej napalony na kolejno malucha, ale jak pisałam jeszcze trochę poczekamy :) tzn. z zajęciami, to jest tak chcieliśmy na umuzykalniające, coś tam trochę płatne, ale nie ma teraz miejsc, może jeszcze coś się zwolni, więc będzie chodzić na takie otwarte zajęcia klubiku, bezpłatne. widzę jak Albert reaguje na dzieci, aż cały chodzi, a nie ma na co dzień kontaktu z dziećmi, bo wasze chłopaki, to chyba mają. tylko trochę musimy dojechać, no ale raz w tygodniu to damy radę.... no i jeszcze jesteśmy na diecie, ok. 3 tygodni, nie daję małemu nabiału i owoców, niech też bakterię na dobre zwalczy i nie obciąża na razie jelit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko, no tak hehe trafił trafił, ale będzie co ma być ;) najpierw kontrola u gina. a to fajne takie zajęcia, na pewno Albert jest zadowolony, ma kontakt z dzieciakami ;) szkoda że u nas tego nie ma. a to dietkę macie lekką, ale faktycznie lepiej dmuchać na zimnę i troszkę dać odpocząć jelitkom po choróbce. my dzisiaj byliśmy na placu zabaw, Ksawery wybawił się z innymi dziećmi, teraz w piasku siedzi a ja pije kawe. a Wam jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Witam koleżanki:) Tak,my dzisiaj mielismy imprezkę:) Cały dzień zabiegany był ,najpierw bylismy w Zakopanem bo tam wyceniał nam drzwi wewn. potem zakupy ,przyjęcie uff :/ Padam już..Synek nie spał w dzień bo był z babcią i troszkę marudził ale już o 19.00 zasnął. Natka wiesz,mój mąż też "planuje" córeczkę haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaF, imprezka udana? na pewno wykończona jesteś, ale skoro Fifi już śpi to możesz odpoczywać ;) a on dokładnie kiedy ma urodziny? 6? bo wyleciało mi z głowy ;) no widzisz, te nasze chłopy, ale to chyba większość tak ma hehe a tu masz, bliźniaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urwałam w połowie, a tu masz bliźniaki się trafią :P i nie jedna tylko dwie córcie :D ale by było zaskoczenie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka, ta bliźniaki :P, mój mąż chciał dopóki się Albert nie urodził i nie zobaczył, jak to dużo roboty z takim, a co dopiero dwoje :D a piaskownicę jeszcze w zeszłym roku zrobiliście, lubi się Ksawi tam bawić? plac zabaw macie jakiś fajny? my byliśmy wczoraj na placu przy szkole, fajny, no ale dla większych dzieci, fajniejszy dla mniejszych dzieci są na placu zabaw na wsi u babci mego męża ;) a do jakiego miasta macie najbliżej, może tam będą jakieś zajęcia dla Ksawiego? --- maF, grunt że już po imprezie :D mój tam czy zmiana czasu, czy nie, o 19 idzie spać :D dużo gości mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko, podobnie było u nas, tzn ze mną dokładnie, chciałam mieć bliźniaki dwóch chłopców, ale teraz sobie nie wyobrażam choć nie mogę narzekać bo Ksawery nie jest jakimś tam urwisem no ale :P piaskownica to ulubione zajęcie, mamy też zjeżdżalnie i huśtawki więc zabawa jest na całego ;) a plac zabaw dość duży jest, w tamtym roku wyremontowali więc można powiedzieć full wypas hehe bo wcześniej to też był raczej dla większych dzieciaków :) MaF, pewnie już śpi sobie :) a niech się wyśpi kobita :P jutro prima aprilis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×