Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość gość
Chillujaca a co ci to da jeśli podpiszę się Zyta, Krycha czy Mańka... zmieni to twoje zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z Twojej wypowiedzi wyraźnie wynika, że jesteś Anną. szkoda, że brak jest Ci odwagi podpisać się własnym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praczetta nie jestem jedna z was, a tym bardziej anną, nie macie co się nad tym zastanawiać. Stworzyłyście sobie zamknięta grupę na fb i teraz strasznie mocne się zrobiłyście wyrażaniu swojej opinii i krytykowaniu pozostałych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie nie jest to kwestia żadnej zamkniętej grupy, zwyczajnie uznałam, że czas wyrazić swoje zdanie. Może ciąża dodała mi odwagi w wyrażaniu własnych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezchmurneNiebo
Zaczyna mnie to już irytować. xxx Niestety biorę obecnie leki na wątrobę, plus dieta i zejście jeszcze z wagi. Jeśli chodzi o ciążę to aż tak nie histeryzuję tylko liczę na wolę Bożą. xxx Jeśli chodzi o innego lekarza, bądź pójście prywatnie to odpada. Mam swoje zdanie wyrobione i pozostaję przy jednej. Co do badania tsh to skonsultuję to z lekarką w MAJU. xxx Nie leczę się Bóg wie ile więc 2 miesiące nie zrobi mi różnicy, poza tym muszę też wyleczyć bakterię by przystąpić do kolejnej próby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezchmurne. pewnie, przecież wiesz co robisz i masz swoje kochana zdanie :) tsh się waha Wam powiem. Ja miałam 2,40 a po dwóch miesiącach już 1,4 . Tsh kosztuje w graniach 15-20zł więc zawsze można powtórzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w maju powtórzę badania pod kątem wątroby i tsh by potem nie tracić czasu na robienie. Zrobię wcześniej i pójdę już z gotowymi wynikami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
Praczeta dziekuję Kochana, mam drozne jajowody :) a resztę mam mieć na wypisie w następnym tyg. Lekarz pytał sie czy kts z moich ginekologów brał pod uwagę endometriozę:( Co to Twojego postu o wzajemnej wiedzy jestem jak najbardziej za :) xxx Iva to dośc długo :( ja dostałam skierowanie we wtorek na badanie,a dzisiaj juz miałam robione :( ale to zalezy chyba od szpitala :( xxxx BezchmurneNiebo jestem z Tobą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkowe
Jejku gosciu po co pluć jadem, coś się nie podoba to po co wchodzisz. Załóż swój temat a i nawet grupę na fb xxxxxxx Bezchmurne niebo gdzie jak nie tutaj możemy się wyglądać. A intuicja kobiety nigdy się nie myli więc kieruj się tym co serce podpowiada xxxxxxx a czy można prosić o namiar na grupę może cos w priv by?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za kłótnie kazdy ma swoje zdanie a pozostałe z nas tylko mogą wyrażać opinie że to czy to zrobiły by inaczej Ja po wczorajszej wizycie wróciłam późno i nie chciało mi się już nic pisać,pęcherzyki pęknięte obydwa teraz tylko czekanie co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
To wyżej byłam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
BezchmurneNiebo przeżyłam, ale powiem Ci, ze mnie bardzo bolało :( ale dałam radę :) A Ty może faktycznie zmień lekarza, albo chociaż idź do innego po konsultacje. xxx Ponawiam też pytanie co Balbinkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Ewelinka to super że jajowody drożne:) a w którym dc miałaś hsg? Słyszałam, że jak boli to mogą być drobne zrosty. Ja skierowanie dostałam 29.01 ale nie udało się mi umówić na luty, dopiero na 17 marzec ale niestety muszę odwołać hsg, nie mam okresu dziś 36 dc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
Iva hsg miałm robione w 12dc :) Bardziej boli założenie tego całego sprzętu. A robiłaś test? Może jest coś na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Ewelinka dziś 37 dc kurcze martwi mnie już to czekanie na @, na ciążę nie liczę wczoraj zrobiłam test po południu i negatyw:( pewnie rozregulował się cykl, nie przyjmuję żadnych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mashula
Dziewczyny chciałabym oficjalnie zakomunikować że nie ma żadnej grupy na fb. Ja, Kachna, Praczetta i Chillująca po prostu mamy kontakt ze sobą również na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Kurcze mam mieć jutro hsg a @ wciąż brak:( muszę badanie odwołać. Może iść jutro na betę, jak myślicie jest sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva a bylas czymś stymulowana? Bo np ja po clo luteinie i dupku nie czuję żadnych objawów na @ a tak zawsze lekko piersi większe bardziej twarde i czule a 7 dni przed @ ból w podbrzuszu. Masz jakieś objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
To jest 3 cykl bez żadnych leków, co do objawów to ból piersi i delikatny ból podbrzusza ale krótkotrwały, jeśli do jutra @ się nie pojawi to idę na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane.Bardzo bardzo długo mnie tu nie było i niestety nie zdążyłam nadrobić jeszcze wszystkich zaległości odnośnie sytuacji na forum,muszę to zrobić jak najszybciej ale aktualnie borykam się z komplikacjami po laparoskopii przeprowadzonej przez lekarza rzeźnika.... powiem wam, że miałam być dzielna i trzymać się ale mój stan psychiczny zakrawa już na depresje:( :( ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
Iva trzymam kciuki naprawde :) Wierzę, że coś się tam rodzi :) xxx Margaretka a co się stało? Trzymaj się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Ewelinka25 to trzymaj mocno kciuki :) wynik bety hcg będzie o 15.00 mąż zaciągnął mnie siłą chociaż ja nie wierzę, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było ale postaram się szybko nadrobić zaległości. Iva trzymie kciuki. Balbinkowe jak tam u ciebie ? Ja dzis mam 29 dc i @ brak a czekam na nia bo chce po skierowanie isc na hsg :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka 25 a po tym hsg dostałaś jakieś tabletki. ? Czy masz dzialac bez niczego? Masz pojsc ba usg na sprawdzenie czy jest owulacja. ? Sory ze tyle pytam ale jestem przed hsg i jestem ciekawa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK nie było owu u mnie i dostałam luteine na wywolanie i dziś jest 2dc wiec zaczynam clo. jak się czujesz po hsg nie masz żadnych dolegliwości? Wiesz ze bete nie musisz mieć skierowania można prywatnie robić sobie w laboratorium cos ok20 zl xxxxxxxxxxx iva mocno mocno trzymam kciuki- fajnie ze mąż zaciągnął ciebie na badanie. Mojemu wszystko "wisi" i nie zna się na tym wcale a nawet nie interesuje się tym tematem, kiedy próbuje go zachęcić do rozmowy to wykreca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×