Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

No i moje wyjście ze szpitala jutrro stoi pod znakiem zapytania. Podczas ktg znowu byl jeden silny skurcz podczas którego tętno Dziecka spadlo do 80, ale od razu wrocilo do normy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Zgredzio, jakbym mojego meza slyszala. Mowi dokladnie to samo :-) Mnie tez juz wszystko boli ale jak bedzie sie zblizal termin to te pare razy trzeba bedzie sie poprzytulac bo potem bedzie dluuga przerwa :-) Iwcia wyobrazam sobie jaki stres przezylas.masakra. na szczescie sie wyjasnilo i jest wszystko ok. A malutka tez taki pulpecik jak moja :-) Paulija wiesz wydaje mi sie , ze skoro przy mocniejszym skurczy tetno maleje , to mozliwe ze dzidzius owiniety jest pepowina. Niestety nie zawsze to widac na usg. Bynajmniej w moim przypadku nie bylo widac a okazalo sie za maly mial owinieta szyje 2 razy i raz w tulowiu. Pepowina byla bardzo dluga. Wyciagneli go w ostatniej chwili. Wiec moze lepiej zebys byla w szpitalu pod stala kontrola i jakby sie cos dzialo to moga szybko zareagowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Iwcia za radę, nie wiedziałam, że przez to może się łożysko odkleić... No to rzeczywiście dzisiejszy dzień miałaś pełen stresu i nerwów ale cieszę się, że się okazało, że to błąd i jest w porządku, miejmy nadzieję, że dotrwasz do terminu i wszystko zakończy się pomyślnie :) Wcale się nie dziwię, że jesteś wściekła na to laboratorium ale teraz już może się nie denerwuj bo wystarczająco dziś stresów miałaś. Paulija bądź dobrej myśli, pewnie jutro będą robić kolejne więc miejmy nadzieję, że będzie w porządku i że wyjdziecie jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWL
Serdecznie zapraszam ponownie, sprzedaje ubranka i zabawki po mojej córeczce, wszystko naprawdę w atrakcyjnych cenach http ://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3371091 Polecam serdecznie Należy skopiować link, wkleić w przeglądarce i zlikwidować spację po słowie "http" Naprawdę warto Nowe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alga123
Obudzilam sie dzis rano ze skurczami poczatkowo co 25 min, teraz co 10. zastanawiam sie czy to przepowiadajace czy to te wlasciwe. Czas chyba wziac ciepla kapiel i szykowac sie do szpitala.Zyczcie mi lekkiego porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alga powodzenia!!!! 3mamy kciuki żeby wszystko poszło szybko i sprawnie !!!! ;) Czekamy na jakieś informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alga powodzenia. Oby dzidzius szczesliwie przyszedl na swiat :-) Paulja, i jak tam? Wypuszcza cie dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tu kiedyś piruszalam temat seksu w ciąży.my od stosunków sie powstrzymujemy,natomiast zastępujemy je innymi pieszczotami.Teraz jednak mam trochę obaw...bo skoro podraznianie sutków moze powodować przedwczesny poród to zastanawiam sie czy nie jest tak samo z lechtaczka.jak myslicie?czy takie pieszczoty moga wywolac wczesniejsze skurcze?stymulacja sutków jest polecana na wywolanie porodu,gdy ten juz sie opoznia,poza tym kobieta na ok 6 tyg przed porodem powinna zaprzestać wspolzycie,gdyż s****a moze wywolac skurcze.a jak to jest w przypadku orgazmu lechtaczkowego?ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, moja ginka powiedziala , ze w spremie jest hormon zmiekczajacy szyjke ale to wlasnie orgazm kobiety ma wplyw na porod bo stymuluje macice do silnych skurczy. Z ciekawosc****szperalam w necie i faktycznie bylo o tym napisane. Jak znajde ta stronke to wkleje linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje:)niezbyt to dobra wiadomość,ale w takim razie powstrzymamy sie juz z tego typu bliskością..najgorsze,ze po porodzie tez będzie trzeba sporo odczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alga123
Dziewczyny, skurcze sie zatrzymaly. Byly cala noc co 25-20 min, od 6 tej rano co 10, zadzwonilam do szpitala, zaczelam sie szykowac I zaczely zwalniac, a teraz calkiem ustaly. Tak mnie lekko boli podbrzusze jak a @.Mam nadzieje, ze to nie potrwa kilka dni, bo sie zaczynam denerwowac. I boje sie bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawili mnie jeszcze ten jeden dzien. Jak wyniki ktg beda dobre jutro wypuszcza. Lepiej jeszcze poobserwowac co sie dzieje. W sumie to i dobrze, bo teraz na ktg tetno dziecka wychodzi 115-120 a jak sie rusza to tak 135-140. Wczesniej bylo 135-150 jak sie nie ruszal, a jak ruszal to 160-175. Nie wiem czy to normalne zapytam sie poloznej jak bedzie mi ktg podlaczac, skad takie roznice. Wczoraj o 22 jak robili ktg to tez jakis waski zapis byl i nie bardzo im sie podobalo. Najbardziej mnie denerwuje to ze nie chca zrobic cc wczesniej, tylko tego 4.02 zeby byl 39 tydzien. Stresuje mnie ta cala sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia na mnie takie "zabawy" nie dzialaly i ur tydzien po terminie :-) Alga no to na dniach sie rozpakujesz :-) przy takich konkretnych braxtonach :-) Paulja a zrobili ci chociaz jakies usg? Czy tylko opieraja sie na ktg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) My juz w domku:) Co do wywolywania porodu,na kazda dziala co innego,na niektore nawet oxy nie dziala ;) Ale goraca kapiel i chwila czulosci nikomu jeszcze nie zaszkodzila a czesto pomogla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ktg. Usg mialam 23.02, a na kolejne dopiero 28.02. Pytalam o to tetno.Polozna powiedziala, ze to ze tetno sie zmniejszylo do ok.120 to normalne, dopiero jak spada ponizej 100 lub jest wieksze niz 180 to niepokojace jest. No i na ktg te wykresy tetna dziecka sa lepsze jak sa takie szerokie niz waskie, wiec musialam zjesc jablko zeby Malec sie obudzil i troche poruszal, bo tak to waski wykres mi wychodzil. O 15 zapis ktg ladny. Zobaczymy co pokaze sie o 22. Oby tez byl dobry, bo chcialabym troche jeszcze w domu pobyc przed cc.ale zobaczymy, jak trzeba bedzie to zostane... Sylwian zazdroszcze, tez bym chciala juz urodzic i byc w domu. Szpital mnie przygnebia Dobrze ze chociaz internet mam w telefonie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 stycznia o 10.28 przyszedł na świat Wojtuś jest bardzo malutki wazy zaledwie 2160 g i mierzy 47 cm. Jest w inkubatorze serce mi się kroi że nie mogę Go dotknąć jest taki maleńki ale silny bardzo *****iwy. nie miałam Go przy piersi boję sie o pokarm. Bardzo tęsknie za Nim jak widzę inne mamy z dziecmi to od razu chce mi się płakać. Jeśli chodzi o mnie to jest kiepsko mam problemy z głowa. Próbuje myślec pozytywnie żeby szybciej dojść do siebie. Pozdrawiam Was i Wasze Maluchy te na swiecie i w brzuszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo gratulacjeee!!! Spokojnie wszystko bedzie dobrze!! Wojtus sobie poradzi i napewno by chcial zeby jego mamusia tez byla silna! Musisz byc silna dla swojego najukochanszego maluszka. Nie boj sie o mleczko, odciagaj pokarm a jak wkoncu dostaniesz malego do cycusia to napewno go nie zabraknie :-) Odpoczywaj zeby jak najszybciej dojsc do siebie. Sciskam cie mocno :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje:)trzymajcie sie cieplutko i piszcie co tam u Was.No juz zaczynamy gorący okres,z każdym tygodniem będzie przybywać Mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo gratuluje synka. Zycze duzo zdrowka i sily zarowno dla Wojtusia jak i dla Ciebie. Wszystko bedzie dobrze. Trzymaj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
Nadzieja!!!! Gratuluje Wam bardzo.Przykro,ze jestescie osobno ale lada chwila i dostaniesz Wojtusia do siebie.Jak znajdziesz chwile to napisz czemu wlasciwie jest w inkubatorze.Przez ta mala wage? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alga123 29.01 chłopiec inishmore 03.02 chłopak Livvia86 03.02 dziewczynka Margot28 03.02 chłopak Nadzieja 03.02 niespodzianka Sarenka 11 - 06.02 - dziewczynka Natalka Agnieszka2607 08.02 dziewczynka paulja 08.02 chłopiec sylwian88 09.02 chłopiec Małamaja 10.02 dziewczynka Kasja iwcia2020 11.02 dziewczynka Mogliszka 12.02 dziewczynka Blanka Zgredzio1988 12.02 dziewczynka MarthaS 14.02 chłopiec dark_paradise 15.02 dziewczynka mamaAnusi 15.02 dziewczynka Mala2103 16.02 dziewczynka Ruda_E 20.02 chłopiec lulika 21.02 RybkaPlum 23.02 dzidzius210 28.02 ------------------------------------- Mamusie dark_paradise 10.01 CC dziewczynka 1700 g Sylwian88- 15.01.14 SN Igorek 3700 g 57 cm Nadzieja_81 24.01 CC Wojtuś 2160g 47cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo ogromne gratulacje!!! :)))) nie smuc sie ze jestescie teraz osobno- jeszcze tylko kilka dni i bedziecie razem w domku a przytulaniu i buziakowaniu nie bedzie konca :))) Moja pierwsza corka tez urodzila sie 47cm ale wazyla prawie kilogram wiecej niz Wojtus- zobaczysz szybko podgoni i z waga i z wzrostem :))) Alga a Ty moja droga nie spiesz sie tak :D dopiero co dolaczylas a juz na porodowke chcesz leciec? :) co do bolu- dasz rade... Wszystkie damy rade :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo, gratulacje synka! musisz być dobrej wiary :-) i tego Ci życzę:-) a Wojtusiowi dużo dużo zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo serdecznie gratuluje :* ja bylam rowny tydzien bez Igora,na poczatku byl pod tlenem,mial niska saturacje,wiem co przechodzisz.. Ale z dnia na dzien bedzie coraz lepiej,odciagaj pokarm i nie martw sie ze w pierwszych trzech dobach moze go byc malutko,doslownie kilka kropelek z jednej piersi, wszystko sie unormuje tylko nie placz i badz dobrej mysli-laktacja w duzej mierze zalezy od Twojego nastawienia psychicznego. Sciagaj pokarm co trzy godziny wedlug schematu :Jednorazowe sciaganie- Prawa piers 7 minut,lewa 7minut,prawa 5 minut lewa 5 minut,prawa 3 minuty lewa3 minuty. Mi w ten sposob w 3dobie pokarm przybral,Tobie tez sie uda:) Lepiej zeby Wojtek polezal jeden dzien za dlugo w tym inkubatorku niz jeden za krotko,wiem ze jest ciezko ale to wszystko dla zdrowia maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz rozpakowana - przez cc - gdyż wody mi odeszły a żadnej akcji porodowej nie było i po 14 h zdecydowali o cesarce. Tak wiec mały jest juz na świecie od 25.01. ma 51 cm i 2860 kg. Niestety jeszcze nie jestem w stanie sie nim opiekować w nocy bez pomocy dlatego na nocki jedzie do położnych a mi serce pęka. Trzymam kciuki za ciężarówki i nikomu nie życzę mojej opcji porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
No Margot w takim razie szybkiego powrotu do formy;-) Wielkie gratulacje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×