Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Gość Agnieszka2607
Małamaja daj linka do tego pasa :) sama chciałam kupić sobie taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka---- ty to sobie kup pas zciagajacy resztki twojego mozgu o ile takowy jeszcze posiadasz!!!! W co szczerze wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zapomniałam dopisać... Agnieszka------SZKODA!!! FUj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamaju ja tez bym poprosila:)moja kuzynka nosila dzien i noc,a brzuch ma plaski jak deseczka! ja sie dzis dobrze czuje,w nocy mialam skurcze,ale nie panikowalam,wzielam no-spe i jakoś lepiej sie zrobilo. A dzis wlasnie zaczelam pakowanie,na razie torba mojej Niuni spakowana,a za swoja jeszcze sie nie wzielam... jaki rozmiar ubranek dla dzieka bierzecie?bo ja spakowalam 56,ale sie zastanawiam,skoro moja juz taka pyza jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny przestańcie juz dogryzac Agnieszce,sprawia Wam to radosc?ona żadnej z Was nie obrazila,a Wy wręcz odwrotnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
napiszę trochę chamsko, ale taki jest cytat: 'nie ruszaj g***a, bo śmierdzi' :) ja za to dla siebie spakowałam wsio już :) dla małej też oprócz ubranek... Jakoś boję się żeby nie zakisły w tej torbie :) niestety muszę ciągnąć dwie torby do szpitala nie zmieściłabym się w jedną nie mam takiej dużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
ja biorę rozmiar i 56 i 62 w razie co... Moja ważyła dwa tygodnie temu 2700, ale lekarz napisał +/- 395g tak więc może okazać się kruszyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56to i tak sa duze jak na noworodka. Ja urodzilam corke 3110 i corka sie w nich topila. Musialam podwijac rekawki, nie ma sensu do szpitala brac 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa8319
Hej, trochę was podczytuję :) mam termin na ok 10luty z ostatniej @ z usg na 7luty, mała różnica ale lekarz na ostatnim włąśnie usg mówił że po tym co widzi na ekranie to wszystko szybciej nam pójdzie, łożysko puchnie i opada w dół. Muszę jakoś dotrwać tydzień ten do końca a potem niech się dzieje co chce;) To już moja druga ciąża i mimo tego że druga boję się porodu bardziej niż przed pierwszą.... Porodu, połogu i jak sobie damy rade z dwójką dzieci;) U nas do szpitala wymagane są : ostatnie badania krwi i moczu, dow os., karta ciąży, gr krwi i chyba tyle, wszytskie badania typu posiew z pochwy itp mam wpisane już w karte ciąży. Wiadomo koszule kapcie dla mamy, majty poporodowe;p podkłady maleństwu pieluszki i ubranka ale to na wyjście dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój synek ważył 4kg, 59cm i wszystkie ubranka na 56cm musiałam oddać sąsiadce z pokoju :-) Różnie bywa... Lepiej wziąć mniejsze i większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli moja ma juz teraz 3240 a do terminu jeszcze miesiac, to tez mam brac 56? nie beda za male?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, kurcze większość rzeczy jest wpisane w kartę ciązy, znów pójdę z cała książęczka i się będę motać z tym wszystkim pomiędzy skurczami :( Ja ubranek w szpitalu nie potrzebuje, dopiero na wyjście i w razie czego przygotowuję 2 rozmiary, po porodzie powiem męzulowi który ma przywieźć do wyjścia naszego. Starszy ważył 3350 i mogłam go spokojnie ubrać w 56 ale przy długości i wadze młodszego nie uzyłam w ogóle tych ubranek, od razu wskoczyłam na 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanka1993mhm
Ja zabralam rozne male iduuze.mialam urodzic kruszynke a wyszedl maly smoczek wazyl 4380 i mial 59cm a 3 lekarzy mowilo ze wiecej niz 3500nie bd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja.już z igoreem:)36t3d. 57cm 3700 10pkt:)poród trwał w sumie 1.5h :):)siłami natury bez znieczulenia bo za.szybko szło rozwarcie:)narazie mały się oświetla bo mimo dużej masy ma oznaki wczesniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tu macie link do pasa- usuncie spacje miedzy allegro i kropka ... http://allegro .pl/item3847306473.html Iwcia ja po 1szej ciazy tez uzywalam i bylam bardzo zadowolona! :). A ten pas jest swietny bo jest wysoki, posiada fiszbiny i nie zwija sie. Dla dzidzi do szpitala biore tylko rozm 56. Ale w domku na wszelki wypadek zostawie uszykowane ze 3 komplety ubranek na 62 i maz w razie czego dowiezie . Witaj Aniaaa. Ja mam termin na 10 :) i w domu juz jedna 3latke :) zobaczysz... Damy sobie rade. A Twoje pierworodne w jakim wieku? Dzis po raz pierwszy od prawie miesiaca wyszlam na spacer... Niestety przeliczylam sie i musialam wrocic taksowka :/ Co prawda noga juz prawie nie boli ale przez pobyt w szpitalu i zakaz chodzenia- strasznie mi sie zastala :/ teraz musze ja rozchodzic aby wrocila do normalnego stanu. A nie pamietam czy juz Wam pisalam... Lekarz powiedzial ze bedziemy musieli robic wszystko aby urodzic SN bo przy zakrzepicy naczyn krwionosnych cesarka jest bardzo niewskazana... Najgorsze jest to ze jezeli od mojego ostatniego zastrzyku z heparyn nie minie co najmniej 24 h - nie moge otrzymac epiduralu i wielu innych srodkow przeciwbolowych... Nawet paracetamolu nie moge przyjmowac ... Pierwszy porod mialam bez znieczulen na wlasne zyczenie i bylo super i Daj Boze oby druga corcia rowniez mamusie oszczedzila :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeej Sylwia gratuluje!!!!!!! Duzo zdrowka dla Ciebie i Igorka!!! :)))) A tak sie zastanawialam kiedy otrzymamy pierwsza wspaniala wiadomosc ;D Duzy chlopaczek sie Wam urodzil :) Jeszcze raz duzo zdrowka!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Was Sylwian! Jak na wcześniaka to spory, Zdrówka dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
jak szybko poszło 1,5 godziny! :):):) gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to większości jakieś takie tepe jesteście czy tylko udajecie??? Jaki wcześniak ?? Dziecko urodzone w 36tyg. 3 dniu to już dziecko donoszone....Tępy baby...Co jedna to lepsza... I takie maja być matkami? Biedne dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no tego juz za wiele. Gosciu wypad z tego forum. Nie mam ochoty czytac obelg. Jeszcze jeden wpis i pisze do admina. Znajdzie cie po numerze IP kompa i cie zablokuje. Dla twojej wiadomosci : wczesniakiem nazywa sie dziecko urodzone przed skonczonym 37 tc. Wikipedia sie kłania. Sylwian serdeczne gratulacje ! Naprawde szybko poszlo :-) tez bym tak chciala :-) Igorek duuuzy chlopak :-* Co do pasa poporodowego to tez go mam od poprzedniej ciazy ale moglam go nosic dopiero po 6 tyg bo mialam cesarke a taki pas wtedy jest niezalecany. Za to pp naturalnym mozna go zalozyc odrazu. Moja kuzynka po 2 tyg miala plaski brzuch i wogole nie wygladala jakby w ciazy byla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innyGOSC
mala admin nic wam nie poradzi na takich gosc****elno maja takich skarg i nic z tym nie robia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwian gratulacje!!! Jesteś pierwsza!!! Kawał dzieciaczka z Twojego smyka!!! Jeszcze raz gratuluje i zazdroszczę ze jesteś juz po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
Sylwian!!!!! Gratuluje !! Super,ze tak szybko i ze taki duzy;-)Brawo MAMUSIU;-) No dziewczynki,to ktora teraz? :-) Chyba rozwiazal nam sie woreczek i teraz szybko poleci:-)...i oby bezproblemowo. Ja dzis na 9 mam wizyte i zobaczymy co powie.Moja malenka jak bylam 19.12 byla naprawde malenka i ciekawe czy cos przytyla. Widze,ze wiele z nas ma termin na 10 :-P Ja tez sie zastanawiam jak moja 4letnia Amelka powita siostrzyczke.Starsza jest b grzeczna i spokojna wiec jak dzidzia zrobi soba troche zamieszania to mysle,ze i tak damy rade:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
ja mam termin na 8 lutego :) ostatnio lekarz mówił, że mogę koło 30 stycznia rodzić, ale ile w tym prawdy to się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
dziewczyny, macie już wyniki posiewu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny ja ma termin z om na 6.02 a z usg na 23.01, jak myslicie dotrwam do lutego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwian,gratuluje!!!a to ci niespodzianka!ciesze sie bardzo:) gosciu ja z ostatniej miesiączki mam 36tc,a z usg 38...ale p.doktor mówi,ze to nie o to chodzi.widocznie Twoje dziecko tez jest duże i ciaza rozwija sie szybko,ale to nie oznacza,ze duże dzieci rodzą sie wcześniej.tak mi przynajmniej powiedziala. a ja mam pytanie odnośnie fasolek do karmienia,macie te zwykle,czy dlugie,które mozna zastosowac dodatkowo jako siedzisko dla dziecka?które lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jakie dobre nowiny :) sylwian gratulacje, dużo zdrówka dla Ciebie i Igorka, niech rośnie zdrowo :) Co do ubranek to ja biorę do szpitala rozmiar 56 bo maluch ma być niewielki tak już paru lekarzy stwierdziło. Dzisiaj idę na usg i zobaczymy jak przybrało na wadze ale też zdaje sobie sprawy że są to tylko szacowane wymiary. Jeśli chodzi o pas poporodowy to na pewno sobie kupię. Agnieszko ja już mam wyniki posiewu i jest ujemny, wszystkie już mam wyniki i jest w miarę ok. wg."planu" do cesarki zostało mi 8 dni :) z każdym dniem coraz większy strach, już dość kiepsko się czuję i od paru dni chyba mi czop odchodzi. Mam bóle silniejsze niż na okres takie jakie miałam po podaniu tabletek na poronienie, tak boli że czasami "skucze" jak to mąż mówi :). Dziecko jest dość *****iwe czasami jak mi stópką pokopie pęcherz to mam świeczki w oczach a główkę lubi wciskać w żebra :) przez to mi się ciężko oddycha i potrzebuje pomocy przy wstaniu z łóżka. Ciekawa jestem która następna, tak naprawdę dziewczyny to nie znamy dnia ani godziny :) grunt żeby wszystko szczęśliwie się zakończyło. Pomału dopytuje się opinii na temat szczepionek pneumokoki i rotawirusy. Wkrótce każda z nas będzie miała ten dylemat. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×