Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Gość Agnieszka2607
ja też mam dodatnie GBS i mi lekarz powiedział, żebym to koniecznie zgłosiła na izbie przyjęć w szpitalu, bo wtedy podają antybiotyk i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgredzio1988- tylko zeby na tej sesji ten twoj nie pukal w glowe dziecka :D agnieszka--- masz dodatnie gbs??? o FUJJJJJJJJJ i SZKODA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
heheheh :D ano mam szkoda tylko, że nie ma nic na głupotę, a może jest, ale jeszcze o tym gościówo nie wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I z czego się cieszysz?? Wiesz,ze jest cos na głupotę ale i tak tobie nie pomaga wiec nie rozumiem skad ta radość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama dla Was wielkie gratulacje i mocno zaciśniete kciuki, żeby wszystko pozytywnie przebiegało. Mogliszka, moze masz po prostu ucisk na żyłę głowną albo jakis nerw. Ja leżę śpię itd tylko na lewym boku, inaczej bym była zapuchnieta strasznie, w ogóle mam problemy z opuchlizną :( ale jakos dotrwam, chyba :P Ja jakoś się trzymam, choc sił mi brak juz na tą ciążę,nie wiem jak jeszcze mąż ze mna wytrzymuje, bo chodzę jak bomba zegarowa:P a znaków porodu zero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
dokładnie u mnie oznak porodu też zero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka nie ma sensu reagować na jakieś debilne komentarze. Jak ktoś się debilem urodził to kanarkiem nie umrze.... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgredzio---tez mysle, ze nie ma sensu...Ale jak mozna sadzic, ze podczas sexu puka sie dziecko w glowe ch...em??? No jak!? Wytłumacz to? Jest tylko jedno racjonalne wytłumaczenie- trzeba byc totalnym tłymokiem, zeby cos takiego napisac :-D I takie cos ma urodzic dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość, niestety większość przyszłych tatusiów tak myśli dlatego też nie chce seksu z ciężarną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka 11o
Gościu - poczytaj trochę o ciężarnych i partnerach - polecam np książkę "W oczekiwaniu na dziecko" - większość ciężarnych, a już przede wszystkim ich partnerzy boją się stosunku w czasie ciąży, właśnie ze względu na fakt, że może to być niekorzystne dla dziecka, m.in chodzi tu o obawy, że dziecko może zostać uderzone. Jest to tak samo naturalna i częsta spotykana obawa, jak obawa przed odpłynięciem wód płodowych w miejscu publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za info. Zgredzio fajny pomysl z ta sesja :-) super pamiatka bedzie. Agnieszka olej te durne komentarze. Gdyby ten ktos byl inteligentna osoba to by wiecej nie pisal a tak pokazuje ze jest jakims zj*bem genetycznym :-D i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamama gratuluje!!!! :)))) Duzo zdrowka i wytrzymalosci Wam zycze! Jestem z Wami myslami i trzymam kciuki!!! :* Moja dzisiejsza wizyta trwala w nieskonczonosc!!! ... Najpierw badania moczu, cisnienie, waga z pielegniarkami, po 20 min spotkanie z polozna w celu poinformowania mnie o wszystkich prawach i przywilejach jakim bede podlegala bedac w szpitalu. Jako trzecie mialam spotkanie z ginem i usg- wszystko pieknie ladnie :) i jako czwarte -wyslali mnie do laboratorium na ogolne badania krwi... 3 godziny lazilam z jednego gabinetu do drugiego... Masakra jak mnie wymeczyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
zgredzio1988 i mała2103 macie racje... :) 'nie ruszajmy g***a, bo śmierdzi' :) sarenka110 ja mam tą książkę, ale jakoś nie wyczytałam, że w czasie seksu można uderzyć dziecko... Chyba, że przeoczyłam :) My uprawialiśmy seks jakoś do 8 miesiąca, a potem ja się bałam, że może przedwcześnie urodzę, a teraz mimo, że do terminu mam zaledwie 8 dni to boję się seksu gdyż GBS mam dodatni więc wolę sobie odpuścić chociaż nie powiem mam ochotę tym bardziej, że moja dzidzia coś nie śpieszy się na świat no chyba, że to będzie tak z zaskoczenia kompletnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka 11
Agnieszko - to jest w rozdziale, gdzie jest o sexie w czasie ciąży:) jest tam odpowiedź na pytanie, że właśnie kobietka boi się, że partner skrzywdzi dziecko np uderzając je w główkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
MarthaS mialas racje mam ucisk i do porodu musze sie z nim zaprzyjaznic;-) Ja tez mialam dzis wizyte no szyjka sie skraca,lozysko jest juz dojrzale a malenka jest bardzo nisko.Niestety Blanka jest malenka, ma ok 2700 i z tego wzgledu lekarz dal mi skierowanie dopiero na 10 do szpitala na cc,eby miala czas nabrac masy ale stwierdzil tez zebym sie nie zastanawiala i jechala na porodowke jak nawet tylko przez godzine beda regularne skurcze,bo jego zdaniem zacznie sie szybciej tym bardziej ze na ktg wystapila gotowosc skurczowa z tym ze nie regularna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny u mnie juz sie chyba powoli zaczyna...bylam na wizycie i zbadano mi plytki krwii w zwiazku z poprzednim alarmem.plytki mam 182tys,wiec jest ok.p. Doktor zbadala mnie i jakież bylo jej zdziwienie,gdy okazali sie,ze jest rozwarcie na 2 palce:)poza tym odszedl mi chyba w czasie badania czop,mam delikatne plamienie,na razie zero skurczy,wiec jestem w domu i czekam na akcje...z jednej strony chcialabym,żeby to bylo dzis,bo moja p. Doktor ma dzis w nocy dyżur,a z drugiej strony boje sie trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
Iwcia2020 daj znac jakby Ci sie rozkrecilo ale to pewnie kwestia czasu .A masz skurcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,skurczy nie mam.w nocy mnie trochę pobolewalo.teraz tylko jak chodze trochę mnie ciągnie,ale to nie są skurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWL
Zapraszam ostatnie minuty aukcji http ://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3371091 Skopiujcie link, wklejcie w przeglądarkę i zlikwidujcie spację po słowie http Naprawdę warto POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popadam w obłęd! Mam już dość tego czekania! Czy któraś z Was myślała o wywoływaniu porodu czy to tylko ja mam obsesję? :'( Lekarz powiedział że łożysko jest już dojrzałe i mała też już nisko więc jeżeli tak bardzo chcę już rodzić to mogę wykonać maraton po schodach... Najlepiej co drugi schodek sie "podciągać"... Ciekawa jestem czy miałabym jakiekolwiek ostatki sił na poród po takim "treningu"... :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamaja nie jestes sama :-) tez mam juz dosyc tego czekania. Nie wiem czy w moim przypadku to ma sens bo w 1 ciazy tez "probowalam" a synek i tak sie urodzil tydzien po terminie :-) No ale coz sprobowac zawsze mozna :-) Napewno nie bede sie faszerowac jakimis substancjaki typu olej rycynowy albo herbata z lisci malin. Tym razem wole cwiczenia. Jest tego pelno na you tube a ja mam takie fajne na dvd. Z bzykaniem wole zaczekac do wizyty bo ze wzgledu na ten nieszczesny GBS dodatni , nie wiem czy to bezpieczne dla maluszka. W necie pisza zeby sobie darowac przytulanki. Zobaczymy co z tego wyjdzie :-) Malamaja na ktorego masz termin? Ostatnio z moja pamiecia tez gorzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamaja - mi polozna polecila przysiady-rozwieraja szyjke :) 5 przysiadow i odpoczynek :) i tak seriami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ja mam jeszcze czas bo termin mam na 10.02. Ja herbate z lisci malin pije raz dziennie ale ona NIE JEST na wywolanie czy przyspieszenie porodu tylko na zmiekczenie i uelastycznienie miesni macicy co czesto pomaga kobitkom przy porodzie :) polozna mowila ze jezeli ciaza przebiega prawidlowo mozna zaczac ja popijac juz po 32 lub 34 tygodniu. Powiedziala ze jezeli kobieta pije ta herbate systematycznie przez ostatnie tygodnie to podczas porodu szyjka rozwiera sie duzo szybciej i skurcze parte sa duzo mniej bolesne... Dodatkowo- wielu kobietom krocze nie peka wlasnie dzieki piciu tej herbaty. A ja wole tym razem nie peknac :) ... Sylwian - przysiady sa bardziej zachecajace niz maraton po schodach :D . . A jeszcze co do olejku rycynowego- nigdy w zyciu... Wole urodzic po terminie na lozku szpitalnym niz w domu na kiblu, ze sie tak wyraze :D ... Z tego co wiem ma on okropny smak i tak strasznie przeczyszcza ze mozna sie z latwoscia bardzo odwodnic... Zadna ciezarna nie powinna go pic. Niektorym to niby pomoglo ale kazda z nas ma inny organizm i inaczej reagujemy na takie specyfiki. . Wybralismy sie dzis z mezem i corka na zakupy... Zapasy na 2 tyg zrobione a kto wie czy nie na dluzej :) W srode w nocy przylatuje moja mama!!!- nie mozemy sie juz doczekac :)) Zdrowka kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alga123 29.01 chłopiec inishmore 03.02 chłopak Livvia86 03.02 dziewczynka Margot28 03.02 chłopak Nadzieja 03.02 niespodzianka Sarenka 11 - 06.02 - dziewczynka Natalka Agnieszka2607 08.02 dziewczynka paulja 08.02 chłopiec sylwian88 09.02 chłopiec Małamaja 10.02 dziewczynka Kasja iwcia2020 11.02 dziewczynka Mogliszka 12.02 dziewczynka Blanka Zgredzio1988 12.02 dziewczynka MarthaS 14.02 chłopiec dark_paradise 15.02 dziewczynka mamaAnusi 15.02 dziewczynka Mala2103 16.02 dziewczynka Ruda_E 20.02 chłopiec lulika 21.02 RybkaPlum 23.02 dzidzius210 28.02 ------------------------------------- Mamusie dark_paradise 10.01 CC dziewczynka 1700 g Sylwian88- 15.01 SN Igorek 3700 g 57 cm Nadzieja_81 24.01 CC Wojtuś 2160 g 47 cm Livvia86 24.01 CC Sara 2710 g 52 cm Margot28 25.01 CC chłopiec 2860 g 51 cm Paulja 27.01 CC chłopiec 3380 g 55 cm Mamamama2 29.01 SN Oluś 3700 g 56 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj u mnie cisza... tzn wczoraj wieczorem myśleliśmy, że może już się coś rozwinie, bo były skurcze tak co 20 min przez 2h, ale potem się uspokoiło... a dziś nic nadzwyczajnego się nie dzieje, skurcz co jakiś czas... Także czekamy:) choć chyba chciałabym żeby to było już... ale pomagać na razie nie zamierzam. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy to już czytałam... Za każdym razem mam szklanki w oczach... Może niektóre z Was już to gdzieś czytały ale co tam- to takie piękne że jeszcze jeden raz nie zaszkodzi :) . . Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
Hej dziewczynki. Wyladowalam wczoraj wieczorem w szpitalu.Caly dzien mialam skurcze.Pozniej byly co 10min i krotsze ale to dlugo trwalo.Przyjeli mne,pobadali,pokuli i zostawili.W nocy wszystko sie uspokoilo wiec wroce najprawdopodobniej do domku, tylko czekam az lekarz przyjdzie i skonsultuje. Ech juz myslalam,ze sie zacznie a tu dalej czekanie ale najdalej donastepnego pon,bo na 10 i tak mam skierowanie na cc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malamaju,ja tez to juz czylalam.niesamowite i bardzo wzruszające! Mogliszko,inishmore powiedzcie mi proszę jak Wam sie te skurcze objawiaja?jak je odczuwacie?bo albo ja jakas inna jestem,albo nie mam ich w ogóle.pobolewa mnie tylko podbrzusze czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×