Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Gość Agnieszka2607
Moja 20 listopada ważyła 1448 g a to był 29 tc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylam na usg. Termin porodu do tej pory mialam na 8.02, wg wczorajszego usg termin jest na 12.02. Z pomiarow dziecka wychodzi 30 tydz.2 dz., synek wazy 1600 g +-234 g. Ostatnio w 27 tydz.3 dz. Synek wazyl 1112 g+- 162 g. Wiec ladnie przybiera ;)nie jest za duzy ani za maly, ilosc wod plodowych tez w normie, mimo cukrzcy ciazowej (straszyli ze plod moze byc za duzy i wod moze byc za duzo). Podczas wizyty w poradni diabetologicznej, pani diabetolog i dietetyczka stwierdzily ze jesm za malo ilosciowo i kalorycznie (cukry w normie, za maly przyrost mojej wagi-od pocZatku ciazy przytylam 5, 5kg). Ale po wymiarach dziecka widac, ze wszystko jest w normie!;) Lekarz powiedzial ze dziecko przez te przegrode w macicy raczej nie da rady sie obrocic glowka w dol, wiec chyba cc bede miala, ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ksiezniczka w26 t.c miala 971g.Slyszalam ze dziecko tygodniowo przybiera 200g.to dużo! Nie wiem czemu ale jakos w podswiadomosci czuje ze urodze chlopczyka tylko raz doktor saama powiedziala i to we wczesnej ciazy chyba w14 t.ze dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) ja wczoraj byłam na usg w 32 tygodniu ciazy i mały juz miał powyżej 2 kg! Czyli jest do przodu o jakieś 1,5 tygodnia. Jest cały czas ułożony poprzecznie i lekarz powiedział ze nie wiadomo czy sie obróci a jak nie to cesarka. Główkę ma większa od brzuszka o niecałe dwa tygodnie ale tym lekarz nie kazał sie martwić. Ktg tez zrobił i powiedział ze ok :) jestem super szczęśliwa :) tak wiec przed nami zakup wózka :) a co do kilogramów to mam plus 11. Pozdrawiam was i podczytuję codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Po wizycie bardzo dobrze:) pessar trzyma glowke i nawet Igor ulozyl sie nieco wyzej wiec mam pozwolenie na siedzenie :D ale jak tylko zacznie mnie ciagnac to hop do lozka:) Dziewczyny ja mam caly brzuch w rozstepach,tak mnie urzadzila w pierwszej ciazy corcia;) Chociaz na poczatku bylam zalamana,majac 22lata i takie poorane cialo, byly czerwone i gruuuube to powiem wam ze juz po roku byly to biale niteczki,wiec bez skrepowania chodzilam w kostiumie kapielowym:) kwestia podejscia:) "Twoje ciało wcale nie jest zrujnowane. Jesteś (cholernym) tygrysem, który nareszcie zasłużył na paski" to moje motto jezeli chodzi o moje kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
do mojego terminu równe 2 miesiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWL
Zapraszam serdecznie,sprzedaje ubranka po mojej córci oraz rożek i poduszkę do karmienia http ://allegro.pl/listing /user/listing.php?us_id=3371091 Należy skopiować linka,wkleić w przeglądarce i zlikwidować spacje po słowie http Naprawdę polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) powiedzcie co kupić do wózka - tj. na czym kłaść dziecko? na jakims prześcieradełku czy kocyku? czym będziecie przykrywac maluchy - kołderką czy kocykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) co tu u nas tak cicho? Zostalo mi 8 tygodni :) Pojutrze zobacze moje malenstwo :)) co prawda na usg3D ale dzieki temu bede wiedziala ( > < ) jak moje sloneczko bedzie wygladalo po porodzie :))) Jak sie okaze ze jednak bedzie druga corcia bede musiala znow wybrac sie na zakupy ... pokoik mam urzadzony bardziej dla chlopca wiec musialabym dokupic kilka rozowych dekoracji . Dobrze ze nie szalalam z chlopiecymi ciuszkami - na cale szczescie mam prawie wszystko w neutralnych kolorach . Jeeeejjj... Jak ja sie nie moge doczekac!! Jak juz bede miala zdjecie i pewnosc co do płci zrobie zaproszenia na brzuchowa impreze :)) Kupilam rozek na ebayu, 75/75cm. Jestem bardzo zadowolona! Jest piekny i bardzo dobrze wykonany, a dodatkowy plusik ma za to ze wewnetrzna strona jest z delikatnego polarku :) w sam raz na koniec zimy/poczatek wiosny. Uciekam bo zaraz gosci bede miala :D Milego poniedzialku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, do fotelika samochodowego mam coś takiego tylko w szarych kolorach allegro.pl/ocieplacz-do-fotelika-samoch-dla-maluszka-jj-cole-i3764783661.html jest to mega miłe i przyjemne, i do spacerówki na przyszły rok jeszcze będzie. Do gondolki wkładałam najpierw kocyk grubszy potem dziecko w śpiworku/kombinezonie i jak było bardzo zimno to jeszcze nakrywałam kocykiem i tym czymś z gondoli. Samuela urodziłam 10 lutego, zaczęłam wychodzić jakiś tydzień później ale nie było mroźnej zimy. Częśc z nas może w ogóle na luty ze spacerkami się nie załapać, więc z tymi okryciami może być róznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, jak masz rozek to rozkiem możesz nakrywać również, na początku jako kołderka idealnie! Małamaja, a ja się zastanawiam gdzie pchnąć ten cały zapas cudnych ubranek które odkupiłam od siostry. Ona ma córę, my planowaliśmy dziecko i chcąc dac jej zarobić odkupiłam w razie czego ubranka dziewczęce. Teraz mam 5 olbrzymich pudeł cudnych nie zniszczonych a czasem nowiutkich ubranek i akcesoriów dla dziewczynki i nie mam pojęcia komu to sprzedać bo jednak chciałabym by kasa do mnie wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark paradise. Ja kladlam corke na cieniutkim kocyku(owijalam nim materacyk) i przykrywalam innym kocykiem dopasowanym do pogody :) po kilku tygodniach dodałam poduszeczke. Mozna kupic komplety poscieli do wozka( poduszeczka, kolderka, przescieradelko) albo po prostu polozyc w rozku lub tak jak ja w "kocykach". To zelezy od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martha u mojej mamy tez jest cala masa dziewczecych ciuszkow... Od niemowlaczka az do 3 lat!! I to po 3 wnusiach z jednego roku. Moje 2 siostry i ja urodzilysmy corki w tym samym roku :) pierwsza w styczniu2010 ja bylam druga 9pazdzier a moja druga siostra 2 tyg po mnie :))). Tak sie jakos zgralysmy :))) Moja mamuśka dzien w dzien sie modli by bozia dala jej choc jednego wnuka :)) Ale juz zapowiedziala ze jak bedzie u nas druga lala to wszystko po naszych dziewuszkach pakuje w kuriera i wysyla do mnie :D a uwierzcie mi... Tych ciuchow starczy na ubranie wszystkich dzieci w moim miescie!! Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobnie, dziewczęcych jest pełno, choć i na chłopców cała masa ubranek,bo w rodzinie zdecydowanie oni wioda prym, zresztą to 3 chłopak u mnie, wiec nic nie sprzedawałam bo "może się przydać" teraz tylko musze znieść odpowiednie pudło ze strychu i przeprać to, wiec nie przykładam się zbytnio do przygotowań :p w razie czego mąż to zrobi ;) rety, nie mam siły, pogoda mnie dobija, wieje i pada deszcz, w domu ciemno... ochydna pogoda, ja chce mróz i snieg! wtedy trochę jaśniej jest! Siedze dziś w poszukiwaniu kierunku na wakacje. Nie wiem jak to teraz rozwiązać bo przedtem 2 + 2 braliśmy albo dostawkę na infanta a teraz? kto nas przyjmie do jednego pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histoirka
Hej. Ja mam termin na 18 luty 2014. Jestem z wroclawia i szukam ciezarowek z wroclawia bo chcialabym podyskutowac o szpitalu w jakim zamierzaja rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWL
Ponownie zapraszam serdecznie, sprzedaje ubranka po mojej córci w naprawdę suuppper stanie http ://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3371091 Należy skopiować link, wkleić go w przeglądarce i zlikwidować spacje po słowie http Naprawdę polecam!!! Rożek i poduszka do karmienia już sprzedane:) Bardzo się cieszę bo może posłuży którejś z Was tak samo jak mnie i mojej córeczce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWL
Ponownie zapraszam serdecznie, sprzedaje ubranka po mojej córci w naprawdę suuppper stanie http ://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3371091 Należy skopiować link, wkleić go w przeglądarce i zlikwidować spacje po słowie http Naprawdę polecam!!! Rożek i poduszka do karmienia już sprzedane:) Bardzo się cieszę bo może posłuży którejś z Was tak samo jak mnie i mojej córeczce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWL
Ponownie zapraszam serdecznie, sprzedaje ubranka po mojej córci w naprawdę suuppper stanie http ://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3371091 Należy skopiować link, wkleić go w przeglądarce i zlikwidować spacje po słowie http Naprawdę polecam!!! Rożek i poduszka do karmienia już sprzedane:) Bardzo się cieszę bo może posłuży którejś z Was tak samo jak mnie i mojej córeczce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy juz wózek (zawsze coś). Kurier mial przyjechac w ubiegly piatek, ale nie dal razy, obiecal, ze w pn...i tak oto przyjechal dzis, z zamiast trzema paczkami to z dwiema...jak tu sie nie denerwowac? trzecia paczka ma byc podobno jutro, ale przez niego musze siedziec w domu i czekac! totalny brak profesjonalizmu! Tę całą złośc złagodził jednak troche widok wozeczka:) Kupilismy uzywany taki jak ten( zlikwidujcie spacje po http http ://tablica.pl/oferta/wozek-jedo-fyn-ID3cpi7.html tyle, ze mamy jeszcze do tego fotelik z tej samej serii. Tak poza tym dzis moja tesciowa pojechala po szafe na ubranka, kurcze chyba mi sie wlacza to cale wicie gniazda, bo zaczelam prac wszystkie ciuszki i juz sie nie doczekam az je ladnie poukladam w szafie:) Poza tymi przyjemnosciami, w sobote mialam mala wywrotke, przewrocilam sie na lodzie, wchodzac na taras. Na szczescie instynktownie odwrocialam sie i usiadlam na pupie. Mam nadzieje, ze nie zrobilam noc mojej corci... A co tam u Was? jakoś nic sie nie odzywacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
a o to mój wózeczek :) http ://allegro.pl/wozek-dzieciecy-x-lander-3w1-gratis-wozek-pchacz-i3738407652.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
chociaż kiedy będę korzystać ze spacerówki to zamienię na jakąś mniejszą żeby było łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
poza tym naczytałam się na temat porodu i już mam dość :( chce już luty i mieć to wszystko za sobą :( strasznie się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ciezaróweczki :-) No fajne wozeczki :-) Tez mam na oku taki jeden ale z M stwierdzilismy ze kupimy dopiero jak mala sie urodzi. Agnieszka tez mam malego stresa jak pomysle sobie o porodzie. Niby drugi raz bede rodzic ale i tak sie boje. Chyba najbardziej tego ze mnie natną i brzydko zszyja. Bolu raczej sie nie boje bo juz wiem ze bedzie mega bolec. Czasem sobie mysle ze wolalabym druga cesarke ale odrazu a nie w ostatniej chwili. Coz zobaczymy, nie :-) Bylam dzisiaj na badaniach. Krew pobierala mi chyba studentka bo wogole nie umiala sie wkluc i zostawila mi siniaka jakbym se w zyle dala heh. Dzisiaj tez wkoncu kupilam piekna posciel w serduszka dla mojej ksiezniczki, znalazlam na allegro staniki do karmienia za niecale 10zl i wzielam 2 szt a normalnie w sklepie to na 39 zeta sa, no i pieluszki tetrowe 1.19 sztuka!!! A w sklepie widzialam najtansze za 3,20. Ale przebitka :-) Co tam u was dziewczynki? Cicho jakos sie zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam wlasnie poscielowy dylemat...ta w kropeczki, ktora byla ostatnio wklejana byla ladna, ale sama juz nie wiem. A wy macie jakies adresy sklepow internetowych z tymi wszystkimi elementami do lóżeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia mam kilka. Cenowo podobnie. Na allegro tez duzo jest :-) www .poscieldladziec**pl .blanca-baby.pl. .smyk.com .bebelini.pl .patiimaks.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala 2103 moglabys podeslac linka do tych staniczkow?? u mnie w sklepie dziecinnym kosztuja 69zł sztuka! o-o ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
mala2103 a ja się boję właśnie nacięcia lub pęknięcia najbardziej albo że od bólu nie dam rady przeć. Jako że to moja pierwsza ciąża to boję się także tego, że jak już będę miała dziecko przy sobie to będę bezradna i że nie będę umiała ani go ubrać ani nic :( matkoooo normalnie załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
ja mam staniki z allegro za 9,99 zł wzięłam sobie dwa czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×