Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Gość gość
Sorki za szczerosc ale badziewna ta posciel bo ochraniacz bedzie ci sie ciagle sciagal i zaginal a poza tym nie da sie zdjac go do prania czyli po 2 praniach bedzie scierka a nie ochraniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu a kto powiedzial ze bede prac ten ochraniacz? A jak juz bedzie taka potrzeba to wypiore ale recznie wlasnie po to by tego nie zniszczyc. Chcialam ochraniacz to mam, ktos woli bez, to prosze bardzo :-) a poza tym i tak jest jakosciowo bardzo dobra. Mi sie bardzo podoba i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Kiedys pisałam ze mam detektor tetna.Przed chwila podlączyłam go i w tym samym moomencie malutka dostała czkawke.Przecudowne uczucie .słyszałam jej bicie serduszka,słyszałam jak sie rusza i do tego czkawka.Tak kocham ten moj cud ktory nosze w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Jestem w 32 tc wczoraj dostałam biegunki i wymiotów, a przez całą ciąże nie miałam nawet wymiotów! Wzięłam 5 tabletek węgla według zaleceń farmaceuty powiedział, że jak to nie pomoże to wzywać lekarza, ale po dwóch godzinach wymiotowałam więc dlatego pewnie nic mi nie dały... W nocy miałam tylko biegunkę więc z rana wzięłam jeszcze 3 tabletki węgla. Mdlić raczej już mnie nie mdli, ale mam zgagę jak się położę normalnie mnie pali :( Nie wiem czy mam wzywać lekarza ? Co myślicie ? Jestem osłabiona, ale jest ciut lepiej niż wczoraj. Nie mam ochoty jeść, ale pić mi się chce jak nie wiem. W ten czwartek idę do ginekologa więc może poczekać do czwartku. Ehh ale cały czas czuje ruchy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamama2 daj namiar na konto fundacji. Strasznie mocno ściskam za Was kciuki, a przede wszystkim za Twojego Maluszka! Bądź silna!!! Agnieszka a wiesz po czym mogą być ta biegunka i wymioty? pij dużo, dużo i odpoczywaj! Moim zdaniem jak dzisiaj jeszcze będzie Cię męczyć to lepiej podjechać do szpitala, tym bardziej, że mówisz że nie możesz jeść...Współczuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
no właśnie nie wiem :( od wczoraj od około 12 zaczęło mnie mdlić no a później przyszły i wymioty i biegunka... Pije na razie wodę lub sok, zjadłam dwie mandarynki, bo pić ciągle mi się chce, ale zjeść się boję :( jak mi to dziś nie przejdzie do dzwonie po jakiegoś lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka mi na szkole rodzenia odradzali teraz jedzenie mandarynek. Są mocno pryskane i mają cienką skórkę. Położna mówiła, że właśnie w okresie mandarynkowym najwięcej ciężarnych przychodzi do szpitala właśnie z takimi dolegliwościami (w lecie podobnie sprawa się ma z lodami). Także może to te mandarynki zaszkodziły? grunt, że córeczka fika w Twoim brzuszku:) Co do cytrusów ponoć lepiej zjeść pomarańcze czy grejpfruty, bo mają grubszą skórkę. Ale warto wcześniej wyparzyć skórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno jeść cytrusów ani pić soków przy biegunce lub wymiotach. To tylko spotęguje dolegliwości. Wskazana dieta, czyli suchary, bułki, herbatniki, paluszki, herbata, woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, spokojnie, ja tez przez to przechodzilam tydzien temu, z reszta moja rodzina tez. Cos jest w powietrzu, bo wciaz slysze o kolejnych osobach wymiotujacych.Mi przeszlo po 3 dniach, takze jak napisal gosc, nie jedz mandarynek, najlepiej suchary, ja jadlam chlebek z maselkiem (gdy juz moglam jesc) troche sie przeglodzilam i odeszlo! Zgada meczy mnie od 2 miesiecy do tego stopnia, ze biore 3-4 razy dziennie rene, bo nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zgagę mleko lub migdały. Może pomoże, chociaż mleko doraźnie pomaga. Ale nie przy grypie żołądkowej, czyli wymiotach i biegunce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
dark_paradise w piątek fakt faktem najadłam się mandarynek bo aż 5 sobie zjadłam lub 6... tak mnie na nie naszła ochota. Wiem, że przy biegunce one nie są wskazane, ale chciałam coś zjeść soczystego. Na razie piję wodę czas coś zjeść, ale zbytnio nie mam ochoty. Ja się przestraszyłam, że może poród się zbliża, bo czasem organizm się tak oczyszcza przed, no ale gdzie jak ja dopiero 32 tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadlam mandarynki kilogramami po czym dostalam potwornego uczulenia.. mimo ze przed ciaz nie bylam na nic uczulona.. gin powiedzial ze w ciazy czesto jest uczulenie nabyte,pozniej przehodzi..wiec odstawilam mandarynki i przeszlo. :) a ostatnio znowu dostalam uczulenia na czekolade..;/ dziewczyny powiedzcie mi czy stanik do karmienia kupujecie duzo wiekszy niz rozmiar ktory teraz nosicie? bo juz mam metlik w glowie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
wymioty przeszły biegunka też... zjadłam sobie, ale mam teraz zgagę jak leżę... I ogólnie jestem osłabiona, ale ważne że najgorsze raczej minęło. Teraz będę musiała obejść się smakiem z mandarynkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie co znalazłam... www.buzzfeed.com/personhoodusa/top-10-mind-blowing-images-of-human-life-in-the-wo-drqv Coś pięknego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamama2 nawet nie wyobrazam sobie jak musi byc Ci ciezko z mysla ze Twoje malenstwo ma chore serduszko :( badz dobrej mysli! Znam z widzenia jedna kobietke ktorej corcia musiala przejsc 3 operacje serduszka. 1sza jeszcze gdy byla w brzuchu, druga zaraz po porodzie(w polsce) a trzecia operacje mala miala w niemczech. Ta Pani rowniez otrzymala pomoc przy zbieraniu pieniazkow... Dzieki fundacji bardzo szybko uzbierali potrzebna kwote. 35 tys euro bodajze(nie jestem pewna co do kwoty). Im sie udalo wiec i Wam sie uda!! :))) Iwcia co do stronki ktora zamiescilas.... To niesamowite jak powstaje zycie!!! :) swietna stronka :) Moja malutka juz coraz mniej wariuje...ale za to jej boksy i kopniaki przybieraja na sile :D Powoli zaczyna brakowac jej miejsca na beztroskie figle :) normalnie czasem nawet czuje jak mala probuje rozprostowac nogi :) troszke bolesne ale piekne uczucie. Jedyny problem jaki mam to ogromne bole w dole plecow... A dokladnie w miejscu gdzie miednica laczy sie z koscia ogonowa. Czasem tak boli ze mimowolnie lzy naplywaja mi do oczu... Nie moge ustac na nogach, nie moge usiasc, lezec... W kazdej pozycji boli. Tylko i wylacznie ciepla kapiel troszke pomaga. Co do poscieli- ja kupilam kubusia puchatka. Bedzie super dla dziewczynki bo na podusi jest piekny rozowy prosiaczek ;) Dostalam dzis bezokazyjny prezent od meza :) karnet do salonu pieknosci na przedluzanie rzes i regulacje brwi :) ... Kochany jest!! Nigdy wczesniej nie przedluzalam sobie rzes a zawsze chcialam sprobowac :) ide w srode :) A po powrocie z salonu zabiera mnie i corcie do kina na bajke :) Powiedzial ze przy 2 ksiezniczkach w domu nie bedziemy juz mieli tyle czasu aby zajac sie soba wiec musimy dobrze wykozystac to ostatnie 8 tygodni :D Ale sie rozpisalam... Wybaczcie ;) Trzymajcie sie cieplo i zdrowo mamusie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
a ja już całkiem wróciłam do świata żywych :) więc dziś się zabieram za wielkie prasowanie ciuszków dla mojej córuni :) miałam zrobić to w weekend, ale niestety zatrucie mi nie pozwoliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamaju, ale Ci fajnie! Dobry ten Twoj maz:) Ja mam to szczescie, ze moja mama ma salon kosmetyczny, wiec zawsze moge korzystac. Jest jedno tylko ale, w ciazy moja skora zrobila sie tak wrazliwa, ze wystarczy zmycie makijazu, a robie sie czerwona i piecze, wiec wlasciwie wszystkie zabiegi odpadaja, tym bardziej przez ciaze !Poza tym skora z nosa mi sie luszczy...na calym ciele pekaja naczynka...zawsze mialam cere problematyczna, obsypywalo mnie przed okresem, kiedys nawet w czasach liceum mialam straszny tradzik. Teraz wszystko sie zmienilo, krostki pojawiaja sie na kilka dni przed dniem, gdy powinnam dostac miesiaczke, a poza tym jest gladka, tylko ta wrazliwosc...straszne to. Ale mam nadzieje, ze, gdy urodze to wszystko minie. Co do przedluzania rzes. Pewnie mowiszs o metodzie 1:1, czyli o doklejaniu pojedynczej rzesy do Twojej. Fajna sprawa, tylko wiadomo, trzyma sie nie tak dlugo,do ok miesiaca. Ja Wam moge polecic osobiscie jedna fajna rzecz, tylko nie teraz! dopiero po porodzie i najlepiej po odstawieniu piersi. Odzywka Revitalash! rewelacja, moja mama uzywa, kosmetyczki tez i ich rzesy po 3 miesiacach sa mega dlugie! jedna wrecz sobie nawet przycinala, bo twierdzila, ze wyglada jak foka:) odzywke wymyslil pewien lekarz, ktorego zona miala raka i brala chemie. Na tej samej bazie sa odzywki do brwii i do wlosow. Jest jeden minus...ich cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livvia86
mamamama2 - Tylko wyjątkowi ludzie dostają wyjątkowe dzieci. Będę modlić się za was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamam2 - dołączam się do dziewczyn i 3mam za Was kciuki!!! Wierzę, w to, że wszystko będzie dobrze. Dziewczyny co do przedłużania rzęs, uwielbiam to ;) Moja przyjaciólka pracuje w salonie i już kilka razy miałam przyjemność sobie zrobić ;) Co do odżywki do rzęs, dostałam taką od przyjaciółki a dokładnie "FEG" się nazywa, jakiś zamiennik tego revitalash, słyszałam właśnie o historii jej powstania ale piszecie, żeby w ciąży jej nie używać tak?? Ja tak zamierzam już od miesiąca zabrać za jej stosowanie ale zapominam ciągle bo to trzeba na noc nałożyć... może dobrze, że do tej pory jej nie użyłam?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredzio nie wiem o jak z ta, ktora dostalas, ale Revitalash ma przeciwskazania do stosowania w ciazy...ja planuje zaczac stosowanie po odstawieniu piersi...i to szybciutko, bo zaraz chcemy z mezem miec kolejnego dzidziusia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama2
Witajcie serdecznie, W nocy wrócłam z warszawy i kolejnego badanie echo serduszka, okazało sie, że przepływ w żyłach płucnych też nie jest za dobry :-( zabiegu wewnątrzmacicznego nie będzie, bo mój brzuszek bardzo często sie napina i boją się go kłuć, żeby nie wywołać przedwczesnego porodu... jeśli żyły płucne będą źle "pracować" mój synek może mieć problemy z samodzielnym oddychaniem po porodzie, pani profesor zrobiła pewien eksperyment, przez pół godz oddychałam tlenem i po tym przepływy sie poprawiły, więc czekam w domu na aparat i będę stosoać taką terapię tlenową i miec nadzieję, że to wystarczy. Maluszek rośnie dalej, mamy 32 tydz, a On waży już 2200 gram jeśli któraś ma ochotę zajrzeć to zapaszamy: corinfantis.org/index.php?news=273 Buziaki dla Was i Waszych maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamama - zajrzałam wczoraj i znowu po przeczytaniu łzy same ciekły mi po policzkach... Mam nadzieję, że uda się uzbierać szybciutko całą kasę!dużo Wam jeszcze brakuje? Mam nadzieję, że eksperyment z tlenem się powiedzie i Twój Synek nie będzie miał po porodzie problemów z oddychaniem. Jestem z Wami całym sercem! Musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamama2 jak mowią- po burzy przychodzi slońce tak i Was przyjda kiedys dni kiedy bedziecie sie cieszyć maluszkiem z zdrowym serduszkiem. Moze wiecie cos na temat boli spojenia łonowego to sie nazywa chyba rozejscie spojenia łonowego.Bo w ostatnich dniach chodzenie sprawia mi trudnosc.To chyba nic poważnego trzeba chyba to przeczekac jak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamama- z Olusia duży chłopak :) byłam na stronce fundacji, którą podałaś. Mam nadzieję, że są postępy w zbiórce pieniędzy. Jeśli wyjazd do Niemiec nie wyjdzie to pisałaś o Krakowie, ja z tego miasta pochodzę i jeśli byłaby potrzebna jakakolwiek pomoc to chętnie służę swoją osobą :). Podaje swój adres email: nadzieja_81@interia.pl. Trzymam mocno kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło i wkrótce cała Wasza czwórka była razem zdrowa i uśmiechnięta. A te chwile które teraz przeżywacie odeszły szybko w zapomnienie. dark paradise - ja mam śpiworek do spania dostałam w paczce od znajomej i wypróbuje go. mamaAnusi - nic nie wiem na temat bólu spojenia łonowego ale też mam problem z chodzeniem i jest coraz gorzej sylwian - co do stanika to niedawno byłam w sklepie i przymierzałam jaki obecnie pasuje, nie kupowałam dużo większego. Trochę luzu jest:) ale niewiele Malamaja - zrobiłam tartę z Twojego przepisu i rzeczywiście wyszła smaczna, tak więc Dziewczyny polecam, przepis na stronie 80 :) co do zabiegów kosmetycznych to teraz jestem jakaś wrażliwa robienie henny rzęs to dla mnie masakra jeśli chodzi o mnie to mam już zaświadczenie od neurologa o wskazaniu do cięcia cesarskiego, wczoraj byłam u gina i miałam robione ktg, Maluch bardzo był aktywny :) ale niestety nie miałam robionego usg mimo że prosiłam o nie. Trochę jestem rozczarowana bo chciałam zobaczyć jak Maluszek urósł. Dość kiepskie wyszły mi wyniki z moczu mam stan zapalny i dostałam antybiotyk doustnie i dopochwowo, mam nieprzyjemne dolegliwości. Coraz częściej mam bóle jak na miesiączke i skurcze i uczucie ciągnięcia macicy aż muszę usiąść wtedy. Położna i lekarz straszą mnie przedwczesnym porodem. Zaczęłam pakować torbę do szpitala, jutro kończę 33 tydzień. Parę rzeczy jeszcze mi brakuje, w tym kombinezonu. Kończę bo już krzyże nie dają i spokoju i muszę się położyć. Pozdrowienia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamama2 jestesmy z Toba! powiedz mi, taka fundacja przekazuje Ci całość wplacanej sumy? Co do bóli to od 2 dni mam bóle jak przy miesiączce, ciądnie mnie na dole. Dzis nawet wziełam sobie no-spe, troche pomogla, ale znów to samo. Ide wezme ciepla kapiel, to czasami pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja-dzieki za info:) zamowilam w necie komplet z fizbinami i usztywniana miseczka. tez nieweile wiekszy niz moj obecny rozmiar:) za 2 staniki z przesylka zaplacilam 45zł:) mamamama2-no wlasnie jak to jest z kasa,cala pule ktora przyjdzie dla malego dostajecie? z checia was wspomoge finansowo,sama nie mam za wiele ale trzeba sie dzielic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama2
dark_paradise, Nadzieja_81 zbiórka jakos idzie, ale nie tak jakbym chciała, to co mamy narazie to kropla w morzu, czekam jeszcze na odpowiedzi z różnych fundacji, firm i instytucji, do których wysłałam pisma, w sobotę czeka nas kwesta i zobaczymy co uda sie nazbierać do puszek...jestem zaskoczona tym ile osób bezinteresownie się w nią zaangażowało, to naprawdę budujące iwcia2020 akurat ta fundacja przekazuje całość zebranej kwoty tylko nie nam a przelewa bezośrednio do kliniki w Niemczech mamaAnusi Mnie też boli spojenie łonowe, poruszam się jak żółw, bo szybciej nie mogę, muszę co jakiś czas odpocząś, czasem czuję jakby Oluś miał mi wypaść, jest strasznie nisko i wydaje mi się, że naciska główką, ale będę dzisiaj u mojej gin to zapytam czy tak ma być, czy to normalne, jak myślę sobie, że jeszcze prawie 8 tyg przede mną to jakoś boję się że przestane w ogóle się poruszać :-) bardzo wam wszystkim dziękuję za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamama2 - moja cegielka juz zostala ptrzelana na konto :)mam nadzieje ze uzbieracie potrzebna kwote,ba jestem tego pewna! :) Trzymam za Was kciuki mocno mocno mocno :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez rodze w lutym
Witam serdecznie. Co jakiś czas zagladam tutaj i podczytuję. Odnosnie spojenia łonowego- wczoraj byłam na wizycie u ginekologa i powiedziała mi, że ten ból może brac się z niewystarczajacej ilości wapna w organiźmie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×