Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Modlicha wez tak jak dziewczyny proponuja, wiecj luteiny. Mam nadzieje ze usg bylo pozytywne. Trzymam kciuki X Siwa kochana za ciebie rowniez mocno sciskam kciuki! Wiem jakie to stresujace...nie jest latwo ale do konca trzeba miec nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ta @ zawsze przychodzi o czasie jak mamy nadzieje ze jestesmy w ciazy. A jak czekamy z utesknieniem to sie zawsze spoznia. Oby przyszla jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Część dziewczyny ja już w domku.masakra co my musimy znosić(siwa ty także).miałam usg.okazało się ze jest sporo krwi w macicy stąd te krwawienie.nie wiedzą skąd ta krew.na początku usłyszeliśmy że poronilam:(.babka zaczęła dalej sprawdzać i się okazało ze za tą plama krwi coś jest.miała problem żeby się tam dostać ale udało się i wiecie co widzieliśmy serduszko!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Część dziewczyny ja już w domku.masakra co my musimy znosić(siwa ty także).miałam usg.okazało się ze jest sporo krwi w macicy stąd te krwawienie.nie wiedzą skąd ta krew.na początku usłyszeliśmy że poronilam:(.babka zaczęła dalej sprawdzać i się okazało ze za tą plama krwi coś jest.miała problem żeby się tam dostać ale udało się i wiecie co widzieliśmy serduszko!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Dziękuję za wsparcie.3mam za wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha to wspaniale ze jest serduszko. Teraz bardzi uwazaj na siebie, lekarz pewnie kazal ci lezec takze do lozka jakas ksiazka i pozytywne myslenie:) X Helenka Madziula co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
No i po wszystkim :( nie ma mowy o ciazy . Modlicha ciesze sie ze u ciebie jest wszystko ok oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszko teraz kochana wypoczywaj i jeszcze raz wypoczywaj zeby juz bylo wszystko obrze. siwa przykro mi wiem co czujesz, wypłacz sie kochana , ja dzisiaj dzwonilam do mojej gin. i powiediala ze wszystkie leki odstawic i tylko witaminki brac i na umowilam sie na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
przykro mi Siwa:( X Izabelka pytalam babeczke czy teraz powinnam wiecej odpoczywac i czy powinam brac jakies extra witaminy.ona zaprzeczyla,co do pracy to tez niby moge normalnie chodzic. na szczescie mam wlasnie 2 tyg urlopu(o tyle dobrze) X dziewczyny co radzicie ,ja mialam zaplanowane usg na sobote(prywatnie) ale poniewaz krwawilam szpital poslal mnie na darmowe dzis.czy wy odwołaly byscie te sobotnie czy poszly.myslalm zeby odwolac bo mam kolejne szpitalne 21 sier a zrobic tylko w nastepnym ty bete hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modliszka, zupelny nonsens ci powiedzieli. Przy krwawieniu podstawa to lezec i sie doslownie nie ruszac calymi dniami. Nie rozumiem tez jak mogli powiedziec, ze nie wiedza od czego to krwawienie? Czy moze byl krwiak w macicy? A moze mialas podane 2 zarodki i jeden niestety odszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
gosc widzisz jak tu jest to tyczy sie takze faktu ze niby moge normalnie pracowac? tak miala podane 2 zarodki ale przy becie 90(11dpt) i 320 (14dpt) to nir byla ciaza blizniacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa brdzo mi przykro ktore to twoje podejscie? Masz mrozaczki? Modliszko gosc ma racje podstawa to lezenie ja bym chyba na to usg poszła duzo musisz za nie zaplacic? tylko niewiem czy niema przeciwskazan do czestego usg,poczekaj Madziula napewno to wie i napisze :) To krwawienie to moim zdaniem tez jeden zarodek ktory niezadomowił sie u ciebie albo miał jakies wady, ale najwazniejsze ze serduszko bije :) :) :) buziak dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modlicha ty chyba mieszkasz w uk tak?! Tutaj niestety tak jest ze jezeli sa problemy na poczatku ciazy to on wcale sie tym nie przejmuja. W polsce to na pewno lekarz kazał by ci brac wiecej luteiny i na pewno lezec w łózku. Kurcze nie wiem czy to dobry pomysl to usg tak szybko chociaz z drugiej strony moze inny lekarz byłby w stanie Tobie wiecej powiedziec skad to krwawienie. Moze Madziula cos na ten temat napisze. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
dziewczyny ja znowu swiruje:( internet to nie zawsze dobra sprawa.najlepiej to go wylaczyc i zapomniec. chodzi o to ze sie naczytalam o wielkosci fasolek w 5-6 tc.dziewczyny pisza ze ich zarodki maja po 7-10mm i nie koniecznie widac serduszko. moj zarodek ma tylko 3mm(4 tyg po transferze,ok 6 od ostatniego@) ale za to mial piekne bijace serduszko.pecherzyk nie jest za maly? wiem szukam dziury w calym(masakra)musze laptopa wywalic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
izabelka tak w UK dobrze pamietasz:) aneczka mam nadzieje ze @ szybko przyjdzie i bedziesz mogla zabrac mrozaczka i ze tym razem z toba zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha: dziewczyny pisza dziwne rzeczy, moja dzidzia w 12 tc miala 6,4 cm a Ty jestes dopiero w 6tc... zreszta kazde dziecko inaczej rosnie... wyluzuj lez i mysl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlicha a placilas w UK za ivf czy mialas za darmo?wiem ze dwie proby sa za darmo a badania i leki tez?jesli tak to jak dlugo czekalas na refundacje ivf i czy podawali ci jeden zarodek czy dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlicha powiedz mi jeszcze dlugo czekalas na ivf?to trzeba isc najpierw do lekarza GP?bo my z m lexzylismy sie w pl teraz mieszkamy tu i pracujemy z tym ze maz ma malo plemnikow i ponad 90%slabe pozatym ma tylko 9ml w calym ejakujacie i tylko 3ml w 1ml leczyl sie w pl ale w sumie nic sie nie poprawilo noi gin zalecil ivf w styczniu minie6 lat jak walczymy o dzidzie:(no a ja mam wrogi sluz mialam jedna iui ale ona nie miala sensu z takimi wynikami meza .....chcemy jechac do Birmingham dowiedziec sie co i jak do kliniki bo wiem czy ivf robia za darmo na NHS tak?znajoma miala dwie darmowe proby czekala pol roku na ivf ale to chyba zalezy gdzie bo slyszalam ze wszedzie inaczej moglabys mi to jakos mniej zweryfikowac?bede jak ty dlugo czekalas na 1wizyte i ivf tutaj bo wiadomo u mnie to nie ma mowy juz o leczeniu tzn meza wiadomo jedynie bsdania do ivf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
gosc ja mam darmowe 3 podejscia do IVF ale to zalezy gdzie mieszkasz(zalezy od gp).cala moja droga zaczela sie jakies 4 lata temu.poszlismy do gp i powiedzielismy ze od 2 lat nie mozemy zajsc w ciaze.lekarz wyslal nas do miejscowego szpitala a tam zrobili nam komplet badan.stwierdzili ze nie ma powodu dlaczego nie mozemy zajsc.pozniej kazali czekac na list jakies 3-4 mce ze skierowaniem do manchester gdzie sie specializuja w IVF. mialam tam przeprowadzone 3 IUI(nieudane) a w tym roku mialam pierwsze IVF.troche to wszystko trwa bo sa straszne kolejki,az niemozliwe ze tyle osob ma problem z zajsciem w ciaze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlicha rozumiem tylko u nas jest inna sytuacja gdyz w styczniu minie 6lat jak walczymy moi mamy przyczyne po stronie meza zle bardzo zle nasienie ktotre nadaje sie tylko do ivf gdyz z takim nasieniem nie ma szans na iui juz mamy po 31 lat a czas bardzo u nas nie ma co juz leczyc a mialas ivf icsi czy imsi ?i mam jeszcze pytanie ile podaje zarodkow jesli bym chciala dwa podadza mi dwa?leki i badania mialas za darmo ?a jak jest z mrozeniem zarodkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noi moj maz za pare mc za rok itd moze wogole nie miec plemnikow:owiec mysle ze u nas to tu szybko pojdzie ....bo my kwalifikujemy sie od razu na ivf wlasnie mamy szanse tylko na imsi a nie wiem czy tu imsi refunduja bo normalny koszt to chyba gdzies ok.6 tys funtow prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosc my mieszkamy w londynie, mielismy 3 darmowe iui potem skierowanie na 1 darmowe ivf, w sumie dlugo nie czekalismy, moze z pol roku. Za kolejne podejscie juz placilismy (my mielismy icsi) x modlicha nie czytaj nic, ja mialam to sama, niepotrzebny stres!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izabelka dzieki tobie rowniez za odp.no to wlalsnie zalezy od miejsca wiem ze u mnie wykonuja 3proby ivf za darmo my juz nie bedziemy podchodzic do iuijak pisalam mialam 1ale nie miala sensu bo nasienie nie kwalifikowalo sie niestety do iui.....wiec mysle zeby najpierw uderzyc do lekarza GP tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
gosc to idz do GP powiedz co u was zdjagnozowali a on pewno da wam skierowanie do szpitala na IVF.Masz wszystkie papiery z polski ? leki byly za darmo(wszstkie zastrzyki i tabletki).ja mialam normalne IVF ale robia IMSI takze za free.co do zarodkow to mi podali 2 ale to zalezy ile ci pobiora ile sie zaplodni i jakiej beda jakosci.dostalam rospiske co i jak.ja mialam transferowane w 3 dobie poniewaz mialam 2 dobrej jakosci i 2 gorszej.zeby trzymac do 5 doby musiala bym miec 3 dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlicha tak mam wszystkie badania z PL itd w sobote bede szla do GPto bede sie dowiadywac co i jak mysle ze w moim wypadku nie bede musiala dlugo czekac na ivf gdyz u nas nie ma co juz leczyc itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
aneczka 35 to moje pierwsze podejscie wiem ze malo komu sie udaje ale mimo wszystko boli jak cholera :( nie mam juz zadnych zarodkow bo tylko 3 mi sie udalo wytworzyc i jeden padl od razu drugi mi podali a trzeci mial isc do mrozenia ale nie dotrzymal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritka7
Siwa a dostałaś juz @? kiedy mialas transfer? ja mialam identyczna sytuacje jak Ty, zero mrozaczkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jestem przed moim pierwszym ivf,strasznie się boję i chciałabym mieć to już za sobą.Mam dwa mięśniaki i lekarz dobrał ponoć łagodniejszy protokół krótki z antagonistą.Czy wiecie może coś o tym protokole,jakie daje rezultaty itp? Przy następnej @ mam brać antykoncepcję.Powiedzcie mi jeszcze co sądzicie o amh 2.1? Buziaki i miłego dnia mimo zabójczego upału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×