Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość gość
Aneczka ośle nauczyc sie pisac porażka a nie poraszka buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka83
Aneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko a to będziesz miala krio, i dają ci na pęknięcie jajeczka pregnyl? Mi nic nie dawali na peknięcie, ale jutro zapytam.Może powinni yh! A który u Ciebie dziś dzień cyklu, Kikulec i u Ciebie? U mnie 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamka :( Dziś założyłam dżinsy...chyba pierwszy raz od trzech miesięcy. Nie nosiłam przez czas stymulacji bo przeszkadzały mi trochę na brzuszku zwłaszcza w pozycji siedzącej (uciskały i w miejscach zastrzyków zaraz powstawały sińce). Potem ciepło lato, więc przyszły spodenki, spódniczki, leginsy...a dziś zamiast luzu są akurat, aż założyłam kolejne, które wcześniej były akurat... i brzuszek się wylewa. Kurcze, cholerne hormony. Nie dosyć, że bezdzietna, to i nieatrakcyjna :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko ja czekam na bete. Testuje 28 sierpnia. w puatek mialam transfer jednego dwudniowego zarodka. Od punkcji mam obolaly i wzdety brzuch :-( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, witaj. Dawno Cię u nas nie było. A myślałam nawet ostatnio o Tobie. A tu niespodzianka-czekasz na testowanko. Może i lepiej czasem odpuścić sobie dzielenie się ze wszystkimi całym tym przebiegiem. Też o tym myślałam. Ale chyba uzależniłam się od Was :) . Ale póki co tym razem tylko Wy wiecie, rodzicom i teściom już nawet nie mówiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec chcialam do Was napisac dopiero po pozytywnym tescie ale nie wytrzymalam:-) Czesto Was podczytuje. Czuje sie osłabiona jakbym miala goraczke, brzuch boli. Na nic sie nie nastawiam, co ma byc to bedzie. Moj dr jest teraz na urlopie wiec za tydzien dowiem sie czy mam jakiegos mrozaczka, moze ktorys dotrwal do 5 doby. Trzymam mocno za wszystkie z Nas kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko trzymam kciuki ;-) Ja też nieraz myślę, że nie będę pisała, ale jakoś tak jest ze pisze na forum , bo tez za bardzo nikomu nic nie opowiadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi1 nie masz co zazdrościć... ja ruchy poczulam juz w 14tc i do tej pory byly bolesne... jakbym kciukiem mocno tarla o skore... nic przyjemnego...wczoraj pierwszy raz byly bezbolesne... ale z drugiej strony prawie 5 godz brykania przy deszczowej pogodzie jak oczy si ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś miała objawy hiperstymulacji po transferze? Brzuch mam jak balon, ciągle mam uvzucie pełności a moj dr na urlopie. Nie wiem co robić, dziś mój 5 dpt :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justin to dość szybko poczułaś ruchy,ja do tej pory nie czuje tzn wczoraj 1szy raz ale nie jestem pewna czy to na pewno to,jakby takie lekkie puknięcie dwa razy pod rząd w tym samy miejscu.Dziwne ze te ruchy masz już bolesne bo przecież dzidzia jest jeszcze mała wiec rusza się na razie jak rybka w wodzie. Ja byłam wczoraj ostatni raz u lekarza w Krakowie na takiej "pożegnalnej"wizycie.Tak bardzo załuje ze nie mogę do końca prowadzic u tego lekarza ciązy,bo już się do niego przyzwyczaiłam.Dzisiaj od rana coś mnie wzięło na płacz z tego powodu.Z usg wynika ze na 85% będzie dziewczynka.Nic jej tam nie dyndało między nogami tylko było widać dwa wzgórki takie jak u dziewczynki.Widać było jak maluszek zaciska piąstkę i głaszcze się po buzi.Widok niesamowity...maż non stop dotyka brzuszka i mowi do niego,tak bardzo nie może się doczekać maleństwa.Ja do tej pory nie wierze ze jestem w ciązy,to jest dla mnie jak wygrana w totka. x Justin mam nadzieje ze u Ciebie sytuacja została opanowana,jak się czujesz,masz nadal plamienia? x Lunka "czujna"to za mało powiedziane.Ja czytam wszystko co popadnie na temat ciązy.Wczoraj dr.Mirocki powiedział ze najlepiej by było gdyby M zablokował mi takie strony w internecie zebym za dużo nie czytala i się nie nakręcała bo jego oczywiście tez prosiłam żeby spr.czy z szyjka ok,chociaz on zawsze ją sprawdza. x Izabelka ja tez miałam dokładnie to co Ty opisujesz,pulsowanie i kłócie w pochwie właśnie wtedy kiedy pojawiła się infekcja,odkąd biore globulki to już tego nie mam.I co najdziwniejsze nie miałam za bardzo upławów tylko strzasznie popękaną skórę na zewnątrz(aż krwawiła) i okropne pieczenie i swędzenie. x trzymam mocno kciuki za wszystkie testujące i oczekujące mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja miałam hiperstymulacje,i to zaraz po punkcji się zaczęło.Wzdęty brzuch,uczucie pelnosci,ból poniżej klatki piersiowej jakby w żoładku.A Ty mialas transfer ze swiezych zarodków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula gratuluje coreczki i zazdroszcze :-) Mi sie wydaje ze te moje objawy zaczely sie tez po punkcji, ale nasilily sie po transferze. Pobrano mi 16 jajeczek i podano swiezy zarodek. Najbardziej dokucza mi wzdety brzuch i bol kiedy probuje glebiej odetchnac. No i mam problem z wyproznianiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka: przeczytaj sobie jakie sa objawy hiperstymulacji jest ich jak dobrze pamietam 3 stopnie... ja mialam 1 stopnia i uwazam ze to juz cos nieprzyjemnego jezeli dojda ci objawy jakiekolwiek 2 stopnia to jedz do szpitala... nie ma co czekac... ciaza a tego ci zycze jeszcze wzmaga hiperke... nie strasze tylko radze ... z opowiadan poloznych niezastopowanie w odpowiednim momencie grozi nawet usunieciem jajnikow... takze lepiej popanikowac i pojechac do szpitala Ja w czasie hiperki mialam taaakkkiii brzuch a jedna noc (ta z zagniezdzaniem :)) )mialam mega bolesna... i tak naprawde od poczatku widac bylo ze jestem w ciazy ;) A u mnie ok! Dzieki dziewczyny za kciukasy ... magiczny krazek jest ze mna... zakladanie troche bolesne ale w ogole go nie czuc... teraz tryb lezacy przez najblizsze min 4 miesiace... plamie juz tylko na brazowo takze sie oczyszczam :)) Leze w szpitalu MSWiA w Krakowie i jestem zachwycona personelem... rewelacja... maly kameralny oddzial... polecam... to nie to co molochy w stylu Ujastek czy klinika... a wiecie o ktorej mierza temperature rano... dopiero o 7!! Czyli spanko do min 7... gdzie tak jest??? Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec a może ma właśnie tak być, żeby inny lekarz ma ci krio wykonac. Trzymam mocccno kciuki:) x Mi1 daj znac kochana jak na wizycie było. x justin propo nospy ja u mnie w klinice pytałam się polskiej pielegniarki, ktora ma tez duze doswiadczenie w polsce na położniczym , i odradzała, no ale z drugiej strony brałam aspiryne na poczatku, czasem już sama nie wiem którzy lekarze maja racje. Ja czuje od czasu do czasu malutkie pukniecia i za kazdym razem chce mi sie ryczec ze szczescia:):) x kikulec to tylko mały tłuszczyk nie daj się tym wstrętnym hormonom i usmiech na twarz:) Odchudzac się wszystkie bedziemy ja nasze dzidzie beda mialy roczek!!!!!! x Justynko trzymam kciuki i przesyłam pozytywne fluidki:):) Propo hiperki to czytałam że niektórym dziewczynom zdarzała się po transferze, jak masz problemy z oddychaniem to jedz szybko do szpitala. PIJ DUZO WODY!!! Mam nadzieje, że samo minie. x Madziula ja czuje sie tak samo, jak mówie komuś że jestem w ciąży to sama w to nie wierze!:) Jeszcze tak niedawno krzyczałam z rozpaczy a teraz ze szczescia, oczywiście mam nadzieje, że z maluszkiem wszystko jest w porzadku . Jutro idziemy na usg, odliczam godziny :):) x Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za informacje. Brzuch mam rzeczywiscie jak w 4 lub 5 miesiącu ciąży ( w sumie przed stymulacją też miałam oponkę:-) ). Na razie jeszcze jest w miarę ok ale jak tylko poczuję się gorzej to jadę do szpitala. POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko jak wróce to dam znać co i jak! Ty napisz jutro jak po usg;-) Justynko trzymam kciuki za Ciebie! Madziula super, bedzie coreczka ! Justina ale ogólnie zazdroszcze tego stanu ! Ja nie wiem czy doswiadcze tego kiedys juz 2 kro i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi1: wkurza mnie Twoj pesymizm... zachowujesz sie jak facez z takiej historii: jedzie facet tramwajem i mysli... zona mnie zdradza, dzieci nie sluchaja, praca beznadziejna, male zarobki, samochod sie zepsul ... a za nim stoi jego aniol struz i mysli: dziwne te zyczenia ale coz musze je spelnic Wiecej pozytywnej energii!!! A nie tylko... na pewno sie nie uda, na pewno, przeciez nie moze sie udac.... wrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka jedź do szpitala niech lekarz kontrolnie Cię zbada bo jeśli zaczęla się hiperstymulacja to jest czas na zatrzymanie jej,a uwierz mi ze czas działa na niekorzyść.Kazdy dzień to dużo a ciaża faktycznie jeszcze bardziej działa na niekorzyść,bedzie Cie bardziej boleć.Nie zwlekaj,jesli wszystko jest ok to wrócisz do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Justin1234 dobry ten twoj kawal:) Mi1 nie poddawaj sie ,bedzie dobrze. Madziula30 super dziewczynka mi tez sie marzy malutka NINA :) najwazniejsze zeby bylo zdrowe :) Ja dzis bylam na USG dzidzia ok rosnie ,ma 7mm :).krwiak nadal jest w macicy ale mam sie nie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba bym wolala chlopaka.... w koncu ktos musi skosic ta trawe wkolo domu... :) :) :) Z dziewczynka to wiekszy wydatek ... sukieneczki... kokardeczki... a poza tym M stwierdzil ze pewnie zaden chlopak mu sie nie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha krwiaki często same się wchlaniaja w ciązy a skoro nie masz już plamienia to dobry znak.Bedzie dobrze,maluszek rosnie i to jest ważne. x Justynka jak się czujesz? x M1 głowa do góry!Tym razem się uda,uwierz w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula jak na razie jest ok. Brzuch mam spory ale wydaje mi sie ze jest lepiej. Zobacze co bedzie jutro :-) Ciążowych objawów niestety nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka83 Ty sie leczysz u dr G, prawda? Nie dostałaś od niego po transferze numeru komórki, takiego na który w każdej chwili możesz pisać? Ja dostałam już w trakcie stymulacji i po transferze z informacją, gdybym miała tylko jakieś pytania, a byłby np weekend to mam napisać smsa, a on odpisze. I pamiętam, że tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wróciłam od lekarza w poniedziałek mam USG i jak wszystko oki pójdzie to w następnym tygodniu środa/czwartek krio , wiec będzie krio w 16/17 dniu cyklu. Od niedzieli do estrofemu i encirtonu mam brać d*phaston, Justin ja juz taka pesymistka z natury jestem, ale dzięki za przywołanie mnie do pionu ;-) Justynko a odpoczywasz po transferze, masz L4 czy pracujesz? Kikluec i Aneczko a Wy jak tam! Podro dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka mam numer do dr, w piatek mam mu napisac smsem wynik progesteronu. O tych objawach nie pisalam bo mam nadzieje ze przejdzie, jesli nie to skontaktuje sie z nim. Punkcja i transfer wypadly mi w trakcie mojego urlopu. We wtorek wracam do pracy a w srode testuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziwczyny Justynko witaj ponownie i trzymam kciuki! ty miałas teraz 2 ivf? Ale martwi mnie ta twoja hiperstymulacja pij duzo wody i dosalaj potrawy to ponoc pomaga, mi pomogło cofneła sie bez lekow. Mi co u mnie ja staram sie nieswirowac i nienakrecac w piatek badanie krwi -wiec czekam. a kazał mi gin wykupic Pregnyl i Utrogestan wiec pewnie tylko te leki bede brala. Pregnyl bierze sie zawsze 35godzin przed punkcja, na pekniecie pecherzykow Mi a moze tobie tez podaja takie leki. U mnie pierwsze krio wiec niemam porownania. Madziula nastepna dziewczynka w naszym gronie jakos wiekszosc kobitek sie bedzie rodzic- chcialas dziewczynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko nie ja mam tylko encorton , estrofem na endometrium jest zeby rosło, wczoraj w 8 dniu miała 7,5 mm wiec spoko chyba, i od niedzieli d*phaston mam brać a po zaplanowane mam do tego luteine i clexane, Ja mam jak zwykle problem, mam po krio wesele i nie wiem co robić , szok zawsze muszę się o coś martwić. Madziulko fajnie, ze bedzie córcia ja też marzę o córczce, ale aby sie udało to moze być i synek ;-) Aneczko a ktory u Ciebie dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko to moje drugie podejście. Dziś już brzuch jest mniejszy. Ale wyszłam tylko do osiedlowego sklepu a jestem okropnie zmęczona, aż mi słabo. Hiperka chyba byla łagodna i się cofa. Jeśli faktycznie ciąża ją potęguje no to chyba znów się nie udało:-( Ale czekam cierpliwie, nic innego zrobić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×