Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ale kikulec ja nie poleżę po krio bo mi się praca zaczyna od piątku już nie mam cięzkiej siedzę za biurkiem chyba nie zaszkodzi, zresztą jak się uda to się uda czy tak czy tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to faktycznie. Ja chcę wziąć przynajmniej do czasu testowania. A soczek z marchwi mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że jak nie bedę biegała i dźwigała to dobrze będzie. Kocham swoją pracę i wracam po wakacjach do moich kochanych dzieciaczków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella 33
czesc dziewczyny mam za soba inseminacje nieudane 6 lat walki o dzidzie i nadal nic:( teraz podchodze do 1 in vitro tzn mialam 2 stymulacje przy 1szej stymulacji jajnikow mialam ponad 20 jajeczek ale mi nie pobrali,nie zrobili mi punkcji,gdyz zostalam przestymulowana hormonami i wszystko na marne:(Przy 2 stymulacji jajnikow pobrali mi ponad 20 jajeczek ale tylko 3 udalo sie zamrozic a ,ze znow zostalam przestymulowana nie podali mi ze swiezych :( musialam odczekac 3 miesiace by w konu mogli mi zrobic po raz 1 transfer z moich mrozaczkow.Za 2 tyg ma mi zrobic pielegniarka zastrzyk w pupe,bo samamu nie wolno,tak bynajmniej mi powiedzieli,ze tego zastrzyku akurat sama nie moge sobie zrobic!i Po tym zastrzyku ma mi przyjsc okres ,tylko nie wiem za ile dni mam go dostac??Mialyscie podobnie,za ile po takim zastrzyku dostalyscie okres??i mam sie zglosic by mnie zobaczyli czy wszystko jest ok, i wtedy maja mi przepisac tabletki na endometrium,by uroslo lade,by w odpowiednim momencie jak juz bedzie gotowe mogli podac mi w koncu tyle wyczekiwane mrozaczki.Dziwczyny jak sie nazywaja te tabletki na endometrium ,ile dni sie je bierze do dnia transferencji mrozaczkow??Juz minol rok odkac poszlam by mogli mi zrobic in vitro i nadal czekam:( sily opadaja poprostu!!Nie wiecie moze dziewczyny,czy jak mam zamrozone 3 mrozaczki musza je rozmrozic wszystkie .Ja podpisalam wczesniej,ze najwiecej chce by wlozyli mi(transferencje) 2 embriony nie wiecej,problem jest w tym ,ze nie wiem czy zamrozili mi 3 razem,czy kazdy osobno??:(Bo jak rozmroza 3,to ja chce by tylko 2 mi podali i nie wiem czy potem znow moga zamrozic mi ten jeden na nastepny raz??moze sie orientujecie w tym temacje?I zanim bedzie endometrium juz gotowe,czy duzo razy musicie jezdzic na kontrol usg?2 czy wiecej razy zanim podadza mrozaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ella! Nieraz tak jest, że się pierniczy i zawsze coś wypadnie i się dłuży. Kochana leki na endometrium to estrofem ja ma po 2 tabletki dziennie od 3 dnia cyklu. Kochana jeśli zamrozili Ci 3 zarodki naraz to 3 bedziesz musiała zabrać, mi natomiast zamrażali po 1 lub po . Co kobietki u Was słychac? Moja sąsiadka jest ciązy nie dość ze im sie bardzo szybko udało , to jeździ rowerem , aktywnie żyje, a my biedulki takie problemy mamy! Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ella! Jeśli chodzi o zarodki, wydaję mi się, że zamrozili je tak żeby później była możliwość transferowania tylu ile Ty chcesz, czy zaleci lekarz, więc zapewne są mrożone oddzielnie. xxxx Mi, to niesprawiedliwe, że nie dosyć, że tyle się staramy to nawet jeśli już dowiadujemy się o ciąży, to cały czas trzeba "chuchać na zimne", A te co problemu nie mają, to jeszcze wszystko im wolno. Mojemu M już też kazałam zdemontować z auta bagażnik na rowery, bo już raczej nigdzie w tym sezonie jeździć nie będziemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio tak kikulec bedziemy spacerowały z brzuchami a potem na wiosnę z wózkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Justynka trzymam kciuki musi byc dobrze!!! Kikulec i Mi ja tez chce do was dolaczyc...wy to wiecie ze w srode macie krio a ja jeszcze nic niewiem ,jutro mam znow badania krwii. U nas to jakos inaczej okreslaja i wyliczaja.. Madziula moze wreszcie cos sie rozstrzygnie bo juz czasem mysle ze mało mi do tego by nie ześwirować :) Kurna dziewczyny ostatnio usłyszałam od znajomej ze jest załamana bo jest w ciazy i to dziewczynka, a my skakałybysmy ze szcześcia pod niebo ach szkoda gadać... Ella witaj... buziak dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko, dołączysz :-) A który dzień cyklu dziś u Ciebie? Mi do krio proponował 16, 17 i 18 dc. Więc pewnie tak transferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko u mnie bedzie jutro USG 13 dzien cylu i podejrzewam ze kolo czwartku krio to bedzie 16 dzień , poprzednie 2 miałam w 18 dniu cyklu. A u Ciebie który dzień cyklu ? Fajnie będziemy we 3;-) Wczśniej mi badali z krwi progesteron moze i jutro mi pobiorą i zrobią i wtedy dowiem się dokładnie kiedy krio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec transferuja u nas 2-3 dni po jajeczkowaniu. ja mam 36 lat wiec i jajeczkowanie niejest juz w 14-15 dniu.A pytasz ktory u mnie dzien @przyszła 10 wiec dzis 15 dc Dzis po 17 bede cos wiecej wiedziała jak wyniki z krwi beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ja to zawsze mam czesto pobierana krew z czestotliwoscia jedno usg 3xkrew niewiem czy to normalne ale chyba co kraj to inne zasady.ja mysle ze czwartek piatek krio u mnie, ale zobaczymy dzis ale mysle ze dzis jajaeczkowanie mam bo mam taki gesty przezroczysty sluz i to duzo go jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie tyle kraj, co też każdy lekarz inaczej inaczej. Mi w ogóle nie zalecił żadnych badań krwi. Też nie mam jajeczkowania w 14 dniu bo u mnie cykle 26dniowe, więc teoretycznie wczoraj, ale w piątek po badaniu USG wyleciał ze mnie czop, więc nie wiem czy to możliwe ale być może wtedy było. A tak to nawet za bardzo nie wiem, bo przytulanie z M było, więc wiecie, wszystko tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aneczko i kikuec w każdym razie bedziemy we 3 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No i moje krio w piatek Dzis mam zrobic zastrzyk z pregnylu to nanpekniecie pecherzykow, mowil mi ze jest to wazne bo wtedy wydzielaja sie hormony i takie tam... Od wtorku utrogestan i wczwartek mam zadzwonic czy jajeczka gotowe do transferu w piatek. Czyli 20 dc krio u mnie. Oj dobrze ze cos juz wiem, bo niewiedza , mnie rozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko to super , ze w piątek krio ;-) Kurcze ja nigdy nie mam pregnylu na pęknięcie może to nie dobrze. ALe ostatnio w środę na USG mówił dr ze nie za bardzo coś rośnie, ja się zastanawiam czy w 16 dc nie bedzie za wczesnie na krio bo wczesniej mialam w 18 . a u mnie cykle sa po oklo 32 dni, chciaz w praktyce to róznie bywa ! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko wspaniale że już wiesz coś więcej. Ja też nic nie wiem o jakimś zastrzyku. Teraz czuję trochę niepewność, mam 1 śnieżynkę i boję się czy nie będzie problemów z rozmrożeniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec kochana będzie dobrze ;-) Spadam spać papaty do jutra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze transfery:) Co u mnie? Właściwie nic. W nocy bolał mnie brzuch jak na @. Zapowiada się że chyba przyjdzie. Przy aplikowaniu luteiny czuję że jest tam luźniej a dziewczyny którym się udało pisały że było ciaśniej. Zobaczymy, staram się o tym nie myśleć ale nie wychodzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko a kiedy testujesz i wogóle jakie leki bierzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi i Kikulec wy bralyscie jakies leki caly czas a ja niebiore nic dopiero teraz ten zastrzyk i pozniej utrogestan. Moze przyniesie to takiesame rezultaty :-) to ja w piatwk a wy? buziak dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wczoraj nie wiem jak ale zapomnialam wziasc zastrzyk proveris, dzis rano normalnie wzielam, nie wiem czy brac tenzapomniany czy nie , nie moge sie do dr dodzwonic, mam estradiol 800, 7dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprocz proverisa biore od dzis citrotide, czy ten dzien przerwy w zastrzyku proverisa nie zaszkodzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam na USG mam endo 9,5 mm lekarz zadecydował ze w srode o 13.30 krio. Także aneczko prawie łeb w łeb idziemy , ciekawe czy kikulec też w środe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze nic się nie zmieni i też w środę wezmę swoją kruszynkę. Ja mam mieć około 12:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×