Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Helenka z tego co czytałam w internecie to trzeba isc do lekarza i załozyc karte ciązy min od 10tc żeby dostać becikowe,ale.....z tym becikowym to już sama nie wiem jak jest bo moja kolezanka właśnie urodzila i nie składa dokumentów bo mowi ze ona dostala informacje ze becikowe przysługuje tylko wtedy gdy na członka rodziny nie przekracza kwota 500zl czy jakos tak.Musze się dowiedzieć,ale do tego jeszcze mam dużo czasu.Moze dziewczyny na forum cos podpowiedzą w tym temacie?? Uważaj na siebie i z tym dźwiganiem nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, żeby dostać becikowe to karta ciąży musi być założona między 8 a 10 tyg.W moim mieście nie przysługuje jeżeli dochód na osobę jest wyższy niż 2 tyś. Czyli du.a. Helenko uważaj na siebie i staraj się o zwolnienie. Ja dostałam L4 w klinice na pierwszej wizycie. Nie mam zamiaru pojawiać się w pracy do końca ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, żeby dostać becikowe to karta ciąży musi być założona między 8 a 10 tyg.W moim mieście nie przysługuje jeżeli dochód na osobę jest wyższy niż 2 tyś. Czyli du.a. Helenko uważaj na siebie i staraj się o zwolnienie. Ja dostałam L4 w klinice na pierwszej wizycie. Nie mam zamiaru pojawiać się w pracy do końca ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Wczoraj testowałam i d**a. Trzeci transfer i na teście jedna kreska. Dobijające. Wczoraj miałam dostać @ , jeszcze się nie pokazała. Moja głupia naiwność daje mi jeszcze nadzieje, że może pomimo negatywnego testu się udało. I tak się zadręczam. Jak do jutra nie dostane @ idę na B hcg. A na razie odstawiam Luteinę i inne takie. Wiecie może czy Luteina lub Estrofen mogą wstrzymywać lub opóźnić okres? Wydaje mnie się, że nie, ale tylko mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, żeby dostać becikowe to karta ciąży musi być założona między 8 a 10 tyg.W moim mieście nie przysługuje jeżeli dochód na osobę jest wyższy niż 2 tyś. Czyli du.a. Helenko uważaj na siebie i staraj się o zwolnienie. Ja dostałam L4 w klinice na pierwszej wizycie. Nie mam zamiaru pojawiać się w pracy do końca ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Wczoraj robiłam test i d**a. Trzy transfery i na teście tylko jedna kreska znowu. Dobijające. Od wczoraj nie dostałam @ (na wczoraj miałam termin)i moja głupia naiwność pozwala mi mieć nadzieje, że mimo ujemnego testu udało się. I tak się zadręczam. Jeśli do jutra nie dostane @ idę na B hcg, a tymczasem odstawiam Luteinę i inne takie. Wie może ktoś czy Luteina lub Estrofen mogą wstrzymać lub opóźnić okres? Wydaje mi się, że nie ale to mi się tylko wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie melduje się po pracy;-) Dzięki kobietki , ze pytacie o mnie u mnie nic tylko nieraz coś mnie chwilkę zaboli, wogóle to nieraz mnie krzyż zaboli, szczególnie jak chodzę i wczoraj mi jakby weszło nad pośladkiem prawym jakiś ból i tyle. Cycki nie bolą nieraz przejdzie jakoś prąd i tyle. Helenko, Madziul też za chwilkę zobaczycie jak bobaski do Was machaja, jak do Izabelki, Alkiet super, ze maluszek juz ma 1cm, ;-) Jak ja Wam zazdroszczę tych widoków, mdłości itp. Ania2123 trzymam kciuki za testowanie , ja nie wiem albo jutro, albo w piątek muszę się zastanowić. Emilik jeszcze tydzień do betki masz jakieś objawy? Nielotek I Miki szczęsliwe mamuśki zajmują się swoimi pociechami o dobrze, tyle na nie czekały że sie należy. Oby każda z nas miał to szczęście tulić swoje dzieciątko . Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annni moja kochana luteina wstrzymuje krwawienie ja po odstawieniu jej dostalam @ po 2 dniach! zycze ci aby ci sie udalo i jednak byla to ciaza ale wez sobie sprawdz! bedziesz miala pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po odstawienie leków na 3 dzien @ dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja cały czas was czytam tylko jakoś nie ma o czym pisać a mnie się nie zdarzyło jeszcze żeby luteina wstrzymała mi @ ona jakoś tak zawsze pokazuje się w terminie chociaż raz by się mogła spóźnić teraz po nieudanej IUI przyszła co do minuty ja jeszcze 1 IUI i jak się nie uda to też do was dołączę pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka999 zyczę Ci abyś nie musiała do nas dołączać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. ja tam szybko. Nasza Incia juz jest z nami. Ur 03-06-2013 godz 19:27 52cm 3500. Porod naturalny. Zdrowa i coraz piekniejsza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Mi1 ale jakoś tak sceptycznie do tego podchodzę jeżeli chodzi o mnie to ja bym już teraz próbowała IVF ale mój m stwierdził ze jeszcze ostatni raz a może się uda i oby miał racje nielotol wielkie gratulacje tylko pozazdrościć trzymajcie się zdrowo i cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielot czekałam na wieści od Ciebie ;-) Gratuluje świeżym rodzicom i całuję góreczkę ;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotek serdecznie gratuluje dzidziulka!Ale musisz być szczęsliwa.Życze Tobie i męzowi duzo radosci i pociechy z córeczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania2123 o której jutro betę robisz i będziesz miała wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja już nie mogę wysiedzieć na doopie spokojnie,nikt nie pozwala mi nic robić,tylko leżeć i odpoczywać.A jestem tak głodna cały czas ze już nie wiem co robić. Coś mi się wydaje ze ja chyba dużo przytyje w ciąży jeśli tak dalej będzie.Wczoraj o 23:00 M musiał zrobić mi kanapke bo tak mnie mdliło z głodu ze szok. Poza tym czekam na wt jak na zbawienie,zeby już jechać do lekarza na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka jak przytyjesz troszke to Ci nie zaszkodzi ;-) Ty i tak chudzina jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Z wami jest mi łatwiej przez to wszystko przechodzić. Doskonale wiecie co przeżywam. Mąż mnie wspiera ale nie jest stanie do końca wszystko zrozumieć. nielotol gratuluje, fajnie że wszystko poszło bez komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi1 zostały mi jeszcze 2 mrozaczki. Na szczęście, perspektywa kolejnej punkcji i tych wszystkich zastrzyków mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotek! Gratulacje!!! Ciesze sie ze wszystko super!!! Ja bede mam termin CC na 13. Buziak!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamusie i przyszłe Mamusie (lubie nas tak nazywac kiedys nimi zostaniemy :) Nielotku jeszcze raz serdecznie gratuluje :) Dziewczyny dopiero dzis wyswietliła mi sie ostatnia strona tamtego starego topiku Justynka, Izabelka wam tez dziekuje za dopingowanie mnie niewidzialam waszych wpisow wczesniej. Lunka czytałam TRYLOGIE - "50 odcieni" E L James 3 ksiazki po 600 stron pomogly mi niezwariowac i sie troche zdystansowac do ivf. Basza Jestes tu na tym topiku ? ja cie pamietam razem podchodziłysmy do ivf Ona :( bardzo mi przykro ale niepoddawaj sie walcz o swoja kruszynke -Sciskam cie mocno. Pozdrowienia dla: Aliket, Helenki, aniii2123, Madziuli, Izabelki, Lunki, Emilik, Ona 232, Mi1, Kikuleca, justin1234 Justynki Monia25, joasia2906katowice, Iwka_82 no i swierze mamusie Miki i Nielotka Mam nadzieje ze nikogo niepominełam jak tak to tez pozdrawiam:) lece sie uczyc egzamin jutro -brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Nielotolku - gratuluje sredecznie :) Caluski dla was ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yassmin31
Witajcie :) Nielotku wielkie gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielotol - serdeczne gratulacje! :) aneczka35 - czy Ty już zaczęłaś stymulację? mi sie @ spóźniła i jeszcze mam 5 zastrzyków genopeptylu, więc pewnie trochę mi sie wydłuży i punkcja będzie później niz myślałam. dziewczyny - jeszcze raz dzięki za słowa otuchy w sprawie zastrzyków:) już się przyzwyczaiłam i tak nie boli jak na początku:) i jeszcze pytanie - ile u Was trwała sama właściwa stymulacja? jak często miałyście wizyty u gina i badania hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze laseczki:) Mnie dzis depresja dopadla bo jutro o 7 jade zbadac bete i strasznie sie boje bo objawow zero:( na ciaze :( Wiem tak jest ze za 1 podejsciem nie zawsze sie udaje ale jakos straszne jest to dla mnie:( pozdrowienia dla kazdej z was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×