Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mi1, połowa sukcesu to pozytywne myślenie :) Dlatego proszę zmienić tok myślenia w tym kierunku :) xxxxxxx Madziula30, beta piękna! Mam nadzieję, że i ja kiedyś takiej doczekam. xxxxxxx W poniedziałek wizyta u doktorka i mam nadzieję, że z nowym cyklem ruszę ze stymulacją w końcu. Póki co kolejny siniak po heparynie. I to jak zwykle po zastrzyku, który M mi robił :) No nic, stara się bynajmniej, bo on raczej do twardzieli nie należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, strasznie plamię i nie wiem czy to nie po anty, bo niby to możliwe. Właściwie to odkąd skończył mi się okres to mam te plamienie, no delikatne, ale bez wkładki ani rusz, a to już połowa cyklu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi1: u mnie zadnych objawow nadal nie ma:( bardziej na @ bo apetyt mam nieziemski a zawsze tak mam.dzis nawet test chciałam kupic ale jednak poczekam do czw na bete , wstane o 7 i mykne na badanko choć już w sumie pogodzona jestem ze za dobre wieści to nie będą:( x reszte dziewczyn pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi czy wiecie cos na temat invimed-u z poznania bo tak jest cos takiego jak in vitro do skutku??? prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona232: wiesz nie wiem jak to jest dokaldnie w invimedzie bo jestem z gdanska ale jak szukałam gdzie podejść do IVF to invicta oferowala takie cos jak in vitro do skutku i tam trzeba było spelnic kilka parametrow które kwalifikowaly min. amh a widze ze ty masz 0,8 a do programu kwalifikowalo powyżej amh pow 1.mysle ze podobne sa reguly choć może musialabys po prostu tam zadzwonić:) i a może się uda zakwalifikować. Na pewno podaliby reguly kwalifikacji. A czy ktoras z Was już cos wie o dofinansowaniu od 1.07? bo pytałam gin ale był na sympozjum w w-wie i jeszcze nie było pelnych danych dot kwalifikacji, w czw jak zrobie bete na pewno go zapytam o to:) bo tez mam cicha nadzieje ze może bym się zakwalifikowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem tyle ze 7 lipca bedzie ogloszenie ktore kliniki zostaly wybrane i pwnie wtedy mozna sie zglaszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec jak tam mam ze po transferze do 6-7 dnia myśle pozytywnie, a blizej testowania negatywnie. Bo do 6-7 dnia czeka sie na objawy a jak nie ma to klapa. Cicha nadzieja zawsze jest. Kukulec mam nadzieję, ze ruszycie teraz z kopyta ;-) Ania a kiedy Ty miałas transfer? Ania 2123 mnie tez korciło, zeby test kupić i zrobić jutro rano , ale poczekam juz do piątku i betę zrobię. Tez mam wilczy apetyt. Wogóle dziś w nocy obudziłam się i mnie wszędzie swędziało i się aby drapałam (umylam się ;-) dla tych gości itp) wiem co to było, czy mnie coś pogryzło nie wiem, może jakiś pająk, albo nietypowy objaw ciąży. Może od tych leków tak się dzieje. Wogóle jeden cycek tez mnie piecze.Ale się opisałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1: ja transfer miałam 27.05 pon, ale to były morulki 5 dniowe wiec dlatego tak pesymistyczne mam myśli:( Ja to doszukuje się objaw niby krzyz mnie bolał, bolały jajniki ale to pewnie od stymulacji:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aliket! Planowo miałam jechać do lekarza w ten pt ale nie dam rady,wiec przesunę tą wizyte na nast. wt. Musze zadzwonić do lekarza i zapytać czy mogę przyjechać 3 dni później ale mysle ze chyba różnicy nie będzie. Super ze serduszko Twojego maluszka już bije,ja tez tak chce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula serducho Twojego maleństwa też bije ;-) Ania ja też miałam 27 w poniedziałek, tez mnie krzyż nieraz zaboli i jajnik zakuje . Mi kazał dr robić bete w 12 dniu a więc piątek a Tobie w 11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jaka
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jaka
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1: no mam skierowanie na czw na bete i progesteron, wcześniej w 3 dobie po transferze robiłam sam progesteron, to zrobie w czw zresztą powiem Ci ze czy to czw czy pt jak ma być ciaza to pewnie będzie jak nie to i pt nie pomoze. zobaczymy x Madziula 30: mysle ze kazda chce bicia serduszka:)maluszka czego każdej z nas zycze:) wkoncu musi się udac:) x Alikiet: Tobie to tylko zyczyc zdrowej dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz Ania2123 rację jak ma być ciążą to nie ma różnicy czy beta w czwartek czy piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wogóle to od 2 dni szyjka jest twarda i ciasno luteinę włozyć tak samo jak ostatnio przed @ , płakac mi się chce ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Codziennie czytam o Waszych działaniach i trzymam kciuki. Ja wczoraj byłam u lekarza z nfz, dostałam skierowania na badania min na badanie prenatalne. Juz sie umówiłam na 5 lipca. Czasami wiek jest plusem... powyżej 35 rż przysługują z nfz. Wiadomo, że te dzieciaczki z wadami tez podlegaja. Wolałam się umówić na śląsku bo tam jest 25 miejsc gdzie wykonują a w małopolsce tylko 4. Dzisiaj badanie a w czwartek usg i bicie serduszka (mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi1 a u mnie to właśnie był objaw ciąży (bynajmniej tak myślałam) bo za pierwszym razem szyjka była cały czas taka sama. Także kobieto więcej wiary!!! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1 pamiętasz jak ja tez kiedys pisałam jeszcze przed betą,że u mnie tez jakos ciasno w środku a Izabelka odp ze u niej tez tak było.Byc moze u Ciebie oznacza to ciążę tak jak u nas.Głowa do góry:-) x A ja od rana walczę z mdłościami i nie tylko.Strasznie mnie drażnią wszystkie zapachy i chce mi sie wymiotować yhhh x aniaa2123 masz racje jeden dzien w tą czy w tamtą nie robi różnicy jesli chodzi o bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy te lekarstwa do szyjki wkladacie??? No pogratulowac znajomasci anatomii wlasnego ciala.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziula30, spokojnie,jak dla mnie to ty mozesz ja sobie nawet do oka wlozyc.Nie myl tylko wiecej pochwy z szyjka macicy bo takie podstawowe sprawy powinnas wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosc Wiesz co,nie chce mi sie dyskutować z takimi mądralińskimi jak ty ale bądź tak łaskawa i przeczytaj jeszcze raz posty i zwróć uwage czy ktorakolwiek dziewczyna napisala ze wkłada tabletki do macicy bo jakos nie moge sie doszukac takiej wypowiedzi.A najlepiej zrobisz jak poszukasz sobie innego forum!Żegnam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec ja na wyciszeniu po anty tez caly cykl mialam plamienia lekarz.mowil ze to normalne i ze sie zdaza Madziula beta pieknie rosnie a te plamienia to napewno znaki implantacjii.:-) pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu daj sobie spokoj jestes tu niemille widziany!! Madzia a ty sie wariatem niedenerwoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aneczka35-juz ide ;-) Badz tylko laskawa zwrocic uwage na swoja ortografie bo ciezko Ci bedzie potem pomoc dziecku w lekcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi1 kochana ja wczoraj zrobiłam bete i pozytywna w12 dpt 273,2 :-) boli mnie tylko kręgosłup w dolnej części , czasem czuje jajniki . No i mam problem z aplikacja luteiny. :-) trzymam kciuki za Twija bete:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi1 kochana ja wczoraj zrobiłam bete i pozytywna w12 dpt 273,2 :-) boli mnie tylko kręgosłup w dolnej części , czasem czuje jajniki . No i mam problem z aplikacja luteiny. :-) trzymam kciuki za Twija bete:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzisiaj dopiero uwierzyłam ze jestem w ciąży:) Byliśmy na usg, wszystko jest dobrze, juz widzielismy malutkie kształtujące się rączki machające!! Mały/a spał pani dr pukała mi w brzuch żeby go obudzić bo chciała pokazać mi jak podskakuje, śmiesznie to wyglądało taka mała fasolka... mega uczucie. Oczywiście zryczałam się a razem ze mna pielegniarka która "brała udział" w całym procesie ivf. Przyszła potowarzyszyć nam w usg. Teraz dopiero mam isc do lekarza rodzinnego (wizyta w poniedzialek) i nastepnie beda mnie referowac do połoznej. Takze troche poczekam. Troche zdziwilam sie ze nie zrobili mi badan krwi zeby sprawdzic poziom progesteronu. DZIEWCZYNY TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×