Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość ella 33
Czesc dziewczyny,zycze WAM powodzenia jutro na beta mam nadzieje,ze bedziemy sie ciezyc z kolejnego POZYTYWNEGO!!i to podwojnie :) i my niebawem dolonczymy do reszty:)Dziewczyny wiem tylko,ze madziula30 udalo sie zaciazyc z mrozaczkow,czy ktorejs z was udalo sie tez zajsc z mrozaczkow i za ktorym razem??Takiego mam stracha,ze sie nie uda:(Mam 3 mrozaczki,na ktore czekam juz rok,bo mialam 2 hiperstymulacje i wczesniej przerwano mi transferencje,ze swierzych nigdy nie moglam miec transferencji :(.Mam nadzieje,ze przetrwaja rozmrazanie?..Jak to jest dziewczyny oni rozmrazaja je(embrionki) w tym samym dniu,co maja mi zrobic krwiotransfer z mrozaczkow?czy dzien wczesniej je juz musza rozmrozic?I apropo tego endometrium jakiej wielkosci musi byc,by mi juz mogli podac mrozaczki?9,10 to odpowiednia wielkosc,czy wiecej musi urosnac?Ja czekam na okres i sie nie moge doczekac by w koncu zawital ,bym mogla zaczac brac juz te tabletki na endometrium.Zycze powodzenia na beta,kontolach,usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha dobre wieści niesiesz:) Super że dzidzia rośnie i krwiak zanika, można troszkę odsapnąć.Mam nadzieje, że jutro rozwikła się sprawa tego leku który bierzesz. Ja nigdy o nim nie słyszałam także nie pomoge. pozdrawiam x Kikulec wyobrażam sobie Twoj szczery uśmiech na twarzy, mi on do dzisiaj nie schodzi. Fajnie wreszcie się usmiechnąć:):) Propo testów to ja robiłam co tydzień przez jakiś czas bo mialam wrazenie jakby ten wczesniejszy pozytywny mi sie przysnił, mój mąż się ze mnie smial ale zawsze pytal sie i jak sa dwie kreski, z lekkim strachem w oczach:) x justin z tym brakiem seksu można sobie poradzić, szczególnie w Twoim przypadku, są wazniejsze rzeczy!! my tez czekaliśmy do końca 3ego m-ca, ale szczerze to ja nawet nie mam na to ochoty. Nie wiem jakoś nie mogę zapomniec o tym małym człowieczku i strasznie się rozpraszam. Biedni Ci męzowie heheh ale na szcescie sa wyrozumiali:) x Dorka powodzenia na punkcji, na pewno musisz byc na czczo, nie zuj gumy no i ciepłe skarpetki się przydadza. Koniecznie daj znac jutro jak sie czujesz po... x Siwa trzymam kciuki za Twoja punkcje :) x Mi1 mam nadzieje, że już spisz i masz kolorowe sny a jutro wstaniesz z pozytywnym nastawieniem i czekamy na dobre wiadomosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny gosc
Do ktorego tyg ciazy bralyscie Progynove? Mi lekarz mowil do 7tc a wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Izabelka 1979 dzieki odezwe sie jak bede po :-) trzymam kciuki za dzisiejsze bety i powodzenia na punkcji oby wszystkie mogly dzis odetchnac z ulga i usmiechnac sie naprawde szczerze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Ritka 7 co u ciebie nie odzywasz sie wogole napisz jak tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz w domku,punkcja faktycznie nic strasznego,gorzej bedzie ten czas oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, ja też czekam na Twój wynik. Ja swój będę miała jutro. Póki co właśnie czekam na wizytę do pani ginekolog. Zastanawiam się czy mogłabym otrzymać jakieś zaświadczenie do pracy. Jutro muszę wrócić, a ja mam pod sobą chłopaka na wózku, którym się zajmuje. Znając moją kierowniczkę, jeśli nie mam nic na papierze, to jeszcze gotowa stwierdzić że nie wywiązuję się z obowiązków. A nie mam zamiaru pchać, ciągnąć wózek i zmieniać pampersa. Poza tym on ma ataki epilepsji, podczas nich strasznie się rzuca i może zrobić krzywdę. Także czekam, może już USG zrobi by sprawdzić czy jest pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, to trzymam kciuki za jajeczka i zarodki. Odpoczywaj, mnie po punkcji bolały trochę jajniki ze 3 dni. A wiesz ile Ci pobrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, bywało, że niektóre miały mniej i starczało :-) Nie stresuj się na zaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka 4 to dobry wynik, 4 sie zaplodnia i bedzie dobrze:) x Kikulec w Twoim przypadku faktycznie lepiej zebys miala na papierze, teraz musisz uwazac na siebie , dzwiganie jest zakazane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec bierz zwolnienie i odpoczywaj a co poleniuchujesz niecałe 9 mies. Dora super, ze juz po punkcji ;-) Ja kochane to wiem ze nici i tak z tego, bo krzyż mnie pobolewa , i brzuch większy jak na @. Szok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka wiesz co, juz nawet mi się nie chce na neta wieczorem wchodzić po wynik, bo chyba zaslabne jak znowu bedzie 0 a tak bedzie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Mi1 bedzie dobrze zobaczysz musisz byc silna czekam na wiesci:-) Dorka 4 to dobry wynik jeszcze niech sie wszystkie zaplodnia i bedzie super :-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kolejny gość ja brałam progynove bardzo długo,nie pamiętam aż tak dokładnie ale chyba jakos do 16tc. x M1 nie czaruj tylko pisz nam tu ze jesteś w ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odpowiedz :) Czyli widze ze roznie z ta Progynova lekarze zalecaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula, zeby to bylo takie proste ! Stefani i Tygrysek co u Was? emilik a Ty kiedy do lekarza jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1 ja Cie rozumiem.Przy drugim transferze,zanim zrobiłam bete,wiedziałam ze jestem w ciąży,ale kiedy M poszedł po wynik a ja czekałam w samochodzie to tak mnie brzuch rozbolał z nerwów ze masakra. A Ty jak się czujesz?pobolewal Cie brzuch?kiedy miałas mieć @? x do kolejny gość Ja się trochę martwiłam ze musze brac progynove tak długo ale lekarz zapewnial ze to sa hormony i nie zaszkodzą dziecku a poza tym przy mrożonym transferze trzeba ten lek brać dłużej niż przy transferze ze świeżych zarodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula mnie jajnik nieraz bolał i tyle i piersi mnie mrowią i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, a Ty kiedy będziesz miała wynik? Ja idę na l4. W sumie to dostałam zaświadczenie. Badać jeszcze mnie nie chciała, bo mimo że badanie nieinwazyjne to wolałaby jeszcze nie naciskać brzucha, żeby się zadomowił na dobre :-) Dzwoniły do mnie dziewczyny z pracy, kazały nie wracać i mam odpoczywć. Przeanalizowałam to, zadzwoniłam do gpani ginekolog i mam w środę przyjść po l4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi1 zobacz jak my tu wszystkie czekamy na Twoja pozytywna bete - jak na zbawienie!!! :)))) O ktorej dokładnie masz wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mio kochama trzymaj sie, wiem co przezywasz bo sama tez tak reagowalam ostatnio stres był ogromny. Ja teraz robie sobie miesiac przerwy i mam nadzieje ze w pazdzierniku wroce po ostatniego maluszka traz analizuje co nastepnym razem zrobie inaczej o co lepiej zadbam kikulec u ciebie widze bedzie bez zaskoczenia skoro dwie kreski na tescie gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik ja też analizuję i nie wiem co jeszcze można zrobić, Ty kochana podchodziłas 2 razy? w sumie mogłam gdzieś kupić wczoraj test nie nie chciałam niedzieli psuć sobie ;-( U Kikulec beta to tylko formalność,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik ty też już 3 raz jednak to Ty taka weteranka jak i ja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec i bardzo dobrze ze bierzesz L4 nie ma co sie przeciązac:0 x Mi1 ja czuje sie jakbym sama czekala na wynik prosze przychodz do nas z dobrymi wiesciami!! Zajrze tu pozniej. To czekanie to normalnie hardcore......... x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×