Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Anianiani, czekamy na wieści od Ciebie. Kibicuję i wspieram duchowo wszystkie Staraczki oraz Przyszłe Mamy. :) Chcemy osiągnąć cel więc myślmy pozytywnie i patrzmy na każdą sytuację z różnych perspektyw. Nawet i te złe przeżycia mogą nas czegoś nauczyć. "Przyszłość zależy od tego, co robimy w teraźniejszości." – Mahatma Gandhi Zatem skupiamy się na tym co tu i teraz, nie myślimy co (złego) może się zdarzyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Anianiani trzymamy za Ciebie kciuki pewnie za ok 10/12 dni będziesz testować ;-) , Michalina cieszę się że się wziełaś za siebie u mnie było tak samo, odpusciłam kupiłam rolki wzięłam się za ogródek i karnetu na siłownię już nie zdążyłam kupić bo pojawiły się dwie piękne kreseczki. Kasik my kochana do marca to każde ukłucie będziemy obserwowały jak by miało tornado nadejść. Daj znać bo ty masz na 10 a ja 16 do gina i już będzie widać rączki i nóżki. Czekam na wasze wieści i efekty staranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Michalina Brawo Ty!!!! Kasik malenka nie stresuj sie - bedzie dobrze! Mofle sie za Was dziewczyny!! Kto jak kto, ale Wy zaslugujecie na dziecko, bo bardzo je chcecie:) Swiadomie chcecie zostac mamami:) i juz nimi jestescie wlasciwie! :) ja dziewczyny bylam u lekarza wczoraj, ten cykl odpuszczamy bo jedziemy na wakacje, na wakacjach staranko a po wakacjach lekarz i juz ostatnia inseminacja i jak nic z tego nie bedzie to od razu in vitro. Takze najwazniejsze, ze chociaz plan jest czasowo juz ulozony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Scent - najważniejsze, że jest plan!!! ❤ Teraz trzeba konsekwentnie go realizować :) Ewcia, dam znać na pewno 10.08 - jeszcze niecałe dwa tygodnie :) Trzymajcie się dziewczynki i wypoczywajcie!! To ważne, żeby się zregenerować! P.S. Ewcia a ja zdążyłam sobie kupić karnet (multikarnet) i 85zł w plecy :p teraz będę musiała zawiesić go i ew. później gdyby sytuacja była stabilna to będę chodziła na aquaaerobic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agii87
Michalina nawet sie nie przejmuj takimi bredniami ludzie potrafia byc okrutni :( wiesz teraz ostatnio sobie czytam bloga towsrodku wiec sobie tam. Namwaiaja na medytacje uspokojenie tego bolu moze akurat ci pomoze. Sam mysle to w koncu sprobowac. Kasik ja jak tak wymiotowalam to lekarz mi powiedzial niech sie pani cieszy bo to oznacza wystoki progrsteron i ze dla dzidzi jest to bardzoo dobre. ja mam 19dc ale jakos sie nie nastawiam ze cos bedzie :( troche sie poddalam i tez musze sie ogarnac. Bo zauwazylam ze strasznie jestem nerwowa i podlamana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Michalina_
Odebrałam wynik Chlamydia igG i igM - obydwa ujemne. Niby dobrze, ale już chyba wolałabym, żeby coś wyszło w tych badaniach, to by przynajmniej było wiadomo co leczyć... miłego weekendu życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Michalina a ureaplasma? Jeszcze to drugie badanie proponują zrobić, bo zwiększa ryzyko CP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Hej dziewczyny ale się rozgadałyście hihi ja byłam na weselu mąż padł dzieci poszalały a ja odetchnełam przy soku i pogaduchach z rodziną. Alllllllle normalnie wiecie co? Coś się dowiedziałam, siostrzeńca (kobieta) znowu jest w ciąży mają 7 miesięczną córcie i teraz znów spodziewają się dziecka. Ona załamana i jak z nią chwilkę rozmawiałam to pomyślałam o was i jej nagadałam, że powinna się cieszyć bo są kobiety takie jak my po przejściach i traumach, które od lat starają się o dziecko i oddały by wszystko żeby być na jej czy moim miejscu i chyba do niej dotarło bo się rozpłakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Hej Dziewczyny - ja mialam super aktywny weekend stad milczalam :) byle fo urlopu Wam powiem.. Potrzebuje mega odpoczynku fizycznego i psychicznego. Ewcia i dobrze jej powiedzialas.... troszke empatii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
To Ty już Ewa tak oficjalnie mówisz wszystkim, że jesteś w ciąży? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Michalina_
hm... to chyba też nie do końca jest tak... moja siostra też niespodziewanie zaszła w drugą ciążę w bardzo krótkim czasie po pierwszej i była przerażona - miała doła i też płakała, bo bardzo bała się, jak sobie poradzi z dwójką takich maleńkich dzieci i jak jej organizm to zniesie, czy w ogóle donosi ciążę itd... (wiadomo, ciąża to jednak dla organizmu ogromne wyzwanie!). Oczywiście po tym jak ona płakała, ze tak się stało, to potem ja płakałam, bo wszystko bym dała, żeby mieć taki "problem" zamiast mojego... ale im bardziej jej wszyscy dookoła tłumaczyli, że powinna się cieszyć, bo to tylko powód do radości i samo szczęście, tym bardziej ona się jeszcze dodatkowo czuła winna, że się cieszyć nie potrafi, bo jednak strach był większy. To trochę tak, jak mi w szpitalu jedna dziewczyna z sali tłumaczyła, ze ja się powinnam cieszyć, bo mojego Dziecka nawet nie widziałam na USG, nie widziałam jego serduszka, nie czułam kopniaków - więc jest mi łatwiej, niż jej. Cóż, nikt nie może nikomu mówić, co ten ktoś powinien czuć czy myśleć... Chociaż zgodzę się, ze czasem pokazanie komuś, jak wiele osób chciałoby być na jego(jej) miejscu - może trochę zmienić sposób myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
W sumie racja Michalina.. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia..... alez goraco dzis Dziewczyny.. A ja tak nie znosze upalow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kasik nie rozpowiadam kochana po prostu gdy Paula zaczeła że znów jest w ciąży a jej córcia była totalną ,,wpadką,, tak to ujęła to mnie aż zagotowalo i opowiedziałam jej moją historię o cp i waszych staraniach wtedy spojrzała na córcię i się rozpłakała. Przecież dziecko to najpiękniejszy dar kiedy po raz pierwszy usłyszysz płacz maleństwa kiedy powie mama... Ja wczoraj byłam na nfz musiałam zrobić usg i dziś do gina po skierowanie na wyniki a do mojego lekarza mam na 16 sierpnia. Trzymajcie się u mnie wczoraj 30°c dziś ma być 35 dobrze że kupiłam wiatrak bo bym się ugotowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agii87
Hej dziewczyny nie wiem czy tego probowalyscie ale moze warto. KSpotkałam sie kilka dni temu z kolezanka i opowiedziała mi o swojej znajomej, której lekarz powiedział ze w ich przypadku tylko in vitro, jednak zaczeła czytac na jakims forum o diecie i stwierdziła ze sprobuje. Jest to dieta o niskim indeksie glukemicznym po trzech miesiącach stosowania organizm sie regeneruje. Do tego sport i badanie temperatury. Trzy miesiące stosowania i zaszła w ciąże. Inna znajoma po 2 miesiącach. Wiecie stwierdziłam że spróbuje a co mi tam i tak zrobiłam sobie pół roku przerwy od lekarzy i lekow. Dziewczyny moze warto spróbować ??? Mia Michalina i Scetnt próbowałyście takiej diety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Ja słyszałam, że post Daniela czyni cuda (dieta Dąbrowskiej).. I wiele osób potem zachodzilo w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Agi ja nic takiego nie probowalam a masz moze linka do tej diety? Ja niestety mam celiake wiec jestem na diecie bezglutenowej poki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agii87
Scent Nie mam linka własnie :( ale jest to dieta o spozywaniu produktów o niskim indeksie glukemicznym. https://www.glukoza.pl/index.php/indeks-glikemiczny-tabele ja sobie w sumie szukalam przepisy po róznych artykułach i od poniedziałku zaczełam. Scent a ty twoja diete juz długo stosujesz?? Teraz czekam 3 dni do @ ale raczej juz nie nastawiam sie ;/ watpie zeby sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Hej kobietki ja aktualnie 5 tydzien na diecie Dukana a przypadkiem słyszałam że tez na niej kolezanka zaszła w wieku 41 lat jak juz połozyła kreske na macierzyństwie,. Ja ja robie bo pieknie na niej leci tłuszcz i cellulit ale mozemoze:) 24 mam wizyte przed HSG i bedzie pózniej po HSG tak naprawdę wyrok..... boje sie ze bedzie bolało i że wyjdzie niedrożny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
a tak ogólnie to znów sie nie nastawiałam i olałam cykl i porobilam tylko badania więc dlatego wiedziałam który to dzień cyklu. No i słuchajciew w 21 dc miałąm progesteron 17,36 więc ok a 22 dc miałam krew na papierze i tak sie srało srało i w 27 dc czyli jak zawsze ciach okres... jakim cudem tak szybko spadł prodheteron ze miałam jmaz na papierze i znów wiecei zylam czekają c ze to implantacje terterer i dupa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Michalina_
ja nie stosuje (i nie stosowałam) żadnej specjalnej diety - po prostu staram się zdrowo odżywiać, zwłaszcza teraz w sezonie warzywnym. za to mam jeszcze jedno pytanie do dziewczyn po metotrexacie - czy kontrolowałyście USG jakiś czas po normalizacji B-hcg? Moja ciąża w szczytowym momencie miała 2 cm średnicy i Bhcg 200. Później beta dosć szybko spadła do 0 więc mój gin stwierdził, że jestem już zdrowa, ale usg już mi nie robił (twierdzi, ze nie ma potrzeby). Zastanawiam się, jak długo może się wchłaniać i czy jeszcze coś zostało w jajowodzie czy nie. Aifoz - też okropnie boje się HSG, już nawet nie tyle samego bólu co wyroku, jaki mogę usłyszeć po badaniu... ale tak sobie myślę, ze jeśli będzie niedrożny - to przynajmniej będzie wiadomo, dlaczego tak się stało i podobno są jakieś metody udrażniania... chyba bardziej boję się usłyszeć, że wszystko jest tak jak być powinno, a mimo to 2x cp... :( chyba najlepszy wynik to taki, w którym początkowo była niedrożność ale w trakcie badania "przepchnięty" kontrast bo np pouwalniane zrosty albo coś takiego... jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Ja jestem na diecie od roku. Aifoz laparoskopia faktycznie boli... nie sadze ze Cie wypuszcza tego samego dnia... narkoza plus cewnik- to wszystko sie goi. Dziewczyny hsg nie bojcie sie- nie boli!!!! Ja niestety oba jajowody mam i mialam drozne a mimo to 2xcp... trzymam kciuki zeby Wasze badania wyszly tak jak chcecie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Scent a co tam u Ciebie jak sie sprawa przedstawia ja przypomne ze pauza do 2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Zosiak ja robie pauze do pazdziernika.... musze odpoczac plus jedziemy na dlugi urlop a tam nie wyobrazam sobie lukac te leki puchnac itd... lece zrobic ureaplasme - dobrze ze mi tutaj podpowiedzialyscie! Tym bardziej ze mam chroniczne zapalenia pecherza. A w pazdzierniku ostatnia inseminacja i potem od razu in vitro.. a Wy staracie sie Zosiak tyle ze naturalnie czy w ogole robicie pauze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Hej ja tez jade we wrzesniu na urlop a teraz lece do meza do londynu 17 na 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Ja jestem po poronieniu i po cp eobimy pauza poniewaz chce odpoczac a dwa maz teraz za granica siedzi przyjedzie w nast roku a ja pomocy nie mam wiec jakbym teraz zaszla to byloby nieszczescie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Scent na czym polega ta inseminacja ile kosztuje ilu % jest skutecznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Ja miałam usg po metatreksacie. Dwa tygodnie co dwa-trzy dni wyniki krwi i na końcu miałam usg. Oczywiście przez nieudolną babe, która i tak nie umiała sprawdzić, tylko stwierdziła, że skoro beta spadła to jest ok. To ta sama lekarka która teraz nie widziała dobrze zarodka i stwierdziła, że serce nie bije. Ogólnie u mnie długo szukali na usg tej pozamacicznej i było to mega trudne, ale jednej się udało, a drugi lekarz potwierdził na podstawie tych zdjęć. Potem miałam schize, że może ciąża się nie wchlonęła. Zwłaszcza że miałam dwa miesiące temp. podwyższoną i co chwile chorowałam. Zrobiłam badanie krwi (morfologię), z której wyszło zdecydowanie za mało krwinek białych i konieczność skontrolowania tego. Po dwóch tygodniach (w międzyczasie brałam kwas foliowy 5mg) wszystko się unormowało. Ale jak widać ten metatreksat narobił szumu w moim organizmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anianiani
Witam. Wczoraj miałam 24dc. Trochę mnie pobolewał brzuch, więc zrobiłam w południe test Amil o zwykłej czułości i wyszła blada kreska. Dziewczyny na innym forum pisały, że Amil przekłamuje, więc wieczorem zrobiłam taki zwykły z Rossmanna paskowy i znów leciutka kreska. Dziś rano zrobiłam 3 a jednym zamachem. Ten z Rossmana, jeden super czuł i jeden normalny. Na tym ostatnim bardzo blady cień, a na pozostałych - same oceńcie. https://zapodaj.net/82df566257949.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co, nie skaczę pod chmury. Poszłam na zwolnienie, bo nie chcę ryzykować. W poniedziałek 28dc. Pójdę na bete i w środę powtórzę. Boje się bardzo. Krzyż mnie boli, ciągle sikam.... Ech... Tak bardzo bym chciała, żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Ananiani takie same kreski miałam :D nie oszukają Cię dwa różne testy! Jesteś we wczesnej ciąży!!! Gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×