Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość Kasik89
Anianiani jest bardzo dobrze!! Ona teraz błyskawicznie będzie leciała do góry :) Scent!!! Sorry, ale mega się cieszę !!!!! Bo chorobę wyleczysz, a to może być źródło problemów :D dlatego polecam ponownie Tobie Michalina zrobić jeszcze to badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ureaplasma,gdzie je wykonalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Kurcze aby to bylo to... ureaplasma plus mycoplasma - badanie bakteriologiczne pobierane z wymazu z szyjki macicy. Leczenie ja i maz - dowiem sie dziewczyny wiecej jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Michalina_
Jak ja spytałam mojego gina o chlamydie to powiedział tylko coś w stylu " no jak chcesz to możesz sobie zrobić". I tyle. O innych (ureaplasma,mycoplasma) nawet nie wspomnial, dopiero od Was się dowiaduje. No i nie wiem co teraz zrobić, bo przecież te przeciwciala z krwi są bez sensu, a wymazu z szyjki sobie sama nie pobiore, tylko musiałby on to zrobić, a chyba niespecjalnie ma to w planach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina Ja tez wszystkiego z takich miejsc jak to sie dowiedzialam. Mycoplasme i ureaplasme odplatnie w klinice Invicta robilam. Wszystko na wlasna reke. Gin podpowiedziała mi, ze warto tez zrobic przeciwciala na cytomegalie ( IgG i IgM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Michalina ja tez lekarza o zdanie nie pytalam... tu Kasik podpowiedziala, poczytalam i poszlam zrobic w invimed.... tyle.... najwazniejsze dla mnie jest to zeby sie wyleczyc a nie to co lekarz powie :) idz zrob gdzies prywatnie i nawet mu nie mow.... ja mualam wszystkie robione oprocz tej ureaplasmy... i co? Okazalo sie ze to mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Dokładnie! Trzeba prywatnie niestety poświęcić trochę pieniążków.. Powiem, że ja też wiele na własną rękę robiłam.. Przykre jest to, jak bardzo świadomymi pacjentkami musimy być i podpowiadać lekarzom co nam może być i jak nas mogą leczyć. Przykre jest, że są super badania, ale lekarze twierdzą, że nie mają podstaw do wysłania nas na nie i że zapłaciliby za nie z własnej kieszeni. Cholera, to gdzie jest moja kieszeń pełna pieniędzy z NFZ????? Kombinują jak mogą. Samo to, że ja od mojego lekarza nfz dostałam skierowanie na morfologię, mocz, kile i grupę krwi. A co z resztą? Mówi, że przy następnej wizycie mi wypisze. Następna wizytę mam w 14-15 tygodniu. A każdy wie, że panel tych wszystkich badań winien być wykonany do 10 tygodnia. Kto później weźmie na siebie odpowiedzialność za utratę mojego dziecka albo zaburzenie rozwoju, którw wynika z choroby, która już powinna być wykluczona poprzez te badania???? Nikt. Tak samo wie, że mam nadzerke lekka (ponoć normalne w ciąży, nigdy wcześniej nie miałam), ale twierdzi, że cytologię miałam w zeszłym roku w marcu, więc nowa nie jest potrzebna. Co na to wykaz badań w ciąży? Oczywiście, że powinna zostać wykonana cytologia!!!! Nawet i bez tej nadżerki. Mimo wszystko, miłego wtorku dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agii87
anianiani gratulacje :) zobaczysz wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agii87
Michalina trzymaj sie wiem ze masz doła ale zobaczysz w końcu ci sie uda . Popatrz ilu dziewczyną sie udaje z naszej grupy. Zobaczysz jeszcze i ty tutaj napiszesz ze masz dwie kreseczki. Scent trzymam za ciebie kciukioby ci sie teraz udało. Ja dostałam @ i mega ostre zapalenie wiec w koncu odpuszczam ten miesiac i biore leki zeby mi przeszło bo juz mam dosc co miesiecznego meczenia sie i z nawrotami zapalenia. Dziewczyny jakie używacie płyny do mycia okolic intymnych. Kasik i Ewcia trzymajcie sie i zdrowka. Zosiak a ty jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ostatni @ miałam 6.07 współżyłam 23.07 4.08 blada kreseczka na tescie 25mlu i wczoraj poszlam na bete wyszla 6.6. Czy ta beta nie jest za niska ? Jak to jest ze na tescie 25 pokazala sie kreska a beta taka niska ? Nie wiem co mysleć martwie sie ze moze ona spada... w czwartek kolej a beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Hej a u mnie duzo zajec pracy i w ogole wylatuje do meza 18 na 3 dni ;) jesli chodzi o higiene myje sie zwykla woda nie uzywam lacyacydu bo jak go uzywalam wlasnie mialam czeste stany zapalne. Dwa spie ostatnio bez bielizny w samej koszuli noc mnie nie uciska no i nie nosze stringow tylko bawelniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Takze agii sproboj niestety stany zqpalne lapie sie najczesciej jak jest cieplo ogranicz ciasne rzeczy w nocy spij jak minie Ci okres bez bielizny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pójdę jutrl rano na kolejna bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
A ja używam szarego mydła z pompką biały jeleń i już nie pamiętam kiedy miałam jakąś infekcje. Objawy trochę ustąpiły ale staram się nie panikować bo często przy 10/12tc przechodzi i 2 trymestr jest najlepszy. No i gin powiedział, że skoro udało się po cp zajść w prawidłową ciążę i zarodek rozwija się dobrze i jest bijące serduszko to już najgorsze za mną. 16 wizyta, już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Z tego co się orientuję to wg miesiączki mamy z Ewą bardzo podobnie i właśnie jest 10tyg1dzien :) czyli jedni mówią na to dziesiąty tydzień, a drudzy, że leci jedenasty :D Termin jakoś na 5.03 :) Dobrze mówię Ewa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj a zaczynam panikowac. Rano mnie cycki bolaly mocno, teraz ledwo ledwo... Juz sie boje jutrzeszej bety. Zn9w pewnie tylko placz bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Aniani i po co sie negatywnie nastawiasz?! spokoj! :) poki co jest wszytsko w najlepszym porzadku.... Nie panikuj.... To szkodzi i Tobie i dziecku... Wez sie w garsc i obejrzyj jakis malo wymagajcy film, komedie czy cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Agi zrob badania w kierunku ureaplasmy.... Tez cierpialam na chroniczne zapalenia pecherza i leczylam sie urofuraginum i przechodzilo. Kasik podrzucila temat ureaplasmy i poczytalam i wlasnie ona objawia sie zapaleniami pecherza i moze prowadzic do cp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Anianiani to normalne. Raz boli bardziej, a raz mniej. Nie rób tego błędu co ja. Ze stresu miałam zanik objawów, wpadłam w panikę. Na IP powiedzieli mi, że to o niczym nie świadczy i rzeczywiście wszystko było ok. Ja sama obserwuje u siebie różne natężenia. I to ze wszystkim. Raz mam ledwo zauważalne mdłości, a dziś masakra i toaleta zaliczona :p godzinę temu piersi szalały, a teraz spokój. Już jutro zrobisz betkę, która Cie uspokoi!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Michalina_
Tylko że ja od samego początku chodzę prywatnie do gina, każde badania robię prywatnie- od morfologii przez B-hcg co drugi dzień, USG, po cytologię i wymazy na ogólną florę... Dlatego dziwi mnie takie podejście (lub raczej brak jakiegokolwiek podejścia) do chlamydii i ureaplasmy. Anianiani- myślę o Tobie dużo... Ja wiem, że nie da się cieszyć z dwóch kresek po cp. I wiem,jakim stresem jest czekanie na każdą kolejną betę... Trzymam mocno kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
To chyba dlatego Michalina, że lekarz chce zacząć u Ciebie diagnostykę od najczęstszej bodajże przyczyny CP czyli niedrożności. Jeżeli tam będzie ok, to zapewne będzie dalej kombinował (o ile dobry lekarz, bo ze prywatny to o niczym nie świadczy :)). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
A ja i tak uwazam ze mimo ze leczy sie u specjalisty to i tak trzeba byc swiadomym pacjentem i samemu tez sie badac :) bo to nasze marzenia i nam zalezy najmocniej by osiagnac cel :) lekarz moze czasem cos przeoczyc, to tez czlowiek a zdrowie nasze kto jak kto ale sami powinnismy o nie najmocniej walczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kasik u mnie i wedłóg @ i usg dokładnie 9 tydzień i 2 dni czyli leci 10tc ale u mnie termin na 13 marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kasik między maluszkami jest dokładnie tydzień różnicy a ty napisz kochana co uvgina bo ty chyba na jutro masz? Ja czekam do środy a pisałam wczoraj, że mi przeszedł ból piersi haha to jak mnie dopadły wieczorem mdłości to miałam bliskie spotkanie z muszlą i do 1 w nocy nie mogłam spać. Anianiani rób betę napewno Cię uspokoi a jak już zobaczysz pęcherzyk na usg to będzie super. Anianiani to ty będziesz czerwcowa tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Ewcia to Cie zaskoczę, bo ja też termin mniej więcej na 11.03 :p U mnie nie ma szans na ciążę wg miesiączki, miałam monitorowane i w 16dc był pęcherzyk 16mm, więc zakładam, że jajeczkowanie było między 18, a 22 dniem cyklu, ale bliżej 20-22 :) Ja jutro mam wizytę i stresuje się już czy wszystko w porządku... Bo ja nie byłam w międzyczasie na usg. Będę chciała, żeby jutro wykonał choćby takie krótkie czy dziecko żyje i czy się tam rozwija :) Staram się być dobrej myśli! Dam znać po wizycie.. A Anianiani to raczej kwietniowa będzie :p Czekamy więc na kolejną, na maj i czerwiec :)) Scent jak będzie wyglądało Wasze leczenie?? I ile potrwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Kochane ja juz po pobraniu krwi. Teta tylko stres do 16ej :-/ Jak wszystko sie ułoży, to bede kwietniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×