Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość Ewcia84
Kasik mi ból cycków minoł ale za to pani w aptece powiedziała, że źle wyglądam ale to po duphastonie bo on zatrzymuje wodę wborganiźmie i dużo kobiet źle się czuje. I tak się czuję mdli mnie jest mi słabo. No ja jeszcze tydzień muszę czekać do gina ;-( ale Kasik i Anianiani skoro nam się udało i maleństwo jest tam gdzie być powinno i Kasik niunia rośnie to nie ma co się nakręcać bo to już niedługo koniec 1 trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Kochana, Ty też nie wiesz, ale my tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Super aniani !!!! Bardzo sie coesze :)) Kasik ja musialam chlopa wyslac na to... ile placzu bylo :P czekamy na wyniki i z nimi i moimi lekarz :)) ale dopiero 28go po wakacjach bo wylatujemy na urlop w sobote :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Anianiani moja pierwsza beta też była coś koło 300 paru, super ciesz się. Wiem, że jeszcze dużo stresu przed tobą jak i przede mną i Kasik ale będzie dobrze im dalszy tydzień tym bezpieczniej. Kasik ty jutro napisz co u gina ja za tydzień. Scent leć i odpoczywaj a po powrocie odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Yeah! Wiedziałyśmy Anianiani :D Kiedy teraz do lekarza??? :) Już nie mogę się doczekać jutra. Wcześniej będę szła do pracy poinformować o ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Kasik daj nam znac koniecznie:) ja mocno trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agii87
Aniani trzymaj sie bedzie dobrze :* dzieki dziewczyny za pomoc z tym zelem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
No więc Kochane Cioteczki teraz z macicy mej ploteczki! :D Mam w sobie ponad 3cm żywego szczęścia :) Wszystko jest narazie w jak najlepszym porządku, nie ma nic co by mogło nas na niepokoić :) Badanie prenatalne 29.08 g. 15:40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Kasik ale suuuuper! ogromne gratulacje!!! Bardzo sie ciesze!!! a ja Kochane wlasnie ostatnie przygotowania do wakacji - wylot w sobote:D po wakacjach wizyta u lekarza - pewnie antybiotyk i walczymy dalej! nie spoczniemy poki nie zostaniemy rodzicami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kasik jeju jak się cieszę naleństwo pewnie ma rączki i nóżki a ja w środę anianiani na 15:00 mam do gina więc bedziemy informować razem. Jeju już się doczekać nie mogę bo schizuje dzisiaj prawie wcale nie odczówam piersi, są pełniejsze ale nie bolą ;-( mdłości jakby przeszły no szaleństwo. Kasik a jak z twoimi objawami? Też zelżały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Dzięki Dziewczyny! Moja wredna, neurotyczna natura nie pozwolila mi się cieszyć zbyt długo... A mianowicie zaczęłam szukać problemu w tym, że tętno płodu jest wysokie i ze jest w górnej części granicy. Już wymyśliłam sto chorób powiązanych ze zbyt wysokim tętnem. Ja odrazu powiedziałam, że wysokie, a lekarz, że jest dobre, że później mi pokaże na widełkach, że jest ok. I rzeczywiście pokazał i było git. Do momentu, aż sama nie zaczęłam rozkminiac, że tak bliziutko jest górnej granicy... Ech, czy ja jestem normalna? Czy nie mogę dać sobie chwili szczęścia? ale wygram z tym!! Nie dam tej schizie wejść do mojej głowy!!!!! Skoro lekarz mówi, że jest ok, to jest ok! Po coś jest ta norma!! Ewcia to prawda, dziś już było widać dużo więcej :) Wygląda idealnie!! ❤ i po rozmowie z lekarzem uznaliśmy, że powinnam iść na zwolnienie. To mnie boli, bo kocham moją pracę z dziećmi i jestem teraz wychowawcą cudownej pracy, ale jednak te wirusy zmutowane, bakterie od małych dzieci, to zbyt wielkie ryzyko, zwłaszcza, że zawsze co roku coś łapie w okresie jesienno -zimowym. Mój dyrektor to wspaniały człowiek! Takie wsparcie otrzymać, to naprawdę rzadkość! Też kazał mi iść na zwolnienie, zwłaszcza, że już swoje przeżyłam z ciążą i mam zadbać o siebie i dziecko, a oni sobie dadzą radę :) Tyle, że ja kocham to co robię i jest mi żal. Nienawidzę w domu siedzieć, może jakbym miała dzieci inaczej bym odczuwała.. No, ale jeśli paru lekarzy tak mówi, to muszę się posłuchać... Ewcia miałam tamten tydzień troszkę bardziej lajtowy, myślałam, że tak zostanie, ale niestety od trzech dni mam takie nasilenie mdłości, że masakra, naprawdę masakra... na szczęście zaraz zasnę ❤ ból piersi nadal jest, ale to wszystko przy dotyku albo rozpinaniu biustonosza. Są jeszcze inne objawy, ale te mi najbardziej dokuczają... Czekamy zatem do środy Dziewczynki! Będzie git!!! Scent, dokąd lecisz? :D już zazdroszczę!! :D Na szczęście ja zdążyłam przed ciąża wylecieć na tydzień, na cudowne wczasy. Po powrocie odrazu dwie kreseczki i skończyło się rumakowanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Kasik lece do Grecji na dwa tygodnie :)) dlugo wyczekiwany urlop :D planuje odciac sie od wszystkiego - internet itd wiec Dziewczyny nie bede pisac :) ale odweze sie jak wroce :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kasik a ja wariuję bo piersi nie bolą :-( a tu jeszcze 5 dni do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Dziewczyny mam dziś dzień doła i przemyśleń, doszłam do wniosku że gdybyśmy nie przeszły cp i poronień to pewnie nie zastanawiały byśmy się dlaczego piersi nie bolą albo czy plamienie jest groźne? Znowu wlazłam na forum o obumarciu płodu itd. Jaka ja głupia jestem, co chwile naduszam biust sprawdzić czy boli ;-( schizuję już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agii87
Ewcia przestań nie możesz tak schizować przeciez beta i wszystko c***ięknie rosło więc przestań czytać głupoty. Weź się za jakąś robote hehe może masz jakieś hobby zrelaksuj się . Scent baw się dobrze i udanego wypoczynku. Mnie łapie w sumie dół bo 15 sierpnia rok temu straciłam mojego małego aniołka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agii kochana , tule mocno ❤️ Ewcia nerwy nie pomagaja, wiem to po sobie. Kasik jakie my wctym wszystkim podobne jestesmy :-P Scent odpoczywaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
To dlaczego cycki przestały boleć???!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Scent miłego wypoczynku! My też w tym roku Grecję zaliczyliśmy, naszą kochaną Kretę Ewcia nie czytaj!!! To nic Ci nie da!! I to naprawdę tak na logikę!!! Co nam da, że przeczytamy o obumarciu zarodka? Tylko ściągamy złe myśli, a czy mamy realny wpływ gdyby to miało się wydarzyć??? Nie! Więc nie czytaj, bo to Ci nic nie da, nie pobiegniesz dzięki temu do szpitala, żeby ratowali dziecko! Więc jedyne co zyskasz czytając te fora, to panikę! Najgorsze już za Tobą!! Naprawdę ryzyko spadło! Podkrwawiałaś, a dziecko rosło w tym czasie w najlepsze, a teraz będziesz się piersiami przejmowała?:D Jednych bolą piersi, a drugich nie. Ja miałam "spokój" od mdłości, a w tym tygodniu masakra!!! Dziewczyna brata mojego męża w ogóle nic nie odczuła związanego z ciąża (oprócz ospałości), a zaraz będzie rodziła. Ty się ciesz chwilą wytchnienia, bo zapewne wróci Ci to potem ze zdwojoną siłą :) Nie wchodź na żadne takie czaty.. Nie ma nic bardziej dołującego. Pamiętaj, że w internecie piszą raczej osoby, które przeżyły najczęściej coś strasznego i my potem myślimy, że to zdarza się taaaaak często. Podczas gdy osoby bez komplikacji rzadko się udzielają na forach, bo nie muszą poszukiwać wsparcia itd. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi. :) Umówmy się tak: to będzie jedyne forum, na którym będziemy coś czytać, ok? A "w nagrodę" po pierwszym trymestrze napiszemy na forum o obumieraniu zarodka, że nam znikały objawy, a mimo wszystko było dobrze. Będzie to taka pociecha dla przyszłych, zestresowanych mam, które latają po necie szukając info i spotykają się tylko z najgorszymi nowinkami! Nasze dzieci żyją i mają się dobrze! Może umówimy się dzisiaj na medytacje? Wystarczy wpisać medytacje w ciązy czy relaks w ciąży i wyskakują różne propozycje.. :) Każda z nas zrobi to dla chwili spokoju dla siebie i Bobo :) może Anianiani do nas dołączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Dziękuję Kasik ty jesteś takim moim dobrym duszkiem tutaj ale i tak chyba pojadę do szpitala i poproszę o usg bo zwariuje a jutro chcemy pojechać w Tarnowskie góry do rodzinki na kilka dni a ja się cała trzęsę. Mam nadzieję że lekarz nie uzna mnie za wariatkę i zrobi. I tak masz rację od teraz to jest jedyne forum które odwiedzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik czytam Cie jak terapeute :-) Kurcze u mnie przed północna burza przesla. Ale to nie ona byla straszna a ten wiatr. Normalnie sie balam. Pomijam fakt ze od tego czasu pradu nie mam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Anianiano u mnie też była wczoraj byrza, a raczej kilka bo raz słońce a potem normalnie jak tornado. Jestem na sor i czekam na lekarza, ściemniłam na recepcji że zemdlałam i wpadłam na stół bo przecież nie powiem ze cycki mnie przestały boleć haha. Ale się boję, jak wyjdę to od razu wam napiszę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
No i przyjął mnie zbadał i zrobił usg. DZIEWCZYNY to że minęły wam objawy z dnia na dzień nie musi oznaczać nic złego. Mi przeszło z dnia na dzień cycki zmiękły i nie bolą mdłości nie mam a niunia ma 4cm i serdycho pięknie bije więc nie panikujcie haha. A Kasik lekarz powiedział, że wchodzimy już w bezpieczny etap a to że objawy się zmniejszają to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
No niech się zmniejszają :p Ty to jesteś krejzolka :d ale która z nas nie jest? :D najważniejsze, że masz pewność, że jest ok! I jaka duża ta Twoja dzidzia!! Serio ma 4cm dokładnie? :D Będzie dobrze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×