Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Ewcia mnie kluje po operowanej stronie. W ogole czuje sie fatalnie. Ciagle mdlosci, zawtoty glowy i oslabienie. Dramat. Jutro wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Kurde cały mój komentarz skasował się.. Ewcia nie przejmuj się, choć ja sama panikuje. Dopóki nie jest to ból skurczowy w centralnej części podbrzusza, to nie masz czego się obawiać. :) mnie co róż boli gdzieś, nie jest to mega intensywne, ale czuję. Lekarz mi mówił w szpitalu, że organizm długo może myśleć, że np. Zbliża się okres i są różne objawy. Mamy macice wielkości grejpfruta!! Uciska na to i owo, więc będziemy czuć. Ja czuję nagły ból czasami jak siądę nie tak, albo jak usiądę na toaletę i mam duże parcie na pęcherz. Macie też takie bóle, które wiecie, że wynikają z nowej anatomii!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia np. Jak mocno chce mi sie siusiu, to mam taki lekku ciągnący bol w okolicy operowanego jajowodu. Wzdecia tez objawiaja sie bolem ale takim bliżej nieokreslonym. Od krzyza tez na brzuch promieniuje. Jest tego troche hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Co jakiś czas przewija się tu temat detektora tętna płodu. Wg mnie urządzenie jest niezbędne jak się chce zachować względny spokój... Teraz w necie można wypożyczyć taki sprzęt na kilka tygodni (rentmama.pl) - ja nie wyobrażam sobie nie mieć detektora - byłabym chyba stałym mieszkańcem w swojej klinice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Hej dziewczyny. Dalej nic nie ma. Przerzuciałam w weekend z poł przyczepy gruzu na działce i chyba jakby gdzies się czaił to by był nie? dzis 29 dc więc Ewcia muszeniestety poczekac żeby nie było załamki :(. Ja dalej sie boje ze to dieta zmaieszała . Aczkolwiek czuję się trochę wypompowana- chyba ze to gruz:). Dziwne bo w tym cyklu wogole mi cycki nie spuchły jak zawsze przed okresem. Tylko sutki śą takie to laski z dziećmi znaja "stojące" i czerwone ale nie bolą. Nie wiem sama zawsze jak mi sie udało kupic test bo to w sumie 10 już cykl to sikałam na test a wraz z moczem krew... jakie to było w**********e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aifoz zatestuj za 2-3 dni. Kto wie ;-) Ja mam dół. Dzis na 16 wizyta a ja chodze i wyje ze strachu ze cos bedzie nie tak. Znow nie moglam spac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
hej Dziewcyny!!! Wrocilam:D wypoczeta i pelna sil do dalszej walki :D a wiec ja od dzis z mezem biore aantybiotyki (ureaplasma) przez jakies 2 tygodnie. Ciesze sie ze u Was dzidzie super rosna:) Aifozz musi byc dobrze - pamietam jak pierwszy raz napisalam na forum to wlasnie Ty i Ewcia mnie przywitalyscie ;) Powiem Wam ze poszalelismy z mezem na wakacjach i mam nadzieje ze nie zajde bo biore teraz te antybiotyki..... Ale nie zaprzatam sobie tym glowy, zyje jeszcze urlopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Moja koleżanka obie ciąże zaczynała od antybiotyków :D będzie dobrze w razie czego! :D Anianiani nie bój się, wszystko będzie dobrze!! Trzymam kciuki! Daj znać!!!!!!!! Kasia - apropo detektora - to niewielki koszt ok. 150zł. (Angel sounds). Opinie są różne.. Bo czasami ciężko jest wykryć tętno i ciężarne zaczynają mocno panikowac... Kurde już dobę nie mogłam dostać się na forum, nie wiem czemu!! Nie mogła się załadować ta strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
No Scnt wreszcie. Ja juz załamka na papierze vtroche brudu czyli jednak nic z tego k****. Nigdy nie mialam tak idealnego cyj=klu z enie było plamien przed okresem... do 29 dc sie uchowało ..straszna chujnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Aifoz obserwuj mimo wszystko czy się rozwinie i będzie okres. Ja i tak bym zrobila test, no chyba, że będzie naprawdę obfita miesiączka. Nie łam się, za kilkanaście dni kolejna szansa! Bierzesz coś aktualnie, wspomagasz czymś cykl? Przypomnij mi proszę swoją historię, bo nie tak łatwo jest mi ją odnaleźć.. Anianiani pomodlilam się za Was!!!!:) daj znać :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Aifoz spokojnie.... Zajmij czyms glowe.... Podroz, maly remont - to pomaga. Wiem co czujesz, uwierz ale muisz zwziac sie w sobie i walczyc dalej!!! :) Mi pomogly wakacje plus i tak musimy odpoczac od staran bo bierzemy antybiotyki. Poza tym gdzies tam czuje ze jakos blizej nam jak dalej do kolejnych staran itd... Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
No kurcze nie było mnie jeden dzień a tu taka dyskusja. Scent witaj kochana i obserwuj się ja plamiłam kilka dni a teścik wyszedł i migiem duphaston, rób test. Anianiani czekam na wiesci co u gina pewnie wszystko jest dobrze. A ja? Nie wytrzymałam i poleciałam do mojego gina z tymi bólami i efekt jest taki, że mam dużo zrostów bo 2 zabiegi w ciągu 3 miesiecy cp i woreczek. Dał luteinę 2x1 dopochwowo i 3x1 nospa i się oszczędzać. Za wizytę nie wzioł i jak coś się będzie działo to mam jechać na szpital na 2 dni mnie położy na kroplówki no i prawdopodobnie cesarka przezvte zrosty. I jak mi robił usb przez powłoki brzuszne to się zawachał, ja blada bo nie wiem co się dzieje ale spoko serduszko bije;-) powiedział że dzidziuś go nastraszył bo nie ruszał się i nie było serduszka ale jest i rośnie i bije. Po prostu za wcześnie robić zwykłe usg a on po prostu nie chciał już podrażniać szyjki. Kamień z serca bo byłam przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Ewcia Ty to jestes :D wszystko jest dobrze-zacznij cieszyc sie ciaza Kochana :)) wiem ze latwo nie jest po przejsciach ale stresem nie pomagasz Kochana. Glowa do gory i radosc w sercu prosze :)) jestes na L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziekuje z modlitwę i mile slowa ❤️ Widzialam serduszko !!! Jestem taka szczesliwa. To 6t6d czyli koniec 7 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
U mnie tak, jestem rocznik '89 :D Witamy kolejne bijące serduszko w naszym gronie!!! Wiedziałam, że tak będzie!!! Pp Ewcia rozumiem Twój strach. Też świruje ze wszystkim. Teraz też mnie kuje coś bliżej prawej strony. Chyba zamarłabym, gdybym zobaczyła na usg, że coś nie tak. Jejku jak dobrze, że inaczej się okazało!!!!!!! Ja właśnie tego boję się jutro najbardziej!!! Oby wszystko było dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Aniani alez sie ciesze!!!! Gratulacje :* tak u mnie podobno jak u Kasik - jestem rocznik 86.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scent dziekuje :-) Kasik teraz juz bedzie tylko dobrze. Mysi byc. Jesli u Ewci tez rocznik to jestesmy rownolatkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
No Anianiani tak jest Ewa 06.07.1984rok. I tak się cieszę witamy Cię w naszym gronie maleństw pod sercem. Kasik będzie dobrze no ja taka wariatka jestem i nie żałuję że poszłam bo do 14-stego bym nie wyrobiła. No i ok luteinka 2 opakowania i nospa przez tydzień. A L4 nie muszę bo ja nie peacuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Aniani Gratulacje. Scent :P... ja dom buduje :P wierz mi ze zajęta głowa bo z tym to takie stresy ze szok. Dalej nic nie ma k******. wczorja tylk i tyle.będe brała niby CLO na owule zeby podrasoac i sie jutro umówiłam niech ten cykl nie bedzie stracony.. hsg to nie pykł teraz bo mam pojedyncze e. coli w szyjce ...k*****. a pozneij nie ma terminow bo NFZ cos odwalił znów i musze w połowie wrzesnia dzownic zeby sie umówic na bog wie kiedy... Kasik wczoraj tak se siknęłam na taki test Auchan za 2,70 ale młody mi wlazł do kibelka i nie wiem czy dobrze trzymałam ten pasek bo ten ryczał " mama kuuupaaa wyjdz, kupa mamama" no to wylciałam no i był neg... wiesz mi się Kasik kojarzy jakakolwiek krew z cp . Nie mam jajowody lewego ledwo udszłam zyciem . 2 laparo i przetaczanie krwi zeby to połatac... taka short history. Ewcia a ty tez plamiłas po teście nie? no ale Tobie wyszedł a mi nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Aifoz tak plamiłam i to długo dopiero po duphostanie przestałam, teraz wizyta na 14-sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Anianiani- jak każdy kochana tutaj, tyle że Wy juz się możecie cieszyć a ja ciagle nie ech i nie wieadomo gdzie jest cos nie tak - a jak tyeraz bede szła na ten monitoring its to juz widze jak mnie koszty wykańczają... chyba tylko raz to zrobie bo nie ogarne. Wizyta u tej lekarki to 150 plus usg pewnie tez podobnie a monitoring to pewnie ze 3 razy... załozyłam tampona.. nie chcę sie juz łudzic tak to nei wiem co tam się dzieje i nie latam do łazienki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia obudz sie :-) Wizyte masz we wrzesniu :-) Dziewczyny powiedzcie mi jak jest z braniem magnezu? O wszystko zapytalam wczoraj a o magnezie zapomnialam. Mam w domu Lactomag i przyznam ze bralam kilka razy, ale czy moge codziennie jedna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aifoz my mieliśmy straszne styki przed staraniami. Kilku lekarzy rozne opinie. Po operacji lekarz powiedzial ze lewy jajowod tez niby kiepsko wygląda.... Inna lekarka kazala probowac. Mowila, ze ten naciety ma zrosty i na nich pewnie brak rzesek ktore transportuja plemniki. Ale powiedziala tez ze niestety zdaza sie cp 2 razy z tej samej strony. W zeszlym roku 2 miesiace probowalismy i nic. Na ten rok mieliśmy plan na lipiec. Od kwietnia zaczelam brac wiesiolek, kwas foliowy i wit D. W miesiącach w ktorych sie nie staralismy bralam wiesiolek caly cykl. W lipcu tylko do polowy. Mojego meza faszerowalam Parentonem prez 3 m-ce. W sierpniu szok. Zaskoczylo. Z wczesniejszych badan to robilam tylko eymaz z szyjki na mycoplasme i ureaplasme. Niby mozna tez przeciwciala na cytomegalie z krwi zrobic. Ja nie robilam. Aaa... Od kwietnia zeszlego roku prowadzilam wykresy temperatur. Codziennie konsekwentnie o jednej porze hehe. Pamietam rez jak gin piwiedziala mi, ze przy podwyzszonej prolaktynie nie mialabym widocznych skokow temp. A u mnke byly wzorcowe. No i tsh przy staraniach nie powinno przekraczac 1,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Dziewczyny oszaleję. O 15:40 mam badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Kasik wszystko bedzie dobrze - zobaczysz! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Wszystko jest super!!! Parametry właściwe, kość nosowa jest, przeziernosc karkowa prawidlowa. Lekarz mówi, że same dobre wieści. Dziecko ma już prawie 7cm :) Jest duże prawdopodobieństwo, że to chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×