Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

po raz kolejny poprawiłam tabelkę - bardzo proszę o używanie najbardziej aktualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jak tam popołudnie mija? Ja już mam przygotowane wszystko do zrobienia obiadku i tylko czekam do 16 żeby przygotować na gotowe na przyjście męża. X ania_sz - mam dokładnie tak samo. Też jestem pełna lęków że coś jest nie tak bo objawów brak. Ale Ty wizytę masz jutro a ja dopiero za tydzień. Więc trzymam kciuki i pisz jak tylko wrócisz. X Musicie mi pomóc. Jak już kiedyś pisałam moja mama zwariowała. Jeszcze nawet ciąży nie widać a ona już chce pod koniec wakacji robić remont w swoim domu żeby zrobić tam pokoik dla dziecka i już ma wszystko zaplanowane. Nie wiem czy pozwolić jej się tak cieszyć i wariować czy jednak doprowadzić ją do porządku, bo czasem mam wrażenie że jak urodzę już dzidzię to jej nawet na oczy nie zobaczę bo pierwsza będzie moja mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jak tam popołudnie mija? Ja już mam przygotowane wszystko do zrobienia obiadku i tylko czekam do 16 żeby przygotować na gotowe na przyjście męża. X ania_sz - mam dokładnie tak samo. Też jestem pełna lęków że coś jest nie tak bo objawów brak. Ale Ty wizytę masz jutro a ja dopiero za tydzień. Więc trzymam kciuki i pisz jak tylko wrócisz. X Musicie mi pomóc. Jak już kiedyś pisałam moja mama zwariowała. Jeszcze nawet ciąży nie widać a ona już chce pod koniec wakacji robić remont w swoim domu żeby zrobić tam pokoik dla dziecka i już ma wszystko zaplanowane. Nie wiem czy pozwolić jej się tak cieszyć i wariować czy jednak doprowadzić ją do porządku, bo czasem mam wrażenie że jak urodzę już dzidzię to jej nawet na oczy nie zobaczę bo pierwsza będzie moja mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny przenosze sie I ja tutaj do was. U mnie po staremu mdlosci sa ale jakby slabsze, bol piersi tez mniejszy, tez sie tym troche denerwowalam. W czwartek mam wizyte u lekarza I bedzie to juz prawie 10 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna i szczesliwa ona - dzieki za słowa otuchy:) Szczesliwa ona mysle ze juz powinnas mame stopować... bo potem będzie za późno. Ja sie ciesze ze nasza dzidzia nie będzie pierwszą wnuczką/wnukiem moich rodziców. Ale u teściów będzie pierwszym - jednak tesciowej trudniej wtrącać się synowej niż matce wtracać się swojej córce. Pierwsz wnuk moich rodziców, niesamowicie wyczekiwany, Jaś (niecałe 3 latka) jest oczkiem w ich głowie! Czasem nawet mnie wkurza zachowanie mojej mamy, więc szanuję bratową za jej cierpliwość... A Jaś zakochany w babci po uszy... eh;/ Babcia Lola (Jola :) ) to, babcia Lola tamto i zawsze tylko do babci Loli :) Dobrze, że z nimi nie mieszkają chociaż. Także już zwróc mamie uwagę, bo potem się od niej nie opędzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Dziewczyny to chyba coś w powietrzu jest ze wszelkie objawy nam się zmniejszyły lub ustąpiły:P mnie tez np.mniej bolą piersi ale za to od wczoraj często kuje mnie w prawym dolnym boku-tak jak jajnik, tylko czemu tylko z prawej strony, wprawdzie na samym początku miałam podobnie ale teraz zaczynam sobie coś wkręcać-np.ciążę pozamaciczna. byleby do poniedziałku i wszystko wreszcie będzie jasne. Któraś z Was miała coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ania sz ----> ja bede chodzic do lek. michała gorycy podobno bardzo dobry lekarz. pierwszy raz byłam na wizycie prywatnej u lek. andrzeja gorycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak wam zazdroszcze, że objawy wam ustąpiły. Mnie strasznie jajniki bolą i całe podbrzusze dzisiaj byłam tylko w pracy od 6 do 7 nie moglam wytrzymać.. Wziełam nospe i polozyłam sie troche przeszło ale dalej to czuje... Głupia jestem bo wczoraj troszke sie nadzwigałam :( Teraz się boje że mogło się coś stać nie ma żadnych plamień ani nic ale mam niepokój w głowie straszny... Co myślicie o picie musujących tabletek z witaminą C? Kupiłam i pije jedną dziennie ale nie pytałam o to ginekologa wyleciało mi to z głowy... a wizyta dopiero 19 czerwca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateeeeee
Nowa styczniówka ;) Witam wszystkie! Termin mam na 31.12.2013 lub 04.01.2014 . 10 tc dzidziuś rozwija się prawidłowo. W tamtym tyg, miałam USG i bobas miał 2,72cm ;). Jedyne co mnie martwi to to, że pojawiła się torbiel na jajniku i musze uważać na siebie.. ciężarów nie moge dźigać, zero szybkich ruchów itd. ale mamy nadzieje, że wszystko będzie dobrze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskiereczka31
aizuz dzięki ;-) taka paskudna pogoda że moje dziecko spało dziś do 10:30 ;-) ale się wyyyysspałaaam dziiśśśś ;-))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kateeeeee witam... termin porodu masz niezły-tak od świąt przez sylwester musisz cały czas być w gotowości:) uważaj na siebie z ta torbielą. a i dopisz sie do naszej tabelki,ta ostatnia jest aktualna. Monobiaa mnie kuje tylko z prawej strony i nie wiem czy to normalne:( jesli chodzi o ta wit.C to nie mam pojęcia czy można czy nie,może inne dziewczyny będą wiedziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japanesspaa
Byłam dziś u lekarza, na poprzednim usg nie widać było zarodka. Dziś pęcherzyk 18mm, pęcherzyk ż. 6mm i pole zarodkowe 3mm. Może będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek 23
malinowa nic się nie przejmuj tym bólem tylko z prawej strony bo ja miałam dokładnie tak samo i też wkręcałam sobie ciąże pozamaciczną poszłam więc w 4 tygodniu do lekarza i co się okazało nic nie widać pytam lekarza a co będzie jak za 2 tygodnie nic nie będzie widać ? a on że to ciąża pozamaciczna musisz sobie wyobrazić co poczułam poszłam za 2 tygodnie to był skończony 6 tydzień i był pęcherzyk ciałko żółte i zarodek z bijącym serduszkiem :) więc nic się nie martw wszystko będzie dobrze :) a co do witaminy c to ja na Twoim miejscu bym nie piła kup sobie lepiej witaminy dla kobiet w ciąży ja do wczoraj brałam kwas foliowy a od dziś biorę http://www.doz.pl/apteka/p55683-Vita_miner_Prenatal_DHA_30_tabl.__30_kaps. poleciła mi to babeczka z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek 23
japanesspaa nie chyba będzie dobrze tylko na pewno będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
kropek23 ja tak sie składa tez jestem z bielska-białej... można wiedzieć do jakiego lekarza chodzisz.....bo ja wciąż sie zastanawiam czy zostać przy obecnym czy też nie zmienić na jakiegoś dobrego prywatnie.czy możęsz mi jakiegoś dobrego w bb polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia, a to nie znam tego lekarza. A chodzisz do niego prywatnie czy nie? i w którym szpitalu on pracuje? Ta moja lekarka w nowym. I tam zamierzam rodzić, choć u mnie w mieście też jest szpital. Mam nadzieje, ze nie bede musiala w nim rodzic;) Monbia jesli boli Cie bardzoooooo to moze skontaktuj sie z lekarzem? a jesli tak jakos delikatnie to moze samo przejdzie:) Ale kto Ci kazał dźwigać ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek 23
Interesantka25 o jak fajnie że jest ktoś jeszcze z BB :) ja chodzę prywatnie do doktora Michała Balisia i jestem z niego zadowolona on jest teraz ordynatorem na Wyspiańskiego a przyjmuje na Kustronia 11 koszt wizyty to 100 zł i ma mega dobry sprzęt a także usg 3D4D :) jest konkretny moim zdaniem malinowaaa cieszę się że się trochę uspokoiłaś a powiedz mi ty nie byłaś jeszcze na pierwszej wizycie ? kiedy idziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza wizytę mam 10 czerwca w poniedziałek, jeździłam wcześniej do położnej umówić się na wizytę do ginekologa i ona stwierdziła ze to będzie najlepszy termin, wtedy będzie mój 7 tydz.i 5 dzień ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) no u mnie niestety objawy nie chca ustapic,masakra jakas caly dzien mnie mdli no i wymiotuje tez kilka razy dziennie. meczy mnie to bardzo i nie mam praktycznie sily na nic ale coz robic :( ogolnie to juz dzisiaj bylam tak przybita tym siedzeniem w domu ze wyciagnelam rower i zrobilam sobie wycieczke tak ok.10 km. ogolnie to caly czas czulam sie zle ale troche ruchu nie zaszkodzi bo od tego ciaglego obijania sie boli mnie kregoslup.do tej pory bylam bardzo aktywna tak wiec zmiana jest zauwazalna po moich bolach kosci. zycze wam milego wieczorku, ja ide pod prysznic obejrze jakis filmik i do lozeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek 23
justyna życzę ci abyś się dobrze poczuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania.sz -----> ja mam zamiar rodzic w Roztoce. 6 tydz ciazy - cały dzien mozna powiedziec ze mnie mdli czuje sie beznadziejnie na nic nie mam ochoty i na dodatek ta pogoda....;-( a jak Wy sie dzisiaj czujecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania.sz i tam własnie w tym szpitalu sw.elzbiety przyjmuja lekarze. szpital godny polecenia zreszta mozna poczytac ich strone internetowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa - mnie tak wlasnie bobolewa lewy jajnik w sumie co dziennie raz wiecej raz mniej a nawet wczoraj w nocy sie obudzilam i czulam jak mnie kluje. Jestem w 6 tygodniu i 4 dniu ciazy. Jutro ide do lekarza na pierwsza wizyte. Boje sie bardzo bo tez sie naczytalam na nacie o ciazy pozamacicznej i juz sobie diagnoze postawilam. Wole byc negatywnie nastawiona i mile zaskoczona niz bolesnie rozczarowana. Dam znac jak poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny No u nas w Wlkp pogoda do niczego. Szaro, buro i jakoś chłodno Dzieciaczki spią więc mam trochę czasu na forum Dziś miałam wizytę u ginekologa. Jestem w 8 tygodniu ciąży i wszystko jest ok!!! :) ❤️ biję no jak miło :) dostałam skierowanie na badania moczu i następną wizytę mam za 3 tygodnie Ania Sz wiesz, że ja tez się zastanawiałam czy z moją ciążą ok... tak dobrze się czuję. Apetyt mam ciut mniejszy i nic więcej. Zero oznak Wspułczuję mdłości i wymiotów dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta-monika
Dzięki za pocieszenie :) Wiecie co mi pomaga na nudności? Jedzenie... Jak pomyślę o jedzeniu to robi mi się niedobrze, ale w trakcie jedzenia dolegliwości ustępują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina83, słodka cytryna100 jakoś mi lepiej jak widzę że nie jestem sama z tym kłuciem,może to nic nadzwyczajnego. Karolina83 napisz jak po wizycie i zapytaj ginekologa czy takie kłucie z jednej strony jest normalne. Ja muszę wytrzymać do poniedziałku na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta-monika mam dokładnie to samo jak jem to jest super - a po jedzeniu tak mnie muli...ale daje rade, jeszcze nie wymiotowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×