Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

SM dziekuje jesteś specjalistka od fajnych wierszyków:)I tak bym Cie rozpoznala po wypowiedzi i kwiatuszkach:)Powiedz kochana jak się czujesz i od czego to napuchniecie?A nie ugryzło Cie cos?Mam na myśli komara albo inna france latajaca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
M wrocil padniety i przemoczony do ostatniej nitki! Mam nadzieje, ze sie nie przeziebi :( Ale twierdzil ze nie bylo sensu robic pauzy bo tylko by przemarzl gdyby sie pol godziny nie ruszal. Do kierowcy nie chcial dzwonic bo niedziela wiec musial sam do naszego samochodu wrocic. Oczywiscie nie wzial ze soba nic do przebrania wiec wracal zmeczony :O Grilla odwolalismy ze wzgledu na pogode, ugotowalismy cos razem a teraz M spi kamiennym snem :-D To bedzie moja metoda na Kruszynke :-D Bo jezeli sie w tate wda to trzeba sie bedzie niezle nalatac :-D Ale to nic, zmeczone dziecko to dobre dziecko :-D Potem papu i do lozka :) A co, pomarzyc sobie nie mozna? :P ;) Mon Cheri pewnie robi z Iwanka tajemny zlot :-D Czekam na przerwe w deszczu i wybywam z Hope an spacer choc jej wysokosc kreci nosem na mokra trawe ;) Ja ide po trawie zeby ja zachecic a ona wyraznie zdegustowana idzie po alejce i ostroznie omija wszystkie kaluze jakby byly radioaktywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
* wracal zmoczony a nie zmeczony. Choc zmeczony tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu czy ty nie wiesz ze to Gerwazy jest tu najmadrzejszym doradca?!!!! Ona rad od innych nie przyjmuje, bo przeciez wszystkie rozumy pozjadala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco no właśnie nie ugryzło mnie nic mam z obu stron pod oczyma jak się policzki kończą napuchnięte wiesz takie worki wkurzam się bo nie wiem od czego i tak nagle mi się to pojawiło i oczy mnie tak szczypią jakby z przemęczenia rozumiesz zobaczę do wtorku jak mi nie przejdzie pojadę do lekarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida moja mała nie chodzi jeszcze do przedszkola dopiero od września idzie póki co wozimy ją do mojej mamy.Moja pociecha to bardzo wygadana dziewczyna normalnie buzia jej się nie zamyka a jej niektóre teksty powalają;)Generalanie najbardziej lubi układać puzzle,rysować,lubi jak jej się czyta i psocić z sąsiadami:D a i jak tylko usłyszy muzykę to szaleje. Taki z niej wesoły szkrab.Jestem wdzięczna że jest bo mogło to się skończyć źle jak byłam z nią z ciąży na początku czwartego miesiąca dostałam krwotok i pogotowie stwierdziło poronienie.Całe szczęście mylili się ale to co przeżyła to moje.Potem do 7-go miesiąca musiałam leżeć.Ale to naprawdę żadne poświęcenie.Grunt że wszystko dobrze się skończyło a młoda urodziła się silna,zdrowa i w terminie:) Co do moich plamień trwają nadal to już 12dc.U mnie są problemy z progesteronem ale to chyba byłyby plamienia w fazie lutealnej a nie teraz po miesiączce??? Zresztą może rzeczywiście zrobiła się jakaś torbielka. Moncia napisz jutro koniecznie jak po wizycie. Mon cheri jak samopoczucie? Aha Taida masz 33 lata jesteś młoda i piękna i nawet nie myśl inaczej:)Dzisiejsze trzydziestki są zadbane i pełne życia:) Sm taki grill z rodzinką super sprawa.Córka to już chyba duża pannica.Kochana a opuchliznę próbowałaś przyłożyć kostki lodu? Coconut z okazji rocznicy życzę Ci Abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko:):):)dziekuje za przepiękne słowa:)A jeszcze bardziej dziekuje za wypowiedzi na temat Twojej córeczki:DPisz jak najwięcej na temat malej,ona jest teraz w takim swietnym,pociesznym wieku:D:D:DNacieszmy się Twoim maluchem dopóki nie mamy własnych.Juz wcześniej chciałam zapytać,oprocz mnie,Gerwazowej i Liilly i chyba Tesski to która z nas nie ma dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek! U mnie przeszla wczoraj taka burza, ze juz dawno takiej nie bylo.... trzaskalo tak strasznie jakby to juz koniec swiata mial byc, horror. Teraz leje i zanosi sie na caly dzien takiego lania.... bleee..... Coco, mam nadzieje, ze spedziliscie z M przyjemny weekend :P a co do dzieci, to ja mam juz corke, prawie 10-letnia, lobuze taka pyskata co mi nerwy nadszarpuje ;) - nie wiem co bedzie jak wejdzie w czas dojrzewania :O Kwasna mandarynko, to mialas stracha w tej pierwszej ciazy :( wspolczuje....a co do tych plamien, to czytalam, ze rzeczywiscie albo torbiel jest winna albo poprzedni bezowulacyjny cykl moze byc przyczyna takich plamien. O niskim progesteronie tez sie mowi, choc mnie sie zawsze wydawalo, ze wtedy sa plamienia ale przed @ a nie po.... Gerwazy, powiedz, czym karmisz Hope? tak z ciekawosci pytam :) suchym, wilgotnym? jaka marka? i kiedy wlasciwie dokladnie lecicie do Stanow? milego poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco to do listy tymczasowo bezdzietnych dopisz jeszcze oczywiście mnie, a Tessę szybciutko trzeba wykreślić :) Super, że jednak większośc dziewczyn na tym topicu ma już dzieciaki. Ja też jestem za tym żebyście czasem o nich pisały bo dla nas tych jeszcze czekających na swoje pierwsze to sama przyjemność poczytać o maluchach lub już o wręcz młodych gniewnych. Mandarynko Fajnie, że napisałaś o małej. Miałaś ogromnie dużo przejść ale widzisz jak dzielnie sobie poradziłaś i teraz też walcz do końca o drugie. Masz jeszcze tyle możliwości technicznych. I Wczoraj tak jak chyba wszędzie od 12 godziny zrobil się armagedon pogodowy. Zalało jedną z głównych ulic w Warszawie. Woda tam była do 2 metrów i ludzi z samochodów trzeba było wyciągać. Sezon rowerowy zatem jeszcze nie rozpoczęty, ale w bistro wieczorem byliśmy bo był stolik wolny w środku. W nocy fatalnie spałam więc dziś jestem lekko nieprzytomna, a w pracy wiadomo, że nikogo to nie interesuje, oby szybko dzień się skończył. I Gerwazy Poziom witaminy d zbadam niebawem więc zobaczymy co i jak. Na razie odstawilam jej branie bo tak jak już pisalam jestem na detoksie od wszelkich wspomagaczy. Wiesz ja też czasami się lapie na tym, że rozmyślam nad tym jak wchowam dziecko, jakie kupie mebelki, gdzie je wstawie, najchętniej czytałabym literaturę dotyczącą wychowania dzieci...ale jak tylko uświadomie sobie że o tym myślę to zaczynam te myśli odganiać bo co będzie jak się nie uda, zostanę z katalogami mebli dziecięcych i wiedzą na temat adhd...Tyle tylko, że trzeba programować się pozytywnie więc może jednak pooglądam te mebelki :) I Dobrego dnia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez lalo i grzmialo :( Na szczescie mam taka peleryne na rower, ze nogi tez zakrywa wiec na krotkie dystanse typu 10-15km moge rowniez jedzic w deszczu. Zaraz sie lepiej czuje jak bylam na rowerze gdzies wsrod zieleni. Tesso, Hope dostaje rano swieze mieso, warzywa na parze i do tego lyzeczke specjalnego oleju dla psow na siersc. W ciagu dnia jakies pare gryzakow i innych atrakcji, typu zamrozony Kong wypelniony bialym serem i kawalkami gotowanego kurczaka albo fleischwurst. A na wieczor sucha karma, Acana Grasslands Getreidefrei (znaczy bez zadnych wypelniaczy). Taida, wizualizacje tez juz tu na topiku przerabialysmy :) wiec moze z mebelkami jeszcze poczekaj ale za to pomysl ze noisz jakies ladne sukienki ciazowe :) Czekam na wiesci po Twoim terminie w Invicta. Do USA lecimy w przyszlym tygodniu. Traktuje to na luzie. Zrobimy wszytkie testy i zobaczymy co powiedza. To znaczy ja wiem, ze powiedza komorka dawczyni jest jedynym rozwiazaniem :) Ciekawa jestem jednak czy ta trawa ktora pije bedzie znizy mi troche FSH a vitamina D podniesie AMH. To jest taki moj maly experyment. Ale naturalnie powiem lekarzowi wszytko co biore zeby wiedzial jak dzialac. Jak kaze przestac to z radoscia dam sobie spokoj z tymi specyfikami :) Dzis wieczorem przychodzi do mnie kumpela, ktora ma za soba 5 nieudanych IVF :O Byla wlasnie w Turcji u prof. Karamana na wstepna konsultacje. Ciekawa jestem co powie. Karmi_, Kolejna kolezanka byla w klinice przy Universtytecie w Heidelbergu na "naturalnym" IVF. To znaczy doslownie, nie miala zadnej stymulacji, nic wogole obrocz USG zeby zobaczyc czy pecherzyk sie rozwija. Dostala tylko zastrzyk na owulacje, zrobili punkcje pod miejscowym znieczuleniem, to byla doslownei chwilka i to wszytko. Niestety komorka nie dala sie zaplodnic :O Ale zaplacila za to raptem jakies 200eur wiec na tutejsze warunki to mozna to co miesiac robic az sie trafi na ta wlasciwa komorke. Pisze Ci o tym, zebys moze porozmawiala o tym z twoim lekarzem, cz yistnialaby taka mozliwosc. Podejrzewam, ze kosztowaloby to neiwiele wiecej inz inseminacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Oj Tessko wybacz,ze Cie chciałam wmanewrować w bezdzietność:PZa dużo masełka za mało lecytynki:PPozniej mnie oswiecilo,ze przecież mieliście Komunie.Corka to już taka mala panienka,jeszcze nie nastolatek ale już nie taki maluch,ktory tylko patrzy,zeby cos zmajstrować:D Karmi to o czym pisze Gerwazy u nas kosztuje ok 2700 bez lekow do stymulacji.Plus ok 300 zamrozenie komórki.Rozne kliniki maja swoje ceny ale wygląda to podobnie.Koszt monitoringu,badanie poziomu estradiolu,punkcja to ok 1500.Plus samo znalezienie i ocena oocytu to kolejny 1000.Koszty znaczne.Ale Ty masz dobre amh i ladnie się stymulujesz wiec może warto sprobowac.A może z jednego cyklu by były u Ciebie 2 czy3 komórki a zapłacisz jak za jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie, u mnie pogoda się psuje jakieś grzmoty słyszę, Coco wszystkiego dobrego z okazji waszego święta obyście zawsze sobie głęboko patrzyli w oczy i kochali, spełnienia tego najskrytszego marzenia, dziewczyny jak po weekendowych imprezach, ja byłam u chrześniaka m z prezentem, powiem wam szczerze że jego mama w ciąży nie zrobiła na mnie wrażenia, obawiałam się że może inaczej zareaguję , nawet rozmowy o ciąży przeszły mi spokojnie, Mandarynko u mnie w tym cyklu jak nie krwawienie to podbarwiony śluz, ech starość nie radość, Gerwazy pisz co tam w Kolorado, Karmi trzymam kciuki za następną udaną wizytę, wszystkie serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut, strasznie drogo u Was kosztuje taki cykl bezstymulacyjny :( Mrozic nie ma co bo jest tylko jedna komorka, wiec albo jest co transferowac od razu albo nie. Naprawde dziwi mnie ta cena (2700 zl) w stosunku do przecietnych zarobkow :O Tutaj w Heilderbergu moja kolezanka zaplacila 200 euro - to by bylo dokladnie 800zl...a gdyby doszlo do transferu to zaplacilaby 500 euro, czyli 2000 zl. A przeciez ludzie tu ogolnie wiecej zarabiaja. Tyle, ze w Heidelbergu to klinika universytecka, maja inne ceny. Moze w Polsce przy universytecie tez byloby inaczej w prywatnej klinice. Uwazam, ze to calkiem dobra opcja bo mozna co miesiac podchodzic poniewaz pacjentka nie bierze zadnych zastrzykow ani tabletek. Karmi_, Czekam na wiesci co tam wyszlo u lekarza! Moze w tym podejsciu sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy a to tylko koszt zdobycia oocytu.A jeszcze jak jest co zapladniac to ivf czy icsi dodatkowe 3800 i za transfer jeszcze 1400:OMowie Ci masakra jakas.Dlatego dziewczyny zbierają po jednej komórce,zamrazaja i dopiero jak maja kilka to robia icsi żeby zejść z kosztów.Dlatego wole kilka razy zrobić IUI bo i tak wiemy jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciaze przy moich wynikach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke pozdroqwiec wszystkich. Coconut jakie ty mi seriale doradzalas? Bo zapomniialam a nie chce mi sie szukac. Obejrzalam nowego Hannibala, wczoraj skonczylam Teeny wolf i nie wiem co ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając Was i słysząc wiadomości aż trudno uwierzyć, że u mnie piękna letnia pogoda. Wczoraj cały dzień słonko, dzisiaj też. Wprawdzie w nocy lało porządnie, ale potem wypogodziło się. Zieleń ożywiona przecudnie:) Najgorsze są informacje o zalanych miejscowościach......Tesso, u Was w Niemczech sytuacja nie wygląda za fajnie.... Mandarynko, rzeczywiście przeszłaś swoje. Trzymam kciuki, żeby przy następnej ciąży ominęły Cię wszelkie smutki:) Na plamieniach się nie znam, ewentualnie teoretycznie, sama nigdy nie miałam. Karmi, a co Ty ostatnio taka mało aktywna;)Pewnie też zalatana..... Mon cheri, a Ty to chyba o nas już zapomniałaś?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola no i co poczytalas troszkę o tej L-argininie?Jak się czujesz?Powiedz czy clo które bierzesz nie wpływa negatywnie na Twoje endometrium? Biest to był MOTIVE i THE FALL.Gra o tron się skonczyla i Demony da Vinci:(tez nie mam co ogladac.Zaczne więcej czytac:Pteraz obejrzałam 3 odc CANE.Ale takie trochę głupie jak telenowela,Jedynie ,ze gra tam ten chłopaczek co gral wwilkolaka Tylera w VD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Jestem po wizycie, na usg pęcherzyk dominujący 16,5 mm, endometrium 9,5 mm trójlinijne...no i to co zawsze jutro zastrzyk ovitrelka pojutrze iui. Pogadalismy trochę z profesorem, mówi, że się wczoraj naczytał, że to badanie AMH to wcale nie jest takie wspaniałe jak się wydawało kiedyś, i mówi, że wiele klinik bedzie wracało do mierzenia poziomu FSH, czytał to w jakiejś amerykańskiej mądrej literaturze, także dziewczyny z niskim AMH to może wcale nie jest tak, że macie bardzo niską rezerwę. Odnośnie invitro to koszty u niego są takie: samo invitro 5000 zł a stymulacja około 6000, starają się aby było około 6 zarodków żeby były mrozaczki gdyby się nie udało, w moim wieku podaliby mi 3 zarodki. szanse są takie jak mówi literatura, prof powiedział, że nie może mi zagwarantować sukcesu bo gdyby mial taką moc to.....a ja tu dokończyłam to pewnie pana by tu nie było tylko w Kolorado.....a on w śmiech i mówi ...dokładnie tak:) Także Gerwazy nawet mój prof zna Twoją klinikę:) No to tyle u mnie, wczoraj niechcący wyszedł maly delikatny grill na działce...tak we 4 osoby. A w ogóle to mam mnóstwo truskawek, codziennie zbieram kozaki na działce, a do tego owocuje nam boczniak, na grilu niebo w gębie. Jeszcze jutro do pracy i urlop 3 dni.... Na razie tyle potem jeszcze będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut a True blood widzialas? Blood ties? Ja sie zastanawiam nad Miasteczko Twin Peaks , Sanctuary , Damages , Wyspa Harpera , Sherlock. Trzeba obczaic co z nich bedzie ciekawe. Widzialas ktorys z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
True blood ma za dużo sezonow boje się,ze zaczne prace zawalać albo nocki zarywać:Pzostawie to sobie na zime tak samo jak Supernaturals i True ties.Z tych co wymienilas widziałam Sherlocka nawet obleci ale odcinki sa strasznie długie.Bardziej mi się spodobala inna wspolczesna wersja Sherlocka ELEMENTARY gdzie Watson jest kobieta,dobra obsada i posmiac się można:P Reszte zaraz będę namierzać:)Dzieki za info.Szkoda,ze Ty nie lubisz historycznych i kostiumowych bo tutaj to bym Ci mogla ze 20 polecić albo lepiej:PA jak się udal sernik?Pewnie sladu po nim nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, czyli nie tylko u mnie była i jest ładna pogoda:) Parametry po badaniu masz ok, więc znowu trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole seriale i filmy z przystojnymi vampirami bo ktorych mam zberezne sny :-P hihih Dziekuje to bede miec co ogladac kolejne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest to ja solidarnie tez zabieram się za Wyspe Harpera:Dopis jest ciekawy i przystojniacy się jacys znajda:P mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie Coś mi nie wysyła postów jeżeli zdubluje to przepraszam . Karmi trzymam kciuki powodzenia .Pytałaś jaką klinikę wybrałam ,puki co umówiłam się do jednej ale terminy masakra wizytę mam 22 lipca .Ale zamierzam umówić się jeszcze do jednej.Niestety klinika do której chodziłam nie dostała się .Ja również lubię po oglądać trochę filmów ostatnio pooglądaliśmy z moim Spartakusa -polecam troszkę krwawy ale fajny jest 4 sezony .Pozdrawiam i życzę miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly dopiero teraz wskoczyl mi twój wpis:(Cos to kafe szwankuje.Wczoraj to byliśmy w knajpie,zjadlam karkoweczke i pieczone ziemniaki.Malo wykwintne ale tych produktów nie ma na mojej liscie pokarmowej wiec skwapliwie skorzystałam:P.A później były lody creme bruelle czy jakos tak się to pisze.Niewazne były strasznie dobre,a ja jestem tak spragniona słodyczy,ze szok.Najbardziej się ciesze z kwiatow.Wole wprawdzie jak rosna sobie a nie takie cięte ale te sa prześliczne.M rzucil się na nasze polskie roze takie pasowe i co najważniejsze pachnące.Uwielbiam kwiaty.Ciesze się,ze Ty masz taki rajski ogrod.Czlowiek musi mieć swoje male miejsce na ziemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut jestem na 6 odcinku i wciaga. Zjezdzaja sie na wyspe na slub i pomalu gina ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo dobra ta Wyspa Harpera.Tylko Biest ja mam dzisiaj oczy na zapałki:Po 2 poszlam spac a wstałam o 6:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×