Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

Gość niezapowiedziana
nie miałam nicka bo nie sądziłam że tu zostanę na dłużej ;) A Pan ze Szwecji to nie jest mój mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapowiedziana :D ale pewnie nim kiedys zostanie, co?:P:) ja już jestem po porannej rozmowie z moim m:) zawsze wysylalam mi esa ale teraz cos mu sie porobilo z siecia i nie moze wysylas esow z polskiego numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
hej dziewczyny ja już po zbiorach straszne upały tu u mnie są:) a wy piszecie do nich jakieś smsy? ja codziennie pisze przynajmniej 4 wcześniej nie pisałam ale mi powiedział żebym mu pisała to mu jest jakoś łatwiej i milej jak mu pisze co robie czy jak mija dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat idiotko? 13? bosze, co za głupia dziewucha!!! napisz nam jeszcze jaką kupę dzisiaj zrobiłaś,co jadłaś na śniadanie i jakie buty masz na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskretnia ja nie, ja tylko tego jednego rano, potem jak moze na przerwie rozmawiac to sobie pogadamy i potem wieczorem chwile na gg popiszemy i przed spaniem do niego dzwonie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
jak sobie tak pomyśle to na samym początku za bardzo dramatyzowałam fakt tęsknie dalej ale nie jest źle moż z tego że już niedługo razem będziemy nie wiem ale zadnej tragedii nie ma tak jak ja to myślałam na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laguna Beach ja mojemu rzadko wysyłam smsy, bo 60 gr kosztuje jeden,a on ma zagraniczny numer... XXXXXXXXXXXXXXX to rusz tyłek do roboty, będziesz wtedy miała na smsy a nie tylko w kółko o tym facecie myślisz, gadasz i piszesz - to się tyczy również tych pozostałych idiotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc wypraszam sobie i nei zycze sobie bys mnei nazywal idiotką! albo ktorakolwiek z nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie koncert życzeń, żebyś sobie czegoś życzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do mojego nie piszę. W dzień on pracuje, ja tez. Jak juz to piszemy wieczorami albo gadamy. Choć ostatnio i o to trudno. Tez płace 60 gr za sms. A z tym mężem to nie wiadomo, nie czas na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
ja mam pakiet i na polski wysyłam jeśli mu to sprawia przyjemność to czemu nie:) ciekawa jestem jak to będzie jak tam pojadę jeszcze nigdy nie byłam za granicą no ale wszystkiego trzeba spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
no różnie to bywa:) każdy związek jest inny i każdy ma inne potrzeby czasami ktoś ma większe a czasami większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
wiecie no inaczej jest być ze sobą blisko a inaczej jak są gdzieś tam daleko niestety różnie to bywa a na pewno również za wami tęsknią bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
no widziisz:) a kiedy wraca do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może w sierpniu dopiero. nie ma go już 2 miesiące. Dzisiaj mam dobry dzień więc nie użalam się na sobą. Mam nadzieje że się odezwie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może w sierpniu dopiero. nie ma go już 2 miesiące. Dzisiaj mam dobry dzień więc nie użalam się na sobą. Mam nadzieje że się odezwie wieczorem. Zapomniałam się zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
odezwie się odezwie:) dobra ja lecę wylewać poty do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma sie nie odezwac?:) Laguna to dobrze ze codziennie gadacie ze soba:) bo ja myslalamz enei macie codziennigo kontaktu:) ja juz w poniedzialek sie z nim spotkam, poprzytulam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może się nie odezwać, może się odezwać dopiero w weekend, może się znowu gdzies przeprowadzili. Nie pisał od niedzieli ale cóż jakoś żyć bez niego trzeba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
otóż to bez faceta też da się żyć:):)wiadomo tęskni się za chwilami spędzonymi wspólnie czasami łapie się doła i wydaje się że to wszystko bez sensu ale gdy to minie to okazuje się że nie jest tak źle i czas leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
Niezapowiedziana nie pisal tyle czasu nic? ani nie dzwonil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
odezwie się pewnie już nie długo:) różnie to bywa może jest bardzo zmęczony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zmęczenie być może, nieraz to po głosie poznaję. W końcu się przecież odezwie jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
laski nei tlumaczcie ich zmeczeniem! a wy nei ejstescie zmeczone po calym dniu? ide spac kochane:) kolorowych snow:) mam nadzieje ze przysni wam sie cos milego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie zmęczenie (chyba, ze są WAMI zmęczeni) - po prostu mają was w d***e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×