Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

niestety ale nie wiem :( w tym tygodniu tylko raz udało mi się z nim rozmawiać a twój co mówi o powrocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze,ze się odzywa przynajmniej :) ja miałam nadzieję, że on już za tydzień będzie, ale chyba nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem,ze on nie przyleci w tym miesiącu,mimo,ze obiecał, bo bilety sa po 1000 zł w jedną stronę :O to pewnie bedzie wolał mniej zapłacić i być pozniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laguna Beach ja wiem,ze on nie przyleci w tym miesiącu,mimo,ze obiecał, bo bilety sa po 1000 zł w jedną stronę xxxxxxxxxx nie rozśmieszaj mnie idiotko!!! wejdź na stronę przewoźnika i sprawdź ceny!!! internety używasz tylko do pisanie pierdół i kitów które ci twój fagas sprzedał??? nie ma tak drogich biletów - chyba, że "twój" facet (celowo piszę w cudzysłowie) lata LOT-em w biznesklasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też sprawdzałam!!! nie ma tak drogich biletów! KŁAMCZUCHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a tak poza tym jakby ktoś nie zauważył to jest sezon wakacyjny ;) no i mi chodziło oczywiście o lipiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laski grzeczniej troche1 n ie znizajcie sie do poziomu goscia;) u mnei wszystko wporzo moj teraz na rybach jest zamawialismy dzis lozko i kanape , neistety trzeba na wszystko czekac po pare tygodni:( powiedzial mi ze od wrzesnia bedzie moze mial inna rotacje albo ta sama, bo zmieniaja rafinerie wiec moze bedzie 12 dni tam i tu az 16:) byloby z***biscie jakby to tak wygladalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laguna Beach a tak w ogóle to po co sprawdzasz bilety i tak nigdzie nie polecisz, chyba, że do Czarnobylu xxxxxxxxxxxxxx taka pewna jesteś? często latam do Londynu - co dzień jest inna cena - ale nigdy nie przekroczyła 100 funtów lub 500 zł (zdarza się to niezmiernie rzadko) teraz jest zakończenie roku szkolnego w Anglii więc w tym tygodniu bilety kosztują ok 100 funtów (te do Polski) - po 1-szym sierpnia cena między 30 - 40 funtów facet po prostu nie chce przyjechać i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laguna mam nadzieje ze tez sie w koncu doczekasz tego! i ogolnie bedzie u ciebie ok:) znajdziesz prace, on przyleci gdzie mieszkasz Lagunko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milady. czasami przekracza 100 funtow1 zalezy jaka liniaaa xxxxxxxxxxx czasami! nie codziennie! sprawdź w wyszukiwarce - przez cały sierpień w granicach 300 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milady. Laguna mam nadzieje ze tez sie w koncu doczekasz tego! i ogolnie bedzie u ciebie znajdziesz prace, on przyleci xxxxxxxxxxx przecież ona nie szuka pracy! wcześniej napisała mi, że jest za młoda, żeby pracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 20, a Ty? i wcale nic nie pisałam takiego,ze jestem za młoda,żeby pracować,jak tam ktoś wyżej napisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laguna Beach ja 20, a Ty? i wcale nic nie pisałam takiego,ze jestem za młoda,żeby pracować,jak tam ktoś wyżej napisał... xxxxxxxxxxxxxxxxx oczywiście, że napisałaś! pokasowałaś swoje wpisy cwaniaro, więc nie mogę udowodnić! ale kiedy napisałam ci że nie masz kasy, pracy, faceta i jesteś na utrzymaniu rodziców to odpysknęłaś, że jesteś młoda i masz czas na te wszystkie rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×