Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

Gość dyskretnie
a kiedy wyjechał??? odp za 2 -3 godz bo lecę ćwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo! to już nie wróci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne, że twój facet nadrabia zaległości na wyjeździe (i to w każdej dziedzinie) skoro tak rzadko dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
to by chyba posiedział do końca lipca w takim razie na 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laguna Beach hej. mnie dziś cały dzień brzuch boli,coś mi zaszkodziło chyba xxxxxxxxxxxxxxxxxx masz to samo co papi - ha ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedziałam,że tak bedzie, że pół roku bede musiała czekać, a tak obiecywał,że znajdzie tam mieszkanie dla nas i mnie ściągnie. xxxxxxxxxxxxxxx raczej nie liczyłabym na to - ale ty oczywiście będziesz się łudzić kolejne pół roku, co? no, ale skoro nic innego nie umiesz to żyj dalej złudzeniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
laguna przeczekaj te dwa tygodnie skoro mówił że tyle nie myśl że będzie dłużej nie pytaj kiedy przyjedzie dopiero gdy będzie to ostatni tydzień jego pobytu tam to spytaj się kiedy będzie wyjeżdżał dokładnie jeśli jednak w tedy powie ci że zostaje dłużej to moim zdaniem kopnij go w tyłek ile ty masz na niego czekać całe życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze tu tylko dlatego ze dodaje 1000 posta !! pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
mówie ci laguna postaraj się zająć czymś dopiero potem się wypytaj. choć i tak podziwiam Cię za taką wytrwałość na prawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
no i dobrze zleci szybko :) i może już za dwa tygodnie będziesz ze swoim :) a przez tak długą rozłąkę to się nic między wami nie zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na razie nie wiem kiedy mój wraca ale u mnie było tak samo. W ostatnie dni przed wyjazdem mój robił to samo - na rękach mnie wręcz nosił. Nie raz zastanawiałam się jak będzie jak wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskretnie mówie ci laguna postaraj się zająć czymś dopiero potem się wypytaj. choć i tak podziwiam Cię za taką wytrwałość na prawdę xxxxxxxxxxxx widzisz Laguna idiotko - nawet twoje psiapsiółki z tematu piszą ci to co ja wcześniej co za głąb nie dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zesram się - ty to zrobisz za mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
hej kobitki jak tam?? milady chyba jest pochłonięta swoim mężczyzną:):) dobrze że już wtorek to szybciej mi zleci do soboty wtedy zobacze go w końcu już się nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskretnie, my też nie możemy się doczekać - będzie wielki płacz jak ci powie, ze jeszcze długo nie wróci na stałe a ciebie nie zabierze, bo nie ma tam dla ciebie pracy - no nic, czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego męża nie było 6 miesięcy, przyjeżdżał wieczorem w piątek, rano o 6 w pon. już go nie było...Całe 5 dni byliśmy sami z synkiem, 2, 5letnim...Była jesień, potem długa długa zima i dopiero jak wrócił przyszła późna wiosna...Odśnieżałam podwórko, paliłam w piecu, pracowałam 8-17 a nawet 18ta...i co? I nic ..nie miałam czasu się użalać i mazać i Ty też musisz być twarda ..innego wyjścia nie ma.Przecież wróci, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
hej dziewczyny jak wam dzisiaj minął dzień? ja padam od rana na nogach dopiero w końcu na spokojnie się położyłam i mogę odpocząć:) a jak tam u ciebie laguna i niezapowiedziana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
laguna chyba jesteś bardzo zmęczona tą całą sytuacją z chłopakiem może zrób coś dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
sama powinnaś wiedzieć co sprawia ci przyjemność, masz jakieś zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli na twoje sugestie żeby zrobiła coś dla siebie pisze, że nie ma się z kim rozerwać - to chyba ślepy by zauważył, co jest dla niej ważne! bez wiszenia na jakimś chłopie nie ma życia bidulka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×