Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

Gość gość
cieszę się że wszystko gra u mnie też na razie w porządku:) kiedy jedziecie za granicę papi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pap11
Za tydzień. bo teraz jeszcze pracy tam nie ma. także chcemy wykorzystać wolny czas i pojedziemy gdzieś sobie może na małe wakacje 2-3dni. mój dopiero co przyjechał i przywiózł mi śliczny łańcuszek z wisiorkiem ładne satynowe piżamki:) po prostu strzał w 10. a wczoraj jeszcze różę dostałam. to bardzo miłe z jego strony ale powiedziałam mu żeby nie przesadzał z prezentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo miłe z jego strony ale powiedziałam mu żeby nie przesadzał z prezentami xxxxxxxxxxxxxx jasne! - ucz go od początku, że ci się nic nie należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
miło jest dostawać prezenty tym bardziej od ukochanej osoby ty też zrób mu miłą niespodziankę jakoś kolację czy coś co lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi11
Pewnie że się mu odwdzięcze:) jak tam u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorayaaa
Laguna to nie trochę olewana tylko bardzo dziewczyno!!! Jakby mój tak zrobił dostałby tak w ryj że by mu się łeb powyginał ! Dziewczyno nie pozwól sobie na takie traktowanie! Szczerze ,ja pomyślałabym sobie w takiej sytuacji że on mnie zwyczajnie nie kocha,nie chce i ma w d***e! Oj ,dałabym mu do myślenia oj dałabym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
u mnie już jest ok i to bardzo bo jego wczorajsze wyznania i jak powiedział dla czego nie dzwonił poprawiły mi humor. nie wiem jak jest u ciebie laguna ale jak nie dzwonił przez dwa dni to myślałam sobie że już tak nie tęskni i że już mu chyba tak nie zależy oczywiście byłam w błędzie sama też to wiedziałam ale wiadomo ze zawsze się wymyśla jakieś negatywne domysły być może tak jest u ciebie ale nie wiem jak jest między wami jaka jest sytuacja nie będe ci dawała dobrych rad i ty nie kieruj się też takimi. uwierz że czasami sytuacja wygląda całkiem inaczej niż nam się wydaje aczkolwiek czasami przeczucia są bardzo realne jeśli czujesz ze coś jest nie tak może tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
a ile go już nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
może macie jakieś propozycję na kolację bo niby jeszcze 2 tygodnie do jego przyjazdu a nie wiem co zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
striptiz zrobisz! :-P nie kłopocz się kolacją - jest taka możliwość, że nie przyjedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
zrobię ale kolację też przyjedzie na pewno albo za 3 albo za 2 tygodnie :) dodatkowo mam jeszcze do zrobienia dla niego tort na imieniny a striptiz to była rzecz o którą dawno mnie już prosił więc ją spełnię a kolacja to po prostu często je robię więc skończyły mi się pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka jesteś pewna, ze przyjedzie? nawet mu się z tobą gadać nie chce - więc nie wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że nie chce - i co za głupie tłumaczenia, że późno skończył pracę - komórkę nosi przy d.u.p.i.e, więc nie mów, ze przez kilka dni z rzędu tak pracował, że nie mógł nawet na dwie minuty zadzwonić i zapytać "co słychać" - aleś ty naiwna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
wiesz nie będe z tobą korespondować na temat mojego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ wcale tego nie oczekuję - komentuję tylko te bzdury, które wypisujecie - wolno mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
oczywiście ale język jakiego używasz jest poniżej poziomu znajdz sobie inny temat do kometnowania nikt cię tu nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
a tak w ogóle mądralo od siedmiu boleści mój chłopak ma niemiecką kartę więc dzwoni na domowy numer bo jest taniej nie wiesz gdzie pracuje więc się nie wypowiadaj godzina 23 jest dość późna wie że telefon stoi w sypialni moich rodziców. ot co. jesteś żałosny amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne idiotyczne tłumaczenie!!!!!!!!!!!!!! nie ośmieszaj się już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi11
Szkoda słów na takiego idiote. nie zwracajmy uwagi na takie zakompleksione osoby. dyskretnie przygotuj na kolację może coś co bardzo lubi ? albo poszukaj na necie jakieś przepisy jest ich mnóstwo. ja akurat pomysłu nie mam. bo dla swojego jeszcze nie miałam okazji nic ugotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papi11 Szkoda słów na takiego idiote. nie zwracajmy uwagi na takie zakompleksione osoby. ty również jesteś p.i.e.r.d.o.l.n.i.ę.t.a????? przeczytałaś co tamta idiotka napisała? telefon mają tylko w sypialni rodziców - w XXI wieku! i po 23-ej (tak strrrrrasznie! później godzinie nie może na 5 minut zadzwonić? z resztą w dzień też nie może bo.......i tu już skończyły się jej argumenty dlaczego - więc wyjechała z mordą że nie wiem gdzie pracuje! nie wiem, więc napisz gdzie - to ocenimy czy nie może w ciągu dnia zadzwonić! a siku może zrobić w pracy czy też musi czekać do 23-ej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
masz racje tacy ludzie chcą tylko zwrócić na siebie swoją uwagę pewnie nikt w realnym zyciu nie chce znim gadać więc szuka tutaj zaczepki jego treści są na poziomie zerówki ale bądźmy wyrozumiali. ja już wymyśliłam :) a jak tam u ciebie papi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi11
Ja właśnie wracam ze swoim z zakupów. także dzień zleciał szybko i całkiem przyjemnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
no to się cieszę . mam nadzieję że twoje szczęście będzie trwało bardzo długo a jak sprawa z kręgosłupem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
hej dziewczyny wczoraj miałam spotkanie z koleżankami i ne mówiły że piszą do swoich facetów z obcych numerów sprawdzają im telefony oczywiście oni i tym nie mają pojęcia czy wam też się to zdarzyło??? to chyba oznaka że się nie ufa prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi11
Mi się tak zdarzało i robiłam też inne rzeczy nawet jak był w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi11
Nie żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi11
a jeśli chce to może mnie sprawdzać. on wie czemu ja tak robię i to rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×