Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

Gość Papi11
Człowieku nie wiesz co mówisz. znikaj z naszego tematu. ja jestem teraz u swojego i jakoś leci ważne że z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
laguna mi jakoś teraz lepiej postarałam się nie dać i nie myśleć o tym damy rade a jeśli niestety tam za granicą co watpie jesli chodzi o mnie zajdzie coś nie tak to jego strata bo jestem wartościowa i mam swoja godność ty też nie daj sie złemu humorowi co ci sprawia przyjemność to zrób to teraz na pewno bedzie ci lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
i słuchaj nie może być tak ze facetów nie ma to my już nie istniejemy niech wiedzą że my dajemy sobie rade i bez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli niestety tam za granicą co watpie jesli chodzi o mnie zajdzie coś nie tak to jego strata bo jestem wartościowa i mam swoja godność xxxxxxxxx ooooooooo!!! widzę, że jedna zaczyna mądrzeć!!! tylko co do tych słów "jestem wartościowa i mam swoja godność " to mam pewne wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi11
Dokładnie tak. to facet powinien dać o swoją kobietę ! i jeśli daje jej odczuć że tak nie jest wówczas trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. ja swojemu powtarzam tak : dbaj o mnie . bo jeśli nie to zrobi to ktoś inny. " i powiem szczerze że nic nadzwyczajnego ale na mojego działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
wiesz co gościu chyba masz jakieś kompleksy albo jestes az tak samotny ze myslisz ze swoim głupim gadaniem o jakia kochanka to na mnie to nie działa bo widać ze jestes marginesem który chce zasiać jakies watpliwości ale to nie działa przynajmniej na mnie i współczuje ci na prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczucie zachowaj dla siebie - będzie ci teraz niezmiernie potrzebne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
święta racja papi :) o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papi11 Dokładnie tak. to facet powinien dać o swoją kobietę ! i jeśli daje jej odczuć że tak nie jest wówczas trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. ja swojemu powtarzam tak : dbaj o mnie . bo jeśli nie to zrobi to ktoś inny. " xxxxxxxxxxx już po woli i ty papi zaczynasz się przyznawać że twój cię olewa - skoro jego zainteresowanie musisz wymuszać szantażem - no no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
jak tam dziewczyny wam mija dzień ja juz nie długo zaczne ćwiczyć w końcu bo to jakoś sprawia że odreagowuje moje złości i jestem wypoczęta na wieczór mam nadzieje że nie dziś zadzwoni wiecie martwię się trochę bo obawiam się że zostanie tam do sierpnia bo nasi znajomi wedy wracają ale na razie nie będe się tym zadręczać choć czuję trochę złości do tej całej sytuacji ale dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi11
Mi dzisiejszy dzień coś się popsuł . wróciłam do domu bo czuje sie okropnie. niestety bóle miesiączkowe dają się dziś wyjątkowo odczuć. swojego wysłałam do domu nie chce by widział mnie w takim stanie. oby mi przeszło bo już druga noc nie spalam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
znam ten ból podczas miesiączki u mnie dochodzi aż do omdleń wymiotów biegunki a strasznego bólu chodze po tych lekarzach i nic się konkretnego nie dowiaduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi11
Ja aż tak bardzo nie mam. ale teraz to już nawet tabl nie pomagają. myślałam że zostanę w domu i będę się kurowac. ale mój widocznie bardzo się stesknił bo mówi że nieważne i tak przyjedzie bo nie ma takiej opcji że zobaczymy się jutro. a mi jakoś tak smutno. bo chciałam pooglądać jakieś filmy z jego dysku i zobaczyłam stare zdj z jego była. może i to było kiedyś ale na zdj widać było że byli bardzo szczęśliwi. popłakałam się. nie sądziłam że trzyma jeszcze takie pamiątki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
też było by mi bardzo przykro ale chce się z tobą zobaczyć a to o czymś świadczy teraz jesteś ty postaraj się o tym nie myśleć :)kiedyś do mojego ciągle dzoniła jego była bo miała jakieś problemy wkurzałam się ale jakoś wytzymywałam nie robiłam awantur aż w końcu sam powiedział że go wkurza i niech się nią zajmię jej mąż (wpadka) a on ma rzycie ze mną a nie z nią . dałam radę ty też puść w niepamięć tę fotografię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi11
oh mam nadzieję że zapomnę szybko o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
zapomnisz a jeśli bedziesz o tym myślała to po prostu porozmawiaj z nim o tym nic tak nie działa jak szczera rozmowa od razu ci przejdzie:) tak ci fajnie możesz w końcu się przytulić pocałować a mi tak brak męskiego ramienia czułości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
w takiej rozłące dopiero się naprawdę docenia osobę którą się kocha jej obecność i bliskość,tęsknie z jego niebieskimi oczami już tak dawno na mnie nie patrzyły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi11
Mówiła mu o tym bo dzwoniłam. powiedziałżebym usunęła te zdjęcia które maz nia.ale nawet nie chciałam patrzec na to drugi raz więc wyłączyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
więc już do tego nie wracaj uwierz w siebie teraz jesteś tylko ty dla niego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi11
Ojej heh. mój też ma niebieskie oczy. sa cudowne.**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
mój ma czarne włosy i długie czarne rzęsy i te oczy morskie które tak pięknie błyszczą dodają mu tylko uroku.. aż się za nim rozmarzyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
nie dzwoni :( poczekam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
a mój zadzwonił okazało się że w poniedziałek i we wtorek kończyli pracę o 21 a w domu byli koło 22 zanim się ogarnął było już bardzo późno i nie chciał już budzić nikogo w domu i już nie dzwonił ale załatwił sobie nowy telefon na polską kartę tylko dla tego żeby czekać aż coś do niego napisze i dzisiaj już nie wytzymał i dopiero poszedł się kąpać mówił że ciągle o mnie myśli nie wiem czego się już 3 dzień nie odzywam tęskni bardzo za mną i już chce być przy mnie wypytywał co robiłam i w ogóle. ulżyło mi i znowu powrócił spokój i radość, jednak oni też tęsknią i ciężko pracują. skoro zrobił się nie dostępny może na telefon go złap??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
a dla czego tak uważasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
nie wiem jak jest między wami jak było jeszcze kiedy był z tobą jak się zachowywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
co takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laguna Beach weszłam na skype przed chwilą i mój od razu stał się niedostępny świnia xxxxxxxxxxxxxxx ha ha ha ha ha ha! następna olana z waszej drużyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i u papi widzę nieciekawie - jednak wzdycha do byłej - może to jednak była pojedzie do niego za granicę, kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi11
Gościu ogarnij się. facet po mnie przyjechał więc jedziemy razem. miłej nocki życzę. u mnie wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×