Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Promyczkowowa mamy chyba prawie ten sam cykl ktor dc u ciebie? u mnie 10 dc (zamowiłam testy owulacyjne ale jeszcze nie przyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus ja zamawiałam z allegro te testy owulacyjne. Mi szczerze w niczym to nie pomogło,ale Tobie może akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:))) Widzę ze mnie ominęło sporo w tym jedna ciąża:))) GRatulacje !!!!!! Ja jestem z lubuskiego.mieszkamy razem 2 lata.ja zakładam ze uda nam się wszystkim do końca roku:))))sylwester bez alkoholu będzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka881
hej dzis odebrałam wyniki z bety i byłam u lekarza. Z badan wynika ze jestem w ciazy chociaz na usg nie bylo jeszcze nic widac. Dostałam luteine i spasmoline na bole brzucha. Nastepna wizyta 20.08. Mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku. Az boje sie cieszyć z tego ze prawdopodobnie zostane mama, żeby nie zapeszycsmutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldonka !! to świetna wiadomość, kolejna mamusia ;) Gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pózniej się wpisze do tabelki bo teraz z tel piszę.ja ostatnio miałam zawroty głowy,na naleśniki mnie brało,które nie specjalnie lubię głowa mnie boli i mdli,ale już przyzwyczaiłam się do takich przedowulacyjnych napięć:(((które mylę z ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Gratuluję:)))) hehe kolejna mamusia.w tym tempie baby to my zajdziemy do wieczora:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się wykąpać.potem jeszcze wejdę.ten tel mnie denerwuje a nie chce się stresowac dodatkowo: p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciążą mogą nas "zarazić" :) hehehe ok idź się na spokojnie wykąpać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
ja mam dopiero 5 dzien cyklu. Jeszcze troche i dzialamy z moim co 2 dzien. Kupilam kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciała żeby nam sie udało... ;) ile to mozna czekać ;) ale nie pozostaje nic innego, jak te cykle sie ciagną ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldonka nie martw sie wszystko bedzie dobrze ;) *** Kto pierwszy testuje? musze zerknac w tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................. (KIKA)................22................................5 ..............................06.07 BaByy................20.................................5 . .............................15.08 motylekGość..............29.....................2 ..............................❤️ zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................12............ ...................28.08 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
laski przybywa kolejnych udanych cykli:) mysle ze zaczyna sie dobra passa tego topicku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę to ja pierwsza testuje :) ojjjj ale strach :) hehe a ja puściłam królika po mieszkaniu żeby pokicał i nie ma go ;/ nie wiem co jest, idę go szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby podziwiam z tym krolikiem mi by sie nei chcialo latac przy takim zwierzatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................. (KIKA)................22................................5 ..............................06.07 BaByy................20.................................5 . .............................15.08 motylekGość..............29.....................2 ..............................serduszko.gif zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................12............ ...................28.08 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18....................................18,08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisałąm się do tabelki:))) Jak mi się nie chce do pracy iść:((( coś okropnego:) A wy dziewczyny jakie macie plany na dziś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :) Królik się znalazł :) był za meblościanka i nie było go widac :) Nie umiała wyjść ale jej pomogłam i się udało :) Ok dziewczyny ja się szykuję i uciekam na basen bo jest za gorąco :) Trzymajcie się :) miłego dnia papapapa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bede sie tu dzielac, ale napisze wam jak ja zaszlam w ciaze...zaszlam bo jej nie chcialam i w ogole o niej nie myslalam, i przystrzelilo od razu, kochalismy sie z kilka razy dziennie, codziennie...nie bylo zadnych testow owulacyjnych zadnego czekania, sprawdzania, po prostu seks, czy sta radosc i tyle, w dniu miesiaczki cos mnie tknelo- zrobilam test, dwie wyrazne krechy, potem jeszcze dwa testy i to samo, wizyta u ginekologa 2 tydzien bylo juz widac zarodek, kolejna wizyta i zarodek juz wiekszy, cycki opuchniete, strasznie bolace, bol podbrzusza nie dozniesienia jak przy okresie, uporczywe zmeczenie, sennosc, zapachy mnie nie draznily, zero mdlosci...tak wiec naprawde drogie kobitki, co ma byc to bedzie, cieszcie sie swoimi partnerami, miloscia i seksem, a jak sie bedzie mial pojawic "maly pasozyt" to sie pojawi: ) zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość teoretycznie my to wiemy :) ale w praktyce nie da sie oszukać samej siebie i zapomnieć - za bardzo tego chcemy ;) pozwole sobie wypowiedzieć sie za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA12345
Hej dziewczyny :) widze,że temat się rozkręca i coraz więcej mamusiek :D x prawie sie nie udzielam i chyba już zapomniałyście o mnie hehehhe :D x mam dostać @ 10.08,jak narazie nic sie nie zpaowiada,ale pewnie i tak nic z tego nie będzie .... Narazie cały czas jestem zabiegana i nawet nie mam chwili wolnego ... :( x nie moge sie zalogować,nie wiem czemu. x uciekam do pracy,miłego dzionka dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA nie gadaj głupot :) pamietamy i czekmy na Ciebie ;) 10 juz w sobote :) trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×