Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gratulacje !!!! Ja mówiłam o nogach w górze :) Też tak robię, ale nie widzę efektów :( Ale ciesze się, że Tobie poskutkowało !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) to też chyba będę prywatnie chodzić ;) trochę kasy pewnie będzie to kosztowalo bo wizyta 100zl usg kolejne 100zl u was tez tak drogo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chodzę prywatnie. Chodzę z NFZ. Ale nie powiem, bo wizyta różni się na NFZ a prywatnie i to bardzo. Ale cóż zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, moja temperatura ciała wynosi: 36.07, wczoraj miałam 36.05 a przed wczoraj 36.04. . Na dodatek wyrasta mi ząb mądrości.. A tak mnie boli, że szok.. Jak tam u Was? Pogoda fajna? U nas znów ciepło, 37 stopni nawet widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku gratuluje :) Daj znac po wizycie u lekarza :) *** coraz wiecej u nas tych pozytywnych testow :) mam nadzieje,że w koncu to forum zamieni sie na forum - jak dobrze czuc sie w ciazy ;) *** Moja wizyta u ginekologa jutro... zobaczymy czy to swinstwo nie powroci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu mam na popołudnie... właśnie przyjechała siostra mojego Kochanego - jak ja jej nie lubie jest wscibska i ciekawska i brudas. aa ma dwojke dzieci, nie starała sie długo chciała i zaszła a nie dba o nie sa nie domyte, mowia niedbale i w ogole ksiazke by mozna napisac... jakie to niesprawiedliwe :( takiej Bog dał dzieci bez zadnych wspomagaczy, kombinowania jak ja sie chwytam jak tonacy brzytwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się. Wiem, że to nie sprawiedliwe, ale co my jesteśmy w wstanie zrobić ? Jedynie co to nadal się starać. Bo tak to nie ma pomysłów. Ty się starasz dłużej niż ja, ale mnie już szlak trafia :) Myślę- "Co jest nie tak? To 5 miesiąc starań i nic, teraz będzie szedł 6.." Ale nie można się poddawać. Za dużo przeszłam w życiu żeby teraz się poddać, już prawie na mecie :) Ale nie powiem , że dopadają mnie chwile zwątpienia. A czasami to się wcale nie przejmuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością. Ale nie poddawaj się :) Kochaj się z mężem tak jak do tej pory :) A kiedy będziesz mieć dni płodne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus nie zalamuj sie, mnie lada chwila stuknie 30-tka, a staraniom nie ma konca, za mna niespelna 4 lata staran. Termin @ mam przed samymi urodzinami, ale szanse w tym miesiacu zerowe, bo odrasta mi polip. Teraz musze dostac sie do mojego gina, zeby znowu usunac polipa endometrialnego, a jak na zlosc u niego tlumy i nie udaje mi sie wcisnac. Juz w ubieglym roku, we wrzesniu mialam jedna histeroskopie, bylo cacy, a jak sie zdecydowalam na inseminacje, to ten okropny polip zaczal pojawiac sie ponownie. Nie ma sprawiedliwosci... Dzisiaj jak sie dowiedzialam, ze koleznaka jest w ciazy, taka co to dzieci nie chciala, nie ma faceta na stale, bywa, ze kilku w jednym czasie, bo "lubi ten sport", z reszta sama o sobie mowi, ze jest nifomanka, to normalnie poryczalam sie ze zlosci i z zalu, ze to nie ja. Trudno tak ma byc. Ale jak bedziemy mialy te swoje skarby, too beda centrum naszego swiata :D Uda nam sie Cytrusku, tylko troche musimy zaczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby dni płodne za jakis tydz ale robie codziennie testy owulacyjne dla pewnosci. *** Griszankaanka gratuluje ci wytrwałości, ja bym sie chyba poddała a ty walczysz tak jak nalezy - nie martw sie w koncu i do ciebie sie szczescie usmiechnie :) *** DO NAS WSZYSTKICH mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to za tydzień działaj ! :) No ja też mam nadzieje, że w końcu się uda i nie będziemy musiały się już zamartwiać :) Każda z nas będzie uśmiechnięta chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam do pełni szczescia brakuje tylko dziecka :) mam kochajacego narzeczonego, mamy ładny dom, samochod, prace (jak na razie ) ale to tylko dobra materialne. Dziecko by nas spełniło mnie szczegolnie a teraz czuje sie gorsza od innym bo nie moge go miec :( mam nadzieje ze przyczyna lezy tylko w tym ze widzimy sie tylko w weekendy i nie mozemy trafic na odpowiedni moment. Lece sie szykować do pracy- wieczorem napisze :) buziaczki kochane ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I o nic się nie martw !! :) Zobaczysz ze wszystko się ułoży :) Miłej pracy, pap ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Laski na pewno się uda:) ja po prostu nie myślałam tak o tym, podchodziłam do tego na luzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też staram się podchodzić do tego na luzie a tu nadal nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MotylekGosc- A powiedz mi ile Ty sie starasz? bo spojrzałam na tabelkę i tam jest "Motylek-1 cykl starań" i aż mi się wierzyć nie chce. To Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby tak;) tzn powiedzmy ze to w drugim cyklu sie udalo wczesniej kochalismy sie bez zabezpieczenia ale bardziej uwazalismy.....dopiero teraz stwierdzilismy ze nie ma na co czekac tez jestem w szoku, jak widze ze niektore juz ponad rok i wiecej sie staraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby a bierzesz kwas foliowy? nei wiem czy to pomaga ale ja od dawna staram sie brac regularnie uzywalas kiedys tabletek anty?? bo ja tak skonczylam brac ok stycznia tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to natura Cie kocha jednym słowem :) ja z moim Puzzlem kocham się bez zabezpieczenia od 3 lat. (Kiedyś pamietam jak "pociekło" troszkę i pomyślałam "może się udało" ? A tu za 13 dni okres... Od 5-6 miesięcy postanowiliśmy kochać się "bez ograniczeń" i próbujemy "stworzyć" małego człowieczka, ale na razie niccccc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam kwas foliowy ale przestałam. Ale chyba zacznę znów. Tabletek anty nigdy nie brałam i jestem przeciwniczką tych tabletek. Lekarz nie raz chciał mi je dać na torbiele ale ja zawsze odmawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Tobie motylku na prawdę zazdroszczę :) w 1 cyklu i sie udało :) Ohhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze w 2 :) Ale i tak szybciutko ;) Ja niestety miałam torbiele.. Zawsze na lewym jajniku. Kiedyś miałam cystę (większa niż torbiel) nie pamietam już w cm ale mniej więcej 6-7cm. Byłam w szpitalu bo miałam mieć laparoskopie (usuniecie) ale cysta sama pękła i wszystko było dobrze a później znów torbiele ale teraz prawie rok nie mam wiec sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby mlodziutka jestes:) moze po prostu to jeszcze nie twoj czas? moze trzeba jeszcze czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodziutka ale chciałabym mieć maleństwo. Wiadomo, że każdy ma jakieś marzenia ale nam do szczęścia brakuje tylko maleństwa ;) Może akurat się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
nogi w górze to i ja trzymałam cały drugi cykl...teraz tylko leże :P ale chyba wrócę do tego :P ale fajnieee !!! zrobiłaś drugi kontrolny test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze po "przytulaniach" daje nogi do góry :) i nie skutkuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×