Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość ulalaCoRobic
Baby wiem co czujesz ...też od kilku lat marzy mi się mały brzdąc. Motylek napisz proszę jak ty do tego podchodzisz na luzie. Bo ja tez uważam ze prędzej czy później się uda ale i tak chyba w sobie sie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulalala ja sie denerwowalam strasznie wczoraj! bo sie balam ze moj pierwszy test bedzie negatywny chociaz to plamienie implantacyjne dalo mi do myslenia tzn wtedy myslalam ze za wczesnie okres bedzie a jak sie kochalismy to nei myslalam o dziecku tylko raz wzielam nogi w gore i potrzymalam z 10 minut nie kochalismy sie nawet w dzien samej owu tylko przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toJApromyczkowaowa
tez od stycznia stosuje ta metode pod pupe poduszka i wysoko nogi oparte o sciane ginekolog mi to doradzila, ale niestety nic. Za kilka dni bedziemy dalej sie starac konczy mi sie okres, bardzo skapy ten okres. Motylek serdecznie Gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylekGość- No pupę i nogi do góry ale nic. nie wiem co jest grane. . . ualalaCoRobic- No to mamy podobne marzenie, lecz jakoś nie chce się spełnić.. :( Ale bądźmy dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika123456
Hej dziewczyny !!! :) Widze,że coraz więcej nowych koleżanek :) - Witam !!! x Motylek - Super !!!Gratulacje :) :) :) x Ja jak narazie jestem caly czas zabiegana,nawet przestałam myśleć o 'staraniach' ... Ale już niedługo ma ta małpa się pojawić i oczywiście znowu mam coraz większe nadzieje.... x Ja też właśnie zastanawiałam sie czy rzeczywiście pomaga trzymanie nóg w górze...Ostatnio rozmawiałam z koleżanką i powiedziała mi,że miała problemy z zajściem w ciąże i właśnie w cyklu kiedy stosowała tą 'metode',udało się !!! :) x Ja jeszcze 5 dni do @,ale jak narazie żadnych objawów ... zobaczymy :) x Mam nadzieje,że niedługo sie uda Nam wszystkim !!! :) Będzie dobrze dziewczyny !!! :) nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................. (KIKA)................22................................5 ..............................06.07 BaByy................20.................................5 . .............................15.08 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................12............ ...................28.08 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 x Mój nick nie działa nie wiem dlaczego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
Babyy spełni się juz niedługo pewnie, a ty studiujesz czy cos? ja mam nadzieje ze niedlugo zajmę się przeprowadzką i przestanę się katować myślami o dziecku i może wtedy akurat się uda :) . . motylek ----> ja mialam 1 dzien okres 3 dniowy odstep i brązowe plamienia i znow dzien okresu.1 raz mi sie tak zdarzyło ale zrobiłam test po tym drugim dniu okresu jak się skończył i niestety wyszedł negatywny a już miałam nadzieję że za 2 razem się uda.No ale przynajmniej starania sa przyjemne:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
motylek ---------> łykałaś coś jakieś witaminy czy kwas foliowy? ja biore zwykły Folic za 4 zł drugi miesiąc póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
to ja Promyczkowaowa cos nie moge sie zalogowac. Co myslicie o braniu kwasu foliowego. My z partnerem mamy zamiar kupic i brac 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie studiuje :) Już skończyłam szkołę w tym roku. Teraz szukam pracy :) Myślałam żeby iść jeszcze do szkoły policealnej na profil: "Technikum usług kosmetycznych" , zawsze jakiś papierek :) Mam nadzieje jednak, że znajdę jakoś pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bralam kwas foliowy moj m tez jak o tym pamietal powtorzylam test i wyszly dwie kreseczki:) wizyta u gin 12tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
motylek strasznie ci zazdroszcze:-) mam nadzieje ze i mnie sie uda. Zycze duzo zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka881
witam czytam te wszystkie fora i mam coraz wieksze watpliwosci. 5.07 miałam ostatnią miesiączkę, prawdopodobnie w dni płodne dochodziło do zblizenia. pisze prawdopodobnie gdyż mam niezbyt regularne cykle (25,26,27,28 dni - różnie) 29.07.2013 zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywny 1.08.2013 zrobiłam kolejny 2 kreski z czego jedna słaba 2.08.2012 kolejny test też 2 kreski druga porównywalna do poprzedniej dziś zrobiłam kolejny test 2 ciemne kreski Bolą mnie piersi, troche również urosły i są takie twarde, nabrzmiałe. Mam również bóle brzucha co jakiś czas, kłucia ciągnięcia. Dzisiaj byłam na betaHcg wynik dopiero jutro i jutro tez mam wizyte u lekarza. Jak myślicie czy to ciąża i czy nie za wczesnie na wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekGosc
Promyczkowa uda sie, zobaczysz:) i to szybciej niz ci sie wydaje!:) Aldona no na bank to ciaza! ja na raxzie zadnej bety nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Mam podwyższoną temperaturę 37.1 :) Jestem ciekawa czy o coś znaczy czy może wybryk natury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj ale bym chciała żeby to było to :D Uciekam już spać :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldonka gratulacje zostaniesz mama :) dwie kreseczki to najpiekniejsza wiadomosc ;) (dla mnie nie osiaglana ) *** Dziewczyny ja ostatnio łapie jakiegos doła - nawet koleznanki z pracy zauwazyły ze chodze jakas smutna i pytaja cos sie stało :( bardzo cierpie ze nie moge miec dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny temperatura spadła, mam 36.4. (mierzyłam o 5.30 rano), a później mierzyłam o 8.00 i wyszło 36.6. Piersi bolą mnie i powiększyły się. Jakoś nie łudzę się, że się udało, nie chce się rozczarować. . . Cytrus22- Nie wiem co mam Ci napisać, żeby choć troszkę Cię pocieszyć :( Nie załamuj się. Jesteśmy z Tobą ! :) I na Ciebie będzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj ale ja zgłupiałam :) Teraz temperatura wynosi 36.9, czyli z tego wychodzi, że cały czas wzrasta. Już sama nie wiem co mam o tym myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby czekaj cierpliwie a nóz pojawi się jakieś plamienie implantacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babby, z tą temperaturą jest tak, że należy ją mierzyć codziennie rano, przed wstaniem z łóżka, najlepiej o tej samej godzinie. Wtedy temperatura jest miarodajna i pokazauje obraz cyklu. Normalne jest, że z godziny na godzinę, w miarę jak organizm zaczyna pracować temp. nieco wzrasta. Wczoraj to 37,1 oczywiście miałaś po południu, dzisiaj robsz ten sam błąd. Radzę poczytać, bo jak widzę nieprawidłowo mierzona temp. wprowadza tylko zamęt i niepotrzebnie się denerwujesz i nakręcasz. Oczywiście nie tylko Ty, inne dziewczyny na tym forum robią ten sam błąd. Z drugiej strony skąd możesz wiedzieć jaką masz podstawową temp. ciała, czy np. 36.4 o świcie jest jeszcze niska, czy już podwyższona. Np. u mnie taka wyznacza już drugą fazę cyklu, bo w pierwszej mam 36.0 - 36.1. Każdy organizm jest inny. Radzę poczytać, a potem stosować i interpretować. Poniżej podsyłam link :D http://npr.pl/index.php/content/view/29/53/ Powodzenia. Niemniej trzymam kciuki, żeby jednak był sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja wiem jak się mierzy temperaturę ciała, ale mierzyłam rano dla porównania z wieczorem. Wiadomo, że potem rośnie temp., ale ja się już nakręcam :) Chciałabym zobaczyć te 2 kreski na teście ale zdaje mi się, że to nie realne. 10 dni przed @ bolą mnie piersi(nigdy tak nie miałam) zawsze 3-4 dni przed @. może po prostu @ będzie prędzej.. ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby :) Ohhhh aż mam ciarki na plecach jak sobie pomyślę, że mogło się udać. Ale nie będę wariować, bo to mi w niczym nie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie że test może teraz "coś" wykryć? Dziś 24dc. Ogólnie mam 33 dniowe cykle. Myślę, czy może nie poczekać do spodziewanej @ a jak nie przyjdzie to wtedy wykonam test ? Tak chyba jednak zrobię. I się nie będę przynajmniej nakręcać niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babyy , a to kiedy mialas owulacje?Wydaje mi sie,, ze przy cyklach 33 dni, to owulka byla gdzies 4-5 dni temu, wiec na test jest zdecydowanie za wczesnie. Mam watpliwosci, czy nawet jezeli by sie udalo, czy doszlo juz do implantacji zarodka. Trzymam kciuki, zeby tym razem sie powiodlo, ale kochana nie nakrecaj sie :), szkoda nerwowow, jak sie nakrecamy, to rozczarowanie boli bardziej. Cos o tym wiem. A radosc, bedzie rownie wielka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 123
Czesc dziewczyny moze wy mi cos doradzicie. Moj cykl trwa 27 dni , przewiduje ze od 11do 16 dc mialam dni plodne . Od tego czasu kochalam sie z mezem bez zabezpieczen. Chcemy miec dzieck i jest tonarazie nasz 2 cykl staran. mam nadzieje ze tym razem sie udalo poniewaz mam dziwne objawy tj. piersi pobolewaly mnie zawsze ale to zawsze gora tydzien przed @ a w tym cyklu gdziej juz 1 dzien po owulacji zaczely bolec z tym ze czym blizej do miesiaczki to tym bardziej nie moglam ich dotknac az tu nagle dzis 3 dni przed @ bola tylko troszke , wczoraj zrobilo mi sie slabo a dzis mierzylam temp i mialam 37,3. Wiem ze to tylko jednorazowy pomiar ale od kilku dni czuje jakbym miala podwyzszona temperature i dlatego dzisiaj ja juz zmierzylam, glowa mnie caly czas pobolewa a i kilka dni po owu zaczal mnie pobolewac brzuch troche inaczej jak przed@ raz jajnik raz takie ciagniecie przy pepku raz klucie rozny i czasami nagly bol. Nie wiem co mam myslec moze sie udalo ale nie napalam sie bo boje sie ze to objawy na @ choc calkiem inne jak na @ . troche nakrecilam ha Co o tym dziewczyny myslicie ? Czy kroras z was tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×