Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość klaudia_______________________
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
Babby a wogóle to skąd jesteś? z jakich okolic PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
kochamy sie ale nie wychodzi nie sadziłam ze to takie trudne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe wierze :) to jest na prawdę trudne :) Ja jestem ze śląska a Wy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
No niestety jest to trudne... . . Babby ja z lubelskiego :) nad Wisłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia pewnie ze trudne ale musisz przestac myslec o dziecku i cieszyc sie z przytulanki a nie traktowac jak ..... No dawaj zrob cos szalonego , a w nastepnym mies. @ niebedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo no to fajnie ) Ja to tylko kopalnie mam obok siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
gua np co?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
hehe ja Azoty :D klaudia Ja też kilka lat temu myślałam że raz dwa i już będzie dzidzia, ale to nie tak łatwo jak się wydawało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
dzis dostalam testy owulacyjne z Allegro. Wczesniej nie stosowalam. Sprobuje zobaczymy, jestem ciekawa kiedy dokladniemam owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
Ja też nogi do góry, leżenie 20- 30 minut + kończenie w pozycji od tyłu pozycja łokcie kolana ze względu na tyłozgięcie macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
baby ja tez:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze dopiszecie sie do tabelki? . . . nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................. (KIKA)................22................................5 ..............................06.07 BaByy................20.................................5 . .............................15.08 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................12............ ...................28.08 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez :) wlasnie sobie nas wyobrazilam z tymi nogami to musi byc zabawny widok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
ja z Pomorza jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................. (KIKA)................22................................5 ..............................06.07 BaByy................20.................................5 . .............................15.08 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................12............ ...................28.08 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 klaudia________20.............................1.....................................18.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
güa- Dopisz sie do tabelki :) będziemy się starać razem, ale osobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia___________ -Też masz 20 lat? :) A masz skończone? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
jest tu ktos z Pomorskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
mam w lutym skonczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................. (KIKA)................22................................5 ..............................06.07 BaByy................20.................................5 . .............................15.08 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................12............ ...................28.08 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 klaudia________20.............................1.......... ...........................18.08 güa...................36.............................12........ ............................15.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy tyle samo :) . . A jak tam inne dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
jejciu moje marzenie 2 kreski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje tez. Nawet zaktualizowałam stopkę o dwóch kreskach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
jej moze sie nam uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
ja mam dzis 22 urodziny:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
jak zrobiłas stopke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×