Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość gość
Autorko, ja mam swoje. Tobie nie zrobię!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
Babyy ja żałuje ze poszłam na studia...a skonczylam architekture krajobrazu... na drugim roku zrozumialam ze mnie to nie kreci ale juz dokonczylam i poki co tylko inżynier, aleco z tego...głupich ulotek nawet nie moge znalesc bo wszystko podstawówka i stare baby okupują,.,..a co mowa o pracy...żaluje ze nie poszłam na jakiegos technika, ale w sumie teraz chcę dzidzie narzeczony pracuje to wystarczy :) ważne że ma się kogoś bliskiego. Mam nadzieję że Ci się uda za tym cyklem i nie przyjdzie @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
wedłóg kalendarza dzis mam owu niby więc dziś jeszcze się poprzytulamy i zobaczyumy,....ale juz odpuszczam sobie żeby sie nie stresować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
Babyy weź zagraj sobie w jakąś grę wyluzuj się czy cos :D uda sie w końcu nam wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
dobry chill...:)w ten skwar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)))) Ja od 1,8 roku staramy się o dziecko z moim parterem.Już mam jedną córeczkę(9lat) z moim byłym mężem,o którą też staraliśmy się dwa lata.Ale udało się.Teraz marzę o drugim dziecku,powiem wam,że drugi raz to przechodzę i łamię się strasznie:-(((( Wyczytałam ostatnio o Castagnusie,biorę drugi dzień i Folik oczywiście.Jestem pełna nadziei,że się uda,tym razem.We wrześniu mamy rocznicę cudowny prezent byśmy mieli:-)Jak czytam to forum to czuję,że nie jestem sama:-).Mój partner nie przejmuje się tak ja:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
a ja od wczoraj mam takie dziwne uczucie ze ten miesiac bedzie dobrym miesiacem. Jestem pelna nadzieji. Od soboty zaczniemy dzialania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się wydaje,że teraz na wakacje się uda:)Musi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
dołaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
starałam sie jakies poł roku temu pozniej krotka przerwa i teraz dalej do dzieła @mam dostac 19 oby nie przyszła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam mieć 18@,a wczoraj chyba miałam owulację,bo mnie strasznie jajniki bolały.W ogóle to mam długie cykle 30-33, 3miesiące temu dochodziły do 42! Dlatego zaczęłam ten Castagnus brać i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
ja strasznie nie chce dostac tego okresu :( poroniłam rok temu w czerwcu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj:((( na pewno się uda,wiem co czujesz:(((ja też zawsze rozpaczam:(((dla mnie po takim czasie to istna masakra.Najgorsze,że wszędzie widzę kobiety w ciąży i z dziećmi...serce mi pęka wtedy...nadzieją żyję każdego dnia.Grunt to się nie poddawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
masz racjee ja mam tak samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez chetnie do was dolacze choc chyba jako " babcia " ze wzgledu na wiek 36 od 12 cykli staramy sie o malenstwo narazie bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trzeba wierzyć...ja wyobrażam sobie te malutkie rączki i nóżki i trwam...będę walczyć w nieskończoność:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 30 lat:))) chciałabym w tym roku już zajść w ciążę...boję się tak późno.ty się nie boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
ja mam 20:) ale juz chce miec skarba malutkiegggoo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Dziewczyny !!! Miło, że się dołączacie :) Ja dziś dziewczyny na basenie byłam :) Troszkę się opaliłam, posiedziałam z mama i fajnie było :) Zero stresu, niepotrzebnego myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:))) Ja opalona od kilku dni,że aż nóżki bolą:)))na balkoniku się opalałam,co tydzień nad jeziorko,popływać też jeździmy:)))w taką pogodę nic innego nie da rady robić:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam syna z poprzedniego malrzenstwa 18 letniego z piewszym mezem 2 nastepne poronienia, dluga chorobe za soba i teraz postanowilismy probowac choc lekarze daja nikle szanse.Ale bedziemy walczyc napewno sie kiedys uda !!!! Jak wam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
güa-uda się:))) na bank!!!! a probujesz testów owulacyjnych??? lekarze to za bardzo nie lubią pomagać,bynajmniej mi:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
:( kobiety pomozcie co robiliscie dla szybkiego zajscia pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
czesc nowe dziewczyny ! :) . . . Babby no widzisz trzeba sie troche wyluzować :) ja do 18 siedze sama w domu u teściów bo narzeczony w pracy i troche sie objadam.. niestety..ale też troche poopalałam brzuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
Póki co się staramy i też jakoś nie wychodzi :) ale wszytskie wierzymy że się uda. Na razie udało się Motylkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icljo z ta praca nad dziecmi to musze poczekc 2 godz jak pan maz do domku wruci.......... :) od 2 mies. przestalismy wspomagac sie testami bo tylko powodowaly stres , poprostu postanowilismy odpuscic i liczyc jeszcze 6 cykli na nature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już coś tam opalona jestem, ale chciałam iść popływać a że już tam byłam to "użyczyłam" sobie słoneczka :) . . ulalaCoRobic- Jest o wiele lepiej :) Nie stresuję się niepotrzebnie :) . klaudia_________ - My też się staramy i jakoś nam nie wychodzi. Najlepszym sposobem na zajście w ciąże jest sex :) a tak poważnie to ciężko jest z zajściem.. :( . . güa- Pewnie, że sie uda! :) Tylko się nie poddawaj !!!! . jclio- Będzie dobrze :) Jestem tego pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×