Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

No (KIKA) idź jak najszybciej bo z zębami nie ma żartów. A szkoda stracić je z powodu nie chodzenia do dentysty. Ja tez nienawidzę chodzić z zębami no ale jak trzeba to nic się nie da zrobić :) . . Ja ostatnio miałam sen, że byłam w ciąży. Brzuszek miałam na 6-7 miesiąc jak nic :) Fajnie tak, szkoda tylko, że to sen. A dziś śniło mi się, że moja mama jest w ciąży :D hehhe Sama ciąża :) To znaczy, że pragniemy dziecka :) Ale WSZYSTKIE bez wyjątków będziemy mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
wiesz ja byłam u dentysty jakiś czas temu i zrobił mi tego zęba,ale znowu mnie boli :( więc musi być coś nie tak,a ból zęba jest najgorszy :( Hehehhee to fajne masz sny,że mamusia Twoja w ciąży :) No wiadomo na pewno zostaniemy mamusiami !!! Strasznie mnie korci,żeby już zrobić test,ale z drugiej strony wole poczekać do @ ...jestem strasznie niecierpliwa :) :p Czasami myśle o tej chwili jak zobaczę te dwie kreski i myśle,że oszalałabym z radości :) :) :) Wiem,że krótko się staram,ale nie wychodzi jak na razie i chyba powoli trace nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci powiem, że też sobie czasami wyobrażam jak powiem o tym mojemu facetowi- Kochanie, udało się !!!!! :) :) :) :) Skakałabym jak głupia z radości :) No ale chyba poczekam jeszcze :) A kiedy masz dostać @ ? na dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
mój by pewnie też oszalał ze szczęścia :) powinnam dostać 5-6 :) więc już niedługo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w moje urodziny :D hehe 6 mam urodziny a @ tez mam dostać jakoś nawet od 3-7 bo mam nieregularne cykle i biorę teraz luteinę żeby miesiączka przyszła "zgodnie z terminem" a jeśli się okaże ciąża to podtrzymanie zarodka :) Tez bym zrobiła test, ale nie wiem czy to dobry pomysł ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
też nie wiem czy to dobry pomysł,ale strasznie mnie korci i nie wiem czy jutro z rana nie zrobie. :) :) :) jak się teraz nie uda to musze przestać ciągle się nakręcać ... co jest najgorsze cały czas sobie to powtarzam i jakoś mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 5 testów ciążowych- 10mlu/ml. Jak myślisz, powinno wyjść? :) Albo ja jeszcze poczekam :) Ojj ciężka decyzja :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urwało mi polowe wypowiedzi ;/ jeszcze raz: Zamówiłam na allegro testy ciążowe- 10mlu/ml. Myślę że nie wykręca mi psikusa i że pokazałyby jak coś tą drugą kreseczkę :) Myślec czy nie wykonać testu :) A zresztą co mi szkodzi :) Idę zrobić :) zaraz wracam i dam znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
wiesz niby najlepiej w dniu @,ale wiadomo zależy od Ciebie kochana :* :) Jak już mówiłam 'cierpliwość' to zdecydowanie nie moja mocna strona :) :) :) więc pewnie jutro będę robiła test :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test- no i wyszła niestety 1 kreska. Ale może za wcześnie :) Nie poddaje się :) Zaraz zacznę doszukiwać się tej 2 kreseczki :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
dobrze kochana!!!!czekam i trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
ahhh nie martw się!!!pewnie za wcześnie :* ja będę testować jutro,bo jak mówiłaś nie zaszkodzi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Ostatnio mam wrażenie że nie będę mamusia.. Ale nie mogę się niepotrzebnie wkręcać.. Będę i już!!!! Jeśli na prawdę się nie udało to przede mną będzie kolejny cykl starań..już 5 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również za Ciebie trzymam kciuki :) Mam nadzieje ze przynajmniej Tobie się udało ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
u mnie tak samo będzie 5 cykl.... nie ma się co załamywać kochana !!!na pewno będziesz mamusią i na pewno już niedługo tego Ci życze z całego serca jak i wszystkim tu kobietką . :) :) :) Musze zaraz się ruszyć i zrobić coś do jedzenia,a przez ten ból kompletnie nic mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
wiesz jakoś nie wydaje mi się,żeby się udało,ale zobaczymy... czasami się zastanawiam ile jeszcze mam czekać na ten skarb ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy jakoś radę :) Ja też jakoś zgłodniałam :) pewnie niedługo zrobię coś do zjedzenia :) hehe. No to ja też uciekam po woli, będę trzymać kciuki za jutro , powodzenia !!!!! Będę pewnie później, pa pa Kobietki ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
dziekuje kochanaaa!!! ja też uciekam do później pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dzisiaj okropny dzień. Cały czas chodzę zmęczona i śpiąca. Jajnik mi dokucza- też myślę o torbieli. Jutro idę pierwszy dzień do nowej pracy, nie powiem lekki stres jest :) Co do starań, kochane wrzućcie na luz :) naprawdę. Niepotrzebnie się nakręcacie. Baby test raczej na 99% nie wyjdzie Ci tak szybko. Nie słyszałam o przypadku żeby wyszedł tydzień wcześniej. My "staramy" się na luzie. Cieszę się swobodą jaką daje mi seks bez zabezpieczeń :) jest po prostu super. Przy pierwszym dziecku to zajęło jeden cykl i w sumie fajnie, ale teraz też nie jest źle :) Zacznę się martwić jak przez rok nic nam nie wyjdzie. Znam parę, które nie wychodzi już 8 rok. To jest powód do zmartwień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) byłam z moim kochanym wczoraj na imprezce a dzis nad jeziorkiem ;) wy sie nie martwcie 5 cyklem u mnie jest 21 to chyba pocieszeniue według mnie :) czekam na wyniki waszych tesciorów :) (mam nadzieje ze jutro dostene moja herbatke i tabletki) buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Kochane ! Uda nam się bez wyjątków ! nie można sie poddawać ale nie można tez wpadać w "furie" chęci dziecka :)ja na szczęście nie mam tak i potrafię zapomnieć o poczęciu się dziecka w trakcie przytulania sie z mym kochanym :) ale wiem ze jest to trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Plamienie sie skonczyło. Dzis mam 31 dc, mam skurcze takie jak na okres ale okresu narazie niema. Choc mam wrażenie ze za chwile go dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anno. Ja myślę, że to ciąża :) Zrób sobie test i wszystko będzie jasne. Daj nam znać oczywiście co wyszło ! :) . . . Ja poćwiczę dziś troszkę :) Chce schudnąć, bo źle się czuję w takim ciele.. Także wracam za 20-30 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Babyy dzisiaj juz na test za późno bo juz zdążyłam zrobic siusiu a podobno najlepiej robic test z pierwszego porannego moczu. Oj jak ja bym sie cieszyła :) A mój mąż to by chyba oszalał. Kiedys go zapytałam czy jesli zrobie test i bedzie pozytywny to mam mu odrazu powiedziec czy czekac az wróci z pracy. To powiedział ze mam odrazu dzwonic i on rzuca wszystko i przyjeżdza mnie wyprzytulac i wycałowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj to super :) Żeby się udało :) Będę trzymać kciuki. To może jutro zrób test? Ja myślę, że dziś by też wyszło czy jesteś w ciąży, bo jednak masz 31dc. Jeśli jest ciąża to powinna wyjść 2 kreseczka jasna ale powinna być :) Ja bym zrobiła teściora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
Aniu, ja czytałam, że test wychodzi pozytywny już 2/3 dni od implantacji. Ja wróciłam wczoraj z wyjazdu:) nie powiem, odpoczęłam trochę. a w sobotę jak się podcierałam po sikaniu miałam bardzo małą smugę śluzu z krwią. i bóle podbrzusza do tej pory. Także zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba dziewczyny test zrobić :) . . . Mnie ciągle kłują jajniki.. prawy i lewy (bardziej prawy) i nawet jak chodzę to czuje to.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Dziewczyny u mnie chyba lipa bo piersi przestały mnie bolec. Sutki dalej są powiekszone i nabrzmiałe ale juz tak nie bola wiec pewnie niedługo dostane okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że piersi przestały boleć to nie znaczy że się nie udało. Jutro się dowiesz :) A ogólnie jak się czujesz? Masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Ogólnie czuje sie normalnie. Jestem troche senna ale to pewnie dlatego ze w nocy za cholere nie mogłam spac. Brzuch mnie pobolewa. A psychicznie jest mi źle. Jestem jakas taka smutna, jest mi przykro bo wydaje mi sie ze ja nigdy w tą ciążę nie zajde. Zaczynam łapac jakiegos doła. Mam wrażenie ze za chwile dostane okres. Co chwila chodze do łazienki sprawdzic czy juz jest. W domu mam bałagan jak niewiem a ja nie mam siły zeby sie wziąć za sprzątanie. Musze tez isc na zakupy, ugotowac jakis obiad. Jedyne na co mam ochote to położyc sie i przespac cały dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×