Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

Gość gość
Krupka ten topik nie istnieje. Tutaj pisze tylko rafaela ze swoja wielbicielka, jedna drugiej nawzajem usiluja udowodnic jakie zycie ma rafaela i kazda jest w tej kwestii nieomylna. Komedia po prostu. Swoja droga byl niedawno na kafe temat co jest dla was wyznacznikiem luksusu. Dla jednych to bylo bogate zycie, podroze, drogi dom, drogie auto, innym do luksusu wystarczylo ze maja rodzine ;) wiec jak widac luksus luksusowi nie rowny i rafaela jest wlasnie taka osoba dla ktorej luksusem jest mieszkanie w grecji i jej grecki maz. Nie ma co sie przekomarzac w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupka29
rany... ale dno się tu zrobiło.... mój błąd że zajrzałam... czytam i widzę że nic się tu nie zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że to jakiś podszyw nabijacz ,przecież nie można być aż durnym ,chyba kobieta przy zdrowych zmysłach nie pisze tak ,no chyba że przy zdrowych nie jest ,ale to bardziej pasuje do jakiegoś małolata co podłapał temat i teraz bekę kręci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupka29
dla mnie luksusem jest spanie do 9 :P hahahaha..... no czytam właśnie o tym greckim mężu i o całej reszcie... ale rok temu jak tu siedziałam było tak samo i 2 lata temu też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie już spokój. Temat dyskusji - rodziny wielodzietne,czyli 3+, a tu się zrobił - życie Rafaelli. Masakra. Rafaella Ty nie odpisuj bo po co,a swoją drogą te zdjęcia też są zbędne. Jedni mieszkają w Polsce, inni za granicą , jedni mają luksusy inni żyją skromnie - i co z tego. Mieliśmy pisać o dzieciach,rodzinach,a nie co kto kupuje,jak ubiera dzieci czy co ma w domu.Dorośli ludzie a pyskówka gorsza niż u dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livvy
Ja chciałam się przyłączyć kilka stron temu, ale nie było nikogo z kim można by było normalnie popisać poza tą Rafaellą i gośćmi. Dziewczyny zostaniecie? Jeśli wy zostaniecie to i ja zostanę. A Rafaella faktycznie wydaje mi się projektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczerniłam się bo widzę że ktoś i dzisiaj fajnie się bawi podszywając się pode mnie . Dziwne , że wybieracie sobie osoby którym wierzycie a którym nie na jakiej podstawie zazdosnice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Livvy to szpieg. 100 procent. Nie ufajcie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livvy
Ja jestem jakimś szpiegiem? Dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakzCiekowści
Rafaella4 a ty przy 4 dzieci masz tyle czasu zeby siedzieć ciagle na kafe? CO teraz robią twoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie ma przeciez
zadnych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedzę ciągle na kafe ? To wy tak myslicie zazdrośnice :D to mój dzisiaj trzeci post Gdzie są moje dzieci ? A wasze ? Najstarsza 7 letnia chodzi do II klasy i teraz jest w szkole a dokładnie do 14 bliznieta maja 3 latka i chodzą do przedszkola . O 13 odbieram je z busa szkolnego takiego żółtego który podjezdza pod naszą posesję .A najmłodsze 2 letnie jest ze mną w domu .A ponieważ u nas dzisiaj 26 stopni to siedzimy w ogrodzie .Mąż wyjechał do Belgii. Wystarczy :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy zazylas juz dzis swoje
tabletki? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakzCiekowści
Rafaella4 spoko tylko tak pytam z ciekawości :) a tam gdzie mieszkasz masz na dzieci jakies dodatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko :) Nie mam problemu odpowiadać na normalne pytania Jak na kryzys to dodatki dla rodzin (nie tylko wielodzietnych ) są dość wysokie . Ale jedynie dla zarabiających do 45 tys rocznie ! Dla przykładu mając 1 dziecko na rok dostajesz 480,00 , za 2 dzieci -960,00 a za 3 dzieci to już 2,940,00 a przy 4 dzieci -3,920,00 . To są sumy dla zarabiających 6-8 tys rocznie ! Dla zarobków z rzędu 8-12 tys na jedno dziecko -320,00, 2 dzieci-640,00, 3 dzieci-2,460,00 itd ... U nas piąte dziecko w drodze ale jak na razie zarobki męża przewyższają te 45 tys więc nie dostajemy nic ale przykładowo jeśli rozliczenie podatkowe za cały rok wyniesie te 45,000 to za 5 już dzieci dostalibysmy prawie 6 tys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie dowiedziałam ze jestem w ciąży z 4 dzieckiem to sie załamałam. Jak zaczełam czytac początek tego topiku to sie trochę uspokoiłam ale to co teraz jest tu wpisywane to czarna rozpacz. Mam wyrzuty sumienia ze bede miała 4 dzieci. Jestem patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu powyżej jaka patologia. Ciesz się ciążą,dbaj o siebie i nie słuchaj durnych wywodów. Na pewno i w realu spotkasz się z różnym podejściem do kolejnej ciąży,ale nie należy się tym przejmować,bo co to kogo ile ma się dzieci.Jak dowiedziałam się że jestem w 4 ciąży też były różne reakcje,ja też nie mogłam się chwilami odnaleźć w nowej sytuacji. niestety nie było mi dane nacieszyć się ciążą. W którym jesteś tygodniu i w jakim wieku masz dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafciu, nie masz problemu odpowiadać na pytania, które sama sobie zadajesz. :o Wiemy. Widzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chyba nie rozumiesz funkcjonowania zasiłków na dzieci, bo nie są przydzielane na podstawie zarobków tylko kwoty na członka rodziny, czyli musisz podzielić zarobek małżonka na wszystkie głowy w gosp. domowym. Pierdooolisz jak potłuczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafaella4 żeś ty od razu jako zalogowana nie pisała mimo ,ze już wcześniej miałaś konto to mnie zaskoczyło. Pomaranczkowe niki są dobrą padlinką dla hien ,uwielbiają się podszywać Jakiego obcego języka dzieci w gr.szkole się uczą ?? hiszp. i franc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafaella ma wiele nicków, zarówno niebieskich jak i pomarańczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w każdym przypadku inną osobowość i opisuje inne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakieś 2 miechy temu spuściłem się żonie w pochwie i teraz jest w ciąży. Będziemy mieli 3 dziecko i się cieszzymy. A stało się tak, bo nie było kondomów w domu to spytałem czy moge skończyć w środku, na co żona - wiesz że będę w ciąży. spytałem czy skończyć to objęła mnie mocno udami i tak poczęliśmy trzecie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ToksycznaKobita Moja córka jest w II klasie i ma j angielski a w IV klasie dojdzie francuski bądz niemiecki do wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4 tania snobko
Całkiem poważnie pytam, kiedy Ty w Polsce byłaś i w jakiej Polsce? W Polsce jest jedna galeria na miasto?!! Buhahahaha :D Powiem przykład: duże miasto wojewódzkie na zachodzie Polski, galerii, kin, kawiarenek, restauracyjek na tony, w mieście widać bogactwo i dobre zarządzanie. Klimatyczny rynek, zielence, ławeczki i tak dalej. Odrestaurowane kamienice i zabytki. Starsze, zabytkowe budowle odrestaurowane z zachowaniem pierwowzoru. Atrakcji, imprez międzynarodowych krocie. W nocy miasto żyje - o 3 w nocy grupki ludzi, nie tylko młodych, miasto rozświetlone. To miasto mojego pochodzenia. To totalny standard w mieście w Polsce dziś. . Rafaello, powiem jedno - widać totalną słomę w butach, wyrwałaś sie z totalnego zabłoconego pcimia dolnego, gdzie zapewne Twoja rodzina do tej pory w łapciach słomianych po błocie brodzi :) Jak przyjeżdżasz do kraju, to zapewne jedynie swoje rodzime błoto widzisz i stąd te tezy :) Widać na kilometr kompleksy pochodzenia, pychę nowobogackiej, co nagle ma stary dywan i ubikację w domu, a nie za stodołą i szpanuje. I nie widzi, że inni się śmieją w kułak. Oj, rafaella, rafaella ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4 tania snobko
"Boli was ze mam porządne luksusowe zycie ?" . :D :D :D Kobieto, czym jest dla Ciebie luksus? Widziałaś kiedykolwiek w życiu luksusowy przedmiot, jakikolwiek? O czym Ty mówisz?! Czy ja widziałam te same zdjęcia Twego domu, co Ty? Te stare dywaniki i tandetne kafle z brudną fugą? Luksus? Naprawdę, weź się nie ośmieszaj, bo aż litość się czuje :O Masz totalnie przeciętny standard życia, wbij to sobie do tego buraczanego, przaśnego mózgu :) Od krów ze wsi, do "wielkiego" świata się wyrwała i jodłuje w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ostatnim postem sie zgodze, w moim miescie po dwoch latach mojej nieobecnosci powstalo multikino,kfc, mcdonalds i trzy duze galerie i zbudowali to wszystko doslownie w kilka lat, miasto ok 60 tys mieszkancow wiec nie az tak duze ale widac ogromny postep, zachod wdziera sie do Polski drzwiami i oknami i to widac w wielu miejscowosciach ktore znam sprzed lat, zmieniaja sie w zastraszajacym tempie, a i ludzie jakby bogatsi tzn niby narzekaja na ceny i na rzad ale pelno ich w galeriach, knajpach itd. Tak wiec rafaello naprawde Polska idzie w bardzo dobrym kierunku i to co ty masz w Grecji maja ludzie i w Polsce, moze nie maja domkow weekendowych na wyspach ale za to inne atrakcje stosowne do mozliwosci, naprawde nie jest az tak zle - a przynajmniej nie na pierwszy rzut oka. I ludzie ktorzy lataja do Polski tylko na wakacje widza ta roznice wiec ty nie wiem skad pochodzisz i dokad do tej Polski jezdzisz skoro dla ciebie Polska nadal z taka straszna bieda sie kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, trzeba przyznać, ze ludzie w PL tez potrafią prowadzić luksusowy tryb życia i majętny . Są ludzie dosyć zamożni , a nawet cos więcej , oczywiście nie mogę powiedzieć że taki ich kapitałowy dobrobyt to jest standard w polskich rodzinach, oczywiście że nie , ale aby to były nieliczne jednostki to tez nie można powiedzieć. Potrafi ludziom tutaj w PL się znakomicie powodzić, od razu uprzedzam ze nic a nic nie nawiązuje do swojego statusu majętnego, tylko obiektywnie wyrażam swój pogląd i z jaką grupą społeczna mam na codzien kontakt :są rodziny ,które żyją w biedzie, są rodziny, które żyją skromnie, przyzwoicie ,lub cosik więcej ale tez bez szału,, a są tez tacy i to nie ewenementy ,którzy w z******tych luksusach się opływają :) Zróżnicowanie statusowe kolosalne , myślę ze w Grecji podobnie , bo byłam tam nie raz, nie dwa ,lecz tylko jako turysta ,nie obywatel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×