Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia wróży ;-)

Powróżę.

Polecane posty

Gość Kasia w róży ;-)
No hejka kochani.:)Już jestem.:) Wyszedł niezły nawet kawał kupy.:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyzjoneer
Kasia a ty wróżysz z kart czy z cooli? Bo ja z CooliAle co roku kupuję nową.Wpuszczam to sobie wkoszta na działalność. Teraz w lutym kupiłem super-kulę. Posiada możliwość odbioru transmisji w trybie full HD....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę Ci co wyszło mi odnosnie przeszłości i terazniejszosci. Jesli bedzie sie zgadzało to powiem co widze w przyszłości ;) W przeszłosci miales sprawy urzedowe, zawodowe, jakies opoznienia. Podnosiles swoje kwalifikacje, miales denerwujaca podroz (jakies klopoty albo choroba w trakcie), pozniej byla milosc i jakas przeszkoda, prawdopodobnie wina kobiety. To wszystko trwalo od roku do dwoch. Jesli chodzi o terazniejszosc, to masz nieprzyjemnosci pracy, widac tez spotkanie seksualne, dziewczyna prawdopodobnie ma wlosy ciemny blond albo jeszcze ciemniejsze. Pokazala mi sie tez kobieta z rodziny ktora ma szanse na coś, przed Tobą.Nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm dwa razy nie zdalem w liceum codo podrozy choroby moze to ze moja matka miala raka... obecnie niepryjamnosci w pracy? narzie brak pracy od jakiegos czasu nieskutecznie szukam na stale zajecia zeby choc troche dorobic w miare pewniej... co do przyszlosci nie mam pojecia jak to interpretowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie mozna uznac ze sie zgadza w miare bo nie sa to jakies wyrwane z kontekstu zdania bez pokrycia wszytko cos mi przywiodlo na mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cchcialam sie dowiedziec czy cos sie potwierdza z przeszlosci, o przyszlosci jeszcze nic nie napisalam ale moge to zrobic, zobaczymy, jak juz tyle kart zinterpretowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uznajmy ze tak bo caly czas sie edukuje jednak z poteznym opoznieniem bo az 3 letnim (liceum potem porzucenie kiedrunku) podroz i choroba kojaza mi sie z matka i jej wyjazdami do klinik poznan i wroclaw ale juz mamy to za soba i sa to niedawne do dzis jedynie dzieczyny nie umiem powidzeiec jednoznacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosc i przeszkoda z winy kobiety moze chodzic o Dominike nawet mogloby pasowac z praca tez a raczej jej brakiem na stale z umowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spokojnie sobie przemysl wszystko i pozniej mi dasz znac, ja Ci napisze co widac odnosnie przyszłości i idę spać, bo oczy mi się już same zamykają i ledwo widzę ;) Poprawa sytuacji materialnej, dostaniesz jakies pieniadze. Czeka Cie tez powazna rozmowa z jakims mezczyzna, byc moze w mundurze , beda niewielkie klopoty i przeprowadzka. Tyle widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jakims sposobem skasowalas nick z okienka lub sam znikl ale sie nie wylogowals pojawiasz si jako "gosc" ale na niebiesko jak wyzej wlasnie... hmmm do przeprowdzki sie nie szykuje nigdzie prawa tez nie zlamalem ot ciekawe... dobrze ze chociaz kase bede mial :D dziekuje i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga321
dziękuję Kasiu za czas mam nadzieję że to będzie ciąża a podróż tak niedługo wakacje muszę pomyśleć o tej kobiecie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiu bardzo prosze Cie o wroz
Agnieszka 7 wrzesien 83r, ogolnie na milosc, kiedy kogos poznam?I czy bedzie kiedys slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem wróżka ale nawet ja wiem ze nie wróży sie w niedziele. Poza tym powinno sie wróżyc gora 3 osobom dziennie albo chociaz zrobic dluzsze przerwy miedzy wrozeniami, bo karty potem glupieja i przepowiadasz cos komus a to jeszcze dotyczylo poprzedniej os. np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 01.09.1984 Dziękuję za wróżbę. Z mamą mam bardzo dobre kontakty. To raczej mój mąż jest uzależniony od swojej matki i przez to są problemy między nami. Co do tych spraw urzędowych to ciężko mi powiedzieć coś na ten temat. Mąż prowadzi firmę, więc może coś w tym być. Mam też problem z pewną osobą, która mnie daje mi żyć i przez którą bardzo cierpię, czy karty mówią coś na ten temat? Czy uwolnię się wreszcie od niej? Czy da mi wreszcie spokój i przyzna się do błędu? Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAC123
Mam pytanie jeszcze do ciebie czy moje sprawy urzędowe i sądowe wyjdą na dobre czy na złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAC123
Nie napisałem wyżej daty 27 03 85 maciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, przypominam się, Karolina ze str 4, choć wydaje Ci się, że mnie nie ma wciąż odświeżam stronę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysztalowa:)))
Ja tez prosze o wrozbe, Kiedy spotkam tego jedynego? Ewelina 13/02/1983 Jak chcesz to mozesz mi ogolnie powrozyc mi to obojetne ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga przypominam sie
str 1 20maj75 co z moją praca i rodziną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajaga:P
Powróż mi Kasiu. Moja data: 29.02.1980 Powiedz mi co karty mowią o moich sprawach uczuciowych, jak potoczą sie losy mojego zwiazku? czy na stale zmienie miejsce zamieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkl
maciej a ty sobie nie mysl ze jestes jedyny zainteresowanych jest sporo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×