Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Śmieszą mnie ateiści

Polecane posty

Tych ateistów jest coraz więcej na tym świecie. "Rozmnażają się" jak króliki i są wytrzymali jak karaluchy. Słyszeliście o napoju energetyzującym demon? choroba, ten napój oprócz swej ohydnej nazwy, ma w sobie zaklęcia, które naiwny człowiek nie wie i jak wypije, jego dusza będzie pod władzą demonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt też nie udowodnił nieistnienia Latającego Potwora Spaghetti ! Ani SuperCimcirimci tudzież gadających Kurefixów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlacźego mnie obrażasz? Nie wierze i nie mam zamiaru, nigdy nikt. Ie nakarmił mnie religia, umysł mam jasny, otwarty. Chcesz wierz w co tylko chcesz ale nie obrażaj innych i DAJ IM ŻYĆ PO SWOJEMU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logicznydogranicabsurdu
Poproszę o dowód na to, że autor tego wątku nie jest codziennie walony w dupcię przez małego, niewidzialnego krasnal z małą pytunią, który spuszcza się w niego niewidzialnym i nie do zmierzenia wszelkimi dostępnymi obecnie metodami spermidłem. Poproszę też o dowód na to, że autor nie zdaje sobie jako jedyny z tego sprawy i co gorsza, że mu się to nie podoba. W przeciwnym wypadku jest to prawda i autor to gej a gej to grzesznik. Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asoqis
możesz żyć po swojemu tylko w takich granicach w których nie mącisz w życiu innych a katolicy obsrywają całą polskę swoimi symbolami i zakazują nie-katolikom zycia po swojemu - np. żądają by państwo zakazało aborcji, zapłodnienia in-vitro i seksu homo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, że to wy przeszkadzacie innym żyć po swojemu. Próbujecie na siłę forsować genderingi i inne dewiacje. Trzymajcie się od normalnych ludzi z dala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie wiesz o czym mówisz bo masz z****** mózg jakim s gownem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asoqis
trzeba walczyć ze skutkami wielowiekowego zaczadzenia rozumu ludzi którzy teraz już nie potrafią nawet myśleć. Łyszczyński to jeden z ostatnich wolnych Polaków potem kontreformacja wyżarłą Polakom mózgi. Ten typ zaczadzenia widzimy też w islamie gdzie kobiety wycinająłachtaczki własnym córkom i uważająże czynią dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walczyć z zaczadzeniem, promując dewiacje? Ingerując w wychowanie cudzych dzieci? Coś tu jest nie teges...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem Bogiem szach mat ateiści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asoqis
dewaicje są tylko w katolickim umyśle w relanym świecie nie istnieją. Katolicy od zawsze mieli jakąś niezdrową obsesję na punkcie cielesności. I do dziś za wzór dają Orygenesa który obciął sobie genitalia, a ich księża mają zakas seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem Bogiem na kolana wierzące pieski i psy niewierne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojęcie dewiacji i normalności było znane na długo przed powstaniem katolicyzmu. W paru przedszkolach doszło do szarpanin, między wychowankami, a opiekunkami, które chciały im na siłę założyć sukienki. Próbuje się tam skrzywić psychikę dzieci, ucząc je postępować wbrew naturze. Poza tym nawet Jahwe powiedział Mojżeszowi, że mężczyzna w damskim ubraniu jest obrzydlistwem i zlecił zapisać to w Prawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze u ateistów jest wyznawanie przez nich agresywnej WIARY . Za którą gotowi są ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"które chciały im na siłę założyć sukienki" masz coś przeciwko sutannie zaśmierdły heretyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
06.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość - Najśmieszniejsze w "walczących" ateuszach jest, że wierzą w ZERO i w imię tego ZERA walczą. Oczywiście nie każdy ateista jest ateistą walczącym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roński
"Najśmieszniejsze u ateistów jest wyznawanie przez nich agresywnej WIARY . Za którą gotowi są ...." takie rozumowanie to klasyczny bład logiczny. ucz się chłopie ucz bo nauka to potęgi klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sutanny nikt nie zakłada księdzu na siłę. Poza tym Sutanna ma charakter stroju męskiego (czarny kolor, brak ozdób). A to, że ci chłopcy protestowali, to dowód, że to było postępowanie WBREW ich naturze, oraz, że zastosowano LEWACKĄ PRZEMOC, przeciw ich seksualności, zdrowiu i naturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kolana przed Bogiem chamy albo was w swoim miłosierdziu skażę na męki wiekuiste!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamiętajcie LEWACY. Jak chcecie się babrać we własnym cyrku, to się babrajcie, ale od cudzych dzieci WARA!!! Dostaliście przywileje, to doceńcie chwilę dnia. BO PRZYSZŁOŚĆ MOŻE NIE BYĆ DLA WAS TAKA ŁASKAWA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ateistka,moje dzieci nie znaja boga.Nie ma u nas krzyzy,w niedziele spimy do bolu ,ogladamy bajki.Jezuuuu jak mi dobrze bez ciebie i twojego zaplecza ciemnoty. Jestem wolna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak sukienka ma "męski" charakter to jest ok, a to parafialny pedofil decyduje, czy może raczej jak ksiądz ubiera się jak sprzedajna c***a z dzielnicy portowej i g***** dzieci to jest ok, a wam barany boże pozostaje tylko kasę na to łożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka Franka - Gdybyś była wolna i usatysfakcjonowana, to byś o tym na forum nie meldowała. KOMPLEKSY MUSZĄ SIĘ WYSZUMIEĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Æðelgast lepiej się pomódl albo Ja Pan Twój się wkurzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
06.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość - Są spodnie (np Levi's-y) męskie i damskie. Żaden normalny mężczyzna nie założy damskich spodni, bo nie będzie normalnie w nich wyglądać. Nie jestem katolikiem, ale facet w sutannie wg mnie lepiej wygląda niż dewiant w miniówce i peruce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
06.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość - Powinieneś się w stajni zatrudnić. Wtedy byś robił za pana i władcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty autorze po coś założył ten wątek. Wierz sobie i ch*j ci do tego co inni robią , każdy ma swoj świat , ty masz swoj z bogiem ja bez boga a inny z UFO , CH*J CI DO TEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli są sukienki damskie i męskie c***o? to widocznie przedszkolanki zakładają chłopcom męskie sukienki wystarczyło dziecku powiedzieć, że to sutanna i już by było po bożemu, zapewne sobie też wmawiasz, że twój pedalski związek z księdzem jest ok, bo w końcu to po bożemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×