Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Śmieszą mnie ateiści

Polecane posty

"Najgorsze jest to, że plaga ateistów się powiększa Nie wiem, jak możnaby do nich dotrzeć i ich przekonać do chrześcijaństwa." X Krzycz na mieście Bóg to cwel - napewno niejednego ateistę tym sobie zjednasz ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pytanie nie było do Ciebie, Pawle, tylko do Athelka. ---------------------- Paweł, a jak byś pomógł Athelkowi, spotkać się z PK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się, powinien o niej zapomnieć. Jak tyle lat ją zna i nic, to dziewczyna gdy on obnaży się przed nią z uczuć pomyśli,że on albo jest psychiczny,albo mówi to co mówi z desperacji,ponieważ on nie ma innego wyboru i ona nie będzie traktować tego co on mówi szczerze. Już kilka razy przerabiałem scenariusz typu "za późno się obudziłeś" i wiem co piszę. Z tym ze ja wyniosłem z tego lekcję , a athel dalej myśli tylko o tej jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"03.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość Autorze, czy uwazasz ,ze ktokolwiek rozumny moze brać powaznie wynurzenia niewydarzonego chlopaczka , spędzajacego noce na damskim forum? Coś Cię Pan Bóg marnie zaprogramowałusmiech.gifusmiech.gif" Oho. Widzę, że "pomórlandy" się odezwały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech myśli. Mam nadzieję, że będzie dobrze u niego. ------------- Pawełku, niestety, ale nie uwierzę w ani jedno Twojego zdanie na temat PK i Athela. skoro kłamiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez 8 lat miałem zablokowany konakt, dopiero teraz się odblokował. Poza tym miałem parę snów odnośnie Jej, które się sprawdziły i to nie mógł być przypadek.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sny wierzysz? ;) Nie to żebym złośliwy był, wierz w co chcesz i oby Ci się spełniło, ale na 95% będzie tak jak ja mówię. Chyba że poznałeś wyjątek od reguły na co masz jakieś 5% szans. Wtedy może się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjdź do mnie, o boski Æðelgast, oświeć moją duszę, weź ciało i uczyń mnie szczęśliwą... a potem wal się matole w d**ę kluczem francuskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie wierzący. Jak miałki trzeba mieć umysł, aby tłumaczyć sobie niezbadane jeszcze rzeczy istnieniem jakiegoś boga. Równie dobrze możecie wierzyć w kołek w płocie - jego istnienie przynajmniej da się udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg istnieje w naszych sercach, tylko wtedy, gdy mamy z Nim kontakt poprzez uczestnictwo w Mszy Świętej, Spowiedzi, Przyjmowaniu Ciała Chrystusa, codziennej modlitwie i rozmowie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrPietiaGorasxy
ciebie śmieszą ateiści, a mnie stare dewoty,płci obojga, które można zobaczyć w niedzielny poranek na telewizyjnej mszy z Krakowa-Łagiewniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież wiem, że jesteś do wzięcia przez Królewnę... więc mogłam tylko zażartować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalakakaka
PROPONUJE ZMIANE TEMATU NA 'JAK CZESTO BIERZECIE PRYSZNIC'. moze o tym pogadamy? ja biore raz w tygodniu bo oszczedzam wode i chronie naskorek a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cakowicie mi wisi czy ktos jest chrzescijaninem, muzulmaninem, zydem, buddysta, czy ateista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"06.08.13 [zgłoś do usunięcia] Beruthiel Przecież wiem, że jesteś do wzięcia przez Królewnę... więc mogłam tylko zażartować. http://www.youtube.com/watch?v=gaXE0v0bJoE" Chciałby, ale nie jestem tego taki pewien. Więc teraz wydaje mi się, że to Ty nadal żartujesz, ale już nieładnie...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dużo osób jest za tym, abym odpuścił Perłową Karolinkę, w tym moja Matka, a Ty chcesz przeciwstawiać swoje zdanie, przeciw zdaniu ogółu...? Nawet tu na forum sporo osób wypowiedziało się przeciw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Mój Drogi Athelgaście. Ogół zazwyczaj źle doradza. Wiem to z własnego doświadczenia. Warto czasem się postawić i posłuchać się jednej osoby, która jest przeciw opiniom większości. A Matki to już w ogóle źle doradzają. Pamiętam, jak jakiś czas temu pisałeś, że Twoja Matka powiedziała, że PK się puszczała, czy coś w tym stylu... Matki są zazwyczaj zazdrosne o swojego syna i potrafią mu tak zepsuć życie, że potem dorośli już mężczyźni po 30-tce, 40-tce są kawalerami i mieszkają z matką. Naprawdę, ja tak bardzo bym chciała, abyś postawił się ogółowi i Matce, i był szczęśliwy z Królewną. Jak będziesz chciał, to pomogę Ci się przygotować do spotkania z PK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 8 latach znajomości szanse na to, że z kolegi awansujesz na partnera są bardzo nikłe i taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie smiesza ludzie wierzacy w jakies gusla, niezaleznie czy to sa katolicy, muzulmanie, czy buddysci itd itp. Religia jest instytucja, ktora ma na celu manipulowanie ludzmi I wyciaganiem od nich kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczegolnie kobiety powinny byc przeciwne kazdej religii, bo jakby sie im przyjrzec kazda z nich propaguje ponizenie kobiety, obnizenie jej rangi jako czlowieka, ograniczenie jej zycia tylko do macierzynstwa I uslugiwania facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czcij Matkę swoją i Ojca swego. Pod warunkiem, że Ci nie chcą zepsuć życia. Moja Matka zamierzała mi je zepsuć, ale ja się postawiłam i zerwałam z Nią kontakt. Powiedziałam Jej, żeby się nie mieszała w moje życie, jak chce, abym Ją kiedyś odwiedziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×