Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Śmieszą mnie ateiści

Polecane posty

Śmiechu warte, że tyle ludzi ma klapki na oczach, i nie widzą, że tak naprawdę biegną za szatanem prosto w przepaść. A jakby tak się uspokoili, zajrzeli do swych serc, zatrzymali się i pomyśleli, zauważyliby, że pieniądze szczęścia nie dają, tylko pokój i miłość do Boga daje szczęście. Ach, mogłabym pisać i pisać, mówić.... :( Szkoda, że dużo osób buntuje się, jak widzi czy słyszy moje słowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Beruthiel. Poczytaj sobie księgę Hioba. Tam szatan, jakby był nadal "zatrudniony" przez Boga, ale działał na własną rękę. I pojawia się w niej właśnie jako oskarżyciel, oszczerca. W Biblii nie pisze, że był zrzucony. I raczej nie zgodziłbym się, że po prostu był zazdrosny o ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Athelku, jeśli chodzi o moje dwie dzisiejsze wypowiedzi, to one przeplatają się z moją własną interpretacją.Dzięki za radę. W wolnej chwili zajrzę do Księgi Hioba. Uważasz, który Testament jest najważniejszy, Nowy czy Stary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj, jakby ciszej się zrobiło na kafeterii. Udało Ci się wyspać, czy z trudem wstawałeś do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na drugiej byłem, a jutro nieoczekiwane wolne... Ale jeszcze kasy z innej, tymczasowej roboty nie dostałem, a przelewy są dziesiątego. Dziesiąty wypada jutro, a jutro jest sobota.:( Wygląda na to, że w poniedziałek dostanę . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Średnio. Praca, jak praca - rewelacyjna nie jest. Ale ma pewne zalety, które doceniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie :) Ten temat, który tu założyłeś, to naprawdę temat rzeka. On tak naprawdę dociera tylko do tych, którzy się wgłębiają w wiarę i interesują się Biblią i historią świata. Bo Ateiści, buddyści, jogini, masoneria itp. nigdy nic sensownego na taki tematy nie powie, ani nie napisze. Smutno, że na świecie jest tak wiele odmian satanizmu :( i ludzkiej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam buddyzm, to wbrew pozorom, niegłupia filozofia... A joga to po prostu sztuka kontroli organizmu... Sam chciałbym np spowolnić rytm bicia swojego serca . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stresuję się, ale chciałbym mieć kontrolę nad własnym organizmem i afektami (uczuciami). To też poniekąd dla satysfakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze moj pierwszy post nie byl komus na reke bo nie moge go odnalesc. Dlatego sie powtorze.Boga nie ma.Bo ten milosierny mit nie pozwolilby na mordowanie niewinnych dzieci,czesto torturowanych.Nie wyrazilby zgody na maltretowanie zwierzat.Wiekszosc dzieci ktore zginely tragicznie w ostatnim czasie w Polsce to dzieci matek katoliczek.Gdzie milosc,zrozumienie i oddanie powinno byc na pierwszym miejscu.Pier.dolenie o wolnej woli to wmawianie gluchemu ze marsza graja.Ja sie nie dziwie ze ludy w dzungli chwala bostwa,alewEuropie. 21 wieku .? Moje dzieci nie sa ochrzczone,ale zyja maja sie dobrze.Nie musze uznawac bostwa,wieszac go w kazdym pokoju zeby byc dobrym-normalnym czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo matko
Beruthiel no jak rany wez przestan. Jesus jestes tak slodka ze az do wyrzygania. Intelektem temu Athelgastowi do piet nie dorastasz. Mam wrazenie ze w tylek mu wlazisz, tylko nie dostrzegasz ze on ma na ciebie wywalone. Temat fajny pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda, że wywalone.:D I nie wiem, kto tu komu do pięt dorasta lub nie.:D Beruthiel chyba masz rację, bo PK zdaje się i=mieć umiejętność przywracania do zdrowia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a powiedz mi, którego wieku na ziemi przed naszą erą lub naszej ery, powstał ateizm? Jaka jest historia tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. A jakiej muzyki lubisz słuchać? [może o tej porze pogadajmy na lightowe tematy, bo na poważne tematy, gorzej mi się myśli]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam pytanie do wierzących. Dlaczego na kościołach instaluje się piorunochrony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tak rzeczywiście. Przepraszam:( Fajnie, że jutro masz wolne. Możesz dłużej pospać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom... Tak się składa, że źle znoszę niedobór snu, a nie wyobrażam sobie teraz, jak dzisiaj miałbym wstać o 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×