Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Śmieszą mnie ateiści

Polecane posty

Gość Agnostyczka Agata
Człowieku daj se siana nie rozumiem po co ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszą mnie katolicy
Jak bardzo trzeba mieć nasrane w głowie zeby wierzyć w takie brednie? Biblia to stek bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typowy ateista. zakompleksiona miernota rzucająca inwektywami.:d zapamiętaj sobie jedno. dziecko jest nieskalane przez naturę. dziecko żyje w największej zgodzie z własną naturą. skoro reagowali na ubieranie ich w sukienki z agresją. to znaczy, że to było wbrew ich naturze. płeć mózgu jest faktem. czy wam się to podoba, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
módlcie się póki nie jest za późno, bo jak już będzie za późno to pożałujecie, ale wtedy będzie za późno na spóźnione żale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na reszcie napisałeś coś sensownego, dziecko nie ubierze sukienki, ale spedalony ksiądz już tak, a potem pedali innych, ciebie już spedalił wmawiając, ze jego sukienka i fiut są ok, teraz trzeba chronić dzieci przed wciskaniem im religijno bzdur przez pedałów w sukienkach, w końcu żadne dziecko nie rodzi się katolikiem czy innym zboczeńcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszą mnie katolicy - Nikt dotąd tego nie udowodnił, że to stek bzdur. Poza tym katolicy wierzą w katechizm. A Biblia i katechizm, to dwie różne sprawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkldjejfklsj
A mnie śmieszą katole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczej jasna góra
A co to jest katechizm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - wyznawcą jakiejkolwiek religii nikt się nie rodzi. Ale niezaburzonego człowieka, zdrowy rozsądek i intuicja naprowadzają na wiarę w Boga. Jednoosobowego Ojca i Stwórcę wszechrzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cię zrzucę do piekła śmieszny ateuszu, to nie będziesz się śmiał, ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowy rozsądek i intuicja nie noszą sukienki inie gwałcą dzieci, sprawdź w słowniku co to za pojęcia i ile maja wspólnego z twoim księdzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej jasna góra - katechizm to wydany odgórnie zbiór wytycznych, za pomocą którego kierownictwo krk reguluje w co mają wierzyć i jak się zachowywać w określonych sytuacjach katolicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
06.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość- Ja katolikiem nie jestem, ale ksiądz z mojej parafii na codzień chodzi w dresie, albo czarny spodniach i jasnej koszuli z kołnierzykiem. W sutannie to on chodzi tylko po kolędzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a biblia to odgórnie wydane zalecenia przez mizoginów żyjących na pustyni z owcami i załatwiających się do dołków w piasku tuż za namiotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejter nr 1
Śmieszą mnie ludzie pokroju autora tematu,którzy najpierw sami podbijają idiotyczny temat,a później obrażają każdego o innym zdaniu niż on :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczej jasna góra
Nikt nie rodzi sie katolikiem, dzieci urodzone np w Indiach czy innym Bangladeszu nigdy o jezusie nie słyszały , wiec dajcie spokój, Moje dzieci maja 12 i 15 lat i nigdy nie słyszałam aby pytały o Boga, poprostu u nas w domu tego nie ma. Nie znają tej religii nie maja z nią styczności I ŻYJĄ :) Siedzicie na tych swoich wsiach macie parafie z proboszczami i na tym wasz świat sie kończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkbukk
Obracaja sie w środowisku katoli od urodzenia wiec jak maja myślec inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zasadzie lepiej dzieciom nie mówić o Jezusie, w końcu potępieni będą tylko ci co usłyszeli Słowo i jej odrzucili, to mile, że piekło będzie pełne nieprawych chrześcijan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnostyczka Agata - To jest forum "życie uczuciowe". Ja założyłem temat o tym, co mnie śmieszy, więc o swoich uczuciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkbukk
Ty autorze masz jakiś z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemu nie mam. To raczej wy macie problem, bo temat został założony z myślą o nieateistach i jak dotąd udzielają się na nim prawie sami ateiści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Æðelgast pomódl się do mnie wreszcie albo stracę cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Æðelgast Temat mnie smieszy. Bo p********z o swojej wyzszosci nad wyborami zyciowaymi innych. Wyrzuty ?? Szczam cieplutkim moczem na kazanie pedofila. Nie daje na tace,daje na azyl. Ten bog w ktorego wierzycie to smarzy sie w piekle przez was. Ale niech wie jaka swolacz sobie zorganozowal. Bez serca i bez rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabym nadmiec, iz Einstein ABSOLUTNIE nie wierzyl w tego waszego chrzescijanskiego boga. Wierzyl w nieskonczona energie, ktora przenika wszystko ale zupelnie nie utozsamial sie z chrzescijanstwem matoly. nie mozna udowodnic nieistnienia boga tak samo jak nie mozna udowodnic nieistnienia jednorozcow. religie (wszystkie!) to zlo i sztuczne lancuchy, kt. sami se zakladacie sekciarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie smiesza katole
Boga nie ma. Ale skoro podoba ci sie choroba psychiczna zwana wiara to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
06.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość - Einstein wierzył kiedy był młody, przestał wierzyć, kiedy zaczął mieć kryzys. Poza tym Einstein był żydem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie smiesza katole - Udowodnij, że nie ma. Na istnienie Boga jest sporo empirycznych i dedukcyjnych dowodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkbukk
Aedelgast a pacierz zmowiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udowodnić mozna coś co jest
Udowodnij ze nie ma krasnoludków, jednorozcow , elfów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość na złość
To jakie te dowody sa na istnienie Boga ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×