Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania23lata

TEŻ TAK MIAŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmmm
To chcesz, Anka, takiego kumpla, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze chwila a zaczną dziadki zlatywać się tutaj jak muchy do goowna. Idż lepiej dziecko spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
jeane nie wychodze za niego:) jak narazie... 15 lat to masa czasu, nic nie poradze, ze rowiesnicy nie obchodza mnie od 35 do 45 lat to jest moj typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
ciezko tak troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze chwila a zaczną dziadki zlatywać się tutaj jak muchy do goowna. Idż lepiej dziecko spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
mmmm nie chce;/ sorry idz ty spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Jesteśmy już kumplami, tak? To powiedz mi, Anka, dlaczego 35-45? Młodsi wydają Ci się zbyt niedojrzali, czy jest inny powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmmm
To ty nie chcesz niewdzięcznico????????? Zacznę zaraz myśleć, że jesteś facetem :( A ja ci serce na dłoni. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
tak tak wg mnie sa bardziej doswiadczeni, dojrzali i ustatkowani taki mam gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
chodzilo mi ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ja już przez Ciebie głupi jestem, a ten stan jest mi obcy... To jesteśmy przyjaciółmi, czy nie? No nie takimi "prawdziwymi" na razie, ale z zadatkami na prawdziwych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
nooo tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak Autorko? dotarło wreszcie do ciebie że ten związek na dłuzszą metę nie wypali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Widzisz Andzia, że spotkanie pokrewnej duszy nie jest takie trudne? Wokół Ciebie jest masa fajnych ludzi, tylko Ty tego nie dostrzegasz. Czy Ty w ogóle rozmawiasz z nim na tematy dotyczące życia? Czy tylko zakupy i sex? Jesteśmy już przyjaciółmi, pamiętasz? Nie obrażaj się na przyjaciela. Jak przyjdzie czas podam Ci e-mail i wtedy będziemy mogli porozmawiać zupełnie szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
nie dotarlo;/ Mmmm mamy wspolne tematy, rozmawiamy na poziomie... seks? daj spokoj juz tym....ok ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poziomie kanapy chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiało nudą... ona wie swoje, my wiemy swoje, nic już nowego nie będzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak jak wszyscy którzy
się tu wypowiedzieli i pewnie wypowiedzą uważam, że twój staruch się nie rozwiedzie. On ze swoją żoną jest pewnie z 20 lat, myślisz że po prostu tak przekreśli większą część swojego życia. Na 200% on sam z siebie nie rozwiedzie się i nie będzie z tobą. Rozwód jeśli do niego dojdzie będzie tylko wtedy gdy żona się dowie i wywali go na zbity pysk (choć wcale nie musi go wywalać). Jak widać on jest dobry w te gierki skoro przez 2 lata zona się nie domyśliła. A gdybyś ty była taka życzliwa i powiedziała jego żonie o romansie to pójdziesz w odstawkę. Twoja postawa świadczy o tym, że ty w ogóle nie masz sumienia, te teksty nie ja zdradzam tylko on ja jestem w porządku. Nie nie jesteś w porządku powiem ci że i tak mało wyzwisk poleciało w twoją stronę na tym forum. A właśnie zastanawiałaś się jaka będzie reakcja otoczenia w którym się obracasz, że rozbijasz rodziny i wchodzisz żonatym do łóżka, nikt nie będzie ci bił brawo i kibicował. Dostaniesz łatkę k...wy. Najśmieszniejsze jest to że to tobie się za ten romans oberwie najbardziej nie twojemu staruchowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Andzia nie obrażaj się. To o czym rozmawiacie? Ja z moją Panią rozmawiamy o wszystkim ( kłamię - o prawie wszystkim :)), od żenujących ploteczek po politykę. A jak to jest u Was? A czy ty wiesz Andzia (lubisz takie zdrobnienie?), że rozmowy zbliżają bardziej niż cokolwiek innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okino
E jakas panna z gimgowna jaja sobie z was robi.Ale przyznam, topik kwitnie.Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Rozbijam rodziny? Wchodze zonatym do lozka? On jest pierwszym i ostatnim zonatym jakbys chcial wiedziec ,a K**wa to chyba osoba, ktora zdradza i robi to z kazdym i wszedzie... ja taka nie jestem, Mow do mnie Aniu:) no o wszytkim co otacza nas, polityka, sport, wydarzenia ze swiata, muzyka... moza wymieniac i wymieniac mmmmmmmmmmm wiem o tym ty okino idz lulac juz, mowie serio jak jest, nie moglam juz tego trzymac w sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak jak wszyscy którzy
No przyzwyczajaj się do tego określenie (k...a), bo tak ludzie nazywają kobiety które romansują z żonatymi. Ja wiem że ty to robisz z jednym ale uwierz mi wystarczy już z jednym żeby dostać taką łatkę. I to jest właśnie ironia to nie ty zdradzasz ale to ty dostaniesz taką łatkę nie ten twój staruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
juz nie przesadzaj... mnie opinia innych nie interesuje, jak juz mowilam mam zamiar wyjechac z Wa-wy zamieszkac w Berlinie, tam mnie nikt nie zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety kobiety są na straconej pozycji jak zdradzi kobieta to szmata dziwka k***a jak zdradzi facet to żona go nie zaspokaja, jest otwarty na doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zaczniesz za bardzo naciskać na rozwód to Pan Adwokat się zawinie i znajdzie nową naiwną, która przez 2 lata o nic nie będzie pytała. Nie licz na sukces w tym związku, bo to co on mógł ci zaoferować już dostałaś. Miłe rozmowy, wycieczki, prezenty i zakupy. Nie z tobą spędzi święta i wakacje, dostajesz tylko ochłap w postaci 1 tygodnia wyjazdu i juz się cieszysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmmm
To znaczy ANIU, że chyba nie jest tak źle dla Ciebie jak tu wszyscy wieszczą. Nie wierzę, że zostawi rodzinę, ale rozmowy to już b. wiele! Może i rzeczywiście traktuję Cię jak coś więcej niż (nie wolno mi tego napisać, obiecałem Ci!), ale i tak myślę, że na stały, OFICJALNY związek z nim nie masz co liczyć. Ale Twój nowy przyjaciel Cię zawsze wysłucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
tak jest wlasnie.... nawet ten 1 tydzien jest jak dla mnie marzeniem Mmmmm dziekuje ci bardzo za pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wątpie, że macie o czym rozmawiać, bo by się tobą znudził po miesiącu pukania, na pewno lubi z toba przebywać ale to nie powód zeby rzucił rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×