Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
7;58Nie obracaj karty nigdzie nie napisalam ze bronie g****icieli to ty to teraz napisales a serce nie sluga i zakochac mozna sie w kazdym.Czlowiek jest tylko czlowiekiem. No ale dalej robcie problemy z klamstw no i potem przez to ze przezywacie klamstwa nie dziwie sie ze tyle zdrad bo wy dazycie do zdrad i rozwodow a nie kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7;58Sam masz suchy mozg, pewnie nie masz gdzie za/r****** Dla mnie cudzolostwo jest gorszym gerzechem, niz jakies tam wasze zatajenie prawdy, ale robicie problemy z igly widly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale t y kolego bronisz gwałcicieli, sam napisałeś, że kobiety prowokują, więc czym to jest, jak nie usprawiedliwianiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;11 A co wedlug ciebie jest gorsze, to ze ktos cie oklamie przed slubem ,czy przemoc fizyczna wobec kobiety co bo ja bym wolala zeby ktos mnie oklamal, niz mnie bil gdybym musiala wybierac.No ale klamstwo wedlug facetow jest najwiekszym PROBLEMEM I PRZESTĘPSTWEM, ktore popelnila kobieta.Panowie problem tkwi w waszej psychice glowie, myslach ,jak nie zmienicie myslenia to współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, o co tu facetom chodzi. Tylko seks seks seks i jeszcze więcej seksu, bo tylko na c****h i rżnięciu sie skupiają X Hahahaha Sory pękłem. Przecie to wy pchacie się do łóżka każdemu i piszecie ze nam zależy na sexie. Nam zależy na czystości hipokrytki. Cały czas o tym piszemy a wy i tak czytacie to co chcecie. I dalej te swoje głupoty wygadujecie. Nie rozumiem jaką można być tępą dzidą by mylić te pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, o co tu facetom chodzi. Tylko seks seks seks i jeszcze więcej seksu, bo tylko na c****h i rżnięciu sie skupiają X Hahahaha Sory pękłem. Przecie to wy pchacie się do łóżka każdemu i piszecie ze nam zależy na sexie. Nam zależy na czystości hipokrytki. Cały czas o tym piszemy a wy i tak czytacie to co chcecie. I dalej te swoje głupoty wygadujecie. Nie rozumiem jaką można być tępą dzidą by mylić te pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08;27Le tam facaci maja za tepe mozgi by im to wszystko wytumaczyc .kazdy jeden tylko mysli penisem i chce kobiete urabiac ,byle zeby zdobyc ja do lozka.Pisze to jako kobieta ze ciezko komus zaufac, oddac sie ,zakochac tym swiatem rzadzi szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08;33 Piszesz nam zalezy na czystosci, to dlaczego tyle kobiet mimo nie dziewictwa sa zonami matkami i wyspaly sie z kilkoma facetami ,a mimo to je chcecie czego przykladem jest autor ktory odrazu ksiaze sie obudzil, ze zona nie byla dziewica mogl spac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taak, na czystości. Jakby wam zależało na czystości, to obspermionym paluchem byście dziewicy nie tknęli! Ale każdy p******i o szacunku, a potem traktuje jak masturbator i wymaga seksu i tylko chce wsadzać obrzydliwy narząd do upokarzania żywego człowieka! Ohydni z******** hipokryci wymagający seksu od dziewic i tłumaczący to szacunkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:33 A niby po co wam te dziewice, jak nie do seksu?! Do czytania poezji? Jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08;33 No i co zatkalo kakao, przeciez jest tyle kobiet na swiecie i taki macie wybor wielki w kobietach ,no ale z tej garstki dziewic zadna was nie chce .to macie teraz problemy, wchodzicie na to co popadnie mimo ze kobiety nie kochacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.07 może masz duże wymagania? Może masz juz swój ideał i nie dostrzegasz kogos kto jest blisko. Może szukasz w złych miejscach. Ja poznałem moją kobietę na zawodach paintball. A ty gdzie szukasz w najblizszym otoczeniu? W klubach? Ja bym nigdy bym nie szukał kobiety do zwiazku w takich miejscach jak kluby. Moja kobieta jest trochę chłopczycą wiec uwierz ze dla faceta charakter jest na pierwszym miejscu. Im jestem starszy tym bardziej rozumiem ze uroda przeminie a charakter zostanie do konca zycia. Zajmij sie jakąś pasją w ktorej jest mało kobiet to będziesz takę rozchwytywaną rodzynką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobieta "myśli" tyłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest różnica między bronieniem a próbą zrozumienia. Kumpel miał sytuację że już prawie dmuchnął laskę a ta w ostatniej chwili powiedziała mu że nie jako honorowy gość nie szedł dalej nie w*********y was coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.33 tylko my chcemy sexu wy juz nie? To co te dziewice I nie dziewice sa zmuszane do tego sexu? Ktos im nogi rozklada a one biernie na to patrza ? Zastanow sie co ty piszesz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.33 tylko my chcemy sexu wy juz nie? To co te dziewice I nie dziewice sa zmuszane do tego sexu? Ktos im nogi rozklada a one biernie na to patrza ? Zastanow sie co ty piszesz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam prosto jeżeli ktoś kłamię na początku związku to jak takiej osobie wierzyć w przyszłości? Do dziewczyny, która twierdzi że będzie się oddawać bo uważa się za brzydką; Skarbie nie rób tego kiedyś na pewno kogoś znajdziesz i będziesz żałować że dawałaś dla samego seksu albo dlatego że inne dają wierz mi wiele z tych dajek teraz żałuję dlatego tak ujadają na kafie ale żadna wprost się do tego nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8'33,ooo trolik znow z rana sie nudzi i przychodzi pierto*lić nie mając praktycznego pojęcia o czymkolwiek,bo to się czuje poza powtarzaniem sloganów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08;33 Piszesz nam zalezy na czystosci, to dlaczego tyle kobiet mimo nie dziewictwa sa zonami matkami i wyspaly sie z kilkoma facetami ,a mimo to je chcecie czego przykladem jest autor ktory odrazu ksiaze sie obudzil, ze zona nie byla dziewica mogl spac dalej. X Eh po raz chyba 30 powtórzę to co już wcześniej było pisane. Facetom zależy na czystości. W wieku 30 lat dziewic niestety brak, bo wszystkie się puszczają wiec biorą to co jest. Tak to wyglada. I później nie kochają takich kobiet bo przecież to nie jest ta ich upragniona tylko wzięta na zasadzie lepsze coś niż nic. Co do autora to fakt za późno to przetworzył, ale byli tutaj tacy którzy po prostu się zakochali i nie myśleli o tym. Jestem w stanie zrozumieć ze zakochany facet ma klapki na oczach. Potem dopiero dociera do niego gorzka prawda. I dlatego piszą tutaj szukając pomocy, bo nie chcą nikogo ranić a sami tez nie chcą cierpieć. A wy tylko potraficie ich wyzywać. Postawcie się w ich sytuacji, albo wyobraźcie sobie ze macie męża po 8 kobietach z którymi spał przez 15 lat. Pewny jestem że nie każda takiego zechce. Mimo tego ze on był w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7'04,co ty dzieciaku wiesz o g***tach rożnorakich na ludziach,w tym kobietach i ich konsekwencjach na dalsze ich życie. Zamilcz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnvdesjkl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8'33, wy chcecie czystości.Ale,że jak ? te kobiety wchodzą wam potajemnie do domu i lóżek i was przymuszają do seksu?! Rzucaja sie na was na ulicy i zaciągaja w ciemną bramę ?! Ha ha. W jakim ty środowisku sie obracasz ,że faceci czysci jak łza a kobiety to dziiifki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9'33,polegles tym wpisem.Mezczyznom zalezy na czystosci,gdy sami są "brudni", to ci dopiero hipokryzja. I jeszcze biedne misie z racji,że boją sie byc sami,to biorą nie dziewicę i jej nie kochają,zdradzają,nie szanują. Slabe to. Jak jestes taki czysty to w tym tkwij !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, już 100 razy było pisane, że jak jesteś prawiczkiem, to możesz nawet rzucić pannę, jak nie będzie krwi, ale tutaj większość sami są brudni, przechodzeni, panny skakały na ich c*****h do woli, a potem jęczą, że baba ma być dziewicą, bo oni tam chcą i ich szacunek do siebie samych nie obowiązuje. Jak sami nie umiecie trzymać fiuta tam, gdzie jego miejsce, to nie wymagajcie potem dziewic, bo sie ośmieszacie HIPOKRYCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To trzeba było być z tą, którą sie rozdziewiczyło w gimnazjum, a nie szaleć, wsadzać w każdą dziurę, tylko sie szanować i czekać na dziewice, albo hajtać się z tą, którą pierwszą przerżnęliście. Na starość nagle im sie zrośniętej d**y zachciewa, jak sami są nieprawiczkami niesznującymi się, a wymagają czystości od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tu nie być samej, skoro dookoła same przerżnięte chuje, co im sie ****ać zachciało, zamiast trzymać cnote dla żony?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest właśnie o prawiczkach a skąd się wam biorą ci przechodzeni ? Jeden był Jaskiniowiec a wy jeździcie tak jakby każdy tylko pukał co popadnie. Mylicie jest dużo fajnych gości którzy się hamują. Kobiet które się hamuja nie ma wcale. I tu właśnie ta różnica. A ze wy dawaliście d**y to się nie dziwcie ze żaden czysty was nie chce. I nie zechce ! Tylko przechodzeniu *****cze was zechcą do sexu a później oleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
109 str, czytam te glupoty,ktore wypisuje panowie i mysle, ze wielu by chcialo zeby kobiety byly traktowane jak 100 lat temu i zeby ich Ja bylo na wierzchu. Jeszcze zapytam dlaczego z gory zakladacie ,ze mezczyzni z nie -dziewicami sa nieszczesliwi? Ze tak na prawde nie kochaja? Wypowiadalo sie tutaj kilku panow ktorzy napisali ze im to nie przeszkadza i sa szczesliwi. Dlaczego zakladacie ze brali to co zostalo, jak sami pisali ,ze na dziewice by swoje zony nie zamienili? W jakim wieku wedlug was kobieta ma stracic dziewictwo? Jak piszecie ze kolo 30 nie ma dziewic :D i uwazacie ,ze to nienormalne bo powinna ich byc masa :D dlaczego sami nie czekacie z seksem do slubu?! A tak radzicie to kobietom? Z waszych opisow wynika,ze macie powazne problemy ,traktujecie kobiety jak gorsze i wyzywacie od glupich ,gdy kobiety sie z tym nie zgadzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11'13, nie mow za jakichs wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia,eh,trudno ,że tak nazywają.Ale dziffka? ku*rwa?,szmata? dajka? i podobnie?! Pbrzydliwi hipokryci,ktorzy nie umieja żyć realnym życiem tylko snują teorie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×