Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Pochwaliłam się pogodą rano i u mnie teraz też już leje :( Veruna te 17min to ma być AB RIPPER z p90x nie z Focusa, ale Dynamic Bete na brzuch polecam super się ćwiczy no ale to już jako główny trening bo 30min trwa. Wikia który level Hard Body będziesz robić? Mi się podobają oby dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy mam na płycie i go będę robić:) wiem że na gryzoniu jest 2 level ale na razie nie ściągam. A 2 jest trudniejsza od 1? czym się różnią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia sama nie wiem czy jest trudniejszy raczej inne ćwiczenia po prostu, wydaje mi się że pod względem wysiłku są na takim samym poziomie, musisz na sobie wypróbować :) Ale mnie głowa od rana boli, tabletki nie pomagają :( ale zabieram się za Cardio Betę bo mnie noc zastanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
aaaaa czanka dzieki :) tyle tych nazw, a ja szukam i szukam i sie zamotałam;) wikia ten hard body to jilian????zdaj relacje czy duzo potu idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymęczyłam to Cardio :) Veruna Hard Body jest super, mi daje w kość :) koniecznie spróbuj. Wikia powinnaś być zadowolona z treningu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Veruna aloesu nie borę tylko probiotyk od kilku dni :-) Mi od Hard Body bardziej pasuje pierwsza część ESS. Mam dzis lekkie zakwasy na brzuchu :-D Dziś wieczorem Turbo a jutro wolne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga co to za smutna mina, masz jutro wolne twoje ciało tego potrzebuje koniec kropka! ja też jutro odpoczywam i czuję że muszę bo jestem obolała jakaś, mi dobrze robią takie przerwy po trzech dniach ćwiczeń a nie tak jak kiedyś po 5-6 dni się ćwiczyło i jeden lub dwa w kupie wolne. Także ja się cieszę na jutrzejsze lenistwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po brzuszkach, hard body Jillian i kąpieli:) fajny trening, spociłam się, mimo że było sporo wykroków nie odczułam żadnego bólu kolan - jest dobrze! w zasadzie intensywność ćwiczen reguluje się głównie hantlami:D Agazgaga ciesz się odpoczynkiem - pomyśl że dzięki niemu będziesz efektywniej ćwiczyć:) ......................................................................................................Na jutro planuję sobie coś intensywnego tylko jeszcze nie wiem co:P chcę się spocić jak dzika świnia macie propozycje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia zrób pure cardio insanity Ja zrobiłam własnie turbo ale jakos mnie ten trening nie sponiewierał jak kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ślęczę nad ćwiczeniami, szukam co by tu ćwiczyć nowego i nic mi się nie podoba :( Eliza polecała Asylum 2 fajnie wygląda, rano zacznę ściągać te treningi na brzuch a reszta to nie wiem. Wikia ty lepiej nas nie pytaj bo Ci wymyślimy tak że padniesz ;) nie no spróbuj tak jak Aga pisze Pure Cardio z Insanity myślę że będziesz zadowolona i spocona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc postanowione: pure cardio:) nie robiłam, czas spróbować:) oki, ja zmykam, jutro od rana na nogach. do jutra dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny, ja tez juz melduje 2 treningi zrobione:) 1. Les Mills Combat- upper body blow out- super trening! Uwielbiam ich!! 2. Asylum-Ab Shredder na brzuch- równiez bardzo bardzo polecam ................. Nie chcialo mi sie, bylo pozno, brzuch mnie bolal ale zrobilam:) Moge byc z siebie dumna. A teraz juz do spania. Mam dzien off, musze pisac prace, zrobie dluzszy trening, szkola, kolacja ze swoim, a wiec zaloze ladna sukeneczke:) ..................... Wikia powodzenia w Pure Cardio- bedzie Ci potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Eliza masz dzień off i ćwiczysz? Ja sciągnęła sobie z tego les mills na brzuch fajnie wygląda bedę testować ale nie dziś. Ale paskudnie na dworze a jak zimno brr, chyba idzie zima :-(. Przejdę się dziś po sklepach w ramach odpoczynku :-0 może cos na mikołaja juz znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja właśnie ściągam na brzuch Asylum 2 patrzyłam na inne filmiki ale to nie dla mnie tam są treningi po 60min. Jeszcze zerknę na to Les Mills ;) Aga to odpoczywamy dziś a Wikia niech się poci za nas na Pure Cardio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no czanka myslę, że po tym treningu Wikia zacznie się poważnie zastanawiac czy nie robic więcej insanity :D. Ja teraz tak mam że jak wracam do treningów które robiłam wczesniej przed S.T. to wydaje mi się jakbym się obijała hihi. Wikia powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mi ostatnio Jillian się wydawała taka powolna, u Shauna to jedno ćwiczenie za drugim leci a ona czasem coś gada i te ćwiczenia się powoli zmieniają, ale tak już jest teraz będzie ciężko się przestawić na coś lżejszego ;) Wikia da radę i może da sie namówić na więcej wycisku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Czanka takie samo mam wrażenie, że wszystko takie powolne :-D Wikia jest the best jeszcze męża namówi i będą wymiatać. Ja ostatnio namawiałam swojego i nawet się zgodził ale mówi jutro, jutro nadeszło a on stwierdził , że nie bo padł by ze śmiechu w trakcie. Ale ja chyba też bym ze śmiechu nie wytrzymała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzięki dziewczyny za słowa otuchy:) hmmm, a pure cardio trwa 39 minut czy prawie godzine? bo ja mam plik co jest w nim pure cardio i cardio abs razem i nie wiem czy to trzeba całość zrobic czy ktos po prostu taki plik zlepiony z dwóch zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja tez tak mam to są dwa osobne treningi zrób tylko Pure Cardio abs to drugi trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, Cardio ABS jest fajne, moze tak ci sie spodoba ze zrobisz calosc hehe:) ja mam dzien off od pracy ale nie cwiczen. Cos sobie wymysle, ale jeszcze nie wiem co:)polecacie cos 50 minutowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Eliza ja znam mniej ćwicze od Ciebie:P a poza tym chyba najczęściej ćwiczę ewkę, moge killera Ci polecić hehe:D p.s. zabieram się za przysiady 3x25 z obciazeniem 6kg, a wieczorem poważniejszy trening:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdzie sobie Cathe Friedrich- wyglada fajnie. Ale dzisiaj mam w planie dwa male treningi: 30 min i 17 30 min full body workout- z dziewczyna na plazy Less mills Pump- hard core abs zaczynam o 15stej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza dzięki za te treningi Asylum :) wygląda rewelacyjnie! zwłaszcza ten 6 pack trochę siłowe i na brzuch muszę spróbować w przyszłym tygodniu :) A ten Hard Core abs też świetny moje ulubione ćwiczenia tam są :) Ściągnęłam jeszcze z Asylum Pure Contact mogłabym go połączyć z jakimiś krótkimi ćwiczeniami na brzuch :) Ja mam za sobą godzinny spacer, wzięłam syna na rower deszcz trochę kropił ale nie chciałam przesiedzieć całego dnia w domu bo oszaleć można, ja nie chcę zimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
workouty zrobione. Sa supper, wyprobujcie. ten hard core abs to samo. Bardzo fajnie sie cwiczy i czas leci jak szalony. Razem: 50 min. Na dzisiaj wystarczy:) zjem banana i pod prysznic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hej:) Dopiero mi się udało połączyć z netem :o kupe roboty mam :o wcześniej przez tel. zobaczyłam tylko wpisy a jak mi się strona załadowała to ktoś musiał dzwonić :o chciałam Ci Eliza napisać że najlepiej zrób focusa razy 2 hihihi i tak śmiać mi się chciało że Wy tak popiepszacie z tymi treningami jak szalone a ze mnie taki ciumok;p zrobiłam dzisiaj pomiary po miesiącu, z wagi nie jestem zadowolona oraz obwodu pępka, waga -3,4 kg biodra -2,5 cm pępek - 3 cm udo -2 cm mąż ma na wadze - 7 kg, taki ma organizm ze gubi szybko, z jednej strony się cieszę, że tyle trudu muszę w to włożyć bo już nie wrócę do tego stanu co teraz;)Eliza jak u Ciebie treningi wyglądały od wagi 82??bo ja też z takiej schodzę :o jutro robie jilian hard body a w niedziele spróbuje pure cardio:D mam nadzieję, że flaków nie wypluje;) agazgaga dzisiaj pamiętałam o tym aloesie nie wiem czy to akurat on podziałał ale w kibelku było całkiem przyjemnie hihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Eliza już patrzę, nawet nie zauważyłam go w stopce;) im więcej się uczę to bardziej tępa się robie :p spojrzę i zbieram się powoli do domku bo przed zamknięciem jeszcze mam troszkę roboty. życzę Wam kochane miłego wieczorku, odpoczynku a Tobie wikia zakwasów ;P do juterka papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja żrem i żrem i żrem :-(. nie moge mieć wolnego w tygodniu :-( bo zrem o ile posiłki wporządku tak żrem ciastka korzenne no nie moge się powstrzymać (są bez mleka) ratunku!!!!Kocham te ciasta, uwielbiam i dlatego nie moge się powstrzymać nie wiem co za cholera mnie dzisiaj kusi :-( ..................................................... Byłam na tej siłowni mam przyjśc jutro bo nie było tego gościa co to prowadzi ale sami faceci tam ale jakie ciacha! :-D Ale jacy zawstydzeni żaden nie ćwiczył tylko stali i się usmiechali haha prawie padłam. To typowa siłownia bez bierzni rowerków itd tylko sprzęt ale ponoć wysokiej jakości tak mówili ci co tam ćwiczyli :-). Facet który zastepował tego co tam siedzi mówił że chodzą tam chyba tylko dwie kobiety jakieś ratowniczki z basenu u góry to pewnie jakieś umięśnione babki Chyba wolała bym już być z samymi facetami na sali, bo wiadomo jak to z babami a jak będą ładnie wyrzeźbione to będzie mi wstyd i nie wiadomo czy nie będą jakieś ę ą to malutka siłownia. Zobaczymy co powie jutro ten facet bo chciała bym żeby ktos mi ułozył jakiś plan chociaz na początek bo jak mam iśc i sama kombinować to chyba podziękuję. Z tego co wiem to faceci tam przychodzą i robią swoje ale tamten gość powiedział, że ten co jutro będzie to wszystko mi powie .................................. Veruna piękne spadki gratuluję w takim tempie to masz gwarancję, że nie będzie jojo i zdrowo dla organizmu owszem można schudnąc w miesiąc 10kg ale niezdrowo dla organizmu i zaraz będzie jojo. także ciesz się bo dużo osiągnełaś. A fececi mają inna przemianę oni szybciej chudną i szybciej nabierają mięśni hormony niestety ............................... Wikia jak tam???????/ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×